Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-06, 20:53   #4351
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

XM
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 21:23   #4352
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Jesli chodzi o filmy z DC to nie oszukujmy sie, zaden arcydzielem nie jest.
Mi sie dobrze ogladalo Wonder Woman z genialna muzyka, Aquaman tez ujdzie. Ale mimo tego ze filmy DC sa bardzo krytykowane to ja je lubie ogladac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 21:44   #4353
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam kawę Dzięki za przypomnienie o promocji wzięłam jeszcz pojemniczki do kuchni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 22:03   #4354
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
mydło Ziaja ok, nie utkwiło mi jakoś specjalnie w głowie, miałam w tym opakowaniu później uzupełniacz z YR

:Oklaski: za denko zastanawiałam się nad ekstraktem z kawy przy ostatnich zakupach w ecospa, chyba wezmę następnym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz wzięłam na testy ekstrakt z e-naturalne i zobaczymy czy coś zdziała

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Xandrine

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
XM


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o filmy z DC to nie oszukujmy sie, zaden arcydzielem nie jest.
Mi sie dobrze ogladalo Wonder Woman z genialna muzyka, Aquaman tez ujdzie. Ale mimo tego ze filmy DC sa bardzo krytykowane to ja je lubie ogladac
Bo każdy by chciał, żeby rozmachem filmy DC już dorównały Marvelowi Ale te pierwsze Iron Many, czy Hulki to też rozmachowe nie były. Mi się wydaje, że po prostu u Marvela było więcej szczęścia w doborze scenarzystów i reżyserów, którzy jakoś bardziej czuli te klimaty
No dla mnie ostatni fajny film z DC to Mroczny Rycerz, ale to wiadomo, z 70% roboty Heath tam odwalił A z takich pobocznych DC (te mi się super ogląda zawsze) to Droga do zatracenia, Constantine, V jak vendetta.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 05:12   #4355
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o filmy z DC to nie oszukujmy sie, zaden arcydzielem nie jest.
Mi sie dobrze ogladalo Wonder Woman z genialna muzyka, Aquaman tez ujdzie. Ale mimo tego ze filmy DC sa bardzo krytykowane to ja je lubie ogladac
Ja ogólnie to jestem fanką Marvelowskich filmów

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam i ożyłam dopiero po nowym roku


Pierwszy od DC od ostatnich kilku lat, który miło się oglądało. Efekty też spoko. Chociaż Jason widzę, że od czasu Khala Drogo/Khala Tanio nie wychodzi z tej samej roli, ale ciacho to z niego jest. To teraz trza czekać w 2019 na Jokera z Joaquinem, choć patrząc na reżysera i scenarzystę w 1 osobie to już się o ten film boję.


Jak mydełko z Ziajki się sprawdziło?


I ode mnie spóźnione życzonka samych dobroci


Mogę prosić o nazwę tego cuda specyfiku?


który to dokładnie kremik?


Też olałam wyprze. Balea z kolei mocno mnie rozczarowała. Z DM będę się chyba bardziej ku Alverde skłaniać.


Mnie czeka pomoc przy zmianie całego ogrzewania w rodzinnym domu - łącznie z rurami, grzejnikami, planami - o takie będą moje wakacje A od kwietnia działamy z tż nad naszą budowlą dalej. Choć ostatnio w życiu to się tylko kłócimy i coraz bardziej mnie to dobija

-------------
To i ja wrzucam denko z grudnia (ost. fotka to rzeczy z Ali na telefon co przyszły):

- tonik Mincer to tragedia - pod koniec opakowania piekła mnie od niego twarz - tzn. te miejsca, które powinien wyciszać właśnie ma formułę lekko żelową, dla mnie takie formuły tylko zimą są akceptowalne, z 1/4 toniku wylałam do kibla, no bo nie dało rady jedyne co w nim było ok to to, że dobrze zmył resztkę zanieczyszczeń z twarzy, ale odradzam i tak, bo bubel.

