Próbować ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 23:00   #1
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]

Próbować ???


hmm pisze ten watek, poniewaz chce sie was poradzic moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, ale ze mam niespokojna dusze hehe to probowalam pare razy raz tu jasniejsze pasemko raz tu ciemniejsze itp. Obecnie mam kolor naturalny i z prawej strony pasmo bardzo ciemnego brazu. Niedawno zakochalam sie w nowej farbie Loreala "czyste zloto" to jasny blond, sliczny kolorek. Chcialabym zafarbowac sobie ale bvoje sie troche zbyt duzej zmiany i pozniejszych problemow z odrostami no i jestem w 3 gimnazjum a farba trzyma mi sie na glowie baaardzo dlugo. prosze was o rade zafarbowac sobie ? buzki pozdrawiam
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:40   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Próbować ???

witaj ode mnie tylko jedna uwaga - to ciemno-brazowe pasmo zostanie takie jakim jest zapewne, farba go nie ruszy a i jesli twoj naturalny kolor jest dosc ciemny to farba nie rozjasniajaca - nie da najlepszego efektu. ale nie znam tej farby wiec nie bede sie rozpisywac, o tym pasmie glownie chcialam
a co do wieku to juz sprawa twoja, twoich rodzicow i przede wszystkim niestety - szkoly pozdrawiam!
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:40   #3
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]
Dot.: Próbować ???

aaa czyli pasmo pozostanie rodzice spoko a szkola mysle ze nie bedzie wiekszych problemow... hm az tak bardzo ciemnych wlosow nie mam jest to ciemny blond... dzieki
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:10   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Próbować ???

nie ma za co ciemny blond moze sie nie rozjasnic zwykla farba blond i efekt bedzie rudawy.. ale powtarzam ze nie znam tej farby wiec jak by co to powodzenia! zawsze mozna popoprawiac
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:29   #5
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Próbować ???

ja mialam identyczna stytuacje! chcialam jasnego blondu i cieszylam sie nim kilka miesiecy ale mowie Ci znudzi Ci sie to i powrocisz do ciemnego (tak jak ja teraz). Moje naturalne włosy to tez ciemny blond Jesli chodzi o Ciebie to zastanawiam sie tylko nad tym ciemnym pasmem włosow, a reszta (moim zdaniem) powinna wyjsc bez problemu ja jestem od Ciebie o rok mlodzsza a chyba moje wlosy wyprobowaly juz wszystko. Dlatego teraz (wlasnie przed chwila) zafarbowalam swoje wlosy na taki ciemny blond zblizony do naturalnego Ok wiec powodzenia i napisz co i jak po farbowaniu Pozdrawiamm ;*
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:01   #6
_mivla_=]
Raczkowanie
 
Avatar _mivla_=]
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 76
GG do _mivla_=] Send a message via Skype™ to _mivla_=]
Dot.: Próbować ???

spoko wiec chyba sprubuje heh no moje wlosy tez juz baaardzo duzo przeszy bylam ruda :P ale na szczescie juz sie zmylo bo efekt byl straszny ale teraz wlasnie znalazlam ta sliczna farbe sprobujemy zobaczymy
_mivla_=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.