Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 23:34   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze


Dziewczyny jaki ODCIEN KOLOR CIENIA DO POWIEK ---MATOWEGO -sprAwi ze oko bedzie mlodo bardzo swiezo wygladalo?-podobno kolor rozowy ,ale to dopiero wyczyn zanlesc cien do powiek rozowy dobrze napigmentowanty matowy nie za suchy ,zeby nie wygladal tandetnie
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 23:53   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki ODCIEN KOLOR CIENIA DO POWIEK ---MATOWEGO -sprAwi ze oko bedzie mlodo bardzo swiezo wygladalo?-podobno kolor rozowy ,ale to dopiero wyczyn zanlesc cien do powiek rozowy dobrze napigmentowanty matowy nie za suchy ,zeby nie wygladal tandetnie
Zgadzam się co do różowego.
Ja prawie matowy mam z Catrice, co prawda ma jakieś drobinki ale drobne i rzadkie, nie dają tandetnego efektu. Kolor 310 Lobster Lobby.com
Co do całkowicie matowych cieni- Sprawdzałaś w Inglocie? Mają róże matowe, może coś dla siebie znajdziesz.

Jeszcze koralowy i pomarańczowy ma takie działanie (przy moich błękitnych oczach).
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 00:40   #3
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Łososiowy, do nabycia w Inglocie, jest dobrze napigmentowany i dość tani
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:17   #4
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Sephora cien mono 08
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:44   #5
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Dziwia mnie te propozycje odcieni.

Moim zdaniem, na zdrowy rozum, wszystko zalezy od karnacji i koloru oczu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:53   #6
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33464298]Dziwia mnie te propozycje odcieni.

Moim zdaniem, na zdrowy rozum, wszystko zalezy od karnacji i koloru oczu.[/QUOTE]


Nie ma żadnego magicznego koloru cienia który zawsze odmłodzi spojrzenie. Wiele czynników tu wchodzi w grę, a każdym cieniem można się oszpecić jak się go nieumiejętnie użyje czy dobierze. Barwy prezentują się ciut inaczej na każdej cerze, a kształt każdego oka wymaga indywidualnego podejścia
Bardziej uniwersalny byłby jakiś rozświetlający korektor pod oczy.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:25   #7
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Mnie pomaga biały lub jasno-beżowy cień do powiek.
Mam wrażenie, że różowe w moim wypadku potęgują tylko to zmęczenie.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 19:22   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

mi zdecydowanie pomaga rozświetlenie wewnętrznych kącików
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:10   #9
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Ja mam sine cienie pod oczami-cieniutka skora pod oczami i na powiekach,ze zylki przeswituja ,akora raczej jasna ,ale odzanacza sie sporo kolor pod oczami a normalny dalej.. mowicie ze kolor LOSOSIOWY-da oko wygladajaco bardzo swiezo mlodo? Ja ostatnio bylam na zakupach w niemieckim DOUGLAS-i tam wymacalam kosmetyki szczegolnie cienie do powiek firmy FLORMAR-musze przyznac ze zaskoczyly mnie pozytywnie dobrze napigmentowane -nie wygladaja tandetnie i maja wlasnie tam taka palete 4 cieni w tym ten losos -sliczyn dobrze napigmentowany i jak sie go nalozy na powieke to nie wyglada sucho-plasko I NIE PODRESLA LINI NA POWIECE -a to tez wazne i cena za paletke 4 cieni 5,30 €

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Nie ma żadnego magicznego koloru cienia który zawsze odmłodzi spojrzenie. Wiele czynników tu wchodzi w grę, a każdym cieniem można się oszpecić jak się go nieumiejętnie użyje czy dobierze. Barwy prezentują się ciut inaczej na każdej cerze, a kształt każdego oka wymaga indywidualnego podejścia
Bardziej uniwersalny byłby jakiś rozświetlający korektor pod oczy.
A jaki korektor rozswietlajacy polecisz? mam cienie pod oczami sine-cieniutka-delikatna skora i na powiekach tez cieniutka -zylki przeswituja -ta czesc skory rozni sie od pozostalej WIEC CO MI PORADZISZ?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-04-12 o 19:19
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 08:28   #10
Lika_makeup
Raczkowanie
 
Avatar Lika_makeup
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Pastelowe jasne maty dają baaardzo często efekt niewyspanego oka. Zgadzam się z Yolą - nie ma uniwersalnego cienia odmładzającego. Łatwiej mniej więcej określić jakie kolory dodają lat: dość trudne są fiolety i brązy z niewielką domieszką czerwonego pigmentu - takie cieplejsze. Trzeba pamiętać o korektorze.
__________________
Mania blogowania dotknęła i mnie: http://roz-i-tusz.blogspot.com/
Lika_makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 09:10   #11
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
-----


A jaki korektor rozswietlajacy polecisz? mam cienie pod oczami sine-cieniutka-delikatna skora i na powiekach tez cieniutka -zylki przeswituja -ta czesc skory rozni sie od pozostalej WIEC CO MI PORADZISZ?
Ja lubię Touche Eclat YSL on jest leciutki, wiele dziewczyn woli Armaniego ale nie próbowałam, z niższej półki Loreal jest wart uwagi - zresztą, od czego mamy KWC
Wracając jeszcze do cieni, to uważam, że lepsze byłyby jednak takie z lekkim połyskiem- delikatna perla lub satyna, jeśli mają odświeżyć spojrzenie, a nie matowe.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 13:16   #12
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kolor -odcien cienia do powiek -Ktory sprawi ze oko bedzie mlodo-bardzo swieze

A co zrobic zeby cienie do powiek MATOWE- NIE WYGLADALY -TEPO SUCHO -zeby nie podreslaly lini na powiece? ,oprocz bazy ,jaki jest na to sposob?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.