- tonik z Ziajki - robił nic sądzę, że się nada taki tonik jedynie dla dziecka/nastolatki, co to nie ma tragicznych czy w ogóle problemów z cerą, tylko chce się odświeżać

- 2 wody destylowane od e-naturalne - ja nimi rozrabiam maseczki, mgiełki, itd. i z czystym sercem polecam

- ekstrakt z aloesu zatężony 10:1 od e-naturalne i żel z aloesu eko od ecospa - zdecydowanie wolę ten 1 produkt, bo po nim ładniej pachniały i lepiej się układały włosy i już wielokrotnie mi ratował skórę głowy od podrażnień i przesuszu, ten z ecospa ok, ale bez rewelacji

- do płatków z S. już nie wrócę, bo te duże z Lidla bardziej mi odpowiadają, no ale zapas trza wykorzystać

- krem do mycia rąk Balea - no zapachy firma ma fajne, ale póki co to nawet Isana jest dla mnie lepsza

- płatek do nosa Cettua to już wiecie, że mój nr 1, bo serio potrafi coś wyciągnąć

- mini kremik do rąk z YR z zeszłorocznej limitki świątecznej - robił nic, pachniał też średnio, zresztą nie lubię prócz żeli i mydeł do rąk tych limitek do pielęgnacji, bo po prostu nic u mnie nie robią, a dla samego zapachu to bez sensu brać, tego też bym nie brała, ale to był gratis

- żel Merci Handy - byłby ok, ale ten zapach (to wersja Hello Sunshine) przyprawiał mnie o torsje i to okropne, tż zużył prawie całe op., bo uprzątał garaże nasze, to chociaż tego nie czułam

- mini mydełko B.Blender - jak zawsze spoko

- ekstrakt z kawy eko z Ecospa - czułam, że skórę napinał, także przy większej pojemności i długim stosowaniu może być całkiem fajny

- i z DM moja ulubiona, mocno miętowa pasta (jak miałam jeden jedyny raz w życiu problem z kamieniem na zębach to mi ta pasta go usunęła bez ingerencji dentysty), także bardzo polecam

- Skin79 Sweet Honey Sugar - peeling do twarzy, a zużyty na stopy i łokcie Po pierwsze mocno miodowy zapach, lepka i gęsta konsystencja, po 2 i to było dla mnie nie do przejścia - chyba drobinki korundu, a przy wrażliwej cerze one mocno drapią ja bym powiedziała, że takie oczyszczenie to dla cery tłustej, no ale sama konsystencja i działanie bardziej dla cery suchej, więc w efekcie jak jest coś od wszystkiego, to znaczy, że do niczego

- żel chłodzący do stóp YR - mój nr 1 dający natychmiastową i szybką ulgę, np. po ostrym treningu, czy staniu przy garach przez cały dzień

- i mój zestaw obecnie nr 1 na przesusz i podrażnienie twarzy - czyli żel micelarny Tołpy do mycia i tonik Purite - te 2 produkty naprawdę wyciszają cerę Jak wykorzystam zachomikowane żele YR hydra w tej starszej wersji (nowa przesusza!!!) to ten żel z Tołpy będzie moim świętym graalem. A jeśli Purite mnie czyta to niech zacznie robić większe pojemności tego toniku, bo te buteleczki są mocno niewydajne, a płyn jednak drogocenny.

- żel Feminum - obecnie tylko to mnie ratuje przed pękaniem skóry na c*** Dlatego baaaardzo go polecam

- Yodeyma (co to w ogóle za firma, bo nie znam???) - leżały próbki u mojej kosmetyczki różne to wzięłam i na tż bosko woda z tej próbki pachniała, w sumie jak i na siebie zapodałam, to też bosko. To ten zapach https://www.yodeyma.com/poland/pl/pe...zyzn/wow-scent

- próbka z Clinique to to: https://www.clinique.com.pl/product/...anti-pollution i muszę przyznać, że skuszę się na większe op., bo czuję, że to może być nr 1 pod makijaż, megaszybko się wchłania i moim zdaniem lekko matuje, czy nawilża to po próbce ciężko stwierdzić, ale polecam ze sklepu próbkę przetestować

