Calkowita zmiana!! Pomozcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 12:37   #1
kiniuleeek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 2
Unhappy

Calkowita zmiana!! Pomozcie :)


Witam wszystkie wizazanki

potrzebuje waszej pomocy odnosnie zmiany kolorku, dlugosci wloskow i makijazu. Mialam kilka lat czarne i dlugie ale moje wlosy strasznie sie zniszczyly od tego ciaglego farbowania, gdyz naturalnie jestem jasna blondynka i ciagle bylo widac odrosty. Probowalam cos zmienic - zaryzykowalam z miodowym brazem ale nie czulam sie zbyt dobrze i przefarbowalam na jasny braz (odrostow wrecz nie widac tylko gdzieniegdzie sa blond przeswity). Mimo tego czegos mi brakuje. Chcialabym juz nie farbowac wlosow, obciac je jakos na krotko, zeby samoczynnie odrosly zdrowe i naturalne. Macie pomysl na jakis ladny kolor, ktory bym mogla podtrzymywac szamponetka i jakas fajna fryzurke do ramion, ktora by mi pasowala? Mam niebieskie oczy, wrecz jasnoniebieskie, ciemniejsza cere - tak, tak, efekt uwielbienia slonca i solariow... - wysokie czolo, twarz owalna a co do typu urody to nie mam pojecia jesli macie jakies pomysly na makijaz, ktory by podkreslil walory a ukryl wady, tez bede wdzieczna
Licze na WAS!!
kiniuleeek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:59   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

Całkiem ciekawie wyglądasz w ciemnych, ale to ze względu , że na tych zdjęciach masz opalenizne, proponuję powrót do naturalnych lub nieco rozjaśnić.
Ten brąz jest za ciepły dla Ciebie, ale lepiej niz cale czarne, może spróbuj kawowy brąz nie podchodzący w rudy.
Póżniej pofarbować na odcien podobny do naturalnego i sciąc do ramion i czekać.
Jesteś na tyle ładna, że prawie każde sciecie bedzie Tobie pasowało. Pozbyłabym się tej cięzkiej grzywki bo Twoje oczy w niej giną i wybrała taką lekką na bok lub całkiem bez niej, musiałabyś wstawić zdjęcie bez grzywki.

Makijaże powiekszające oczy, nigdy nie maluj całego obwodu czarna kredką. Jak dla mnie powinnas zrezygnować z kredki na rzecz cieni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg medium_hair_bangs_long_bob.jpg (14,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Thandie-Newton-Medium-Long-Bob-Hairstyle.jpg (27,0 KB, 54 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:19   #3
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

Również uwarzam iż pięknie Ci w ciemnych włosach, ten jaśniejszy kolor jest dla Ciebie o wiele za ciepły

nie potrafie sobie wyobrazić Ciebie w krótkich włosach, może rozjaśnij włosy na zbliżony do natury, zetnij tak do ramion i kup sobie doczepiane clip in w podobnym kolorze

masz może jakieś zdjęcia natyralnych włosów albo chociarz takich bez grzywki zeby lepiej ocenić sytyuacje

napisz jeszcze jaki typ włosów masz, proste kręcone? bo chyba widze prostownice ale może sie myle
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:27   #4
201604210952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 145
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

ale przeciez ładnie wyglądasz)
W ciemnych chyba najlepiej
201604210952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:06   #5
kiniuleeek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 2
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

Dzieki dziewczyny za mile slowa i rady

naturalne mam proste jak druty - prostownicy prawie wcale nie uzywam no ale cos za cos - wcale sie nie kreca... wiec o pieknych, bujnych lokach moge zapomniec... postaram sie zrobic dzis jakies zdjecie bez grzywki. Ale czy wlosy clip - in nie zniszcza moich naturalnych? I co macie na mysli mowiac makijaz bez kresek?
Super te fryzurki!!

Pozdrowki
kiniuleeek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:16   #6
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

Jesli malujesz oko cieniami, od srodka jasne, pozniej ciemniejsze a po zewnetrznej stronie powieki ciemne cienie wyciagniete w górę. Czasami kreska eyelinerem wyciagnieta w górę. Nie maluj kreski na dolnej powiece.
Poszukaj tez w googlach i YT makijaze powiekszajace oko.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 23:53   #7
201604210952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 145
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

.
201604210952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 11:31   #8
magszba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Calkowita zmiana!! Pomozcie :)

mnie się bardzo podobasz w tych ciemnych i nawet z taką ciężką grzywką, choć jeśli zdecydowałabyś się na ścięcie z długości to chyba jednak lepiej byłoby ją nieco złagodzić tak jak radzi Talantea. Ja sama przeszłam wczoraj totalną metamorfozę - z blondów, które próbowałam uzyskać od 2lat przefarbowałam na bardzo ciemny brąz i w dodatku ścięłam do szyi włosy, które były niemal do pasa i trochę chyba jednak przegięłam heh ale potrzebowałam totalnej odmiany - ścięcia nie żałuje, bo te blondy bardzo osłabiły mi włosy, a teraz wyglądają bardzo zdrowo - choć już wczoraj rozglądałam się za clipami, jednak kolor wyszedł potwornie czarny - taka wrona ze mnie teraz, no ale od dawna już mnie kusiło więc teraz już wiem, że kardashianskie czernie nieszczególnie mi służą - poczekam miesiąc i pociągnę jakąś czekoladą - naturalnie jestem ciemną szatynką i przez to też wydawało mi się, że czerń mi nie zaszkodzi. Pokazałabym Wam foty ale się wstydzę a tak w ogóle to możecie polecić jakieś dobre clip-iny i miejsca gdzie je kupujecie?
magszba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 12:31:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.