•´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 09:17   #1
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176

•´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ





..........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06844.jpg (32,4 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06847.jpg (23,1 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06851.jpg (25,8 KB, 228 załadowań)
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.

Edytowane przez Disnejova
Czas edycji: 2011-07-10 o 16:09
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:22   #2
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Mam jedno zastrzeżenie- błagam zmień tusz, strasznie wyglądają Twoje rzęsy w szczególności na 1 zdj...
Sam makijaż taki zwykły, dużo tutaj podobnych można zobaczyć. Ale ćwicz dalej i skoś nas czymś wyjątkowym z szalonymi kolorami
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:17   #3
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

zgadzam się z kasica, tusz po prostu tragedia
sam makijaż zwykły, musisz jeszcze poćwiczyć
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 14:57   #4
daruma
Raczkowanie
 
Avatar daruma
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 444
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

przyłączam się do komentarzy dziewczyn nade mną.
rzęsy wytuszowane milion razy, tusz na tuszu tuszem pogania, strasznie posklejane, psują cały makijaż a fe a fe
nie wolno tak robić

reszta całkiem przyjemna, delikatna. ładne usta
__________________
z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana!
daruma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:13   #5
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym . A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.

Edytowane przez Disnejova
Czas edycji: 2011-07-08 o 20:23
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:38   #6
_Ala_
Zadomowienie
 
Avatar _Ala_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kujawy ;)
Wiadomości: 1 322
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam dwie nie lubie kolorowych makijażow bo oglądając tutaj tragedia tęcza i bym w takim nie wyszła na miasto bez przesady ... nie bawie się w kolory bo nie podobają mi się takie makijaże uwaga ode mnie
przepraszam, czy chodzi o mój dzisiejszy makijaż?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym . A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
O Matko... Nie trzeba się zaraz obrażać... Wiele dziewczyn miało nieudaną pierwsza próbę, ale wklejały kolejne makijaże i było coraz lepiej. Dlatego Ty tez sie nie poddawaj, bo masz warunki. Masz bardzo ładną cerę, ładne oczy i usta. Faktycznie rzęsy w tym wątku mnie tez nie przekonują...Ale reszta jest ok. A co do "ran czy jakiś dupereli" to właśnie od tego jest forum "moje makijaże" i o ile wątek spełnia warunki regulaminu ma prawo sie tu pojawić. Ty chciałas zaprezentować dzienniaka - ok, ale trzeba się nauczyć przyjmowac negatywne opinie bo po to tu wstawiamy makijaże - do oceny. A co do mojej tęczy napisałam że to rzecz gustu, mnie się takie makijaże podobają. Nie wszystkim muszą, to zrozumiałe.
__________________
http://alka1989.blogspot.com

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:39   #7
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

mysle, ze makijaz nie wydobywa twojej ładnej buzi
po pierwsze podkresl brwi. Dla mnie to podstawa, gdy robie makija zklientce. Buzia wtedy nabiera wyrazu.
Po drugie masz ladne duze oczy, uzyj moze jako zageszczenia rzes czy tez by nadac oku seksapilu kreski na linii rzes, lekko rozetrzyj. Efekt wydaje mi sie bedzie lepszy.
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 20:42   #8
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym . A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
Niestety - rzęsy są okropne, reszty makijażu na zdjęciach nie widać to co tu oceniać.
Moim zdaniem powinnaś się nauczyć przyjmować negatywne komentarze bo jak widać z tym masz największy problem.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 00:08   #9
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Sam makijaż taki zwykły, dużo tutaj podobnych można zobaczyć. Ale ćwicz dalej i skoś nas czymś wyjątkowym z szalonymi kolorami
zwyklaki też są potrzebne, zresztą dziewczyna napisała, że dopiero się uczy więc lepiej jak maluje się delikatniej, bo wtedy mniej błędów się popełnia będąc początkującą na eksperymenty jeszcze będzie czas

