Jak zejśc do blonu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 18:35   #1
OhGoodRelease
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1

Jak zejśc do blondu?


Jestem naturalną blondynką, a tak przeważnie jest, że jak ma się jasne włosy to marzą się ciemne. Pofarbowałam sobie kłaczki na ciemną czekoladę i już po 5 miesiącach zachciało mi się blondu. No to je rozjaśniłam i wyszedł mi z tego kolor wokalistki Paramore (taki pomarańczowo-żółty). Farbnęłam je więc na ciemny blond i teraz jestem szatynką. Jak myślicie... Jeżeli pofarbuję je sobie teraz na zwykły blond to może mi z tego wyjść to samo co po rozjaśnianiu, czy już raczej nie? Od razu mówię, żadnej dekoloryzacji. Z góry dzięki.




Edytowane przez OhGoodRelease
Czas edycji: 2010-10-03 o 18:38 Powód: błąd
OhGoodRelease jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:49   #2
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Jak zejśc do blondu?

Cytat:
Napisane przez OhGoodRelease Pokaż wiadomość
Jestem naturalną blondynką, a tak przeważnie jest, że jak ma się jasne włosy to marzą się ciemne. Pofarbowałam sobie kłaczki na ciemną czekoladę i już po 5 miesiącach zachciało mi się blondu. No to je rozjaśniłam i wyszedł mi z tego kolor wokalistki Paramore (taki pomarańczowo-żółty). Farbnęłam je więc na ciemny blond i teraz jestem szatynką. Jak myślicie... Jeżeli pofarbuję je sobie teraz na zwykły blond to może mi z tego wyjść to samo co po rozjaśnianiu, czy już raczej nie? Od razu mówię, żadnej dekoloryzacji. Z góry dzięki.

najlepsza rada to dobry fryzjer
szkoda włosów na takie eksperymenty, przekonałam się o tym na własnych włosach
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:55   #3
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak zejśc do blondu?

teraz nie powinnaś nic kombinować. Daj włosom dojść do siebie, bo farbując je znowu, możesz je sobie spalić [ jak moja koleżanka] . A wtedy zostają już tylko nożyczki.

Poza tym - najlepiej idź do dobrego fryzjera. On powie Ci jak teraz dbać o włosy , ile powinnaś odczekać i 'co potem'.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:15   #4
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Jak zejśc do blonu?

Tak jak moje poprzedniczki jedyna rada to dobry fryzjer. Osobiście polecam salony loreal expert dekoloryzację i farbowanie jeśli kondycja Twoich włosów oczywiście na to pozwoli. Mi się udało i mam platynowy blond bez większych szkód.
Powodzenia!
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.