slabe włosy!!!POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 14:09   #1
hilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2

slabe włosy!!!POMOCY!!


prosze!pomozcie,podpowied zcie co zrobic??mam zniszczone wlosy ,do tego zaczely strasznie wyadac!!probowalam roznych odzywek,ale nic z tego!kiedys mialam bardzo grube ,zdrowe wlosy,ale odkad zaczelam studia ich stan sie pogarsza!!ludzie POMOCY!!nie chce byc łysa~!
hilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 19:57   #2
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: slabe włosy!!!POMOCY!!

Zacznij normalnie się odrzywiać ,stres nie przespane noce ,kup jakiś komplet witamin,odrzywki tu nic nie pomogą
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 22:10   #3
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: slabe włosy!!!POMOCY!!

Korzystanie z wyszukiwarki czasem pomaga. Przejrzyj ten wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:08   #4
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

dziewczyny czy zacie jakies dobre srodki na poprawienei wlosow kja mam Cienkei wlosy i w dododku jet ich malo ... jaka na to rada zncie jakies naprawde dobre smponyyy?? aby poprawily wyglad wlosow i nie tylko....?????????????:co nfused:
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:30   #5
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Albo szampony z serii profesjonalnych,albo szampon seboradin z czarną rzepą i lotion z tej samej serii(zobacz na kwc) i wax do włosków(tez kwc)
ewentualnie jeszcze najbardziej naturalny szampon jaki znalazłam czyli fitomed w duecie z odzywką(testuje własnie).

Ważnym elementem pielęgnacji jest tez zdrowe odzywianie,dopóki nie spróbowałam to nie wiedziałam ze az taki ma to wpływ na wygląd.

A tak btw "dobre szampony zeby poprawiły wygląd włosów i nie tylko" to szampony robią cos jeszcze??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:26   #6
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

eheeh nie nieD:
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:11   #7
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Seboradin Niger szampon -polecam. Oraz tabletki Silica na wzmocnienie wlosów.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 08:07   #8
Mallwina
Raczkowanie
 
Avatar Mallwina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 56
GG do Mallwina
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Witaj
Muszę ci polecić WITAMINE PP w ampułkachJest rewelacyjna.Niedroga i bardzo skuteczna. Zawsze rano wcierasz sobie we włosy jedną ampułke i najlepiej do tego ''wcinać'' tabletki SILICA Bardzo ci polecam tą witaminkę.Kuracja na miesiąc w zupełności wystarczy,aby zauważyc poprawę.Mam ten sam problem co Ty,wię praktycznie próbowałam wszystkiego.Jeśli nie liczą sie dla ciebie koszty polecam także odżywkę z VICHYi MATRIXA do włosów słabych (zniszczonych) Musisz także odrzucić PROSTOWNICE I SUSZARKĘjeśli to zrobisz masz efekt murowany. Gorące buziaczki
Mallwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:00   #9
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Cytat:
Napisane przez Mallwina
Witaj
Muszę ci polecić WITAMINE PP w ampułkachJest rewelacyjna.Niedroga i bardzo skuteczna. Zawsze rano wcierasz sobie we włosy jedną ampułke i najlepiej do tego ''wcinać'' tabletki SILICA Bardzo ci polecam tą witaminkę.Kuracja na miesiąc w zupełności wystarczy,aby zauważyc poprawę.Mam ten sam problem co Ty,wię praktycznie próbowałam wszystkiego.Jeśli nie liczą sie dla ciebie koszty polecam także odżywkę z VICHYi MATRIXA do włosów słabych (zniszczonych) Musisz także odrzucić PROSTOWNICE I SUSZARKĘjeśli to zrobisz masz efekt murowany. Gorące buziaczki
Zaintygowała mnie ta witamina PP
Mogłabys cos więcej o niej napisać?? Ile dokładnie kosztuje,jakie są efekty,czy wcierasz ją w włosy czy skóre głowy,i czy starcza na to jedna kapsułka??

Z góry dzięki
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:11   #10
Mallwina
Raczkowanie
 
Avatar Mallwina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 56
GG do Mallwina
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

No hej
Witaminę PP najlepiej jakby ci przepisał dermatolog,wtedy za jedno opakowanie ampułek ( 6szt) zapłacisz około 5zł, bez recepty kosztuje to około 12zł za opakowanie.Tak- wmsujesz to w skorę głowy opuszkami palców (paznokcie tez rosną wtedy)
. No po miesiącu włosy nabrały blasku,nie wypadywały, miłe w dotyku i co najwazniejsze urosły 3cm dla mnie to był sukces. Jednak po 2miesiecznej kuracji musiałam je odstawic,poniewaz włosy sie przyzwyczaiły.Miesiąc odczekam i zaczynam od nowa. Gorąco Ci polecam Buziaczki
Mallwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:31   #11
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

dziewczyny a jakie jest wasze zdanie na temat odzywki wax?? ja wlasnie sobie kupilam w aptece i bede stosowac ale kcialabym poznac wasze wrazenia
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 10:59   #12
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Cytat:
Napisane przez aska15241
dziewczyny a jakie jest wasze zdanie na temat odzywki wax?? ja wlasnie sobie kupilam w aptece i bede stosowac ale kcialabym poznac wasze wrazenia
Moje włoski ładnie sie po niej błyszczały,ale tak ogólnie to nie przyspieszała porostu włosów ani tez nie robiła nic specjalnego z włosami,Ale na moje włosy mało która odzywka działa
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:32   #13
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

ostatnio po glowce chodzi mi takie pytanko czy w czasie odchudzania moga wypadac czesciej wloski?? od pewnego momentu zaczely mi znowu wypadac (a juz dlugi okres nie mialam z tym wiekszych problemow) i tak sobie pomyslalam ze to moze byc efekt odchudzania kurde sama niewiem co mam robic bo juz myslalam ze bedzie wszystko oki a tu znowu wrocil koszmar i wypadaja mi wlosy a juz 5 miesiecy mialam spokoju
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 10:24   #14
Mallwina
Raczkowanie
 
Avatar Mallwina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 56
GG do Mallwina
Dot.: SŁabe WLOSYY:((( PomoCyyyy

Tak jak Wy mam słabe i zniszczone włosy
Mam poważny problem odnośnie farb do włosów. Od 1,5roku farbowałam się u fryzjera na kolor blond. Robiłam to i tak bardzo rzadko, ponieważ mam słabe i zniszczone włosy.Wcześniej farbowałam sie sama GARNIER 100. Chciałam sie zapytać czy zan sie ktoś na farbach do włosów, tzn. z której firmy jest słabsza, nie niszczy tak mocno włosów... Nie chce już chodzić do fryzjera,bo ostatnio nasłuchałam sie o PERHYDROLACH i nigdy nie podobał mi się mój kolor włosów. Chcę sama się farbować,ale nie wiem która farba (z jakiej firmy) jest najsłabsza i nie powoduje mocnych zniszczeń we włosie. Z góry dziękuję za pomoc.
__________________
... żeby było słodko; musi być pikantnie ...
Mallwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.