do autorki, jesteś strasznie butna, taka ładna dziewczyna, a taki język
Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście
czepiłyśmy się rzęs bo to przecież tutaj główny element makijażu, bo oni oko, ani usta, ani policzki nie są mocno podkreślone!
Cytat:
i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym .
nie wiekm ile masz warstw, ale moim zdaniem jest stanowczo za dużo tuszu, rzęsy są posklejane i bardzo grube na końcach, nie prezentuje się to dobrze
Cytat:
A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli
tak, imponuje mi makijaż jako sztuka i rozpatruję go w innych kategoriach niż dzienny/wieczorowy. Zresztą są osoby które świetnie się czują w mocnym makijażu na dzień i nie można tego negować o ile makijaż wykonany jest staranie i pasuje do danej osoby
Cytat:
ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
tutaj pokazywane są takie makijaże jakie chcą pokazywac ich autorki, a każdy ma prawo w kulturalny sposób się wypowiedzieć na ten temat, nawet jeśli mu się coś nie podoba. Krytyka też jest przecież potrzebna, byle konstruktywna, byle coś wnosiła.
Cytat:
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
nie zauważyłam, żeby ktoś był wobec Ciebie szczególnie niemiły i złośliwy, to raczej dla Twojego dobra i pół-żartem, bo przecież nie żeby zrobić Ci przykrość

jeśli zechcesz jeszcze coś wstawić, to najpierw zastanów się czego oczekujesz po tym forum, spróbuj z większą pokorą patrzeć na siebie, bo przecież wszyscy popełniamy błędy, czasem nie widzimy ich dopóki ktoś ich nam nie wytknie naucz się korzystać z rad, nie traktowac ich jak atak, a na pewno na tym skorzystasz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 00:37   #10
daruma
Raczkowanie
 
Avatar daruma
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 444
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

oj tam oj tam kobity nie znacie się nic a nic
przecież dziewczyna pisze, że nie są posklejane i że tusz nakłada z umiarem, a wy jej wcale nie słuchacie tęcza i rany jej nie kręcą, bo nie lubi kolorowych, a wy się czepiacie, że zwykływiec już nie wymyślajcie jak nie macie co napisać tylko bijcie pokłony i skaczcie na dwóch łapkachszczeroś ć precz, wiwat rzęsiste rzęsy
__________________
z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana!
daruma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 09:13   #11
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez daruma Pokaż wiadomość
oj tam oj tam kobity nie znacie się nic a nic
przecież dziewczyna pisze, że nie są posklejane i że tusz nakłada z umiarem, a wy jej wcale nie słuchacie tęcza i rany jej nie kręcą, bo nie lubi kolorowych, a wy się czepiacie, że zwykływiec już nie wymyślajcie jak nie macie co napisać tylko bijcie pokłony i skaczcie na dwóch łapkachszczeroś ć precz, wiwat rzęsiste rzęsy
wiwat !
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 18:34   #12
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: ´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
wiwat !
... amen.
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 07:10   #13
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: ´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

przydałoby się zdecydowanie podkreślenie brwi i zmiana tuszu bo ten wygląda okropnie.
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 08:57   #14
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

ojej rzesy Ci sie tak oblepily i posklejaly fujj.
Może zmien tusz?
A ciekawa jestem jakiego uzylas. W regulaminie chyba jest zeby wstawiac liste kosmetyków?
Ale cwicz cwicz nie od razu wszystko kazdemu wychodzi. Cere masz ladna
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:08   #15
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

mas ladna cere makija jak najbardziej dzienny, podobaja mi sie rzesy na gornej powiece bo tez lubie mocny efekt ,,fake lashes'' ale zeby to wszystko dobrze wygladalo musisz na dolna powieke nalozyc go o wiele mniej! bo tak dolne rzesy psuja caly urok! i zamiast obrazac sie, przyjmij komentarze z pokora i nastepny make up na pewno bylby lepszy i zebralabys wiecej pozytywnych komentazy
__________________
CEL I- włosy dł. 80cm- osiagnietyaktualnie 82 cm -> 85 cm ->94cm



BLOG

Moje Wlosy
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:15   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.:

Dziewczyny, nie chcę się wtrącać ale to wątek sprzed prawie roku i nie sądzę, by Desnejova jeszcze tu zaglądała

a jeśli zagląda, to:
nie ma się co obrażać na forum MM spotkałam się tylko z konstruktywną krytyką i dobrymi radami, a te są największym dobrem, jakie może spotkać człowieka (w każdej dziedzinie)
tak więc również widzę przede wszystkim nieestetycznie posklejane rzęsy przeładowane tuszem (i widzę, że nie tylko ja, więc chyba nie ma wyjścia i trzeba się z tym zgodzić). reszta makijażu ginie w ich obliczu i nie da się w zasadzie powiedzieć nic o reszcie, bo po pierwsze zdjęcia są za słabe, a po drugie te rzęsy strasznie rzucają się w oczy i definiują cały look. są zdecydowanie do poprawy, ale zapewne autorka to już wie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2012-04-19 o 09:19
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.