Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-10-04, 08:55   #4801
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki, dziewczyny. Może wykorzystam ją do pracy.
Takie kozuszki kojarzą mi się z naturalami, mnie też nie pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 10:57   #4802
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mam taką rozkminę. Od jakieś czasu miałam ochotę na zimowy kożuszek o kroju ramoneski. Wpadł mi w oko taki jak na zdjęciu. Ale coś mi nie pasowało (tzn. ja w nim). Ogólnie ok wygladam w ramoneskach i noszę , ale wszystkie są do pasa. Tu coś mi się "gryzło " w tym przypadku. Nie wiem,może chodziło o długośc (zakrywał pupę)?Może zbyt Yin do mnie?Zbyt grzeczny?Zakładałam go i zdjemowałam i nie byłam w stanie ocenić co mi w nim nie gra( oprócz tego mega ciepły, gruby i milutki) Porównałam sobie siebie w prostej krótkiej kurtce typu puffer i w tym kożuszku i od razu poleciał na sprzedaż..Niestety nie mam fotek, usunęłam niechcący...Jak oceniacie, do jakiego typu Kibbe pasowałby?
Tak jak Celestine myślę, że ta długość, to naturale Ja bronię kozuszki, ale tylko te do pasa, a po co mi taki grzejnik i gołe nery?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 11:08   #4803
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89369490]Dzięki, dziewczyny. Może wykorzystam ją do pracy.
Takie kozuszki kojarzą mi się z naturalami, mnie też nie pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki, czyli już wiem dlaczego mi nie pasuje..

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak jak Celestine myślę, że ta długość, to naturale Ja bronię kozuszki, ale tylko te do pasa, a po co mi taki grzejnik i gołe nery?
No właśnie jak podwinęłam do pasa to dopiero zaczął na mnie wygladać Tylko w ten sposób traci swe właściwości...Mój tata nazywał takie kurtki "szpanerkami", nic to nie daje, nie jest użyteczne -tylko wygląda...Ale chyba sie pokuszę o wersję krótką
AAAnka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 11:14   #4804
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak jak Celestine myślę, że ta długość, to naturale Ja bronię kozuszki, ale tylko te do pasa, a po co mi taki grzejnik i gołe nery?
U mnie podobnie. Długość lekko za kolce biodrowe jest optymalna. Nijak za to nie umiem zestawiać długości zakrywającej tyłek i połowa uda-przed kolano.
Teraz zresztą już się poddałam i nie szukam dłuższych okryć, zresztą i tak są dla mnie na co dzień= na rower bardzo niepraktyczne. Stawiam na izolację dolnej połowy ciała i noszę legginsy/rajstopy termiczne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 11:39   #4805
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. Długość lekko za kolce biodrowe jest optymalna. Nijak za to nie umiem zestawiać długości zakrywającej tyłek i połowa uda-przed kolano.
Teraz zresztą już się poddałam i nie szukam dłuższych okryć, zresztą i tak są dla mnie na co dzień= na rower bardzo niepraktyczne. Stawiam na izolację dolnej połowy ciała i noszę legginsy/rajstopy termiczne.

Ja jeszcze ogarniam proste płaszcze do połowy uda lub dłuższe luźne parki zimowe, puffery typu no size (na foto). Ale przyznaję że do samochodu też lepsze są krótkie kurtki, często w płaszczu jak siądę z rozpędu to tyłek leci za daleko na płaszcz i aż mnie wygina do tyłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mango.jpg (53,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8535.jpg (93,9 KB, 27 załadowań)
AAAnka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 21:25   #4806
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

