Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2021-02-17, 16:44   #661
Glaamour
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V

WOW!!! Naprawd mega efekt Ciekawe czy na moje cienkie w這sy te tak fajnie zadzia豉
Glaamour jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-18, 16:35   #662
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Cytat:
Napisane przez Glaamour Poka wiadomo嗆
WOW!!! Naprawd mega efekt Ciekawe czy na moje cienkie w這sy te tak fajnie zadzia豉
wszystko zale篡 od tego ile jest w這s闚, je瞠li sa g瘰te to warto zrobi bo efekt b璠zie. Natomiast je瞠li s rzadkie to lepiej odpu軼i bo raczej b璠zie gorzej
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-18, 21:07   #663
Bezmleczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 025

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
wszystko zale篡 od tego ile jest w這s闚, je瞠li sa g瘰te to warto zrobi bo efekt b璠zie. Natomiast je瞠li s rzadkie to lepiej odpu軼i bo raczej b璠zie gorzej
Nie powinno je郵i dobrze dobrane, mo przecie keratyna ka盥y pojedynczy w這s pogrubia, wi璚nie puszy sie - nie ma szopy, ale jest grubiej. Chyba ten efekt cienizny i ulizania bierze sie st康 jak na這篡 si zaci篹ki produkt. Tak teraz mi ta kole瘸nka t逝maczy豉, kt鏎a idzie 22 na zabieg
Bezmleczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-19, 13:39   #664
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Poka wiadomo嗆
Nie powinno je郵i dobrze dobrane, mo przecie keratyna ka盥y pojedynczy w這s pogrubia, wi璚nie puszy sie - nie ma szopy, ale jest grubiej. Chyba ten efekt cienizny i ulizania bierze sie st康 jak na這篡 si zaci篹ki produkt. Tak teraz mi ta kole瘸nka t逝maczy豉, kt鏎a idzie 22 na zabieg
Keratyna nie pogrubia w這s闚 tylko je wyg豉dza co optycznie mo瞠 sprawia wra瞠nie 瞠 w這s闚 jest mniej. Uzupe軟ia ubytki we w這sie, potem prostownica wprasowuje i wyg豉dza. W這sy staj si ci篹sze bo s "pe軟e" st康 te efekt wyprostu (same siebie obci捫aj).
Stary 2021-02-21, 15:55   #665
PannaBennet
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:

Raczej nie b璠zie gorzej, jak kto ma rzadkie, to chyba lepiej, 瞠by wygl康a造 zdrowo i by造 l郾i帷e ni spuszone i takie nijakie. Zreszt widzia豉m w這sy po keratynie u dziewczyny z takim raczej skromnym ow這sieniem i serio wygl康a豉 po prostu lepiej, jako tak te w這sy od razu sprawia造 wra瞠nie bardziej zadbanych. No ale tak jak dziewczyny pisz, konieczne jest dopadowanie "mocy" produktu
PannaBennet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-21, 18:09   #666
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

Wiadomo軼i: 9 005

A d逝go wam trzyma si ten efekt ? Og鏊nie mi chodzi o keratyn bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam si czy op豉ca sie teraz robi np w marcu czy mo瞠 lepiej poczeka do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
Kamilaa21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-21, 21:54   #667
Bezmleczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Poka wiadomo嗆
A d逝go wam trzyma si ten efekt ? Og鏊nie mi chodzi o keratyn bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam si czy op豉ca sie teraz robi np w marcu czy mo瞠 lepiej poczeka do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?

zn闚 troch indywidualne, zalezy od danej keratyny oraz rodzaju w這s闚. Kokosowana przyk豉d (tu obczaja豉m temat konkretnie amazon keratin) jest mocniejsza ni balonowa i trzyma si nawet 6 miesi璚y.
Teraz rozmawia豉m ze znajom, kt鏎a robi豉 ju dwa razy i u niej to jest ok 4 miesi璚y ALE, ona ma problemy z tarczyc i okazuje si, 瞠 takie problemy hormonalne wp造waj na trwa這嗆 zabiegu u niej, to samo ma z hybryd, zamiast 4 tygodnie u niej trzyma si dwa dwa i p馧.
Stary 2021-02-22, 07:01   #668
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 553

W moim przypadku keratyn trzyma si ok 3-6 miesi璚y po tym czasie zaczyna si wyplukiwac. Ale przy odpowiedniej piel璕nacji i stylizacji w這sy s "ogarni皻e" przez ok rok.

