Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 20:01   #1
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19

Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.


Bardzo często współżyję z moim chłopakiem. Zatem miałam regularne miesiączki. Miesiąc temu spóźniła mi się 9 dni ale dostałam. Teraz nie mam już z 25 dni.Bolą mnie trochę piersi, zauważam niby objawy ciąży ,ale nie wiem czy to urojenie. Najbardziej interesuje mnie to ,że od dnia spodziewanej miesiączki minęło pełno dni. Robię test ciążowy średnio co 2-3 dni każdy wychodzi negatywny(różnej firmy,nie raz rano,płytkowy i strumieniowy) Czy możliwe ,że ponad 10 testów ciążowych pokazuje negatyw a mogę być w ciąży? Nigdy mi się nie spóźniał. Wiem muszę iść do gin.Ale mogę dopiero w następnym tygodniu.Jestem załamana bo mam 18 lat.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Bardzo proszę o pomoc.
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:21   #2
Czerwony_Notes
Przyczajenie
 
Avatar Czerwony_Notes
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cześć. Przede wszystkim musisz iść do ginekologa (z czego zdajesz sobie sprawę). Sama mam przeboje z okresem, więc wiem, jakie to uczucie, gdy coś nie gra, tak jak powinno. Im bardziej się stresujesz i panicznie obserwujesz swój organizm, tym jest gorzej... Nie ma co ferować "wyroków", póki nie przebada Cię lekarz. To mogą być np. problemy z gospodarką hormonalną. Spadłaś ostatnio z wagą? Miałaś dużo stresu?

I jeszcze jedno - brałaś może tabletki hormonalne?
Czerwony_Notes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:24   #3
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Bardzo często współżyję z moim chłopakiem. Zatem miałam regularne miesiączki. Miesiąc temu spóźniła mi się 9 dni ale dostałam. Teraz nie mam już z 25 dni.Bolą mnie trochę piersi, zauważam niby objawy ciąży ,ale nie wiem czy to urojenie. Najbardziej interesuje mnie to ,że od dnia spodziewanej miesiączki minęło pełno dni. Robię test ciążowy średnio co 2-3 dni każdy wychodzi negatywny(różnej firmy,nie raz rano,płytkowy i strumieniowy) Czy możliwe ,że ponad 10 testów ciążowych pokazuje negatyw a mogę być w ciąży? Nigdy mi się nie spóźniał. Wiem muszę iść do gin.Ale mogę dopiero w następnym tygodniu.Jestem załamana bo mam 18 lat.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Bardzo proszę o pomoc.
uzywasz zabezpieczen? jakich
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:39   #4
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Stosunek przerywany + tabletki plemnikobójcze.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Żadnych tabletek , stres troche. Zmieniłam troche żywienie na zdrowsze.
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:56   #5
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

w sumie szanse moga byc male, nie mniej jednak ginekolog zostaje. moze to byc zbieg okolicznosci ze klopoty z miesiaczka nakladaja sie na wspolzycie
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:09   #6
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Dziękuje , pocieszyłaś mnie jutro rano dzwonię , może mnie wciśnie prywatnie I dam znać! Ale pewnie będę wiedziała w następnym tygodniu. Nie mam pojęcia co jest :\\
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:34   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

W ciąży nie jesteś, ale i tak powinnaś iść do lekarza i skonsultować swoje nieregularne miesiączki.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