To ja jestem typem N ale dodałam zdjęcie jak wyglądam w takim kożuszku. Nie żebym i tak go nie kupiła i w zbliżeniu wygląda dobrze, ale jak widać całe ciało to uh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 21:31   #4807
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Na zdjeciach od góry wszyscy tak wygladamy Fajnie z tym bucket hat.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 21:36   #4808
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na zdjeciach od góry wszyscy tak wygladamy Fajnie z tym bucket hat.
+ chyba jest za duży (za długie rękawy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 08:33   #4809
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
To ja jestem typem N ale dodałam zdjęcie jak wyglądam w takim kożuszku. Nie żebym i tak go nie kupiła i w zbliżeniu wygląda dobrze, ale jak widać całe ciało to uh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy mi się wydaje ,ale czy on sięga Ci za pupę?Bo na zdjęciu wyglada tak jakby w połowie?Problem u mnie jak właśnie coś przekracza tę linie i jest dłuższe. Pół tyłka u mnie jeszcze przejdzie Fajnie wyglądasz A w tych kożuszkach dobre jest to że często dają się rękawy podwinąć i odwinąć. No ja mam problem z moimi long łapami i wszystkie takie odwijam i cieszę się wtedy normalną długością , nie przed nadgarstki
Tak mi się w związku z moim problemem długich rąk nasunęło: wraz z powrotem szerokich spodni powrócił mój problem z nogawkami Cały asortyment szerokich spodni jeansowych H&M nie nadaje sie dla mnie nawet do płaskich zupełnie butów, wszystko za krótkie...A jesienią/zimą noszę botki na traperze 4-5 cm i chiałam aby ładnie cały but przykryły...no i dooopa...To była moja bolączka w latach kiedy nosiłam dzwony...rurki mnie wybawiły, bo mogłam olać gdzie sięgają...
AAAnka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 10:12   #4810
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zbyt poszerza ramiona ta góra.Dół jest ok.
Zgadzam się z tym
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 12:03   #4811
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
To ja jestem typem N ale dodałam zdjęcie jak wyglądam w takim kożuszku. Nie żebym i tak go nie kupiła i w zbliżeniu wygląda dobrze, ale jak widać całe ciało to uh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem to kwestia perspektywy jak pani_Robot pisała, i stylizacji. W takiej pozie i ujęciu raczej nikt nie wygląda korzystnie. Moim zdaniem takie masywniejsze góry dobrze jest balansować cięższymi butami, niezależnie od tego, jakim typem się jest.
W bucket hat super.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-05, 15:52   #4812
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dziękuję za wskazówki ja się wychowałam w kulcie drobniusich eleganckich bucików na cieniutkich obcasach i muszę przyznać, że dla mnie te buty moje ze zdjęcia to już są masywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 16:19   #4813
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki ja się wychowałam w kulcie drobniusich eleganckich bucików na cieniutkich obcasach i muszę przyznać, że dla mnie te buty moje ze zdjęcia to już są masywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A testowałaś u siebie Syrenie lub Kryształowe elementy? Myślę, że możesz mieć obydwa Ethereale.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 16:49   #4814
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89371007]A testowałaś u siebie Syrenie lub Kryształowe elementy? Myślę, że możesz mieć obydwa Ethereale.[/QUOTE]Etherale jak dla mnie bardzo polegają na odczuciach. Z syrenim bym powiedziała, że mi najbliżej w tej sukni niebieskiej, wrzuciłam też zdjęcie z takim kolorowym makijażem, który wygląda dla mnie podobnie jak obrazki syrenie i zdjęcie które też mi się tak kojarzy, ale możliwe, że tylko przez mokre włosy.

Z kryształowym w ogóle ciężko mi też powiedziec o co chodzi, ale wrzuciłam zdjęcie z różowym monochromatycznym makijażem, niestety ubranie w ogóle nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 18:04   #4815
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Etherale jak dla mnie bardzo polegają na odczuciach.
Odkąd Olga dopracowała swój system, E zyskały bardzo konkretny kształt i są powiązane z dość łatwymi do zidentyfikowania elementami strojów, fryzur, makijaży, cech fizycznych i kolorystycznych.


Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Z syrenim bym powiedziała, że mi najbliżej w tej sukni niebieskiej, wrzuciłam też zdjęcie z takim kolorowym makijażem, który wygląda dla mnie podobnie jak obrazki syrenie i zdjęcie które też mi się tak kojarzy, ale możliwe, że tylko przez mokre włosy.
Makijaż z ciepłą, zgaszoną szminką jest zbyt matowy i zgaszony na Syreni, ale ogólna aura możliwe że tak.
Jakby połączyć fryzurę z tego zdjęcia (rozpuszczone włosy) z makijażem z tymi niebieskimi cieniami, to byłby bardziej syreni efekt (tylko jeszcze żeby nie były to matowe cienie, bo Syreni to rozświetlenie, wykończenia perłowe, cienie neutralne z dodatkiem niebiesko-zielonych, naturalne usta).

