Exfashion-lakier hybrydowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 12:16   #1
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53

Exfashion-lakier hybrydowy


Witam. W markecie spotkalam lakiery hybrydowe ale nie pamietam nazwy. Mialy male pojemnosci buteleczka czarna ze zlotym znaczkiem takim jak chanel. Czy ktos zna te hybrydy??
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 14:00   #2
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Co to za lakier hybrydowy?

Takie ? Jeśli tak to ExFashion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26058850.jpg (38,3 KB, 48 załadowań)
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 19:25   #3
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Co to za lakier hybrydowy?

lilymb dzieki za informacje. Tak o te hybrydy mi chodzilo. A uzywasz moze tej firmy?? Chyba ze byl watek z ta firma lakierow.

Edytowane przez expert89
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:28
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 19:54   #4
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Co to za lakier hybrydowy?

Stricte takiego wątku nie było z tego co mi wiadomo. Ja od nich kupuję różne rzeczy ale niestety nie hybrydy więc się nie wypowiem.
Tak nawiasem mówiąc jakby ktoś szukał to w Koninie w Galerii Nad Jeziorem mają swoje stoisko
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 08:27   #5
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

ja używałam tych hybryd, wspomnienia o nich musiałabym zostawić bez komentarza
kupiłam ponad rok temu cały zestaw startowy: baza/top 2w1, trzy lakiery, clenaer, aceton, lampa i reszta sprzętu. "Zatrudniłam" koleżanke w roli palca do ćwiczeń, oczywiście zrobiłam jej obie ręce baza, dwa razy kolor i top.. i zaczęło się najpierw w topie zrobiły się dziury, próbowałam nakładać kolejne warstwy, ale to nic nie dało. Przemyłam top "cleanerem" i zrobił się matowy jak cement. Nie dość że były na nim góry i doliny to jeszcze ten mat ;/ poszłam zrezygnowana do domu, 30 min minęło, dzwoni koleżanka że 4 hybrydy odpadły płatem, następnego dnia odpadła jej reszta. Napisałam wiadomość do producenta, opisałam sytuacje, w odpowiedzi otrzymałam że mam sobie na top położyć lakier bezbarwny to będzie błyszczeć :brzyda l: na reszte pytań i mase wysłanych maili nie dostałam odpowiedzi. Całą tą historie opisałam rok temu dziewczynom na forum, bodajże w pierwzym wątku "lakiery hybrydowe" - wszystkie jednogłośnie napisały że mam wywalić te lakiery i chwała im za to, bo chciałam zrezygnować z robienia hybryd, a dzięki nim robie już od roku

ze wszystkich lakierów exfashion zostawiłam sobie jeden czerwony - używam go tylko na stopy, bo nie można go praktycznie odmoczyć ;/ 30 min trzymam pod folią i trzeba go zdzierać. Jedna znajoma się uparła że go chce na rękach - odpryski miała po 3 dniach o dziwo więc efekt odwrotny.

Także jeżeli moja historia was nie zniechęciła to możecie próbować ja zostałam chamsko potraktowana przez osobe odpisującą na moje wiadomości więc nie mam zamiaru robić im pozytywnej reklamy, bo w tych produktach nie ma nic dobrego - wywaliłam 179 zł (jakoś tak) w błoto i zostałam zbyta. Widziałam ostatnio że wprowadzili małe pojemności więc może i formułe zmienili, ale ja nie ryzykuje ponownie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:32   #6
expert89
Raczkowanie
 
Avatar expert89
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 53
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

eM_Ka Twoja historia z tymi hybrydami rozwiewa wszelkie watpliwości ceny maja duze jak na tak slaba jakosc. Lepiej pozostane przy CZ bo za ta cene mam 15ml lakieru dobrej jakości. Dziekuje za szczegółową opinie.
expert89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:59   #7
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

prosze bardzo ja ostatnio natknęłam się na tą firme na pasażu w tesco, tam właśnie zauważyłam że wprowadzili małe pojemności chciałam kupić jeden lakier na próbę żeby sprawdzić czy coś się u nich poprawiło, ale jak zobaczyłam że cena to ponad 19 zł to uznałam że nie warto tyle dawać za 6 ml gdyby były po 6zł to owszem generalnie staram się unikać kupowania tam czegokolwiek poza ozdobami do paznokci. Nawet ich cleaner mi nie leży - jakiś taki tłusty jest strasznie, hybrydy mi się po nim w ogóle nie błyszczały więc zużywałam go tylko na wzornik
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 09:41   #8
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Hej dziewczyny,
wczoraj kupiłam ich zestaw startowy, jestem hybrydową dziewicą :P więc nie mam porównania z innymi firmami. Na razie mogę tylko powiedzieć, że nakładanie przebiegło bez problemu, efekt na zdjęciu. Jestem zębologiem, więc na co dzień pracuję w rękawiczkach i często myję ręce, za jakiś czas mogę napisać jak z wytrzymałością.
Kolor nr 15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11127700_10204941854759838_870473419_n.jpg (41,0 KB, 178 załadowań)
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:14   #9
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

