kilka pytań odnośnie fryzury... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 21:04   #1
Ozzyrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53

kilka pytań odnośnie fryzury...


Witam wszystkie Panie, i chyba tylko bo na tym forum to już jakoś tak...

Kilka pytań...

1. Ile musze chodować bush na głowie żeby dało się z niego zrobić taką fryzurkę.

2. Czy ten Pan ma farbowane włosy, dlaczego pytam, bo ja jestem szatynem a podoba mi się czarny kolor przy dłuższych włosach a na blond nie, bo słyszałem że się niszczą włosy jak farbuje na jaśniejszy kolor, ha ha już coś wiem

3. Czy trudno będzie takie coś rano ułożyć spowrotem żeby wyglądało.

4. no i wogóle fajnie to wygląda, fajna ta fryzura ?


Daje tu kilka sznurków do stron z męskimi fryzurami, a ciężko jest takowe znaleść... duża przewaga fryzur dla kobiet... no cóż krzywdzące, krzywdzące


Uzdrawiam wszystkie...


Edit 1: Wkońcu zapomniałem dać te linki. wrrrr

http://www.hairstylesdesign.com/men-hairstyles.html

Log: Ozyrys ; Pass : private9480

http://www.celebrity-hairstyles.org/...irstyles.shtml

a tak ogólnie można wstukać www.google.com i np:
"man" + " hairstyles" czy takie tam...

Może komu$ się przyda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (9,0 KB, 26 załadowań)
Ozzyrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:05   #2
Ozzyrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

Nie wiem czy celowo nikt nie odpowiada, czy może nikt nie zdążył nawet przeczytac a już jest w 2 stronie.


Troche jest zamieszania na tym forum, wątki są pomieszane strasznie, tematy na które nie ma odpowiedzi powinny być w jakiś szczególny sposób zaznaczone. ale ok to tak w ramach OT.

Pzdr.
Ozzyrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:26   #3
Yesterday
Przyczajenie
 
Avatar Yesterday
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

1. To zależy od tego, jak Ci szybko włosy rosną ;}
2. Nie wiem co za różnica czy ma farbowane czy nie ;> Troszkę nie rozumiem pytania.
3. Trudno powiedzieć, to zależy od tego, jakie masz włosy, jak się kręcą to nie będzie trudno, trochę żelu no i jeśli koniecznie chcesz mieć taką prostą grzywkę to dojdzie do tego jeszcze prostownica, a jak się nie kręcą to już gorzej (zajrzyj na tematy o lokach etc.)
4. Mi się podoba, chociaż nie każdemu coś takiego pasuje

Co do tego zamieszania na forum masz rację, dużo zamieszania, ale to już sprawa modów, co z tym zrobią... Jeśli cokolwiek zrobią
__________________
(\_/) copy the bunny
(0.o) into you're sign
'(__)' help him achieve world domination
Yesterday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:27   #4
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

hej ja Ci cos odpisze
no to tak :
wydaje mi sie ze te wlosy sa farbowane a powiem wiecej ten koles ma chyb arozjasnione lekko niektore pasemka. a czy dlugo bedziesz musial zapusczac to ciezkie pytanie, bo nie wiem jak dlugie masz wlosy musialbys dac tu fote swoja. a co do porannego ukladania to wiesz.. ja np. mam wlosy podatne na skret (ale nie krecone) wiec rano naloze troche pianki i jest fajna fryzurka, podobna do tej tylko troche dluzsza a wiec jezeli masz takie wlosy (podatne) to fajnie bedzie to wygladalo i latwo ukladalo, ale jak masz proste wlosy no to juz nie wiem.. wiesz.. zebys przypadkiem nie mial przylizanych wlosow . w mojej klasie koles jeden tak sie przylizywal to wiem ze ludzie roznie na to reaguja hihihihi.. a jak dla mnie to fryzurka jest bardzo fajna.. tylko jesczze opalona buzka i mmmm... dla mnie booomba
pozdrawiam
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:34   #5
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

Hm... zacznę od końca.
Według mnie fryzurka fajna, taki artystyczny nieład.

Czy trudno takie coś ułożyć? Myślę, że to zależy od tego, jakie są Twoje włosy (np. cienkie, podatne na układanie), od dobrego strzyżenia.Dobre kosmetyki do stylizacji bez wątpienia tez się przydadzą. Być może przy odrobinie szczęścia można wstać rano z takim właśnie efektem na głowie

Pan ze zdjęcia ma chyba taki naturalny kolor włosów - ma ciemną oprawę oczu. Ewentualnie może mieć trochę przyciemnione. Wydaje mi się, że jego włosy są naturalnie lekko kręcone - albo to efekt modelowania.
Jeśli chcesz farbować włosy, to lepiej się upewnić, czy dobrze Ci będzie w nowym kolorze.

To, czy długo będziesz musiał hodować bush na głowie zależy od tego, jak szybko rosną Ci włosy. Można zadbac o włosy, żeby poprawić ich kondycję.

Może masz w okolicy jakiś dobry salon, gdzie ktoś mógłby Ci doradzić, w jakiej fryzurze byłoby Ci dobrze jaka jest odpowiednia dla Twojego rodzaju włosów, w jaki sposób układać włosy, aby uzyskać taki efekt? No i ważne jest też dobre cięcie - regularnie, aby nadać kształt fryzurze. Myślę, że najbardziej pomógłby tu dobry fryzjer

Fajnie, że są faceci, którzy chcą dbać o swój wygląd
Pozdrawiam
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:42   #6
Ozzyrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

O ja! dużo się dowiedziałem ale też dużo nowych rzeczy do przemy$lenia i pewnie dużo nowych pytań...