- żel YR - nieodżałowana wycofana już kawka

- peeling Seyo z drogerii Natury - taniutki, delikatny zdzierak, ma dość spore drobinki, raz mi pachniał słodkawo, a raz samymi łupinkami jakby orzecha włoskiego, ze względu na to, że mocno nie zdziera, to się nada dla wrażliwców, przy okresie przesuszu skóry

- peeling B.Boom bananowy - 2 po miętowym peeling tej firmy, z którym się polubię. Pachnie raczej lekko niedojrzałą skórką banana, niż samym owocem

- płyn do kąpieli Alverde Chai-Latte - super zapach adekwatny do nazwy

- Batiste i Garnier Neo - bardzo lubię, Scholl deo używałam przed morderczymi treningami na siłce i potwierdzam, że po ćw nogi tak nie waniały za mocno

- płyn do ust marki Ałśłan, Oszą, Oszołom - niby delikatny, bo 0 alko, ale kto tam kilo cukru do niego wsypał to nie wiem

- szampon Barwy - całkiem spoko - zapach nienachalny, nie podrażniał, dobrze oczyszczał np. z mocnego lakieru do włosów, włosy się po nim nie plątały, także będę do niego wracać
Mnie by się przyjemniej oglądało, gdybym nie była przykryta płaszczem i nie siedziała obok tego kichająco-smarkającego zdechlaka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 06:09   #4356
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Może w przyszłym roku, jak zrzucę oponę.
Chociaż, gdybym miała bimbałki Never (to komplement, hahaha, nie jestem szowinisticzną świnią, hahah) to i nawet za godzinę mogłybyśmy się gdzieś ustawić.
głupol ja w niedzielę się wybieram
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


ładna ta koszula
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 07:20   #4357
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dzień dobry w poniedziałeczek

Lena nieustannie przesyłam Ci pozytwną energię i wierzę że wszystko się szybko ułoży

Anoli miło Cię widzieć powodzenia z nastolatkiem
Xandrine to ten krem:

https://www.cultbeauty.co.uk/omorovi...isturiser.html




za denko

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Korinka podziwiam!!! ja to lubię zimno ale morsować bym chyba się nie zdecydowała no chyba że po odpowiedniej dawce środka od wewnątrz rozgrzeającego

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Korinka podziwiam!!! ja to lubię zimno ale morsować bym chyba się nie zdecydowała no chyba że po odpowiedniej dawce środka od wewnątrz rozgrzewającego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 07:43   #4358
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry w poniedziałeczek

Lena nieustannie przesyłam Ci pozytwną energię i wierzę że wszystko się szybko ułoży

Anoli miło Cię widzieć powodzenia z nastolatkiem
Xandrine to ten krem:

https://www.cultbeauty.co.uk/omorovi...isturiser.html




za denko

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Korinka podziwiam!!! ja to lubię zimno ale morsować bym chyba się nie zdecydowała no chyba że po odpowiedniej dawce środka od wewnątrz rozgrzeającego

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Korinka podziwiam!!! ja to lubię zimno ale morsować bym chyba się nie zdecydowała no chyba że po odpowiedniej dawce środka od wewnątrz rozgrzewającego
nie ma co podziwiać, jeszcze tego nie zrobiłam, ale tylko dlatego- że niedziela była nie handlowa i nie miałam gdzie kupić butów .... ale za tydzień idę na bank. Znajomy morsuje i mi pomoże
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 07:57   #4359
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witajcie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już wyszłaś na prostą !

W Tchibo -20 %: NOWYROK19.
Działa na przeceny , kupiłam koszulę dżinsową https://www.tchibo.pl/bluzka-damska-...400116395.html, TŻ- towi trochę ciuchów sportowych i ulubioną kawę https://www.tchibo.pl/barista-caffe-...400089776.html. Wyszły całkiem przyjazne ceny .


Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Nadrobiłam i ożyłam dopiero po nowym roku

Pierwszy od DC od ostatnich kilku lat, który miło się oglądało. Efekty też spoko. Chociaż Jason widzę, że od czasu Khala Drogo/Khala Tanio nie wychodzi z tej samej roli, ale ciacho to z niego jest. To teraz trza czekać w 2019 na Jokera z Joaquinem, choć patrząc na reżysera i scenarzystę w 1 osobie to już się o ten film boję.
Jak mydełko z Ziajki się sprawdziło?