porównując wygląd Twoich paznokci do moich po użyciu zestawu startowego musze stwierdzić że chyba poprawili skład bazy/topu w moim przypadku była jedna wielka tragedia, raz na zawsze podziękowałam tej firmie jeśli chodzi o współprace
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 09:41   #10
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Tak prezentują się po tygodniu zobaczymy jak pozostałe kolory...
Odetchnęłam z ulgą, bo po przeczytaniu Twojej opinii pomyślałam 'no pięknie, kasa w błoto' ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG3212.jpg (52,4 KB, 170 załadowań)
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 15:34   #11
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

samo to że tak błyszczą jest dla mnie wielkim zaskoczeniem na prawdę musieli sie poprawić bo u mnie było zupełnie inaczej. Dwa dni później robiłam całość na firmie estetiq więc na 100% nie była to moja wina skoro w tym przypadku było ok
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 21:35   #12
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Kolor 32, w rzeczywistości ciemna śliwka
Zmywanie po okładach z acetonu też przebiegło bez problemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG3213.jpg (82,4 KB, 142 załadowań)
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 18:09   #13
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

i jeszcze kolor 7
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG3224.jpg (127,7 KB, 122 załadowań)
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 17:32   #14
ksiegowa76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Baza Exfashion to druga baza którą używam i muszę powiedzieć, że w porównaniu z bazą, którą kupiłam w zestawie startowym na allegro to jestem bardzo zadowolona. A zwłaszcza dlatego , ze łatwo ją usunąć , nie mocze w ogóle w acetonie tylko wystarczy podważyć patyczkiem drewnianym i samo schodzi. Kupiłam na stoisku w Tesco, ale z tego co pamietam placiłam sporo, coś ok 100zl za lakier i baze, ale zauwazyłam że mają sklep internetowy . Cena połowe mniejsza. Czy ktos kupował u nich w sklepie internetowym??? Bo ja próbowałam i nie umiem się zalogować.
ksiegowa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 06:15   #15
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

jak będziesz w taki sposób zdejmować hybrydę to wkrótce zostaniesz bez paznokci
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:11   #16
MonEl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Hej, ja również od jakiegoś miesiąca używam hybryd tego producenta i mogę powiedzieć że pazokcie spokojnie wytrzymuja mi tydzień po tym czasie pękają i zaczynają odchodzić po bokach lub po prostu robią się obrzydliwe odpryski. Na szczęście kupiłam tylko dwa kolorki, baze i top w 1. Zastanawiam się nad zmianą firmy na semilac, ale nie wiem czy dobrze zrobię.
MonEl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 07:57   #17
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

przejrzyj wątek o lakierach semilac, cz i ogólny o lakierach hybrydowych. Firmy semilac używa bardzo dużo dziewczyn, CZ też więc możesz wybrać coś z tego
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 21:47   #18
MonEl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Dziękuje ślicznie za odpowiedź zabieram się za czytanie semilac ma świetną paletę kolorów już wiem że będę miała problem z wyborem pierwszych.

Jeśli chodzi o exfashion to zrobiłam sobie dziś pedi odcieniem 014 dam znać ile wytrzymią na stópkach
MonEl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 19:03   #19
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Pora na podsumowanie z mojej strony, zwłaszcza, że mam teraz porównanie z hybrydami Semilac

Aplikacja Exfashion - pierwsza warstwa koloru kurczy się przy nakładaniu, nie ma możliwości pomalowania 5 paznokci na raz. Druga warstwa kurczy się tylko przy wolnym brzegu paznokcia, nie ma możliwości zabezpieczenia go. Konsystencja jest wodnista, zapomnijcie o wzorkach - rozpłyną się.
Aplikacja Semilac - jak lakier do paznokci. Jedynie baza kurczy się w lampie po nałożeniu zbyt cienkiej warstwy.