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2021-02-22, 09:55   #669
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !

Wiadomo軼i: 9 005

Cytat:
zn闚 troch indywidualne, zalezy od danej keratyny oraz rodzaju w這s闚. Kokosowana przyk豉d (tu obczaja豉m temat konkretnie amazon keratin) jest mocniejsza ni balonowa i trzyma si nawet 6 miesi璚y.
Teraz rozmawia豉m ze znajom, kt鏎a robi豉 ju dwa razy i u niej to jest ok 4 miesi璚y ALE, ona ma problemy z tarczyc i okazuje si, 瞠 takie problemy hormonalne wp造waj na trwa這嗆 zabiegu u niej, to samo ma z hybryd, zamiast 4 tygodnie u niej trzyma si dwa dwa i p馧.

Dzieki

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
W moim przypadku keratyn trzyma si ok 3-6 miesi璚y po tym czasie zaczyna si wyplukiwac. Ale przy odpowiedniej piel璕nacji i stylizacji w這sy s "ogarni皻e" przez ok rok.

Dzieki

Kamilaa21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-22, 18:12   #670
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Poka wiadomo嗆
Raczej nie b璠zie gorzej, jak kto ma rzadkie, to chyba lepiej, 瞠by wygl康a造 zdrowo i by造 l郾i帷e ni spuszone i takie nijakie. Zreszt widzia豉m w這sy po keratynie u dziewczyny z takim raczej skromnym ow這sieniem i serio wygl康a豉 po prostu lepiej, jako tak te w這sy od razu sprawia造 wra瞠nie bardziej zadbanych. No ale tak jak dziewczyny pisz, konieczne jest dopadowanie "mocy" produktu
Raczej b璠zie gorzej, niestety
Stary 2021-02-23, 17:27   #671
Tola101
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Poka wiadomo嗆
Wygl康a造 lepiej bo zosta造 super od篡wione, nawil穎ne. Ja si zgadzam, 瞠 je郵i s cienkie i niesforne to dobry zabieg na dobrych kosmetykach i zrobiony przez fachowca mo瞠 tylko pom鏂. Od篡wi, wzmocni, nada blasku - to bedzie widac nawet na cienkich w這sach, wi璚 taki zabieg Amazon Keratin tu ma zastosowanie.
Tola101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-25, 12:05   #672
new_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 666

Cytat:
Raczej b璠zie gorzej, niestety

tez mi sie wydaje ze po keratynie wlosy nawet zdakie i cienkie wygladaja na zadbane... wlosy spuszone wysokoporowate mimo ze pielegnowane chuchane i dmuchane wygladaja zazwyczaj mimo wszystko na zaniedbane

Dziewczyny a jakie sera, olejki stosujecie na koncowki wlosow przy KP?
Mo瞠cie poleci jakie konkretne produkty?

new_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-02-25, 18:24   #673
czekoladka3
Zakorzenienie

Tylko niestety keratyna zabiera obj皻o嗆 w這s闚 (przynajmniej tu po zabiegu). Wi璚 jak kto ma rzadkie i cienkie w這sy warto to trzeba przemy郵e czy naprawd warto. Ja mam w這sy cienkie ale bardzo g瘰te i tu po zabiegu s mega ulizane. Podejrzewam 瞠 przy cienkich i rzadkich w這sach efekt mo瞠 nie by za ciekawy.

Stary 2021-02-25, 21:06   #674
Bezmleczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez new_me Poka wiadomo嗆
tez mi sie wydaje ze po keratynie wlosy nawet zdakie i cienkie wygladaja na zadbane... wlosy spuszone wysokoporowate mimo ze pielegnowane chuchane i dmuchane wygladaja zazwyczaj mimo wszystko na zaniedbane

