Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 22:40   #1
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69

Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?


Witam

Mam taki kolor włosów:
http://ikf.com.pl/srednie/fryzura72.htm

a chciałbym miec taki:

http://filmpolski.pl/fp/index.php/1615776_9


Myslałam zeby pofarbowac (sama) włosy...ale najpierw musiałabym je chyba rozjasnic.Dlatego moze nie powinnam ryzykowac tylko pojsc do fryzjerki.Boje sie tez ze odrosty beda mocno widoczne...a nie stac mnie zeby co miesiąc isc do fryzjerki na farbowanie

Poza tym zastanawiam czy nie zniszcze ich za bardzo(i tak codziennie je prostuje przez co sa matowe...ale staram sie jakos nadac im połysku stosujac rózne odzywki, nabłyszczacze

Mam jeszcze jedno pytanie: czy moge pozniej farbowac tylko odrosty?
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 00:37   #2
*sj*
Przyczajenie
 
Avatar *sj*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Na farbowaniu się nie znam więc nie doradzę Ci czy farbować czy rozjaśniać. Kilka ładnych lat temu rozjaśniłam sobie włosy tylko że wyszedł mi makabryczny blond i musiałam ciągle farbować .Przed tym rozjaśnianiem miałam długie grube włosy ale uśmierciłam je niestety.... Farbowanie nie ratowało mnie do konca ponieważ nawet farba nie była w stanie całkowicie wyrównać koloru. Miło wspominam dzień kiedy obciełam blond końcówki, od tamtej pory nie farbuje wlosów i ciesze się naturalnym kolorem
*sj* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 07:17   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Cieżko będzie Ci uzyskać taki kolor jak ma Joanna Brodzik Aktorki farbują włosy u fryzjera, który miesza kolory farb Farbą kupioną w drogerii ciężko będzie takie coś uzyskać. Nawet nie wiem jaki kolor musiałabyś kupić żeby coś takiego wyszło. Lepiej iść do fryzjera, przynajmniej ten pierwszy raz. Potem samej będzie łatwiej
Przy jasnych włosach i ciemnych odrostach trzeba farbować raz na dwa miesiące. Są dziewczyny, któe robią to co 3tyg. u fryzjera i on wtedy robi same odrosty W domu farbą z drogerii odrosty zawsze wyjdą inaczej niż końcówki Odrosty mniej widać przy baleyażu Na długich włosach robiłam dwa razy w roku
Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:39   #4
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Tylko ze ja kupiłabym profesjonalne farby w sklepie fryzjerskim(zastanawiam sie tylko czy ekspedientka bedzie w stanie mi doradzic...bo prawdopodobnie bede musiała kupic 2 farby i w odpowiedniej proporcji je wymieszac zeby uzyskac odpowiedni efekt
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:46   #5
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cieżko będzie Ci uzyskać taki kolor jak ma Joanna Brodzik Aktorki farbują włosy u fryzjera, który miesza kolory farb Farbą kupioną w drogerii ciężko będzie takie coś uzyskać. Nawet nie wiem jaki kolor musiałabyś kupić żeby coś takiego wyszło. Lepiej iść do fryzjera, przynajmniej ten pierwszy raz. Potem samej będzie łatwiej
Przy jasnych włosach i ciemnych odrostach trzeba farbować raz na dwa miesiące. Są dziewczyny, któe robią to co 3tyg. u fryzjera i on wtedy robi same odrosty W domu farbą z drogerii odrosty zawsze wyjdą inaczej niż końcówki Odrosty mniej widać przy baleyażu Na długich włosach robiłam dwa razy w roku
Pozdrawiam

oh ja bd miala dopiero baleyage na wakacje rozwialas moje watpliwości czy farbować na jeden kolor czy balejażyk :P ale jednak stawiam na balejaż, gdyż nie chcę zbytnioniszczyć włosów
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:47   #6
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Tylko ze ja kupiłabym profesjonalne farby w sklepie fryzjerskim(zastanawiam sie tylko czy ekspedientka bedzie w stanie mi doradzic...bo prawdopodobnie bede musiała kupic 2 farby i w odpowiedniej proporcji je wymieszac zeby uzyskac odpowiedni efekt

po moim domowym rozjaśnianiu (wielokrotnym) jak i farbowaniu morał wyciągnęłam jednen:

-jeżeli chcesz uzyskać odcien jasniejszy (czyli rozjasnic) niz twoje wlosy to idź do fryzerjki!!!
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 12:22   #7
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

uważam tak samo z dośwadczenia i farbuje moje ciemne brąz włosy na blond cieniutkimi pasemkami zawsze u fryzjerki
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 15:26   #8
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Ja mam dość ciemne włosy. Moja przygoda z farobowaniem trwa już jakieś 3-4 lata. Zaczęłam od pasemek które zrobiła mi mama -wyszły tragicznie
To był weekend i szłam na osiemnastke do koleżanki ale coś tam porobiłam i źle nie było. Ale już w poniedziałek pobiegłam do fryzjerki i zrobiła mi normalne pasemka. Kamień mi spadł z serca. Potem postawnowiłam już miec całe włosy w blondzie bo za drogo mnie wychodził balejaż na moich włosach. No i od tamtej pory pierwszy kolor zrobiłam u fryzjerki a potem to juz sama kupuję farby, czasem nawet zdarza mi sie troche poeksperymentować.
Myśle ze to naprawdę bardzo indywidualna sprawa jak widać ale ja bym radziła najpierw zafarbować u fryzjerki a potem możesz sama kupić farbe i zafarbować odrosty wtedy zobaczysz jaki kolor naodrostach Ci wyszedl i czy możesz do stosować. I jeśli ci sie nie bedzie podobal to potem bedziesz wiedziała ze masz kupować jaśniejsze bądź ciemniejsze farby.
A no i jak widac nie jest to nie możliwe. Gdzies mam jakieś fotki z moim własnym kolorze a obecnym, jeśli byś chciała mogę ich poszukać.
Życze powodzenia
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 16:32   #9
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Dla mnie ten watek jest troche dziwny Jak to, jak poradzic sobie z odrostami? Jest tylko jedno wyjscie - farbowac je max. co miesiac
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:31   #10
Aneta_Marzena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Tak...ale ja miałam na początku watypliwosci czy mozna pozniej farbowac same odrosty(myslałam ze róznica bedzie i tak widoczna...

W kazdym razie dzieki za wszystkie rady Macie chyba racje...nie powinam ryzykowac z tym rozjasnianiem(jeszcze mi jakis brzydki kolor wyjdzie
Aneta_Marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:45   #11
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

witaj,ja robie co roku balejaz 2-3 kolorow i szczerze Ci powiem nie martwia mnie odrosty,robie tylko raz w roku na lato,nie wyobrazam sobie malowac odrosty co miesiac:-( z natury jestem jasna bladynka ale zrobialm jeden blad ze zaczelam wogole je farbowac bo naturalne mialam sliczne jaasne wloski.No ale coz stalo sie wlosy mam w bardzo dobrej kondycji mimo ze je prostuje 2 razy w tygodniu no i co roku farbuje
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 17:57   #12
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Cytat:
Napisane przez Aneta_Marzena Pokaż wiadomość
Tak...ale ja miałam na początku watypliwosci czy mozna pozniej farbowac same odrosty(myslałam ze róznica bedzie i tak widoczna...

W kazdym razie dzieki za wszystkie rady Macie chyba racje...nie powinam ryzykowac z tym rozjasnianiem(jeszcze mi jakis brzydki kolor wyjdzie
To jest tak: chcemy zrobić coś taniej- kupujemy w drogerii farbę, nawet taką profesjonalną w sklepie fryzjerskim.....Wychodzi nam nie wiadomo co na głowie Biegniemy do fryzjera żeby naprawić.....Efekt taki,że mamy bardziej zniszczone włosy i wydamy więcej pieniędzy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:03   #13
nesiulkaa
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ciechocinek
Wiadomości: 102
Dot.: Rozjasnic włosy?Jak pozniej poradzic sobie z odrostami?

Hmmm...z tym rozjasnianiem to jest masa roboty...Mi zawsze farbowala mamusia ale efekt jest taki,ze wloski sa slabe i strasznie zniszczone tymbardziej,ze stosowalam bardzo niszczace rozjasniacze--> Joanna i Londa--> naprawde odradzam! podobno z Welli sa niezle...ale nie ma co marudzic-idz to fryzjera!
__________________
Wystarczysz Ty...niczego nie chcę więcej... "...And Nothing Else Matters..." Mój Aniele...

RoCk AnD RoLL\
m/(OO)\m/

nesiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.