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Z kryształowym w ogóle ciężko mi też powiedziec o co chodzi, ale wrzuciłam zdjęcie z różowym monochromatycznym makijażem, niestety ubranie w ogóle nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zbyt kolorowo i matowo na Kryształ. Kryształ to klasyczny makijaż nudziakami z lekkim cieniowaniem w zewnętrznym kąciku, tylko lekko zaznaczone usta, formuły kremowe i lekko satynowe.
Ładnie Ci w tych kolczykach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 18:55   #4816
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Odkąd Olga dopracowała swój system, E zyskały bardzo konkretny kształt i są powiązane z dość łatwymi do zidentyfikowania elementami strojów, fryzur, makijaży, cech fizycznych i kolorystycznych.




Makijaż z ciepłą, zgaszoną szminką jest zbyt matowy i zgaszony na Syreni, ale ogólna aura możliwe że tak.
Jakby połączyć fryzurę z tego zdjęcia (rozpuszczone włosy) z makijażem z tymi niebieskimi cieniami, to byłby bardziej syreni efekt (tylko jeszcze żeby nie były to matowe cienie, bo Syreni to rozświetlenie, wykończenia perłowe, cienie neutralne z dodatkiem niebiesko-zielonych, naturalne usta).



Zbyt kolorowo i matowo na Kryształ. Kryształ to klasyczny makijaż nudziakami z lekkim cieniowaniem w zewnętrznym kąciku, tylko lekko zaznaczone usta, formuły kremowe i lekko satynowe.
Ładnie Ci w tych kolczykach.
Kurczę, wydawało mi się, że mam tyle zdjęć różnych makijaży, no ale żaden nie wpasowuje się w te wytyczne. Jutro spróbuję machnąć ten kryształowy, a pojutrze syreni. Za to z całą resztą stylizacji miałabym kłopot. Może tylko biała koszula satynowa by się nadała do kryształowego.

No i zastanawia mnie na ile te opisy muszą się zgadzać. Bo ze smutnej lalki to we mnie ciężko coś znaleźć (syreni). No i obydwa eterale mówią o węższych ramionach od bioder, a jednak moje ramiona są zawsze na pierwszym planie. Ale wydaje mi się, że chyba u naturali to jest cechą dość charakterystyczna, a tu syreni najczęstszy u sn a ramiona węższe.

Ale na pewno kolory są do mnie pasujące.

I ja wiem, że nie wszytko się musi zgadzać, że to niekoniecznie moje bazowe E no ale tak sobie wszystko nadanalizuję

Ostatnio kilka osób dało mi 5 lat więcej niż mam. Trochę bardziej się od tego czasu skupiam na wyglądzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 19:24   #4817
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Kurczę, wydawało mi się, że mam tyle zdjęć różnych makijaży, no ale żaden nie wpasowuje się w te wytyczne. Jutro spróbuję machnąć ten kryształowy, a pojutrze syreni. Za to z całą resztą stylizacji miałabym kłopot. Może tylko biała koszula satynowa by się nadała do kryształowego.

No i zastanawia mnie na ile te opisy muszą się zgadzać. Bo ze smutnej lalki to we mnie ciężko coś znaleźć (syreni). No i obydwa eterale mówią o węższych ramionach od bioder, a jednak moje ramiona są zawsze na pierwszym planie. Ale wydaje mi się, że chyba u naturali to jest cechą dość charakterystyczna, a tu syreni najczęstszy u sn a ramiona węższe.

Ale na pewno kolory są do mnie pasujące.

I ja wiem, że nie wszytko się musi zgadzać, że to niekoniecznie moje bazowe E no ale tak sobie wszystko nadanalizuję

Ostatnio kilka osób dało mi 5 lat więcej niż mam. Trochę bardziej się od tego czasu skupiam na wyglądzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu z "morskimi" falami, bardzo ci pasuje i fryzura i taki subtelny makijaż. Ten look i ten ze zdjęcia z różowymi włosami i z rozświetlonym makijażem uważam że najbardziej ci pasują - pięknie wyglądasz, tak delikatnie i dziewczęco


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 19:26   #4818
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Kurczę, wydawało mi się, że mam tyle zdjęć różnych makijaży, no ale żaden nie wpasowuje się w te wytyczne. Jutro spróbuję machnąć ten kryształowy, a pojutrze syreni. Za to z całą resztą stylizacji miałabym kłopot. Może tylko biała koszula satynowa by się nadała do kryształowego.