I ode mnie spóźnione życzonka samych dobroci

Mogę prosić o nazwę tego cuda specyfiku?

który to dokładnie kremik?


Też olałam wyprze. Balea z kolei mocno mnie rozczarowała. Z DM będę się chyba bardziej ku Alverde skłaniać.


Mnie czeka pomoc przy zmianie całego ogrzewania w rodzinnym domu - łącznie z rurami, grzejnikami, planami - o takie będą moje wakacje A od kwietnia działamy z tż nad naszą budowlą dalej. Choć ostatnio w życiu to się tylko kłócimy i coraz bardziej mnie to dobija

-------------
To i ja wrzucam denko z grudnia (ost. fotka to rzeczy z Ali na telefon co przyszły):

- tonik Mincer to tragedia - pod koniec opakowania piekła mnie od niego twarz - tzn. te miejsca, które powinien wyciszać właśnie ma formułę lekko żelową, dla mnie takie formuły tylko zimą są akceptowalne, z 1/4 toniku wylałam do kibla, no bo nie dało rady jedyne co w nim było ok to to, że dobrze zmył resztkę zanieczyszczeń z twarzy, ale odradzam i tak, bo bubel.

- tonik z Ziajki - robił nic sądzę, że się nada taki tonik jedynie dla dziecka/nastolatki, co to nie ma tragicznych czy w ogóle problemów z cerą, tylko chce się odświeżać

- 2 wody destylowane od e-naturalne - ja nimi rozrabiam maseczki, mgiełki, itd. i z czystym sercem polecam

- ekstrakt z aloesu zatężony 10:1 od e-naturalne i żel z aloesu eko od ecospa - zdecydowanie wolę ten 1 produkt, bo po nim ładniej pachniały i lepiej się układały włosy i już wielokrotnie mi ratował skórę głowy od podrażnień i przesuszu, ten z ecospa ok, ale bez rewelacji

- do płatków z S. już nie wrócę, bo te duże z Lidla bardziej mi odpowiadają, no ale zapas trza wykorzystać

- krem do mycia rąk Balea - no zapachy firma ma fajne, ale póki co to nawet Isana jest dla mnie lepsza

- płatek do nosa Cettua to już wiecie, że mój nr 1, bo serio potrafi coś wyciągnąć

- mini kremik do rąk z YR z zeszłorocznej limitki świątecznej - robił nic, pachniał też średnio, zresztą nie lubię prócz żeli i mydeł do rąk tych limitek do pielęgnacji, bo po prostu nic u mnie nie robią, a dla samego zapachu to bez sensu brać, tego też bym nie brała, ale to był gratis

- żel Merci Handy - byłby ok, ale ten zapach (to wersja Hello Sunshine) przyprawiał mnie o torsje i to okropne, tż zużył prawie całe op., bo uprzątał garaże nasze, to chociaż tego nie czułam

- mini mydełko B.Blender - jak zawsze spoko

- ekstrakt z kawy eko z Ecospa - czułam, że skórę napinał, także przy większej pojemności i długim stosowaniu może być całkiem fajny

- i z DM moja ulubiona, mocno miętowa pasta (jak miałam jeden jedyny raz w życiu problem z kamieniem na zębach to mi ta pasta go usunęła bez ingerencji dentysty), także bardzo polecam

- Skin79 Sweet Honey Sugar - peeling do twarzy, a zużyty na stopy i łokcie Po pierwsze mocno miodowy zapach, lepka i gęsta konsystencja, po 2 i to było dla mnie nie do przejścia - chyba drobinki korundu, a przy wrażliwej cerze one mocno drapią ja bym powiedziała, że takie oczyszczenie to dla cery tłustej, no ale sama konsystencja i działanie bardziej dla cery suchej, więc w efekcie jak jest coś od wszystkiego, to znaczy, że do niczego

