do specjalisty!!czy jest moze farba blond do wlosow a nie rozjasniacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 13:55   #1
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295

do specjalisty!!czy jest moze farba blond do wlosow a nie rozjasniacz


prosze powiedzcie czy istnieje farba blond do wlosow a nie rozjasniacz, bo mam dosc przefarbowane wlosy na koncowkach i dlatego chcialabym farbe blond ktora pokrywa wlos i go niepsuje a nie rozjasniacz ktory go rozjasni i zepsuje.
jezeli wiecie ze taka farba istnieje to prosze o porady jaka to farba??jak sie nazywa??koniecznie blond

pozrawiam goraco
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:00   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: do specjalisty!!czy jest moze farba blond do wlosow a nie rozjasniacz

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
prosze powiedzcie czy istnieje farba blond do wlosow a nie rozjasniacz, bo mam dosc przefarbowane wlosy na koncowkach i dlatego chcialabym farbe blond ktora pokrywa wlos i go niepsuje a nie rozjasniacz ktory go rozjasni i zepsuje.
jezeli wiecie ze taka farba istnieje to prosze o porady jaka to farba??jak sie nazywa??koniecznie blond

pozrawiam goraco
Teraz tak...są takie farby owszem...jesli masz swoje jasne włosy( tzn na odrostach) to wystaczy zwykła farba blond, jesli jednak odrosty masz ciemne, a nie chcesz używac rozjasniacza dążąc do blondu musiz użyc farby blond rozjaśniającej -takie farby ma w ofercie Garnier Nutriis Natea czy Palette ( palette ma tez rozjaśniacze, ale mi chodzi tu konkretnie własnie o farby blodnd rozjaśniające, a łatwo się pomylić).Takie farby tez maja w sobie rozjasniacz ( bez niego nie rozjaśniłyby ciemnych włosów, ale nie jest to sam rozjasniacz i nie tak mocny, więc sa mniej inwazyjne-problem jest taki, że już przy włosach średni brąz, może być problem z uzyskaniem jaśniejszego blondu-nalezy wtedy farbę przetrzymać kontrolując odcień)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:31   #3
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: do specjalisty!!czy jest moze farba blond do wlosow a nie rozjasniacz

dziekuje ci bardzo za odpowiedz, skorzystam napewno z twojej rady, i chcialam jeszcze dodac ze mam naturalne wlosy sredni blond, taki nie ciemny i nie jasny , natomiast mam juz przefarbowane koncowki i sie troche tego obawiam, ale skorzystam z farby Garnier moze beda jakies fajne zerultaty jak sadzisz??moze Garnier jasny blond??bo wiesz co chce sobie zrobic taka fajna fryzurke blond u gory i ciemny braz spod spodu i nie wiem jakich farb uzyc , doradz mi cos prosze

pozdrawiam goraco
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:47   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: do specjalisty!!czy jest moze farba blond do wlosow a nie rozjasniacz

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
dziekuje ci bardzo za odpowiedz, skorzystam napewno z twojej rady, i chcialam jeszcze dodac ze mam naturalne wlosy sredni blond, taki nie ciemny i nie jasny , natomiast mam juz przefarbowane koncowki i sie troche tego obawiam, ale skorzystam z farby Garnier moze beda jakies fajne zerultaty jak sadzisz??moze Garnier jasny blond??bo wiesz co chce sobie zrobic taka fajna fryzurke blond u gory i ciemny braz spod spodu i nie wiem jakich farb uzyc , doradz mi cos prosze

pozdrawiam goraco
Z tego co zauważyłam na swoich włosach ładny blond wychodzi po odcieniu 100 ( bardzo jasny naturalny blond superrozjaśniający) i po 111 ( nie pamiętam nazwy) Tylko ja mam swoje włosy dośc ciemne-bardzo ciemny blond podchodzący pod mysi szatyn miejscami i musze nieco przetrzymac farbę , by miec oczekiwany rezultat.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.