do kogo jestem podobna? Pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 08:05   #1
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266

do kogo jestem podobna? Pomocy :)


Mam ogromną prośbę - chciałabym określić do kogo (chociaż w minimalnym stopniu) jestem podobna. Usłyszałam, że dzięki temu można trafnie dobierać makijaż, stylizację - wzorując się na swoim "sobowtórze". Wiadomo, że nad wizerunkiem większości gwiazd (jeśli nie każdej pracuję sztab stylistów, wizażystów etc, więc jest duże prawdopodobieństwo, że obserwując zdjęcia danej gwiazdki odnajdziemy odpowiednią dla nas kolorystykę, technikę makijażu etc.

Osobiście, dla mnie brzmi to bardzo sensownie Ale.. tu pojawia się główny problem-do kogo jestem podobna, czyje cechy (choć drobne i minimalne posiadam?) Uważam, że najlepiej jest w stanie to określić osoba, która nas widzi po raz pierwszy.

I tu właśnie moja prośba do Was drogie wizażanki- czy możecie mi pomóc określić do kogo jestem podobna? Nie chcę jednak wrzucać swojego zdjęcia na forum, dlatego mam OGROMNĄ prośbę- jeśli któraś z Was zechciałaby mi pomóc, to proszę o wiadomość w wątku lub na priv. Wówczas wyślę swoje zdjęcia lub podam linka do strony gdzie można mnie znaleźć i na tej podstawie-z Waszą pomocą-określę swój typ urody.

Z góry serdecznie dziękuję
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:34   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Osobiście, dla mnie brzmi to bardzo sensownie
A dla mnie nie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:02   #3
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Po pierwsze gdybyś była uderzająco podobna do kogoś jak piszesz znanego to sama byś o tym wiedziała.
Po drugie nawet będąc bliźniaczo podobnym nie ma sensu kopiować czyjegoś gustu, bo podobieństwo fizyczne nawet bardzo duże, nie oznacza, że pdooba mi się to samo co danej osobie- kolory, długości itd.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:25   #4
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Typ urody można określić bez kopiowania czyjegoś stylu- robiąc test kolorystyczny, dużo tego w sieci.

Inna sprawa, że gwiazdom się nakłada niezliczoną ilość produktów, także warstwowo, nie zawsze jest łatwo rozszyfrować, jaki to kolor,jaka ich mieszanina albo jakiej są marki, a przeszukiwanie sieci w celu odkrycia, jakich dokładnie produktów tam gdzieś użył makijażysta może być niewykonalne.
Niektóre zdjęcia są podkręcane przez grafików, czasem też oświetlenie przekłamuje kolory itd.

Moim zdaniem nie ma co za dużo kombinować, proste rozwiązania są najlepsze
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:31   #5
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę - chciałabym określić do kogo (chociaż w minimalnym stopniu) jestem podobna. Usłyszałam, że dzięki temu można trafnie dobierać makijaż, stylizację - wzorując się na swoim "sobowtórze". Wiadomo, że nad wizerunkiem większości gwiazd (jeśli nie każdej pracuję sztab stylistów, wizażystów etc, więc jest duże prawdopodobieństwo, że obserwując zdjęcia danej gwiazdki odnajdziemy odpowiednią dla nas kolorystykę, technikę makijażu etc.

Osobiście, dla mnie brzmi to bardzo sensownie Ale.. tu pojawia się główny problem-do kogo jestem podobna, czyje cechy (choć drobne i minimalne posiadam?) Uważam, że najlepiej jest w stanie to określić osoba, która nas widzi po raz pierwszy.

I tu właśnie moja prośba do Was drogie wizażanki- czy możecie mi pomóc określić do kogo jestem podobna? Nie chcę jednak wrzucać swojego zdjęcia na forum, dlatego mam OGROMNĄ prośbę- jeśli któraś z Was zechciałaby mi pomóc, to proszę o wiadomość w wątku lub na priv. Wówczas wyślę swoje zdjęcia lub podam linka do strony gdzie można mnie znaleźć i na tej podstawie-z Waszą pomocą-określę swój typ urody.

Z góry serdecznie dziękuję

Jest taki serwis myheritage.com (nie wiem, czy podałam dokładnie adres, sprawdz w google) ktory analizuje wrzucone tam zdjecia
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr




Edytowane przez Doris Day
Czas edycji: 2012-03-01 o 15:32
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:16   #6
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Jest taki serwis myheritage.com (nie wiem, czy podałam dokładnie adres, sprawdz w google) ktory analizuje wrzucone tam zdjecia
kiedyś korzystałam z tego serwisu-fajna zabawa ale niestety tylko zabawa

Jeśli, któraś z Was zechciałaby mi pomóc w sposób o jaki prosiłam to będę bardzo wdzięczna drogie Wizażanki

Pozdrawiam
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 19:33   #7
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: do kogo jestem podobna? Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
kiedyś korzystałam z tego serwisu-fajna zabawa ale niestety tylko zabawa

Jeśli, któraś z Was zechciałaby mi pomóc w sposób o jaki prosiłam to będę bardzo wdzięczna drogie Wizażanki

Pozdrawiam
Jak to "tylko zabawa"? Przecież szukanie stylu może być zabawą.
Tu nie chodzi o dokładną transformację- przerobienie siebie na wzór i podobieństwo innej osoby tylko dlatego, że masz jakąś jej cechę czy dwie (czy że komuś się wydaje, że masz). Mało jest osób będących bliźniaczo podobnymi do kogoś. Poza tym nie bardzo rozumiem - nie chesz zamieścic zdjęcia TU ale wysłanie go komuś kogo było nie było nie znasz jest chyba badziej ryzykowne.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.