No i zastanawia mnie na ile te opisy muszą się zgadzać. Bo ze smutnej lalki to we mnie ciężko coś znaleźć (syreni). No i obydwa eterale mówią o węższych ramionach od bioder, a jednak moje ramiona są zawsze na pierwszym planie. Ale wydaje mi się, że chyba u naturali to jest cechą dość charakterystyczna, a tu syreni najczęstszy u sn a ramiona węższe.

Ale na pewno kolory są do mnie pasujące.

I ja wiem, że nie wszytko się musi zgadzać, że to niekoniecznie moje bazowe E no ale tak sobie wszystko nadanalizuję

Ostatnio kilka osób dało mi 5 lat więcej niż mam. Trochę bardziej się od tego czasu skupiam na wyglądzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba najbardziej kryształowe moje zdjęcie to fotka ze ślubu. Ale tam to też nie wiem czy te włosy są dość klasyczne. Raczej takie gniazdo miałam. Nie lubię jak wyglądam w zbyt ugrzecznionych fryzurach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-05, 20:47   #4819
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Odkąd Olga dopracowała swój system, E zyskały bardzo konkretny kształt i są powiązane z dość łatwymi do zidentyfikowania elementami strojów, fryzur, makijaży, cech fizycznych i kolorystycznych.




Makijaż z ciepłą, zgaszoną szminką jest zbyt matowy i zgaszony na Syreni, ale ogólna aura możliwe że tak.
Jakby połączyć fryzurę z tego zdjęcia (rozpuszczone włosy) z makijażem z tymi niebieskimi cieniami, to byłby bardziej syreni efekt (tylko jeszcze żeby nie były to matowe cienie, bo Syreni to rozświetlenie, wykończenia perłowe, cienie neutralne z dodatkiem niebiesko-zielonych, naturalne usta).



Zbyt kolorowo i matowo na Kryształ. Kryształ to klasyczny makijaż nudziakami z lekkim cieniowaniem w zewnętrznym kąciku, tylko lekko zaznaczone usta, formuły kremowe i lekko satynowe.
Ładnie Ci w tych kolczykach.
Syreni to też szminki z połyskiem (albo po prostu rozświetlające błyszczyki) albo perłowe szminki. W Księżycowym również. Wydaje mi się, że makijaż ma nawiązywać do struktury wody - ma mieć "mokry" połysk.
Jeżeli chodzi o typy Kibbe, są najbliżej wytycznych typu Romantic i Soft Natural. Kolorystycznie - pod Jasne Lato (w pierwotnej wersji Syrenia kolorystyka była tożsama z tym typem).
(To pierwsze zdjęcie to chyba bardziej Alabastrowy, ale pod Syreni też ujdzie, jako że te Ethereale często się przenikają).

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-10-05 o 20:51
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-05, 21:10   #4820
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No i zastanawia mnie na ile te opisy muszą się zgadzać. Bo ze smutnej lalki to we mnie ciężko coś znaleźć (syreni).
Może Ci pasować 80% danego E a może i 10%.


Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No i obydwa eterale mówią o węższych ramionach od bioder, a jednak moje ramiona są zawsze na pierwszym planie. Ale wydaje mi się, że chyba u naturali to jest cechą dość charakterystyczna, a tu syreni najczęstszy u sn a ramiona węższe.

Ale na pewno kolory są do mnie pasujące.

I ja wiem, że nie wszytko się musi zgadzać, że to niekoniecznie moje bazowe E no ale tak sobie wszystko nadanalizuję