- żel chłodzący do stóp YR - mój nr 1 dający natychmiastową i szybką ulgę, np. po ostrym treningu, czy staniu przy garach przez cały dzień

- i mój zestaw obecnie nr 1 na przesusz i podrażnienie twarzy - czyli żel micelarny Tołpy do mycia i tonik Purite - te 2 produkty naprawdę wyciszają cerę Jak wykorzystam zachomikowane żele YR hydra w tej starszej wersji (nowa przesusza!!!) to ten żel z Tołpy będzie moim świętym graalem. A jeśli Purite mnie czyta to niech zacznie robić większe pojemności tego toniku, bo te buteleczki są mocno niewydajne, a płyn jednak drogocenny.

- żel Feminum - obecnie tylko to mnie ratuje przed pękaniem skóry na c*** Dlatego baaaardzo go polecam

- Yodeyma (co to w ogóle za firma, bo nie znam???) - leżały próbki u mojej kosmetyczki różne to wzięłam i na tż bosko woda z tej próbki pachniała, w sumie jak i na siebie zapodałam, to też bosko. To ten zapach https://www.yodeyma.com/poland/pl/pe...zyzn/wow-scent

- próbka z Clinique to to: https://www.clinique.com.pl/product/...anti-pollution i muszę przyznać, że skuszę się na większe op., bo czuję, że to może być nr 1 pod makijaż, megaszybko się wchłania i moim zdaniem lekko matuje, czy nawilża to po próbce ciężko stwierdzić, ale polecam ze sklepu próbkę przetestować

- żel YR - nieodżałowana wycofana już kawka

- peeling Seyo z drogerii Natury - taniutki, delikatny zdzierak, ma dość spore drobinki, raz mi pachniał słodkawo, a raz samymi łupinkami jakby orzecha włoskiego, ze względu na to, że mocno nie zdziera, to się nada dla wrażliwców, przy okresie przesuszu skóry

- peeling B.Boom bananowy - 2 po miętowym peeling tej firmy, z którym się polubię. Pachnie raczej lekko niedojrzałą skórką banana, niż samym owocem

- płyn do kąpieli Alverde Chai-Latte - super zapach adekwatny do nazwy

- Batiste i Garnier Neo - bardzo lubię, Scholl deo używałam przed morderczymi treningami na siłce i potwierdzam, że po ćw nogi tak nie waniały za mocno

- płyn do ust marki Ałśłan, Oszą, Oszołom - niby delikatny, bo 0 alko, ale kto tam kilo cukru do niego wsypał to nie wiem

- szampon Barwy - całkiem spoko - zapach nienachalny, nie podrażniał, dobrze oczyszczał np. z mocnego lakieru do włosów, włosy się po nim nie plątały, także będę do niego wracać


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie ma co podziwiać, jeszcze tego nie zrobiłam, ale tylko dlatego- że niedziela była nie handlowa i nie miałam gdzie kupić butów .... ale za tydzień idę na bank. Znajomy morsuje i mi pomoże
wow ja bym się chyba nie zdecydowała, straszny zmarźlak ze mnie
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 08:04   #4360
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie









wow ja bym się chyba nie zdecydowała, straszny zmarźlak ze mnie
mi też szczególnie jak schudłam.. masakra jakaś. Ale przekonuje mnie to że później nie jest człowiek taki wrażliwy na zimno, zmniejszenie cellulitu (chociaż o dziwo nie mam prawie wcale), lepsze samopoczucie i mega zdrowe to jest. Jest grupa ok.100 osób, rozgrzewka, itd
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 08:18   #4361
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nie ma co podziwiać, jeszcze tego nie zrobiłam, ale tylko dlatego- że niedziela była nie handlowa i nie miałam gdzie kupić butów .... ale za tydzień idę na bank. Znajomy morsuje i mi pomoże

i czekam na relację
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 08:23   #4362
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i czekam na relację
dam znać na pewno
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:14   #4363
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Witam w nowym tygodniu

Xandrine za denko

Korinko za chęć morsowania JA zmarzluch jestem nie odwazyłabym się

Dla wszystkich za zakuoy i denka.

