Współpraca z Fryzjerem WAŻNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 20:32   #1
Kwiatuszek102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5

Współpraca z Fryzjerem WAŻNE


Dziewczyny czy któraś może pomóc mi, chodzi o to jak wygląda współpraca fryzjer a wizażyska, jak to się umawia między tymi dwiema osobami by powstała taka współpraca PLISSS
Kwiatuszek102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:22   #2
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Współpraca z Fryzjerem WAŻNE

Hmm, znam kogoś kto się zajmował taką sesją. Ta osoba szukała Wizażystki, jednak się szybko okazało, że fotograf miał zaprzyjaźnioną bardzo dobrą wizażystkę. I tak powstała sesja. Nie wiem czy jest to regułą, ale tak było w przypadku, który znam.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-02-15 o 22:24
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:21   #3
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Współpraca z Fryzjerem WAŻNE

Tak konkretnie nie wiadomo o co Ci chodzi

Współpraca wygląda tak, że fryzjer robi fryzurę, a wizażystka makijaż Jeśli jest to sesja mogą wspólnie dogadać projekt i styl całości.

Jeśli masz na myśli stałą współpracę to ja nie widzę zbyt szerokich możliwości i sensu

Fryzjerzy jeśli są dobrzy i doświadczeni - mają swoje klientki, swoje zlecenia. A najczęściej nie opłaca im się za bardzo tyłka ruszac z własnego salonu. No bo po co skoro mają zapisy i kolejki.

Wizażystka ma inną pracę i najczęściej spotyka się z różnymi fryzjerami u klientek czy na sesjach. Nikt za nikim nie biega, ewentualnie można zadzwonić do znajomego fryzjera jeśli się coś potrzebuje, lub polecać się nawzajem, tylko niekoniecznie musi być to nam na rękę.
Jak też pisze Lele, fotograf może mieć swojego fryzjera, albo swoją wizażystkę. Więc też niekoniecznie być zadowolony z tego, że pracujecie "w pakiecie"
Choć można mieć wspólny salon, robić metamorfozy... Tylko makijażystka i tak z tego salonu się będzie częsciej ruszała

A może chodzi Ci po prostu o wynajęcie kącika w salonie i malowanie tam? No to też już musisz zapytać bezpośrednio w salonie jakie mają warunki.
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2012-02-16 o 11:23
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:05   #4
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Współpraca z Fryzjerem WAŻNE

Dziś też rozmawiałam z moją fryzjerką- jej współpraca z wizażystką polegała na tym, że obie sobie klientki podsyłały i tyle. Polecały się wzajemnie i nic poza tym.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:42   #5
Kwiatuszek102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: Współpraca z Fryzjerem WAŻNE

dziękuję
Kwiatuszek102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.