Ostatnio kilka osób dało mi 5 lat więcej niż mam. Trochę bardziej się od tego czasu skupiam na wyglądzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Etereale z ramionami szerszymi od bioder to Bezkresny, Energetyczny i Król. Najprędzej ten pierwszy będzie u Ciebie się w ten sposob przejawiał.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Chyba najbardziej kryształowe moje zdjęcie to fotka ze ślubu. Ale tam to też nie wiem czy te włosy są dość klasyczne. Raczej takie gniazdo miałam. Nie lubię jak wyglądam w zbyt ugrzecznionych fryzurach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj widać wpływ tych E, które mają właśnie mnie ustrukturyzowane i "zrobione" fryzury. To mogą być: Wietrzny, Bezkresny, Świetlisty, Syreni (beach waves i wysuwające się kosmyki), Księżycowy, do pewnego stopnia Iskrzący i Francuski.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-06, 21:55   #4821
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Krzywobuta, fajnie Ci w tym mocnym makijażu oczu. On jest zbyt ciepły, by był typowo Wietrzny, bo Wietrzny ma oko w czerni i chyba jeszcze grafit/szary, mogą być, ale na pewno będziesz miała któryś E z mocnym makijażem oczu (pozostałe to jeszcze Królewski, Karmazyn - tu dochodzi kreska, Bezkresny - niezbyt mocne smokey eye, Mahoń - ze złotymi cieniami).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-07, 08:26   #4822
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Krzywobuta, fajnie Ci w tym mocnym makijażu oczu. On jest zbyt ciepły, by był typowo Wietrzny, bo Wietrzny ma oko w czerni i chyba jeszcze grafit/szary, mogą być, ale na pewno będziesz miała któryś E z mocnym makijażem oczu (pozostałe to jeszcze Królewski, Karmazyn - tu dochodzi kreska, Bezkresny - niezbyt mocne smokey eye, Mahoń - ze złotymi cieniami).
Dzięki, spróbuję bardziej się wpisać w te konkretne E. Na razie mam straszny młyn w pracy, ale spróbuję takich bardziej zgodnych z wytycznymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 15:25   #4823
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam przymiarkę Alabastrowego, starałam się ująć kilka jego charakterystycznych detali (nie wszystkie dobrze widać na zdjęciu całości):
-biały sweterek z wyraźnym splotem
-srebrne kolczyki o okrągłym kształcie
-róż
-włosy gładko zaczesane do tyłu z przedziałkiem pośrodku (nie cierpię tej fryzury, ale tutaj chyba się broni)
-spodnie z wysokim stanem i zakładkami (co prawda A nie ma spodni tylko szorty tego typu, ale nie mam takich)
-biała torebka o sztywnej formie (co prawda nie w kształcie koła, ale sądzę że 100% alabastrowe torebki dałyby na mnie efekt dzidzia piernik)
-symetria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20221012_161110.jpg (104,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221004-224336_Vinted.jpg (173,7 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-10-12 o 15:42
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 15:53   #4824
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wrzuciłam przymiarkę Alabastrowego, starałam się ująć kilka jego charakterystycznych detali (nie wszystkie dobrze widać na zdjęciu całości):
-biały sweterek z wyraźnym splotem
-srebrne kolczyki o okrągłym kształcie
-róż
-włosy gładko zaczesane do tyłu z przedziałkiem pośrodku (nie cierpię tej fryzury, ale tutaj chyba się broni)
-spodnie z wysokim stanem i zakładkami (co prawda A nie ma spodni tylko szorty tego typu, ale nie mam takich)
-biała torebka o sztywnej formie (co prawda nie w kształcie koła, ale sądzę że 100% alabastrowe torebki dałyby na mnie efekt dzidzia piernik)
-symetria
Mnie się podoba. Wydobywa Cię, nie wydajesz się już wyłącznie posągowa. Oczy są wyeksponowane, twarz wydaje się bardziej yin i taka... niewinna.
Róż dałaś na policzki, czy na usta?
Tak przy okazji makijaż pod Alabastrowy to podobno ten rodem z lat 60, który wylansowała Twiggy. Ty masz na tyle duże oczy, że u Ciebie mogłoby się coś takiego sprawdzić, tylko w mniej dosłownej wersji.
https://pl.pinterest.com/pin/86553624080754778/
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 19:03   #4825
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89377210]Mnie się podoba. Wydobywa Cię, nie wydajesz się już wyłącznie posągowa. Oczy są wyeksponowane, twarz wydaje się bardziej yin i taka... niewinna. [/QUOTE]

Dzięki, mnie też się podoba. Najbardziej mnie zdziwiło, że ta gładka fryzura z przedziałkiem pośrodku w tym wydaniu jest całkiem ok, a nigdy się sobie w niej nie podobałam - za czasów testowania opcji Classic często jej próbowałam i zawsze wychodziła stateczna pańcia. Wrzuciłam dla porównania tę fryzurę w wydaniu Kryształowo-Księżycowym.


[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89377210]Róż dałaś na policzki, czy na usta?
Tak przy okazji makijaż pod Alabastrowy to podobno ten rodem z lat 60, który wylansowała Twiggy. Ty masz na tyle duże oczy, że u Ciebie mogłoby się coś takiego sprawdzić, tylko w mniej dosłownej wersji.
https://pl.pinterest.com/pin/86553624080754778/[/QUOTE]

Na policzki, chociaż pewnie nie jest to najlepszy mój kolor (The Balm Down Boy - ale jest przynajmniej chłodny, czyli w kolorystyce Alabastra). Kiedyś codziennie się różowałam, przestałam odkąd nosimy maski, bo jeszcze szminka jakoś przetrwa to starcie, ale róż już nie.

