Zabiegi na cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-05, 15:33   #1
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Question

Zabiegi na cellulit


Cześć dziewczyny!

Od dłuższego czasu uparcie walczę z problemem cellulitu Zmieniłam dietę, zaczęłam regularnie chodzić na siłownie oraz stosować specjalistyczne kremy, do tego dochodzą jeszcze domowe metody czyli różnego rodzaju masaże. To wszystko jednak cały czas nie przynosi zadowalających efektów, dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad serią zabiegów.

Jakie są wasze doświadczenia? Możecie polecić coś co faktycznie przynosi widoczne rezultaty? A może któraś z was słyszała o Cell Vibe?Koleżanka ostatnio mi o tym wspomniała, zastanawiam się czy warto
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:33   #2
Roza36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cześć, doskonale wiem co przeżywasz, ja nie umiem pozbyć się cellulitu od dobrych kilku lat... Zaczęłam poważnie zastanawiać się nad serią specjalistycznych zabiegów. Hmm poczytam o Cell Vibe i innych zabiegach przeciw cellulitowi (koniecznie bezbolesnych). Dam znać jak tylko się na coś zdecyduje.
Dziewczyny, możecie polecić skuteczny zabieg, bez efektów ubocznych?
Roza36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 14:49   #3
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Zabiegi na cellulit

Jak tylko widzę wątek cellulit na forum zawsze muszę dorzucić swoich kilka groszy: FALA AKustyczna. Ja robiłąm i widizałam najlepsze efekty, w połączeniu z endermologią.

Tylko jak ze wszystkim tzreba być systematycznym i cierpliwym Ja do tego jecsze sporo biegałam, mam wrażenie że udało mi się zatrzymać to co nieuniknione ))
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 10:17   #4
Roza36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Jak tylko widzę wątek cellulit na forum zawsze muszę dorzucić swoich kilka groszy: FALA AKustyczna. Ja robiłąm i widizałam najlepsze efekty, w połączeniu z endermologią.

Tylko jak ze wszystkim tzreba być systematycznym i cierpliwym Ja do tego jecsze sporo biegałam, mam wrażenie że udało mi się zatrzymać to co nieuniknione ))
Fala akustyczna? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Gdzie robiłaś swoje zabiegi?
Pozdrawiam!
Roza36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:12   #5
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Jak tylko widzę wątek cellulit na forum zawsze muszę dorzucić swoich kilka groszy: FALA AKustyczna. Ja robiłąm i widizałam najlepsze efekty, w połączeniu z endermologią.

Tylko jak ze wszystkim tzreba być systematycznym i cierpliwym Ja do tego jecsze sporo biegałam, mam wrażenie że udało mi się zatrzymać to co nieuniknione ))
ooo, podobno właśnie Cell Vibe działa na podstawie drgań akustycznych A jak długo stosowałaś zabiegi?
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 10:05   #6
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Zabiegi na cellulit

od dawna ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz? - to najlepsze co możesz zrobić, ale na efekty nie przyjda po kilku tygodniach... za to będą trwałe
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:34   #7
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zabiegi na cellulit

Już ponad rok ale niestety efekty minimalne wręcz...
W końcu zdecydowałam się na zabiegi właśnie z wykorzystaniem fal akustycznych, tak jak się wcześniej zastanawiałam - padło na Cell Vibe. Jestem po pierwszym cyklu i póki co jestem na tak!
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 08:59   #8
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Zabiegi na cellulit

Mam to samo. Również szukam czegoś skutecznego. Jak na razie jestem po 10 zabiegach bańką chińską ale chyba sobie odpuszczę. Wiem,że po jednym zabiegu to nie ma co oczekiwać cudów ale jednak po 10 zabiegach już chyba powinno być coś widać co nie ? A tak tylko siniaki a cellulit jak jest tak jest. Ogólnie u mnie jeset widoczny nie tylko jak się ściśnie ręką miejsce cellulitu. Ale widać go gołym okiem tak wiec już od prawie 3 lat nie byłam w stroju kąpielowym
Słyszałam,ze endermologia daje dobre efekty. Może ktoś miał i może coś napisać o zabiegu?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 09:33   #9
Paulina_beauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zabiegi na cellulit

Polecam falę uderzeniową- Celar AWT Redukcja cellulitu nawet do 95%. Ceny zabiegów nie są drogie a działają cuda. Polecam bo sama stosowałam i jestem zadowolona, efekt przerósł moje oczekiwania.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_32 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Od dłuższego czasu uparcie walczę z problemem cellulitu Zmieniłam dietę, zaczęłam regularnie chodzić na siłownie oraz stosować specjalistyczne kremy, do tego dochodzą jeszcze domowe metody czyli różnego rodzaju masaże. To wszystko jednak cały czas nie przynosi zadowalających efektów, dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad serią zabiegów.

