Mikrodembrazja Lirene - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-23, 15:00   #1
Marta18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 46
GG do Marta18

Mikrodembrazja Lirene


Wlasnie wrocilam od kosmetyczki pani namowila mnie na zakup zestawu Lirene do mikrodembrazji tylko niewiem czy stosujac go nie zaszkodze swojej skorze mam 22lata skore mieszana(broda, nos), jak sie duzo usmiecham to tworza mi sie zmarszczki mimiczne czy stosujac taka kuracje nie zaszkodze sobie?a i zapomnialam dodac ze na policzkach mam rozszerzone naczynka
Marta18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:04   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Mikrodembrazja Lirene-prosze o pomoc

Jesli kosmetyczka Tobie go polecila moze warto jej posluchac.Takie domowe zestawy sa lagodne dla skory,to jest nieco mocniejszy peeling.Uwazaj jedynie na te naczynka,albo omijaj ta okolice.A tak napewno nie zaszkodzi
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:04   #3
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Mikrodembrazja Lirene-prosze o pomoc

a czy ktos moglby napisac cos wiecej o tym kosmetyku?
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 22:00   #4
melody
Raczkowanie
 
Avatar melody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 212
Dot.: Mikrodembrazja Lirene-prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
a czy ktos moglby napisac cos wiecej o tym kosmetyku?
Z nowej Urody: Trójfazowy intensywny zabieg z mikrodermabrazją Rejuvenation. Składa się z: pre-peeling rozjaśniający, mikroscrub, łagodzący krem przeciwzmarszczkowy z SPF 30+, cena ok.37 zł.
Wydaje się interesujące, szczególnie za tę cenę
Może ktoś już używał i doda opinię?
melody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 09:24   #5
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Mikrodembrazja Lirene-prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
a czy ktos moglby napisac cos wiecej o tym kosmetyku?
Oto opis zestawu: http://www.lirene.pl/pl/mikrodermabrazja/index1.php

Ja zakończyłam właśnie taka "kurację" i jestem zadowolona. Bardzo ładnie wygładza skórę, działa duzo mocniej od tradycyjnego peelingu. Dzięki niemu pozbyłam sie większości małych zaskórników na brodzie. Najmniej podoba mi sie krem bo jak na przeznaczenie do skóry tłustej i mieszanej jest raczej za ciężki i zapach mi troszke przeszkadzał. Zuzyłam go stosując na noc zarówno na szyję i dekolt. Nie ma co traktowac tego zestawu jako odmładzający ale raczej jako wygładzający skóre ale nie zmarszczki
Oczywiście wrażliwe skóry nie powinny tego stosowac (o tym ostrzega tez producent), ja nawet ostro tarłam skóre i świetnie to zniosłam.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:19   #6
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Question 3-fazowy zabieg lirene-dla kogo???

Dla młodych dziewczyn czy dla pań po 30? bo już sie gubie... czy używając tego produktu pozbęde się przebarwień na polikach i drobnych nierówności.Dość traktowania buzi wiosną i latem podkładem! na opakowaniu pisze : odmładzanie... a więc czy nie jest to zbyt drastyczny sposób dla młodych cer?czy wszelkie czerwoności nie uwydatnia sie? pomocy!
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:05   #7
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: 3-fazowy zabieg lirene-dla kogo???

Wg producenta bodajże dla Pań po 20 roku życia (gdzieś to czytałam, ale nie jestem pewna). Pamietaj jednak by (jeśli się zdecydujesz) po peelingu stosować krem z wysokim i fotostabilnym filtrem. W zestawie niby jest ten krem SPF 30, ale nie jest on fotostabilny i nie zapewnia właściwiej ochrony przed UVA. Dlatego też po tym peelingu Lirene można się nabawić niechcący przebarwień.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 10:12   #8
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: 3-fazowy zabieg lirene-dla kogo???

Jeśli 'czerwoności', których się obawiasz, wiążą się jakoś z cerą naczynkową, to raczej ten zestaw nie jest dobrym rozwiązaniem, bo po pierwsze zawiera peeling mechaniczny, a po drugie kwasy AH, które mogą podrażniać i uwrażliwiać naczynka.
W przypadku skłonności do przebarwień wiosna (już dość zaawansowana w końcu) nie jest najlepszym momentem na złuszczanie - jak pisze Alchemiczka, filtr (stabilny i nakładany bardzo obficie) to podstawa, ale im więcej słońca, tym przy AHA ryzyko jest większe. Może raczej wypróbuj coś delikatniejszego - na przebarwienia dziewczyny polecały kwas azaleinowy (Acne-Derm), który przy tym jest obojętny dla naczynek. Oczywiście ochrona przeciwsłoneczna jest przy nim także konieczna.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 08:46   #9
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Wink Dot.: 3-fazowy zabieg lirene-dla kogo???

te "czerwoności" są tylko i wyłącznie wynikiem wyciskania tego i owego hmmm teraz juz raczej nie jestem skłonna do zakupu tego produktu.Może lepszy będzie jakiś peeling enzymatyczny.No ale tak jak powiedziałaś jest wiosna a wiosną skóra powinna być gładka i czysta i łapać te słoneczko.No ale nie zawsze jest tak jak chciałybyśmy tego.
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.