Kiedyś próbowałam oka w tym stylu, ale z moimi marnymi zdolnościami makijażowymi raczej nie osiągnę wyważonego efektu.

Może ten Alabaster to właśnie mój yin. Bo Świetlisty jeśli go mam (zauważyłam, że Olga daje go Jasnym Wiosnom), nie podnosi poziomu yin, więc w kwestii % udziału yin/yang nie ma znaczenia. A jakiś yinowy E muszę mieć (choćby ze względu na wzrost).
Myślę, że taki alabastrowy sweter z kulkami jak na dole może jeszcze bym uciągnęła, ale takie bardziej strojne z falbankami, baskinkami już nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221012-195035_Brave.jpg (145,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221012-184836_Brave.jpg (46,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221011-212722_Vinted.jpg (55,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221011-212929_Vinted.jpg (56,6 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-10-12 o 19:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 19:17   #4826
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki, mnie też się podoba. Najbardziej mnie zdziwiło, że ta gładka fryzura z przedziałkiem pośrodku w tym wydaniu jest całkiem ok, a nigdy się sobie w niej nie podobałam - za czasów testowania opcji Classic często jej próbowałam i zawsze wychodziła stateczna pańcia. Wrzuciłam dla porównania tę fryzurę w wydaniu Kryształowo-Księżycowym.




Na policzki, chociaż pewnie nie jest to najlepszy mój kolor (The Balm Down Boy - ale jest przynajmniej chłodny, czyli w kolorystyce Alabastra). Kiedyś codziennie się różowałam, przestałam odkąd nosimy maski, bo jeszcze szminka jakoś przetrwa to starcie, ale róż już nie.

Kiedyś próbowałam oka w tym stylu, ale z moimi marnymi zdolnościami makijażowymi raczej nie osiągnę wyważonego efektu.

Może ten Alabaster to właśnie mój yin. Bo Świetlisty jeśli go mam (zauważyłam, że Olga daje go Jasnym Wiosnom), nie podnosi poziomu yin, więc w kwestii % udziału yin/yang nie ma znaczenia. A jakiś yinowy E muszę mieć (choćby ze względu na wzrost).
Myślę, że taki alabastrowy sweter z kulkami jak na dole może jeszcze bym uciągnęła, ale takie bardziej strojne z falbankami, baskinkami już nie
Podobny odcień różu widzę na palecie kolorów do ust dla Jasnej Wiosny:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490978793/
Chodzi mi o ten pierwszy z lewej. Wydaje mi się, że po nim widać pokrewieństwo z Latem i że obydwa jasne typy mogłyby go bezpiecznie używać.
Świetlistość to główna cecha kolorystyki Jasnej Wiosny, więc nic dziwnego. Zauważyłam zresztą, że typy jasne dostają albo Świetlisty, albo Syreni, albo jeden i drugi w zależności od cech twarzy.
Na razie u Ciebie wyłania mi się FG z silnym kierunkiem na Classic (zarówno Słoneczny, jak i Alabaster to jego bazowe Ethereale), a z typowym FG łączy Cię Energetyczny. W Baśniowym za bardzo Cię nie widzę, Francuski może matronować, a Królewski jest moim zdaniem zbyt wystawny. Próbowałaś Iskrzący? Nawet jeśli nie będzie silny, nie powinien robić krzywdy, w końcu wiosenna kolorystyka jest powiązana z tym Etherealem:
"KOLORY
żółty
zielony
magenta (tylko w wielokolorowych zestawieniach)
złoty
srebrny
zestawienia wielobarwne
kolory tęczy"
Z zielonym to domyślam się, że ma na myśli zielony jak kolor trawy, czysty, intensywny, soczysty. Z żółtym podobnie - również czystą, żywą, intensywną. Złoty i srebrny jako Jasna Wiosna możesz również nosić. Zestawienia wielobarwne - tego nie jestem pewna, ale kto wie. To mógłby być Twój "wieczorowy" Ethereal. Zresztą Iskrzący lubi się łączyć z Energetycznym, a ja w ogóle często je mylę :P