Jakie są wasze doświadczenia? Możecie polecić coś co faktycznie przynosi widoczne rezultaty? A może któraś z was słyszała o Cell Vibe?Koleżanka ostatnio mi o tym wspomniała, zastanawiam się czy warto

Polecam Falę akustyczną Celar AWT, niweluje cellulit do 95%, efekt przerósł moje oczekiwania, działa cuda.
Paulina_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 09:46   #10
nsplywanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Zabiegi na cellulit

U mnie to tabletki antykoncepcyjne były przyczyną cellulitu...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nsplywanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 06:13   #11
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Zabiegi na cellulit

Endermologia chyba najlepsza.
Bańki chińskiej nie polecam ponieawż robiły mi się po niej siniaki.

Ogólnie o dziwo bardzo dobre działanie wykazał u mnie peeling kawowy. Aktualnie używam Skin.Team , który sobie bardzo chwalę:
wygłądził skórę
zmniejszył cellulit
oraz skóra po peelingu o wiele lepiej chłonęła balsamy
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 09:59   #12
Roza36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez agusia_32 Pokaż wiadomość
Już ponad rok ale niestety efekty minimalne wręcz...
W końcu zdecydowałam się na zabiegi właśnie z wykorzystaniem fal akustycznych, tak jak się wcześniej zastanawiałam - padło na Cell Vibe. Jestem po pierwszym cyklu i póki co jestem na tak!
Możesz powiedzieć coś więcej o zabiegu? Czy jest bezbolesny? Ile zabiegów ma seria?
Roza36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:16   #13
Paulina_beauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zabiegi na cellulit

polecam fale akustyczną, cellulit ginie w oczach. Skąd Pani jest?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-02-10 o 17:13 Powód: reklama
Paulina_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 12:57   #14
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez esteme Pokaż wiadomość
Mam to samo. Również szukam czegoś skutecznego. Jak na razie jestem po 10 zabiegach bańką chińską ale chyba sobie odpuszczę. Wiem,że po jednym zabiegu to nie ma co oczekiwać cudów ale jednak po 10 zabiegach już chyba powinno być coś widać co nie ? A tak tylko siniaki a cellulit jak jest tak jest. Ogólnie u mnie jeset widoczny nie tylko jak się ściśnie ręką miejsce cellulitu. Ale widać go gołym okiem tak wiec już od prawie 3 lat nie byłam w stroju kąpielowym
Słyszałam,ze endermologia daje dobre efekty. Może ktoś miał i może coś napisać o zabiegu?
Bo daje dobre efekty. To zdecydowanie inny zabieg niż bańka. Zupełnie inny target. Bańka chińska jet niedroga, endermologia już swoje kosztuje ale dociera do miejsca, w którym tworzy się cellulit. Jeśli mozesz zainwestować trochę kasy to sugerowałabym wybrać się nie tylko na samą endermologię ale skojarzyć to z karboksyterapią i z dermapenem.
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 13:56   #15
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Zabiegi na cellulit

Miałąś sama któryś z tych zabiegów? Ile to kosztuje?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 15:31   #16
Roza36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zabiegi na cellulit

Ja również polecam falę akustyczną. Zdecydowałam się na serię zabiegów o nazwie Swiss Cellvibe i jestem bardzo zadowolona. Pojedynczy zabieg trwa tylko 30 minut i jest całkiem bezbolesny. Jestem w połowie serii i nie odczułam żadnych efektów ubocznych. Moje uda stały się jędrniejsze, a skóra jakby bardziej elastyczne.
Roza36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 11:37   #17
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez esteme Pokaż wiadomość
Miałąś sama któryś z tych zabiegów? Ile to kosztuje?
Miałam cały pakiet. Ogólnie pojedynczo to będzie to kosztowało więcej niż jak kupujesz w zestawie ( wtedy masz promocyjną cene i jets o wiele taniej). Jestem badzo zadowolonaChodziłam na zabiegi dość sporo bo 5 tygodni ( w różne dni miałam rózne zabiegi). Za to efekt nieporównywalny z tym co wcześniej było na ćwiczeniach. Cellulit jest praktycznie niewidoczny. Obwód ud jest o wiele mniejszy. Nie wiem jaki zabieg dał najlepszy efekt na cellulit ale wszystkie w komplecie jak najbardizej mogę polecić.
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:48   #18
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Zabiegi na cellulit

Możesz jeszcze napisać gdzie robiłaś? I na to zapisujesz sie do kosmetyczki czy do lekarza?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 11:49   #19
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Zabiegi na cellulit

Clinica Cosmetologica na Gdańskim Wrzeszczu. Jest to ogólnie klinika dermatologiczna. Pierwszą konsultację miałam z lekarzem medycyny estetycznej, który dobrał mi zabiegi ( tak jest najlepiej bo jednak mało kto zna się na takich rzeczach). A potem zabiegi wykonywali kosmetolodzy. Nie wiem czy u kosmetyczki coś takiego mają. Sprzęt trochę kosztuje. No i niektóre zabiegi wymagają ostrzykiwania ( dermapen oraz karboksyterapia0.
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 08:00   #20
Paulina_beauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zabiegi na cellulit

Proponuję fale uderzeniową lub karboksyterapię. Można zastosować również terapię łączoną kRBOKSYTERAPIA+ FALA UDERZENIOWA, jestem pewna, że problem cellulitu zostanie zażegnany na długie długie lata.

