plamy/liszaje/przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 18:13   #1
kasia_perszing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Unhappy

plamy/liszaje/przebarwienia


Mam poważny kłopot;(( Cały czas na skórze mam coś w stylu liszaji można je wyczuć bo są jaby takie malutkie kropeczki jak maczek/, najgorzej latem kiedy sie opalam to te miejsca sie opalaja a za kilka dni schodzi mi w chorych miejscach skóra i robia sie przebarwienia, ktore naprawde wyglądają nieestetycznie;(( chodze do dermtologa juz od kilku lat, bylłam u kilku i żaden nie umiał mi pomóc. Przepisywali mi mnustwo leków- maści i kremów, ale jeszcze po żadnym nie ustąpiło. Co najciekawsze każdy lekarz stwierdzał coś innego: jeden twierdził że to liszaje, drugi że zapalenie skóry, kolejny że jakiś łupież no a co najlepsze to że mam jakiś defekt skóry-tylko że to mi sie rozprzestrzenia. Mam to na ramionach i rękach pod brodą i na twarzy-chociaż ostatnio jakby z twarzy lekko ustąpiły. Co z tym zrobić czy są jakieś silniejsze środki na tego typu schrzenia skóry? bo kremów i maści chyba już dla mnie nie ma, żaden nie pomaga, a używałam ich naprawde bardzo dużo;((
kasia_perszing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 18:45   #2
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Lightbulb Dot.: plamy/liszaje/przebarwienia

tu masz podobny temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...89#post2394289
, poszperaj na forum a na pewno cos znajdziesz, bo podobnych wątków jest sporo.

CO do plam, to tez takowe mam na nogach, staram sie z nimi walczyc, ale jak na razie bez wiekszych sukcesów :/ powodzenia !
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 18:56   #3
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: plamy/liszaje/przebarwienia

Cytat:
Napisane przez sandra667
tu masz podobny temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...89#post2394289
, poszperaj na forum a na pewno cos znajdziesz, bo podobnych wątków jest sporo.
Nie wiem Czy ten wątek to odpowiedź na zadane wcześniej pytanie?! jak dla mnie to zupełnie inny problem?!
Może powodem powstawania tych dziwnych rzeczy na ciele... jest jego przesusznie... dodajesz że się opalasz... wniosek staraj się unikac słońca! a jeśli juz naprawde musisz wyjść na słońce to używaj kremu z filtrem! a do opalania używaj jakiegoś dobrego olejku a nie kremu do opalania Nawilżaj intensywnie ciało, jakimś dobrym balsamem... i staraj sie używać delikatniejszego mydła... może Dove? chociaż jak dla mnie zabardzo zapachowe to mydło no ale delikatne i nie wysuszające... smaruj się tym kremem po każdej kąpieli i na noc... Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.