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-10-12 o 19:28
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 19:19   #4827
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Chimay, bardzo mi się podoba. Rzeczywiście fryzura w ogóle nie razi w takim wydaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 20:18   #4828
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89377374]Podobny odcień różu widzę na palecie kolorów do ust dla Jasnej Wiosny:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311490978793/
Chodzi mi o ten pierwszy z lewej. Wydaje mi się, że po nim widać pokrewieństwo z Latem i że obydwa jasne typy mogłyby go bezpiecznie używać.
Świetlistość to główna cecha kolorystyki Jasnej Wiosny, więc nic dziwnego. Zauważyłam zresztą, że typy jasne dostają albo Świetlisty, albo Syreni, albo jeden i drugi w zależności od cech twarzy.
Na razie u Ciebie wyłania mi się FG z silnym kierunkiem na Classic (zarówno Słoneczny, jak i Alabaster to jego bazowe Ethereale), a z typowym FG łączy Cię Energetyczny. W Baśniowym za bardzo Cię nie widzę, Francuski może matronować, a Królewski jest moim zdaniem zbyt wystawny. Próbowałaś Iskrzący? Nawet jeśli nie będzie silny, nie powinien robić krzywdy, w końcu wiosenna kolorystyka jest powiązana z tym Etherealem:
"KOLORY
żółty
zielony
magenta (tylko w wielokolorowych zestawieniach)
złoty
srebrny
zestawienia wielobarwne
kolory tęczy"
Z zielonym to domyślam się, że ma na myśli zielony jak kolor trawy, czysty, intensywny, soczysty. Z żółtym podobnie - również czystą, żywą, intensywną. Złoty i srebrny jako Jasna Wiosna możesz również nosić. Zestawienia wielobarwne - tego nie jestem pewna, ale kto wie. To mógłby być Twój "wieczorowy" Ethereal. Zresztą Iskrzący lubi się łączyć z Energetycznym, a ja w ogóle często je mylę :P[/QUOTE]

Iskrzący już kiedyś wrzucałam, nie jest to jakoś jednoznacznie korzystny ani niekorzystny E. Jak chcesz zobaczyć, to wrzuciłam dwa stare kolaże. Fakt, że lubię cekiny, ale równie dobrze może to wynikać z efektu rozjaśnienia, jaki dają, który z kolei nie musi być związany z tym E.
Żółty lubię. Z tym że on nie musi być czysty - po prostu jak ktoś ma ten E, to zółty jest bardzo korzystny, a jak ktoś go nie ma, to nie będzie specjalnie służyć nawet w odpowiedniej wersji z właściwej dla tej osoby palety kolorystycznej. To jest tak samo jak z brązowym - na bank nie mam Mahonia ani Bezkresnego i ten kolor nic dobrego mi nie robi, nawet w teoretycznie dobrych odcieniach z jasnej palety.

Za to nie wiem, jak to będzie z moim ulubionym niebieskim, bo jego E jest Syreni, a tego na pewno nie mam.

W Iskrzącym jakoś bardziej widzę Celestine, chyba już kiedyś pisałam.



[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89377379]Chimay, bardzo mi się podoba. Rzeczywiście fryzura w ogóle nie razi w takim wydaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-12, 20:35   #4829
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Iskrzący już kiedyś wrzucałam, nie jest to jakoś jednoznacznie korzystny ani niekorzystny E. Jak chcesz zobaczyć, to wrzuciłam dwa stare kolaże. Fakt, że lubię cekiny, ale równie dobrze może to wynikać z efektu rozjaśnienia, jaki dają, który z kolei nie musi być związany z tym E.
Żółty lubię. Z tym że on nie musi być czysty - po prostu jak ktoś ma ten E, to zółty jest bardzo korzystny, a jak ktoś go nie ma, to nie będzie specjalnie służyć nawet w odpowiedniej wersji z właściwej dla tej osoby palety kolorystycznej. To jest tak samo jak z brązowym - na bank nie mam Mahonia ani Bezkresnego i ten kolor nic dobrego mi nie robi, nawet w teoretycznie dobrych odcieniach z jasnej palety.

Za to nie wiem, jak to będzie z moim ulubionym niebieskim, bo jego E jest Syreni, a tego na pewno nie mam.

W Iskrzącym jakoś bardziej widzę Celestine, chyba już kiedyś pisałam.