Dziewczyny a jakie sera, olejki stosujecie na koncowki wlosow przy KP?
Mo瞠cie poleci jakie konkretne produkty?
Wychodz帷 z salonu naby豉m szambon i od篡wk SATIN amazon Keratin oraz w豉snie z mysl na konc闚ki serum arganowe amazon keratin. Jestem po dw鏂h myciach ni to jest inna jako嗆. W這sy wysuszone suszark przeczesane, ale bez wielkiego zaangazowania przy suszeniu i sa tak przyjemnie lej帷e si, bynajmniej nie t逝ste czy obci捫one. Mam w這sy niefarbowane i na nich efekt wowo jest nieco mniejszy zwykle ni przy farbowanych, ale to co jest suer tak w ci庵u dnia - przeczesz szczotk w ci庵u dnia i sa jak鈍iezo po uk豉daniu.
Stary 2021-02-26, 12:00   #675
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Wychodz帷 z salonu naby豉m szambon i od篡wk SATIN amazon Keratin oraz w豉snie z mysl na konc闚ki serum arganowe amazon keratin. Jestem po dw鏂h myciach ni to jest inna jako嗆. W這sy wysuszone suszark przeczesane, ale bez wielkiego zaangazowania przy suszeniu i sa tak przyjemnie lej帷e si, bynajmniej nie t逝ste czy obci捫one. Mam w這sy niefarbowane i na nich efekt wowo jest nieco mniejszy zwykle ni przy farbowanych, ale to co jest suer tak w ci庵u dnia - przeczesz szczotk w ci庵u dnia i sa jak鈍iezo po uk豉daniu.
Od篡wka jest super i dobrze, 瞠 kupi豉. Na ko鎍闚ki olejek arganowy dobrze si sprawdza
Stary 2021-02-27, 14:00   #676
Bezmleczka
Zadomowienie

JA teraz zrobi豉m keratynk - tak bez mocnego prostowania, tak delikatniejsz bubble gum Amazona - mega zapach. Zaraz b璠 my豉 po raz pierwszy, dosta豉m te szmapoon i odzywk satin oraz serum z olejkiem arganowym na ujarzmienie ko鎍闚ek.

Edytowane przez Bezmleczka
Czas edycji: 2021-03-06 o 22:12 Pow鏚: pomy趾a
Stary 2021-02-28, 11:43   #677
yolca
Raczkowanie

Cytat:
JA wczoraj zrobi豉m keratynk - tak bez mocnego prostowania, tak delikatniejsz bubble gum Amazona - mega zapach. Zaraz b璠 my豉 po raz pierwszy, dosta豉m te szmapoon i odzywk satin oraz serum z olejkiem arganowym na ujarzmienie ko鎍闚ek.
poka w這sy
Stary 2021-03-02, 12:11   #678
szmineczka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Cytat:
Napisane przez Glaamour Poka wiadomo嗆
Keratynowe prostowanie w這s闚 dzia豉 na wszystkie rodzaje w這s闚, sekretem tu jest preparat, kt鏎y fryzjerka nak豉da. Do ka盥ego rodzaju w這s闚 inny i co najwa積iejsze, to jest bezpieczne dla twoich w這s闚, nie tak jak nanoplastia.
szmineczka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-03, 12:26   #679
new_me
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Poka wiadomo嗆
Keratynowe prostowanie w這s闚 dzia豉 na wszystkie rodzaje w這s闚, sekretem tu jest preparat, kt鏎y fryzjerka nak豉da. Do ka盥ego rodzaju w這s闚 inny i co najwa積iejsze, to jest bezpieczne dla twoich w這s闚, nie tak jak nanoplastia.

Dziewczyny moze kt鏎a z was prostowa豉 w這sy ro積ymi preparatami allbo ma wiedze jakie w這sy 0 jaki preparat jest rekomendowany?
Fajnie by這by stworzyc tak pigu趾e

Co do fryzjera to mam wra瞠nie ze czesto nie dobieraja praduktu - pracuja na takim ktory maja

Stary 2021-03-03, 12:34   #680
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez new_me Poka wiadomo嗆
Dziewczyny moze kt鏎a z was prostowa豉 w這sy ro積ymi preparatami allbo ma wiedze jakie w這sy 0 jaki preparat jest rekomendowany?
Fajnie by這by stworzyc tak pigu趾e

Co do fryzjera to mam wra瞠nie ze czesto nie dobieraja praduktu - pracuja na takim ktory maja
Pigu趾a jest w pierwszym po軼ie w徠ku a 瞠by znale潭 odpowiedni preparat niestety trzeba to robi metoda pr鏏 i b喚d闚. Np cocochoco z regu造 dobrze sprawdza si na cienkich w這sach jednak w moim przypadku da這 bardzo s豉by efekt. Pomimo tego 瞠 mam cienkie w這sy u mnie sprawdza si tylko keratyna "ci篹szego kalibru"

Stary 2021-03-04, 18:15   #681
Tola101
Raczkowanie

[QUOTE=Kamilaa21;88529005]A d逝go wam trzyma si ten efekt ? Og鏊nie mi chodzi o keratyn bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam si czy op豉ca sie teraz robi np w marcu czy mo瞠 lepiej poczeka do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?

