Sąsiedzi u góry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-09-15, 12:24   #1
Sara5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-09
Wiadomości: 1

Sąsiedzi u góry


Hej hej,

od około miesiąca mam nowych sąsiadów nad sobą i zaczynam fiksować do tego stopnia, że tworzę wątek na forum czy zwariowałam
W dużym skrócie sąsiedzi poruszają się po mieszkaniu w taki sposób (lub nie wiem co robią), że żarówki w lampie mi drgają. Słychać to wszystko jakby ktoś chodził z przyczepioną do nogi kulą do kręgli. Zwróciłam uwagę sąsiadowi jak spotkałam go na klatce schodowej, jednak rozmowa skupiła się na dziecku tej pary (3-latek) i argumencie że 'to tylko dziecko'. W zasadzie to nie wiem dlaczego tak wyszło szczególnie, że próbowałam wytłumaczyć że niekoniecznie (lub nie tylko) zachowanie dziecka jest tu problemem.
I dalej to samo. Walenie w sufit od rana do nocy z przerwą na prace, weekendy nie do wytrzymania kiedy tego samego słucha się kilka godzin z rzędu. Kulminacja nastąpiła wczoraj kiedy do północy było słychać głośne rozmowy, przesuwanie mebli, uderzanie w podłogę itp.
Nie wiem co z tym fantem zrobić. Zdaję sobię sprawę z tego w jak łatwy sposób moje argumenty mogą zostać obalone, a w dalszym ciągu nie załatwia to dyskomfortu u mnie i w moim mieszkaniu. Kupiłam sobie zatyczki do uszu, rozmawialam, wczoraj po godzinie 23-tej nawet pukałam w sufit. Jakieś rady?
Sara5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-09-16, 10:07   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 196
Dot.: Sąsiedzi u góry

Możesz to nagrać i im puścić?
Jak było przed nimi, kiedy inni ludzie mieszkali? Może to budynek ma wadliwą konstrukcję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-09-23, 08:53   #3
Szarlotka901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 22
Dot.: Sąsiedzi u góry

Jak jest cisza nocna a dalej słyszysz hałasy to ich zgłoś do administracji a jak nie to na policję o zakłócanie spokoju albo ciszy nocnej
Szarlotka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-09-23 09:53:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.