Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 12:06   #1
moonika0
Przyczajenie
 
Avatar moonika0
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Unhappy

Pomocy !


Cześć , pod koniec lipca postanowiłam przefarbować moje włosy na intensywną czerń ( ta farba miała się zmyć po 20 razach ) jak się okazało ten kolor kompletnie mi nie pasował .Próbowałam zmyć tor ,ale mi się nie udało. Wtedy sięgnęłam po decolor ,a następnie zafarbowałam na ciemny brąz (który wyszedł jak czarny ) zrozpaczona znów użyłam decolor i nałożyłam farbę kasztanową ,którą mam do dzisiaj . Moje włosy nie mają już połysku i są zniszczone . Mam teraz odrosty które wyglądają fatalnie i zastanawiam się czy nie ściąć się na krótko (ale tak żebym mogła jeszcze jakoś układać włosy i zrobić sobie chociaż malutkiego kitka ) , problem w tym że mam kręcone włosy i jeżeli nic z nimi nie robię to loki zamieniają się w siano . Bardzo bym prosiła o jakąś dobrą rade co do moich włosów i co dalej z nimi robić (jak je ściąć ?)żeby miały jako taki wygląd .
Proszę pomóżcie !
moonika0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 12:32   #2
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pomocy !

Jej musialas sobie bardzo zniszczyc wloski Co do ciecia to dokladnie nie wiem jak bardzo masz krecone wloski. Zalaczam zdjatka fryzur, moze cos wybierzesz.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scott.jpg (26,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba.jpg (74,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scotta.jpg (30,7 KB, 6 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 12:40   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pomocy !

Przede wszystkim mocno przeadziłaś z tą ilością farbowań (nie wiem, czy dobrze odmieniam) . Nie jestem specem w tej dzieidzinie, więc za bardzo nie pomogę. Wydaje mi się, że powinnas postawić na intensywnme nawilżanie i regenerowanie włosków. Może jakieś profesjonalne odżywki zakupione w salonie fryzjerskim ? Albo domowe sposoby? Pozdrawiam i życze rychłej poprawy stanu włosków.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:09   #4
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Pomocy !

wiec i ja moze cos poradze. Może szampon wpierw- Seboradin regenerujący bo Twoje wlosy tego potrzebują.Do tego dobra odzywka,może WAX- on poprawiłby kondycje, ewentualnie jakas odzywka która dobrze nawilzy i zregeneruje Twoje wlosy,dziewczyny sobie chwalą Pantine nową serie,jest nawet wątek. No i moze lekko podciąć, mysle ze sie przyda. Jedwab Biosilk po umyciu we włosy,tez poprawi sie ich wygląd i witaminy, Vitapil włoski staną się mocnejsze.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:11   #5
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Pomocy !

Pantene* poprawia sie
w tej serii jest nowa odzywka bez spłukiwania do wlosow kręconych, zajrzyj w wątek co piszą dziewczyny. I chyba jednak WAX by pomógł.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:27   #6
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Pomocy !

No wlasnie WAX! konecznie
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:51   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pomocy !

mnie akurat Wax nie pomógł, a raczej zaszkodził, więc nie dla każdego jest dobry

rzeczywiscie farby Ci zaszkodziły, nie wiem jakiej firmy używałaś, ale tyle farbować w krótkim czasie bardzo szkodzi włosom. Skoro się nie zmyła, to może użyłaś okropnej Palette ? na Twoim miejscu podcięłabym troszkę włosy, zeby je choć minimalnie zregenerować a następnie zainwestowałabym w środki nawilżające do włosów. Nie wiem czy te sklepowe dadzą jakikolwiek efekt, moze lepiej zapytaj w aptece o jakiś szampon i odżywkę czy maseczkę i moze jakaś odbudowa wewnętrzna w postaci tabletek ? ja aktualnie używam Humawit ze skrzypem i pokrzywą i widzę poprawe - włosy są gęstrze i mniej wypadają
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.