Jak czyta豉m o amazon keratin to ok. p馧 roku super efekt, a to d逝go. Nie wiem jak reszta. Podzielcie si opiniami dziewczyny
Stary 2021-03-04, 18:55   #682
Sequence
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Jak my郵icie, je郵i planuje malowanie i prostowanie keratynowe to kt鏎y zabieg zrobi najpierw?
Sequence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-04, 19:01   #683
new_me
Zadomowienie

ja najpierw nak豉dam farbe a za tydzien/dwa keratyne

Stary 2021-03-05, 01:17   #684
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sequence Poka wiadomo嗆
Jak my郵icie, je郵i planuje malowanie i prostowanie keratynowe to kt鏎y zabieg zrobi najpierw?
Je瞠li farbujesz na ciemne kolory to najpierw keratyna a p騧niej kolor. Keratyn czasem lubi troch rozja郾i.

Stary 2021-03-05, 08:28   #685
kviatkova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Tylko pami皻aj by zachowa odst瘼 pomi璠zy zabiegami!!!! Tutaj jest wy瞠j pisane o tygodniu, ale ja bym sugerowa豉 nawet d逝瞠j.
kviatkova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-05, 10:58   #686
szmineczka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Mi fryzjerka zawsze farbuje wcze郾iej, a dopiero potem robimy keratynowe prostowanie w這s闚. Mowi, ze taka kolejnosc jest wskazana, zeby nie wyp逝kac keraytny z w這sow. No i trzeba pamietac o odpowiedniej pielegnacji po zabiegu, zeby i keratyna i farba d逝zej sie utrzyma豉. To bardzo wazne, a nie wszytskie kobitki to robi i potem s zaskoczone, ze keraytna sie wyp逝ka豉...
szmineczka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-06, 10:44   #687
new_me
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kviatkova Poka wiadomo嗆
Tylko pami皻aj by zachowa odst瘼 pomi璠zy zabiegami!!!! Tutaj jest wy瞠j pisane o tygodniu, ale ja bym sugerowa豉 nawet d逝瞠j.
lepiej 2 tygodnie ale ja np po 2 mam juz odrost wiec jak chce miec ladna fryzure - swiezo pofarbowane wlosy plus proste to robie tygodniowy odstep i jest ok

Stary 2021-03-08, 17:08   #688
czekoladka3
Zakorzenienie

Wczoraj robi豉m znowu inoar. Nawet sprawnie posz這, zesz這 mi oko這 3, 5 h 陰cznie ze wszystkim (mam w這sy do 這patek). Dzisiaj albo jutro umyje g這w i wtedy pochwale si efektami p鏦i co widz 瞠 w這sy mi zjasnialy (co w moim przypadku jest wielkim plusem bo schodz do jasnego blondu).

Stary 2021-03-08, 17:10   #689
Tola101
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Poka wiadomo嗆
Mi fryzjerka zawsze farbuje wcze郾iej, a dopiero potem robimy keratynowe prostowanie w這s闚. Mowi, ze taka kolejnosc jest wskazana, zeby nie wyp逝kac keraytny z w這sow. No i trzeba pamietac o odpowiedniej pielegnacji po zabiegu, zeby i keratyna i farba d逝zej sie utrzyma豉. To bardzo wazne, a nie wszytskie kobitki to robi i potem s zaskoczone, ze keraytna sie wyp逝ka豉...
No w豉郾ie tak jak piszesz. Nie wszystko na raz, bo zamierzonego efektu nie b璠zie, a potem tylko narzekanie, 瞠 wina keratyny, a to przecie nie tak. Musi by przerwa mi璠zy tymi zabiegami. I w這sy b璠 jak z ok豉dki
Stary 2021-03-08, 22:21   #690
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Wczoraj robi豉m znowu inoar. Nawet sprawnie posz這, zesz這 mi oko這 3, 5 h 陰cznie ze wszystkim (mam w這sy do 這patek). Dzisiaj albo jutro umyje g這w i wtedy pochwale si efektami p鏦i co widz 瞠 w這sy mi zjasnialy (co w moim przypadku jest wielkim plusem bo schodz do jasnego blondu).

poka koniecznie
Odpowiedz

Tagi
blond, keratyna, keratynowe prostowanie, piel璕nacja, p逝kanka, prostowanie, prostowanie keratynowe, ratunek, spalone, t逝ste w這sy, tonowanie, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2021-04-08 13:12:57

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.