Utwardzanie - obie firmy po 2 min w lampie UV są całkowicie utwardzone.

Trwałość Exfashion - raz tak, raz siak :P U mnie tydzień, chociaż raz kolor 32 na drugi dzień zaczął odklejać się i odstawać od końcówek. U mojej znajomej kolor 7 odpryskiwał całymi płatami do połowy paznokci. Przed każdą aplikacją stosowałam primer.
Trwałość Semilac - aż do ściągnięcia, ale zdarza mu się zetrzeć z końcówek.
Na co dzień pracuję w rękawiczkach i często myję ręce, więc lakiery mają przez kilka godzin saunę

Odmaczanie Exfashion - bez problemu, część zostaje na waciku a część zaczyna odstawać, wystarczy lekko zdjąć patyczkiem.
Odmaczanie Semilac - trudniejsza sprawa - muszę spiłować warstwę topu i częściowo koloru, po odmoczeniu zeskrobywać patyczkiem, ale obywa się bez uszkodzenia paznokci, końcówki się nie rozdwajają.

Werdykt: u mnie wygrywa Semilac!

Nie chcę nikogo namawiać na kupno na start droższej firmy, ale możecie skończyć jak ja - chciałam zaoszczędzić kupując zestaw, a skończyło się tak, że wydałam więcej pieniędzy niż gdybym od razu kupiła osobno lampę, porządne hybrydy i płyny
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 13:19   #20
kozik262
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 51
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Moja żona na <reklama> idzie do kosmetyczki. Ona jako profesjonalistka wie co i jak powinna zrobić. Efekt jest super.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-03-22 o 13:36
kozik262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 13:36   #21
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

a ja spamerom zawsze przyznaję punkty
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 21:33   #22
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

No to ja dorzucę swoje trzy grosze. Kupiłam bazo-top 2w1 i kolor czerwony lakieru (nie pamiętam jaki nr, wylądował w śmieciach jakiś czas temu). Generalnie trwałość była u mnie na poziomie ok 8h - dosłownie zaraz zaczynały odpryskiwać, złuszczać się i schodzić całymi płatami. Raz zostawiłam lakier z całego paznokcia na guziku od spodni. Co do ściągania, nie doświadczyłam zmywania hybryd, bo zwyczajnie odpadały. Masakra. Poszły w kosz. Mam nadzieję, że jak kupię Semilac to mi tego nie zrobią :/.
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 07:34   #23
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

z Semilac na pewno będzie lepiej
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:49   #24
ElaKluczynska
Raczkowanie
 
Avatar ElaKluczynska
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 72
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Cytat:
Napisane przez Quiyanca Pokaż wiadomość
No to ja dorzucę swoje trzy grosze. Kupiłam bazo-top 2w1 i kolor czerwony lakieru (nie pamiętam jaki nr, wylądował w śmieciach jakiś czas temu). Generalnie trwałość była u mnie na poziomie ok 8h - dosłownie zaraz zaczynały odpryskiwać, złuszczać się i schodzić całymi płatami. Raz zostawiłam lakier z całego paznokcia na guziku od spodni. Co do ściągania, nie doświadczyłam zmywania hybryd, bo zwyczajnie odpadały. Masakra. Poszły w kosz. Mam nadzieję, że jak kupię Semilac to mi tego nie zrobią :/.
Z tanioszkami tak niestety jest niby hybryda to, ale skład inny ma każda. Na pewno Semilaczki zaradzą i na pewno Ci nie odpadną same
__________________
Szczęście przychodzi wtedy, gdy przestajesz narzekać na problemy, które masz i zaczynasz doceniać to, jak wiele innych masz już za sobą
ElaKluczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 10:10   #25
Justiiisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Ja posiadam lakiery nr 59 (neonowa żółć) oraz 45 (róż). Pokrycie jest okropne, po trzech nałożonych warstwach lakieru + baza + top ewidentnie widać prześwity i wszelkie niedoskonałości paznokci. Nie wiem jak sprawują się inne kolorki, ale póki co nie polecam. Poza tym tak jak piszą dziewczęta, wytrzymałość jest praktycznie żadna, po 2-3 godzinach paznokcie same odchodzą płatami
Justiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 21:13   #26
sathis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Ja własnie planuję kupić lampę i także rozejrzeć się za lakierami, więc jak macie co polecić, to proszę
sathis1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:11   #27
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Exfashion-lakier hybrydowy

Polecamy w wątkach dedykowanych i ogólnym o lakierach hybrydowych.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 09:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.