PS Stosunek przerywany i globulki to kiepska antykoncepcja dla osoby, która panicznie boi się ciąży.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 23:02   #8
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Dlaczego tak sądzisz ,że nie? Spokojnie , wiem. Ale hormony zniszczyły w 2 miesiące + 10 kg bardzo długo to zrzucałam. dziękuje bardzo... A gumki , męczarnia. Ale mam nauczke i to dużą. Bo 2 lata było ok i baaach! Dziękuje za odpowiedzi. Nauczka i to duża o ile uda mi się ujść bez konsekwencji.:m ur:
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 05:18   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Przerywany to nie antykoncepcja! Sa jeszcze plastry, spirala, zastrzyk i NPR.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 14:19   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Dlaczego tak sądzisz ,że nie? Spokojnie , wiem. Ale hormony zniszczyły w 2 miesiące + 10 kg bardzo długo to zrzucałam. dziękuje bardzo... A gumki , męczarnia. Ale mam nauczke i to dużą. Bo 2 lata było ok i baaach! Dziękuje za odpowiedzi. Nauczka i to duża o ile uda mi się ujść bez konsekwencji.:m ur:
Tyle testow nie moglo sie mylic. Przy ciazy poziom hcg bylby tak wysoki po tym czasie, ze wykrylby ciaze.
Zalozenie prezerwatywy to taka meczarnia? Moze nie umiecie albo macie zle dobrane.
Tyje sie nie od samych tabletek, a przez nieposkromiony apetyty spowodowany zmianami w hormonach. Dobrze dobrane tabletki i problem znika.
Od 2 lat lecisz na takim "zabezpieczeniu", czyli od 16 roku zycia i ciazy nie chcesz? Podziwiam. Na podstawie swoich cyklow dni plodnych nie przewidzisz, wiec tymbardziej podziwiam ;-).

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2014-10-24 o 14:21
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 14:48   #11
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Miałam plastry są do niczego.Żle na mnie działają. Ogólnie hormony. No takiego czegoś jeszcze nie słyszałam! Który normalny ginekolog mi spirale założy w wieku 18 lat ? hahhaha zostaw swoje porady dla siebie.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Po 26 dniach dostałam
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 17:14   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

"Zostaw swoje porady dla siebie" a za kilka miesięcy będziesz pisać nie na ginekologii tylko na MzK.
Jak się nie jest w stanie dobrać odpowiedniej metody antykoncepcji, bo tabletki złe, plastry złe, spirala zła, gumki złe, to są dwa wyjścia - albo się liczysz z możliwością zajścia w ciążę w każdym momencie albo nie uprawiasz seksu.
I jeśli stosujesz przerywany to wybierasz wyjście pierwsze. Bo niestety, podczas stosunku a przed wytryskiem wydziela się preejakulat w którym są plemniki. Zwykle jest to około jednej małej kropli, więc facet tego nie czuje. I taka mała kropla wystarczy, żeby zajść. A jeśli nie prowadzisz codziennego mierzenia temperatury i badania śluzu, to nie wiesz kiedy masz dni płodne i niepłodne. A plemniki mogą przeżyć w pochwie kilka dni.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 21:14   #13
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Miałam plastry są do niczego.Żle na mnie działają. Ogólnie hormony. No takiego czegoś jeszcze nie słyszałam! Który normalny ginekolog mi spirale założy w wieku 18 lat ? hahhaha zostaw swoje porady dla siebie.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Po 26 dniach dostałam
Do ginekologa i tak powinnaś iść, bo tak nieregularne cykle są niepokojące :P.
Piszesz tutaj o poradę i zaznaczasz, że masz (dopiero) 18 lat, jesteś załamana perspektywą ciąży i od dwóch lat stosujesz stosunek przerywany. To oczywiste, że ludzie skarcą Twoją postawę :P.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 09:51   #14
Czerwony_Notes
Przyczajenie
 
