co zrobic z beznadziejnym kolorem!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-30, 16:36   #1
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411

co zrobic z beznadziejnym kolorem!!!


Prosze poradzcie mi co mam zrobic. Chcialam byc piekna i postanowilam wrocic do naturalnego koloru wlosow. Wczesniej rozjasnialam na blond. Kupilam szampon koloryzujacy Clairol - kolor jasny braz. Wyszedl baaaardzo ciemny braz i to z jakims takim dziwnym rubinowym polyskiem. Byl to szampon, ktory teoretycznie powinien sie zmyc po 24 myciach.. ale z moimi wlosami nigdy nie wiadomo - mam wlosy krecone i teraz po tych wszystkich zabiegach suche jak siano. Chcialabym jakos pozbyc sie jaknajszybciej tego koloru - bo wygladam jak czarownica - zastanawiam sie czy dzienne mycie cos da? czy moze jeszcze bardziej zniszcze te moje biedne wlosy. Zaznacze ze do tej pory myje wlosy 2 razy w tygodniu. Czy jest jakis sposob??? Prosze pomozcie mi!!
bambi
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 20:06   #2
matriksia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 94
Dot.: co zrobic z beznadziejnym kolorem!!!

heh no nie wiem trudno mi jest wyobrazic sobie Twoj kolor moge Ci cos jednak doradzic swego czasu tesh farbowałam włosy na brąz do momentu kiedy farba która zawsze nakładałam i którą znałam z niewyjasnionych przyczyn stała sie czarną byłam załamana nienawidziłam sie i nie wiedziałam skad ta pomyłka widocznie błąd firmy ale heh no cóz wiec postanowiłam zejsc do naturalnego koloru regularnie scinałam po troche włosy i myłam włosy szamponami rumiankowymi one są do włosow blond i tym samym szybko scierają ciemne kolory (rozjasnia troche kolor, mi rozjasnila z czarnego na braz) owszem są jakies preparaty co kolor zmywają ale sa bardzo drogie i bardzo niszczą włosy a jesli jush masz zniszczone włosy to stosuj odzywki tylko nie do włosow farbowanych bo on kolor utrwalają .... pozdrawiam papa
matriksia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.