Cytat:
Napisane przez agusia_32 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Od dłuższego czasu uparcie walczę z problemem cellulitu Zmieniłam dietę, zaczęłam regularnie chodzić na siłownie oraz stosować specjalistyczne kremy, do tego dochodzą jeszcze domowe metody czyli różnego rodzaju masaże. To wszystko jednak cały czas nie przynosi zadowalających efektów, dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad serią zabiegów.

Jakie są wasze doświadczenia? Możecie polecić coś co faktycznie przynosi widoczne rezultaty? A może któraś z was słyszała o Cell Vibe?Koleżanka ostatnio mi o tym wspomniała, zastanawiam się czy warto


---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-02-23 o 09:52 Powód: reklama
Paulina_beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:01   #21
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Zabiegi na cellulit

U mnie cellulit zawsze wraca, kiedy pofolguję z dietą, albo przestanę się ruszać. Nigdy jednak nie miałam żadnej serii zabiegów gabinetowych na cellulit. Sama robię sobie masaże specjalną rękawicą i serum antycellulitowym od Bielendy, czasem używam też Ziaję, ale Bielenda jest chyba skuteczniejsza.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 14:12   #22
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Zabiegi na cellulit

polecam domowy peeling kawowy, efekty są naprawde rewelacyjne
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 15:48   #23
malgorzataq
Przyczajenie
 
Avatar malgorzataq
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zabiegi na cellulit

Peeling kawowy i solno cukrowy jest super! I masowanie się szczotką z naturalnego włosia
malgorzataq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 13:29   #24
karolinajot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zabiegi na cellulit

Peeling kawowy wygładza skórę, ja używam jeszcze reduktora cellulitu z eveline, który ją ujędrnia. Oczywiście samymi kosmetykami nie zwalczymy cellulitu, najważniejszą kwestią jest aktywność fizyczna oraz dieta, musi być zbilansowana.
karolinajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 10:08   #25
olkamimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zabiegi na cellulit

właśnie przeczytałam, że dobrze jest też wykonywać masaże specjalnymi masażerami xxx

też jest to jakiś sposób. A jak Wy pielęgnujecie swoje pomarańczowe skórki, żeby powolutku się jej pozbyć ???

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-07 o 13:00 Powód: link reklama
olkamimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 17:25   #26
aneta181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabiegi na cellulit

Cytat:
Napisane przez fenra Pokaż wiadomość
Endermologia chyba najlepsza.
Bańki chińskiej nie polecam ponieawż robiły mi się po niej siniaki.

Ogólnie o dziwo bardzo dobre działanie wykazał u mnie peeling kawowy. Aktualnie używam Skin.Team , który sobie bardzo chwalę:
wygłądził skórę
zmniejszył cellulit
oraz skóra po peelingu o wiele lepiej chłonęła balsamy

Czyli lepiej zainwestować w endermologię? Oprócz zredukowania cellulitu chciałabym też aby obwody się trochę zmniejszyły, a skóra stała bardziej jędrna. Ćwiczę i stosuję dietę, ale chciałabym trochę przyspieszyć efekty. Głównie chodzi mi tutaj o ramiona i uda
aneta181990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 14:37   #27
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Zabiegi na cellulit

Opcji jest dużo, ja używałam baniek chińskich do masażu, fajna sprawa. Stosuję też peelingi z kawy, jeżdżę dużo na rowerze, staram się zdrowo odżywiać. Używam też balsamu z serii scalpel, jest dobry, ujędrnia skórę.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 16:37   #28
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Zabiegi na cellulit

Zabiegi, które przynosza najlepsze efekty w walce z cellulitem , to zabiegi kosmetologiczne. Najlepiej sprawdza się terapia "łączona" wykonana w serii. Polecam serię endermologii w połączeniu z karboksyterapia. Dodatkowo przy wprowadzeniu aktywności fizycznej oraz odpowiedniej diecie efekty bywają spektakularne
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 07:37   #29
maloma83
Przyczajenie
 
Avatar maloma83
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabiegi na cellulit

Endermologia się u mnie sprawdziła w 100%. Po 12 seriach w clinica cosmetologica pozbyłam się cellulitu raz na zawsze
maloma83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 19:59   #30
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Zabiegi na cellulit

Lipoliza iniekcyjna. Moja znajoma miała ogromy cellulit i to jej pomogło. Na własne oczy widziałam efekty po zabiegu. Byłam w szoku bo cellulit straszny a teraz ma ładna skórę. Nie idealną ale naprawde wg mnie niebo a ziemia co było wczesniej a jest teraz.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Aaa, zapomniałam napisac ze chodziła na wiele sesji karboksyterapii i prawie nic jej to nie pomogło niestety.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-30 23:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.