Avatar Czerwony_Notes
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Do ginekologa i tak powinnaś iść, bo tak nieregularne cykle są niepokojące :P.
Piszesz tutaj o poradę i zaznaczasz, że masz (dopiero) 18 lat, jesteś załamana perspektywą ciąży i od dwóch lat stosujesz stosunek przerywany. To oczywiste, że ludzie skarcą Twoją postawę :P.
A ginekolog zaproponuje tabletki antykoncepcyjne, bo pomogą go uregulować... Ja też kiedyś miałam źle dobrane tabletki, po których stałam się rozdrażniona i nie miałam najmniejszej ochoty na seks. Wystarczyło je zmienić i jest OK
Czerwony_Notes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 15:40   #15
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Jakbym nie wiedziała. Nie masz pojęcia czego stosuje czego nie. Ale mnie wkurza takie ☠☠☠☠☠☠☠e... Serio dziewczyno. Moim głównym powodem napisania tutaj było to czy testy ciążowe mogą się tyle razy pomylić lub nie wykazać! Jakbym chciała Twoich porad na temat antykoncepcji to bym zapytała. A ich nie chce. Pozwól ,ze sama o siebie zadbam I będę robić to co będę chciała.Dziękuje Ci bardzo ,ale Twoje lekcje na temat edukacji seksualnej są tu zbędne. I nie o to prosiłam Więc wyjdź

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Czerwony_Notes Pokaż wiadomość
A ginekolog zaproponuje tabletki antykoncepcyjne, bo pomogą go uregulować... Ja też kiedyś miałam źle dobrane tabletki, po których stałam się rozdrażniona i nie miałam najmniejszej ochoty na seks. Wystarczyło je zmienić i jest OK


No ale co ja mam zrobić? Ja powiedziałam mojemu jak się czuje i ile przytyłam. A on powiedział ,że trudno i tyle.. to mu podziękowałam i wyszłam.Nie zaproponował mi niczego innego. Pytałam się go.Pożegnał mnie słowami : I tak przyjdziesz po hormony. Nie zamierzam sobie rozwalać organizmu hormonami w tym wieku. Po prostu będę się normalnie już zabezpieczać
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 21:10   #16
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Jakbym nie wiedziała. Nie masz pojęcia czego stosuje czego nie. Ale mnie wkurza takie ☠☠☠☠☠☠☠e... Serio dziewczyno. Moim głównym powodem napisania tutaj było to czy testy ciążowe mogą się tyle razy pomylić lub nie wykazać! Jakbym chciała Twoich porad na temat antykoncepcji to bym zapytała. A ich nie chce. Pozwól ,ze sama o siebie zadbam I będę robić to co będę chciała.Dziękuje Ci bardzo ,ale Twoje lekcje na temat edukacji seksualnej są tu zbędne. I nie o to prosiłam Więc wyjdź

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------





No ale co ja mam zrobić? Ja powiedziałam mojemu jak się czuje i ile przytyłam. A on powiedział ,że trudno i tyle.. to mu podziękowałam i wyszłam.Nie zaproponował mi niczego innego. Pytałam się go.Pożegnał mnie słowami : I tak przyjdziesz po hormony. Nie zamierzam sobie rozwalać organizmu hormonami w tym wieku. Po prostu będę się normalnie już zabezpieczać
Zadbaj sama o siebie i o swoją edukację na temat testów, żebyś już drugi raz tutaj nie pisała, skoro jesteś tak wszystkowiedząca .
Mam pojęcie, co stosujesz, bo sama napisałaś xD. Normalnie zabezpieczać czyli jak? Moje lekcje się jednak przydały :P? Zabezpieczenie stosunkiem przerywanym to nie jest normalne zabezpieczenie w przypadku osoby, która ciąży nie chce .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 00:16   #17
Czerwony_Notes
Przyczajenie
 
Avatar Czerwony_Notes
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Jakbym nie wiedziała. Nie masz pojęcia czego stosuje czego nie. Ale mnie wkurza takie ☠☠☠☠☠☠☠e... Serio dziewczyno. Moim głównym powodem napisania tutaj było to czy testy ciążowe mogą się tyle razy pomylić lub nie wykazać! Jakbym chciała Twoich porad na temat antykoncepcji to bym zapytała. A ich nie chce. Pozwól ,ze sama o siebie zadbam I będę robić to co będę chciała.Dziękuje Ci bardzo ,ale Twoje lekcje na temat edukacji seksualnej są tu zbędne. I nie o to prosiłam Więc wyjdź