Dzięki
O mnie też mówiono, że niebieski jest ogólnie dla mnie korzystny, z tym, że typowo "niebieskie" Ethereale to Syreni i Słowiański, których na pewno nie mam, gdyż są zbyt odległe od mojego typu fizjonomicznego.
Z tym, że niebieski pojawia się również we Francuskim i Energetycznym. Jest też obecny w zestawieniach Iskrzących. Mnie pasuje o tyle, o ile wynika to z mojego typu kolorystycznego. Czysta Zima ma trochę niebieskiego, ale nie jest to wybitnie "niebieski" typ kolorystyczny.
Tak mi przyszło do głowy, czy Francuski zdecydowanie u Ciebie odpada, czy może po prostu powinnaś używać go w "okrojonej" wersji. Przecież oprócz czerni pojawia się tam także biały, granatowy, ciemnoniebieski, czerwony i właśnie beżowy. Francuski może wyglądać również tak:
https://pl.pinterest.com/pin/746401338248566309/
https://pl.pinterest.com/pin/548383692139953254/
https://pl.pinterest.com/pin/746401338238852058/
Z żółtym to wydaje mi się, że jak ktoś reprezentuje typ kolorystyczny, w którym pojawia się co najmniej kilka wariantów czystych odcieni żółtego, to najprawdopodobniej Iskrzący mieć będzie, z tym, że nie musi być wysoko w konfiguracji.
Tak przy okazji, na swojej palecie mam kolory jasne, tzw. lodowe. Z tym że styl Alabastrowy też jest mocno yin. Prędzej będę miała Świetlisty, z tym, że nie będzie mocny - raczej widzę go w tym, że mam dużo światła w twarzy i we włosach, poza tym mam wydelikacone rysy jak na Dramatic. Lalkowych rysów nie mam na pewno, podobnie jak lodowej, zimnej aury.
Uważam, że Olga powinna dopisać szarości i grafity do Francuskiego. Tymczasem potraktowała je bardzo jednowymiarowo utożsamiając z fasonami dla grupy Natural. Przecież szarość może być i często jest bardzo plastycznym kolorem bazowym i tłem np. dla czerwonego. Zresztą na kilku zdjęciach ilustrujący Francuski szarość tam się pojawia:
https://pl.pinterest.com/pin/640988959441373972/
https://pl.pinterest.com/pin/640988959441346321/
https://pl.pinterest.com/pin/640988959441346224/
https://pl.pinterest.com/pin/640988959435437813/
Ta ostatnia marynarka zdecydowanie nie jest ani Wietrzna, ani Księżycowa pomimo tego, że jest szara.
W ogóle jak rozgryzałam na początku rekomendacje dla "czystych" typów, to od razu rzuciło mi się w oczy jak przenikają się wzajemnie style Dramatic i Dramatic Classic. W zaleceniach jest naprawdę dużo punktów wspólnych. Wydaje mi się, że jak ktoś jest typem Dramatic tak jak ja i typem kolorystycznym, któremu służą wyraźne kontrasty (czyli którymś zimowym, albo Czystą Wiosną) to niemal na bank Francuski mieć będzie, zważywszy na same kolory. Zimom w końcu służy czerń, ciemny niebieski, granat, czysta czerwień oraz biel - to wręcz takie "podstawowe" kolory dla zimowych typów.
Kiedyś Olga na starej stronie pisała o "stylowych połączeniach", m.in. o Francuskim i Karmazynowym. Stereotypowy styl dla DC to właśnie połączenie Francuskiego i Karmazynowego. Faktycznie łatwo połączyć te elementy, tym bardziej, że w obu występuje czerń i czerwień.
Przypomniało mi się, jak Aly Art zrobiła serię makijaży dla poszczególnych typów Kibbe i zrobiła m.in. dla Dramatic Classic. Bardzo jej Karmazynowo wyszło, nawet bardziej niż dla czystego Dramatic . Zresztą podobała mi się w tym wydaniu.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-10-12 o 22:44
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-13, 15:22   #4830
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Chimay - świetnie w tym Alabastrowym wydaniu, Księżycowy zdecydowanie na nie, Iskrzący bardziej podobasz mi się w wersji białej i nie wiem czy to taki czysty Iskrzący, chyba jakiś mix z Alabastrowym. W tej niebieskiej wersji Iskrzącego coś mi nie pasuje w obu stylizacjach. Spodnie chyba są bardziej Mahoniowe lub Karmazynowe?

A dostałaś już odpowiedź od Olgi?

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2022-10-13 o 15:23
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.