jaki to łupież - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 13:28   #1
alien71
Przyczajenie
 
Avatar alien71
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 16
Question

jaki to łupież


to że mam łupież to pewne nie wiem tylko jaki. Od jakiegoś pół roku mój problem tak się nasilił, że, ąz wstyd. Nie wiem dokładnie czy to czysty łupież czy może łojotok, ale nie wiem jaki. Mam przetłuszczające się włosy więc myję je codziennie, już jak je suszę suszarką to sypie mi się biały proszek - takie drobniuteńki. Potem w ciągu dnia odpadają mi białe płaty - jakby strupy, a wieczorem to wszystko zaczyna się robić tłuste i swędzące. Szampony z drogerii tylko pogarszają sprawę, a nizoral też przestał działać.
Ostatnio kiedy poszłam do fryzjera to byłam tak zakłopotana, że aż chciałam uciec z fitela przed końcem szczyżenia. Fryzjerka jak obcinała mi włosy to po prostu odpadały mi opgromne widoczne płaty suchej skóry. Nie długo znowu muszę iść do fryzjera. Pomóżcie ja pozbyć się tego świństwa w ciągu dwóch tygodni.
Będę wdzięczna za każdą radę.
alien71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:27   #2
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: jaki to łupież

Chciałabym Tobie jakos pomóc. Czuje ze masz łupiez suchy, pewna jednak nie jestem. Ja mam łojotok i swedzenie skory, wierz mi jezeli swiądu nie czujesz to nie jest tak straznie. Ja mam tez suchy,nadodatek mały,miejscami i swędzi mnie cholerstwo słów az brakuje. Wez to zalecz jak mam to od mojej wody w kranie.Nadodatek przez to wypadlo mi tyle wlosow.
Bylas u dermatologa,leczysz to ?
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 06:59   #3
alien71
Przyczajenie
 
Avatar alien71
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 16
Dot.: jaki to łupież

Ja też myślę, że od "kranówki", niestety na wizytę u dermatologa czeka się u nas ok. 3 miesięcy, więc to bardzo długo, chciałabym to zrobić jakimiś domowymi sposobami, albo sprawdzonymi szamponami z apteki.
Pozdrowienia.
alien71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:28   #4
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jaki to łupież

moze masz grzybice skory glowy?na to mi wyglada. proponuje odlozyc wuizyte u fryzjera i zapisac sie do innego dermatologa, im predzej tym lepiej. zadnymi sposobami tego swinstwa nie zlikwidujesz, tylko lekarz przepisze Ci cos na to. Trzymaj sie, pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.