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------





No ale co ja mam zrobić? Ja powiedziałam mojemu jak się czuje i ile przytyłam. A on powiedział ,że trudno i tyle.. to mu podziękowałam i wyszłam.Nie zaproponował mi niczego innego. Pytałam się go.Pożegnał mnie słowami : I tak przyjdziesz po hormony. Nie zamierzam sobie rozwalać organizmu hormonami w tym wieku. Po prostu będę się normalnie już zabezpieczać
To nie jest jedyny lekarz ginekolog, do którego możesz pójść! Poszukaj innego. Nawet na NFZ przy rejestracji możesz poprosić o wizytę u konkretnego ginekologa, nie wspominając o prywatnej...

Tabletki hormonalne są różne, od groma ich na rynku. Ja też miałam opory przed następnymi, po tym, jak się źle czułam. Co prawda nie tyłam, ale warczałam na wszystko i wszystkich, aż odechciewało się żyć. Zmieniłam lekarza i jakoś dało się je dobrać pode mnie.

Mówisz, że nie chcesz "rozwalać" organizmu hormonami, a z drugiej strony nie chcesz zajść w ciążę; w dodatku masz nieregularny okres. "Naturalne" metody są zawodne, niestety. A przyjmowanie hormonów poza tymi wyprodukowanymi przez organizm może pomóc uregulować miesiączkę. Dlatego na Twoim miejscu nie skreślałabym antykoncepcji hormonalnej zupełnie.
Czerwony_Notes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 18:32   #18
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Lecę )) odpuście sobie rady.
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 18:36   #19
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Wiesz, zakladajac temat o tytule "pomocy!" A potem mowiac "odpusccie sobie rady" to jakbys mowila " uwielbiam nalesniki!" A gdy ci je podstawia pod nos stwierdzila " wezcie sobie te paskudne nalesniki".

Wysłane z mojego GT-S7580
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 06:26   #20
natalia2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Hej !Mam do Was pytanie. Spoznia mi sie okres 5 dzien. Wczoraj robilam test i wyszly 2 kreski z czego ta druga nie wyrazna ale widoczna. zawsze rb testy i nigdy nie mialam 2 kresek. Uzywam zawsze tego samego testu. Co sadzicie o tych kreskach?a i dodam ze mialam bole menstruacyjne i czuje taki dziwny ucisk w brzuchu
natalia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 06:37   #21
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

nawet niewyraźna, blada kreska oznacza ciążę. wszystko wskazuje na to, że jesteś w ciąży - idź zrób test z krwi, to cię upewni
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 09:25   #22
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez alexandia Pokaż wiadomość
Miałam plastry są do niczego.Żle na mnie działają. Ogólnie hormony. No takiego czegoś jeszcze nie słyszałam! Który normalny ginekolog mi spirale założy w wieku 18 lat ? hahhaha zostaw swoje porady dla siebie.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Po 26 dniach dostałam

A co ma wiek do spirali? Jak nie chcesz hormonow, to jest spirala miedziana, bez hormonow..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 20:15   #23
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
A co ma wiek do spirali? Jak nie chcesz hormonow, to jest spirala miedziana, bez hormonow..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Spirali nie poleca się kobietom bardzo młodym, które nie rodziły.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 08:57   #24
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Spirali nie poleca się kobietom bardzo młodym, które nie rodziły.

Jak pytalam lekarzy to kazdy mowil, ze nie ma znaczenia, jedyna roznica, to, ze dziewczyny nie rodzace zakladanie moze bardziej bolec..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 10:57   #25
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Dziewczyny pomocy! Wszystkie testy negatywne a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Jak pytalam lekarzy to kazdy mowil, ze nie ma znaczenia, jedyna roznica, to, ze dziewczyny nie rodzace zakladanie moze bardziej bolec..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie chodzi tylko o ból, a o to, że spirala może dać komplikacje w postaci zrostów, które później utrudniają bądź uniemożliwiają zajście w ciążę. Dlatego część ginekologów nie poleca spirali dla kobiet, które nie rodziły.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 11:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.