jaki mam typ urody? jaki kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 14:09   #1
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132

jaki mam typ urody? jaki kolor włosów?


Witam. Mam dylemat bo nie wiem jakim typem kolorystycznym jestem... jestem bardzo blada w chłodnej różowej tonacji, oczy w zależności od światła są jasno szaro zielone, oliwkowe, moje naturalne włosy to ciemny chłodny blond, coś takiego jak moje brwi. W sumie mam problemy z opalaniem, najpierw na czerwono i później ewentualnie jasny brudny brąz ale to muszę na prawdę się postarać, żeby opalenizna była.
Na własnych doświadczeniach wiem tyle, że w chłodnych blondach wyglądałam na zmęczoną, w za ciepłych też nie dobrze. Miałam już na głowie kasztany, rudości a nawet czarny w którym wyglądałam jak katy perry
Ogólnie lubię się ubierać na zasadzie lekkich kontrastów, które mnie ożywiają , dobrze wyglądam w czarnych czapkach, kurtkach, turkusach ciemnych, wszystkich niebieskościach, zielonych kolorach, w jasnym czystym różu i żółtym. W makijażu ożywia mnie jasna czysta różowa pomadka z rimmel kate moss nr 33. Doradźcie mi jaki kolorek włosów by mi pasował?
Załączam zdjęcia w makijażu, przepraszam za miny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160227_10_36_26_Pro.jpg (75,1 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160227_12_05_15_Pro.jpg (59,4 KB, 155 załadowań)
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:25   #2
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: jaki mam typ urody? jaki kolor włosów?

w takiej pomadce się czuję najlepiej to jest ta rimmel 33 zdjęcie z neta, chciałam dodać, że te zdjęcie w czapce to pokazuje prawdziwe kolory oczu, włosów i cery, tamto pierwszej zdjęcie bez czapki to pod oknem i wyszło strasznie blade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png IMG_3182.png (990,8 KB, 12 załadowań)
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 16:40   #3
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: jaki mam typ urody? jaki kolor włosów?

Masz naprawdę piękny, chłodny typ urody, ja bym Cię widziała w jaskrawej pomadce w chłodnym odcieniu - fuksja albo czerwień w typie Ruby Woo Maca, a nawet w ciemnofioletowej, jeśli takie lubisz na specjalne okazje. Różu też bym użyła jakiegoś w chłodnym odcieniu, bo ten chyba jest brzoskwiniowy, ciepły. A włosy... Jaki to był chłodny blond, że w nim źle wyglądałaś? Popielaty, ciemny blond, jak Twój naturalny byłby ładny, ale ja bym Cię najbardziej widziała w miedzianym rudym, o takim:https://vanitykilledthecat.files.wor...dricks-400.jpgIdealnie by się komponował z niebieskimi oczami i jasną, chłodną karnacją.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 17:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.