jaka długość??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 16:26   #31
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: jaka długość???

Cytat:
Napisane przez Madzia14
uroczyście zawiadamiam, że właśnie wr5óciłam od fryzjera i posiadam taką fryzurke jest świetna!! myśle, że na lato bedzie dobra, bo na karku mało włosów i nie będzie aż tak gorąco... poza tym jakwiatr ozwieje włosy to powstanie taki fajny artystyczny nieład

PS. niestety cyfrówki nie mam, bo chetnie bym foto załączyła

a nie dasz rady poprosic kogos zeby Ci zrobili fote?? cio?? mi tez strasnzie podoba sie ta fryzurka i chcialabym Cie w niej zobaczyc! pozdrawiam
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 16:54   #32
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: jaka długość???

Cytat:
Napisane przez Madzia14
uroczyście zawiadamiam, że właśnie wr5óciłam od fryzjera i posiadam taką fryzurke jest świetna!! myśle, że na lato bedzie dobra, bo na karku mało włosów i nie będzie aż tak gorąco... poza tym jakwiatr ozwieje włosy to powstanie taki fajny artystyczny nieład

PS. niestety cyfrówki nie mam, bo chetnie bym foto załączyła
gratuluje szkoda ze nie masz aparatu, ale fajnie ze fryzurka siesprawdzila, ja chyba jednak nie znajde odwagi,aby sobie taka zrobic
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 21:33   #33
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: jaka długość???

sweet_mystery niestety teraz nie przebywam w domq i w ogole nie mam jak zrobić foto a chetniebym sie podzieliła
lilithin zawsze możesz powiedzieć fryzjerce żeby Cię mniej radykalnie obcięła... poza tym włosy nie reka- odrosną... ja w tym roku już 3 razy fryzure zmieniałam szukam idealnej
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:22   #34
Wera Cruz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: jaka długość???

No a ja mam długie włosy, ale bardzo mi się podoba taka fryzurka;D JAk myślicie, jakby wyglądała z długimi włosami ? Koloru ciemny brąz? załączcie jakies foty please
Wera Cruz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.