Prośba o poradę- jakie niedrogie kosmetyki dla 50-latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-04, 13:55   #1
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab

Prośba o poradę- jakie niedrogie kosmetyki dla 50-latki?


Zależy mi, by moja mama wyglądała ładnie- jej też na tym zależy, jednak obydwie nie wiemy co zdziałać
W kosmetyki wszech czasów trudno wypatrzyć jaki krem jest dobry dla takiej cery
Przyznaję, iż moja mama nigdy nie zabiegałą o dobry stan skóry i dobrą kondycję...
Zaczełą właściwie, gdy sprawiłam jej krem pod oczy Clinique Repairwear.. ale on już się skończył, a ja niestety nie mogę pozwolićsobie na taki wydatek aktualnie
Stąd moje pytanie:
Jakimi kosmetykami moja mama powinna pielęgnować swoją twarzyczkę?
Zależy mi na kosmetykach tanich, choć zdaję sobięsprawę, iż w tym wieku tanie niestety nie podziałają
Może więc jakieś średnie?
Dla mojej mamy najlepszy byłby kosmetyk 3w1 czyli krem na noc, na dzień i pod oczy-okolice ust.. taki jak Yves Rocher- 100% Vegetal...ale czy on sięnadaje dla tekiej cery?
Czy któraś z bardziej doświadczonych mogłay mi pomóc?
Moja mama ma cerę mieszaną- trochę wypielęgnowaną ostatnio dzięki Clinique- mniej sińcy- choć ciągle są...
Oczywiśćie zmarszczki tu i tam- ale ogólnie stan jest niezły..
Serdecznie dziękujęz góry za zainteresowanie i porady
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:46   #2
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Prośba o poradę- jakie niedrogie kosmetyki dla 50-latki?

W drogeriach szukaj kosmetykow dla cery dojrzalej. Napewno taka serie ma firma Eris i Dermika. Z kosmetykow gabinetowych firma Norel ma serie DermoSystem 40 dla kobiet powyzej 35r.ż. W sklad tej serii wchodzi serum, krem na noc i na dzien, emulsja pod oczy, mleczko, tonik oraz swietny krem na szyje Norkol. Co do kosmetyku uniwersalnego to musze Cie zmartwic, ale krem do wszystkiego to krem do niczego, poniewaz np.skora wokol oczu wymaga innego preparatu niz skora twarzy, badz szyi - szczegolnie w przypadku Twojej mamy. Ponadto na dzien wypadaloby zakupic krem nawet z niewielkim filtrem przeciwslonecznym(SPF15-30).
Szukaj kosmetykow z fitohormonami(zawieraja je wyciagi z koniczyny czerwonej, wąkroty azjatyckiej, lukrecji, soi), koenzymem Q10(seria kosmetykow firmy Norel), algami, ekstraktem z bialej herbaty, retinolem- wszystkie wymienione skladniki pobudzaja synteze kolagenu i elastyny, czyli dzialaja przeciwstarzeniwo, przeciwzmarszczkowo.
Nadmieniam, ze wymienione przeze mnie firmy maja kosmetyki w przystepnych cenach.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 15:53   #3
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Prośba o poradę- jakie niedrogie kosmetyki dla 50-latki?

Serdecznie dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.