szukam nowego pomyslu na wyglad. fryzura/okulary. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 21:05   #1
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312

szukam nowego pomyslu na wyglad. fryzura/okulary.


witajcie!

zwracam sie do was z prosba o porade - od 9 lat trzymam sie jednej fryzury (dlugie, bardzo ciemne wlosy lub czarne, od wielu lat zawsze zwiazane).

nadszedl jednak ten moment, kiedy znudzil mi sie moj wyglad.

co chcialabym zmienic?

fryzura. mysle o obcieciu wlosow (jednak zalezy mi na mozliwosci ich zwiazania). jednak sa one cienkie, wywijajace sie i szybko lacza sie w 'pasemka', co nie wyglada najlepiej. nie mam tez duzo czasu ani umiejetnosci zwiazanych z ukladaniem wlosow.zle czuje sie bez grzywki.
moze nieco jasniejszy kolor wlosow? boje sie jednak, ze cos takiego mnie 'rozmyje'. dodatkowo mam sklonnosc do czerwonych policzkow, i cieple kolory wlosow chyba nie sa dobrym pomyslem...

okulary! te, ktore aktualnie nosze byly zdecydowanie zlym wyborem. sa za malo wyraziste... moze cos kolorowego? fiolet? blekit? albo wyraziste czarne? jak myslicie?
soczewek kontaktowych na codzien nie jestem w stanie nosic (zbyt wrazliwe oczy, a caly dzien przed komputerem/w aucie - nie wytrzymam).

dodatkowo, nie jestem w stanie ocenic, jakim jestem typem kolorystycznym, i jakie kolory ubran bylyby najlepsze. brak mi tego oka do kolorow...

moze macie jakies dodatkowe pomysly?

z gory dziekuje


odpowiedzi na pytania:

1. Jak się opalasz - raczej wolno, ale na zlocisty kolor. zdarza sie opalic na czerwono, ale to wymaga kilku godzin na sloncu bez filtra latem.

2. Kolor oczu - jasne, zielono-niebieskie. ciemniejsza obwodka, jasne plamki. brwi i rzesy - sredni grafit.

3. Piegi - brak

4. Cera - odcien zoltawy, raczej jasny. bardzo czesto sie 'rumienie', na czerwono. byle cieplo/zimno i dluugo czerwona

5. Naturalny kolor włosów - mysi ciemny blond

6. Kolor ust - jasny rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - nie wiem. nie podobam sie sobie w czerni i bieli. zielenie, niebieski, szary chyba najlepsze sa.


zdjecia:
1. bez okularow + rozpuszczone wlosy
2. codzienny wyglad + szminka (brak mi na codzien cierpliwosci do poprawek)
3. jedyne jakie znalazlam zdjecie sprzed lat, w nieco innej fryzurze, krocej i calkiem czarno. jednak przy jasnych odrostach to bylo bardzo uciazliwe. zdjecie zreszta bylo przerabiane.
4. zero makijazu itp niestety przy dziennym swietle nie zrobie, przed sloncem z domu wychodze w tygodniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1919.jpg (57,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12697364_1006516079384024_283970876521668094_o.jpg (103,1 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jastare.jpg (124,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1911.jpg (59,8 KB, 96 załadowań)
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:58   #2
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: szukam nowego pomyslu na wyglad. fryzura/okulary.

Co do fryzury to bardzo fajnie wyglądasz na zdjęciu z krótszymi włosami, dlatego zgadzam się, że ich obcięcie to dobry pomysł Cięłabym nawet krócej niż na zdjęciu, na takiego boba z przodem długim na tyle żeby bez problemu można było złapać w kitkę i z krócej ściętym tyłem który nawet jeśli będzie trochę za krótki do kitki to będzie opadał troszkę ale nie będzie przeszkadzał Jeśli dobrze czujesz się w grzywce to zostań przy niej, jedyne co to bym ją trochę "zagęściła" biorąc na nią więcej włosów.
Kolor - wybieraj zdecydowanie chłodne odcienie.
Ładnie Ci z podkreślonymi ustami
Co do okularów, to chyba lepiej wyglądasz bez. Ale skoro piszesz, że soczewki są nie dla Ciebie to pomysł na kolorowe oprawki jest fajny Błękit, fiolet albo czerwień, tak myślę. Na pewno nie czarne, będą Ci się zlewać z grzywką
Dodaje propozycje fryzur dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-Bryce-Dallas-Howard-Medium-Hairstyles-Bob-Haircut-with-Blunt-Bangs.jpg (56,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a4d2793cee151c12a7638e52a16b29a.jpg (8,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fe50d0542c847be16689dfb6bd53a1d0.jpg (15,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5-bob-with-heavy-bangs.jpg (60,0 KB, 12 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 06:36   #3
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: szukam nowego pomyslu na wyglad. fryzura/okulary.

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Cięłabym nawet krócej niż na zdjęciu, na takiego boba z przodem długim na tyle żeby bez problemu można było złapać w kitkę i z krócej ściętym tyłem który nawet jeśli będzie trochę za krótki do kitki to będzie opadał troszkę ale nie będzie przeszkadzał Jeśli dobrze czujesz się w grzywce to zostań przy niej, jedyne co to bym ją trochę "zagęściła" biorąc na nią więcej włosów.
bob z dluzszym przodem to w sumie dobry pomysl

jedyny problem tutaj to fakt, ze absolutnie nie ma opcji, zeby moje wlosy utrzymaly sie takie proste, nawet jakbym codziennie miala prostowac.

ale...powinno mi sie udac spokojnie podrasowac skret moich wywijasow.

jak myslisz, taki falowany bob tez wygladalby na mnie dobrze?


grzywke faktycznie mam taka raczej mizerna, i troche wiecej wlosow tylko by jej pomoglo.

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Ale skoro piszesz, że soczewki są nie dla Ciebie to pomysł na kolorowe oprawki jest fajny Błękit, fiolet albo czerwień, tak myślę. Na pewno nie czarne, będą Ci się zlewać z grzywką
a ksztalt/wielkosc aktualnych okularow, tylko ciekawszy kolor bylby dobry?
czy moze powinnam pomyslec o nieco mniejszych oprawkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reese-witherspoon-lg.jpg (40,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short-curly-bob-with-bangs.jpg (67,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anna-Wood-Life-After-Beth-NY-Screening-02-720x1080.jpg (93,2 KB, 13 załadowań)
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:43   #4
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: szukam nowego pomyslu na wyglad. fryzura/okulary.

Myślę, że falowany bob też będzie wyglądał na Tobie rewelacyjnie Warunek jest taki, że musi być dobrze ścięty. Szczególnie 2 zdjęcie co wrzuciłaś mi się podoba
Co do kształtu oprawek to myślę, że taki jaki masz jest ok
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-19 17:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.