X-TENSO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-21, 09:37   #1
Anusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 3

X-TENSO


podpowiedzcie mi prosze gdzie w Warszawie mozna zrobic zabieg L'Oreal X-Tenso? bardzo dziekuje za pomoc
Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 09:37   #2
Anusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 3
X-TENSO

podpowiedzcie mi prosze gdzie w Warszawie mozna zrobic zabieg L'Oreal X-Tenso? bardzo dziekuje za pomoc
Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 22:01   #3
MagdalenaBorowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
X-Tenso


Niedawno przeczytałam w gazecie,o nowej usłudze X-Tenso L'Oreal Professionnel,ten zabieg ma na celu długotrwałe wygładzanie włosów.A ponieważ mam włosy lekko falowane,podatne na kręcenie, a chciałabym mieć proste na jakiś czas.Ponadto wiem,że nie używa się żadnych szkodliwych maszyn niszczących strukturę włosa, a używa się wygładzającego kremu.Chciałabym się dowiedzieć czy już we wszystkich salonach fryzjerskich dokonywana jest ta usługa i jakie są koszty takiego zabiegu.
MagdalenaBorowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 22:01   #4
MagdalenaBorowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
X-Tenso


Niedawno przeczytałam w gazecie,o nowej usłudze X-Tenso L'Oreal Professionnel,ten zabieg ma na celu długotrwałe wygładzanie włosów.A ponieważ mam włosy lekko falowane,podatne na kręcenie, a chciałabym mieć proste na jakiś czas.Ponadto wiem,że nie używa się żadnych szkodliwych maszyn niszczących strukturę włosa, a używa się wygładzającego kremu.Chciałabym się dowiedzieć czy już we wszystkich salonach fryzjerskich dokonywana jest ta usługa i jakie są koszty takiego zabiegu.
MagdalenaBorowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 22:24   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: X-Tenso

mysle ze to zabieg prostowania wlosow, taki sam jak trwala tylko dziala odwrotnie.takie zabiegi wykonuje sie ROWNIEZ preparatami Wella, MATRIX,i inn.
ten zabieg moze uszkodzic strukture wlosa tym bardziej jezeli wlos jes farbowany.ja nie wykonuje w moim salonie tego zabiegu,poniewaz po zadnym z wymienionych srodkow wlos nie byl ladny a tego unikam jak ognia! ty tez sobie daj spokoj!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 22:24   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: X-Tenso

mysle ze to zabieg prostowania wlosow, taki sam jak trwala tylko dziala odwrotnie.takie zabiegi wykonuje sie ROWNIEZ preparatami Wella, MATRIX,i inn.
ten zabieg moze uszkodzic strukture wlosa tym bardziej jezeli wlos jes farbowany.ja nie wykonuje w moim salonie tego zabiegu,poniewaz po zadnym z wymienionych srodkow wlos nie byl ladny a tego unikam jak ognia! ty tez sobie daj spokoj!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:29   #7
xeper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

Więc zapuszczam włosy, aktualnie mam ok 10cm.Włosy kręcą mi się, co prawda nie mocno, ale są loki co mnie wkurza bardzo.. Prostowalem prostownicą ale po myciu to samo i po spaniu takze... Czy zabieg X-Tenso Loreal (moge kupic za 47zl caly zestaw do tego) wyprostuje mi wlosy przynajmniej na jakis czas? jak to jest?? z góry dzieki za odpowiedź
xeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-05, 18:20   #8
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

Hej Jesli lekko sie kreca to mozesz sprobowac Efekt nie wiem jak dlugo trwa, ale musisz liczyc sie z tym ze wloski moga sie oslabic. Wpisz w szukaj X tenso a wyskoczy pelno watkow
pozdrawiam
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:22   #9
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

To zależy czy masz wlosy koloryzowane czy rozjasniane..na rozjasniane nie wolno robic X-tenso
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:18   #10
xeper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

wlosy nie są ani rozjaśnione, ani farbowane, poprostu się kręcą.. chcę mieć proste i właśnie tu pytanie do Was czy lepiej prostownicą (żmudne tak codziennie rano prostowac-niszczy wlosy) czy lepiej ten X-tenso ??
xeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:31   #11
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

śmialo rób X-tenso!!!!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-05, 20:34   #12
xeper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: X-Tenso - czy zabieg ma sens? - mężczyzna

a co to jest ten styling?zauwazylem ze po x-tenso mozna jeszcze do tego zrobic styling wtedy wlosy sa calkiem proste jak po prostownicy.. jak to sie robi? tez sa do tego jakies preparaty? mam wlosy ok 9cm dlugosci - czy po 8 tygodniach (czyli czas dzialania x-tenso) moge tym samym zestawem zrobic drugi raz czy trzeba kupowac nowy? bo bede mial to najwczesniej we wtorek i nie wiem ile jest tego w jednym zestawie, na fotkach sa jakies kremy, itd...
xeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:46   #13
xeper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
X-Tenso - kolejny temat ale pytanie inne..

Witam!
Kolejny temat o X-tenso, tym razem problem mam taki:

Kupiłem ten preaparat firmy Loreal (krem + mleczko) i tu się nasuwa pytanie, czy moja dziewczyna poradzi sobie ze zrobieniem mi tego zabiegu, jesli chodzi o jej doswiadczenie to farbowanie itd tylko... prostowala mi pare razy prostownica....

I kolejne pytanko: na czym dokładnie polega styling, mam wlosy kręcone ale lekko, a zalezy mi aby po zabiegu wlosy byly idealnie proste.... zauwazylem po fotkach w internecie, ze po stylingu są one najbardziej wygladzone stad moje pytanie co to jest ten Styling i czy samemu mozna go zrobic? a moze to mleczko do tego jest?

pozdrawiam
xeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 07:56   #14
xeper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: X-Tenso - kolejny temat ale pytanie inne..

Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie?
xeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.