-----------------------------------------------------------------
Włosy mam na 5 cm, ostatni raz na krótko byłem cięty z końcem czerwca.Nie mam rozdwajających się końcówek ani przetłuszczających się włosów i podobno szybko mi rosną. Używam dobrego szamponu, "dermena" wywaliłem na niego 3 dychy, ale widać efekty, włosy są takie puszyste strasznie i miłe w dotyku dotego lepiej wyglądają i wogóle nie wypadają.

-----------------------------------------------------------------
hmmm nie wiem czy kręcą mi się włosy, raz miałem takie nie co dłuższe że zakrywały mi już uszy w całości prawie i przy końcu lekko się zawijały, nie wiem czy to znaczy że się kręcą.

-----------------------------------------------------------------
prostownica, kurde to jest problem, bo raz że nie znam się na tym, podobno psuje włosy i nie mam kompletnie czasu żeby rano wstawać i robić coś takiego, dotego nie wiedząc jak. A wstaje bardzo wcześnie i mam 30 minut ogólnie żeby z domu wyjść.

------------------------------------------------------------------
Ejj ale jak się ma długie włosy to wydaje mi się że tylko może być blond albo czarne, tzn tak na mój gust to najlepiej wygląda chyba. Ja jestem szatynem i nie wiem czy zmieniać to, tzn chciałbym wsumie... Też słyszałem że jest szampon który farbuje włosy i że to by było lepsze ponieważ mogę sprawdzić jak mi będzie, a jak coś będzie nie tak to po miesiącu mycia czy ilu tam schodzi.





Być może przy odrobinie szczęścia można wstać rano z takim właśnie efektem na głowie



To zdanie mnie szczerze rozbawiło. Nie miałem nigdy takich dłuższych włosów, czasami tylko mam tak jak teraz z te 5 cm i wstając rano już mam rozczochrane troche i naprawde mnie to wkurza...

--------------------------------------------------------------
A jak ochraniać w Zime taką fryzure ? żeby dojechać jakoś do szkoły?


--------------------------------------------------------------
Nie wiem czy będzie mi dobrze w dłuższych włosach, kolerzanki mi mówią że dobrze mi jest w krótkich. Ale ich nie słucham.
Ogólnie mam niebieskie oczy, kształt twarzy, taka średnia troche okrągła troche dłuższa myśle. Aha i mam jasną karnacje, co mnie wkurza bo chyba nie pasuje to do ciemniejszych włosów nie wiem.



Pozdrawiam gorąco.
Ozzyrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:23   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

Taka fruzura to ok pół roku zapuszczania Zależy też jak szybko ci rosną włosy Pan ma zrobione pasemka trzeba mieć też lekko falowane włosy Jak masz ciężkie i nieukładające się ciężko będzie rano coś z tym zrobićlOgolnie nie podoba mi się ta fryzura
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 18:37   #8
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

Używam dobrego szamponu, "dermena" wywaliłem na niego 3 dychy, ale widać efekty, włosy są takie puszyste strasznie i miłe w dotyku dotego lepiej wyglądają i wogóle nie wypadają.

A to się chwali

-----------------------------------------------------------------
hmmm nie wiem czy kręcą mi się włosy, raz miałem takie nie co dłuższe że zakrywały mi już uszy w całości prawie i przy końcu lekko się zawijały, nie wiem czy to znaczy że się kręcą.

To wcale nie musi oznaczać kręcenia - włosy jak rosną, to mają tendencję do wywijania się - przynajmniej moje.

Ja jestem szatynem i nie wiem czy zmieniać to, tzn chciałbym wsumie... Też słyszałem że jest szampon który farbuje włosy i że to by było lepsze ponieważ mogę sprawdzić jak mi będzie, a jak coś będzie nie tak to po miesiącu mycia czy ilu tam schodzi.

No, niby tak - ale co z odrostami? Nim kolorek zejdzie, to trochę potrwa.


To zdanie mnie szczerze rozbawiło. Nie miałem nigdy takich dłuższych włosów, czasami tylko mam tak jak teraz z te 5 cm i wstając rano już mam rozczochrane troche i naprawde mnie to wkurza...

A dlaczego rozbawiło? Ja teraz też zapuszczam włosy - faktycznie, najgorzej jest na początku. Ale już nieraz wstałam z takim fajnym bałaganem na głowie - tylko sobie utrwaliłam kosmyki gumą i fryzura była gotowa

Ogólnie mam niebieskie oczy, kształt twarzy, taka średnia troche okrągła troche dłuższa myśle. Aha i mam jasną karnacje, co mnie wkurza bo chyba nie pasuje to do ciemniejszych włosów nie wiem.

Dlaczego? Ja mam włosy bardzo ciemne i jasną karnację - i nie wygląda to źle, a wręcz przeciwnie. Najlepiej, jakbyś wrzucił swoje zdjęcie, będzie można coś bardziej konkretnego poradzić.



Pozdrawiam gorąco.[/QUOTE]
Ja również
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:32   #9
Ozzyrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: kilka pytań odnośnie fryzury...

Nie mam sprzętu żeby wykonać takie zdjęcie, z telefonu nic nie widać więc odpada. NA dniach będe miał cyfre to wrzuce.


Pzdr.
Ozzyrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.