Po grudniu nas to czekaja oszczednosci a dwa chce schudnać to tez nie chce teraz kupowac ciuchów

Dzis u nas wymiana bojlera
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:25   #4364
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Hej dziewczyny Miłego poranku

To ja strzelę teraz tematem z zupełnie innej beczki.

https://www.google.com/amp/s/earthbu...n-warning/amp/

Czy zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z odpadami kosmetycznymi, które wyrzucacie, chociażby z patyczkami do uszu czy szczoteczkami do zebów? Jaki ma wplyw nawet najdroższych kremów w momencie, gdy jednocześnie myjemy się w skażonej wodzie? Czy potrzebujemy aż tylu produktów? Płacimy za opakowanie, matkę czy faktycznie za zawartość?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg seahorse.jpeg (88,5 KB, 48 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:29   #4365
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

*markę
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:29   #4366
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Korinka
Nadal jesteś zainteresowana kremem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:32   #4367
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

od rana walczę z zawieszającym się kompem do tego mam dziś mega wq... mam nadzieję, że do 16 nikogo nie zamorduję a kilku kandydatów na ofiary mam



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry w poniedziałeczek

Korinka podziwiam!!! ja to lubię zimno ale morsować bym chyba się nie zdecydowała no chyba że po odpowiedniej dawce środka od wewnątrz rozgrzewającego





Miłego dnia!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:36   #4368
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Korinka
Nadal jesteś zainteresowana kremem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana przepraszam, że nie dałam znać - szczerze wyleciało mi to z głowy. Jak masz kogoś innego, to sie wymień

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
od rana walczę z zawieszającym się kompem do tego mam dziś mega wq... mam nadzieję, że do 16 nikogo nie zamorduję a kilku kandydatów na ofiary mam










Miłego dnia!
uuuuu ale groźna Marita dzisiaj strach się bać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:41   #4369
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
od rana walczę z zawieszającym się kompem do tego mam dziś mega wq... mam nadzieję, że do 16 nikogo nie zamorduję a kilku kandydatów na ofiary mam










Miłego dnia!
Mnie też od rana wszystko denerwuje, wyszła mi krzywa kreska na oku, podkład wygląda źle, mam podkreślone dziś skórki, szminką wyjechałam poza kontur, włosy wyprostowane się kręcą A dziś spotkanie z prezesem przecież
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 09:44   #4370
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
głupol ja w niedzielę się wybieram

ładna ta koszula
Mam ostatnio dżinsową fazę .
Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie
wow ja bym się chyba nie zdecydowała, straszny zmarźlak ze mnie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana przepraszam, że nie dałam znać - szczerze wyleciało mi to z głowy. Jak masz kogoś innego, to sie wymień

Cebulki, przypomnisz jaki to krem?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:50   #4371
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana przepraszam, że nie dałam znać - szczerze wyleciało mi to z głowy. Jak masz kogoś innego, to sie wymień

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


uuuuu ale groźna Marita dzisiaj strach się bać

no wiem, wiem

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie też od rana wszystko denerwuje, wyszła mi krzywa kreska na oku, podkład wygląda źle, mam podkreślone dziś skórki, szminką wyjechałam poza kontur, włosy wyprostowane się kręcą A dziś spotkanie z prezesem przecież

Oj i za spotkanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:53   #4372
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie też od rana wszystko denerwuje, wyszła mi krzywa kreska na oku, podkład wygląda źle, mam podkreślone dziś skórki, szminką wyjechałam poza kontur, włosy wyprostowane się kręcą A dziś spotkanie z prezesem przecież
myślę że prezes tego nie zauważy, oczarujesz go sobą powodzenia

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam ostatnio dżinsową fazę .



Cebulki, przypomnisz jaki to krem?
ja mam za dużą koszulę... ale tez z tchibo
Sesderma, ale nie pamiętam dokładnej nazwy, jak coś znajdziecie do wymianki to się wymieńcie, ja ostatnio nie mam czasu na nic... jak nie, to jutro dam znać Cebulce co mam do wymianki.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:56   #4373
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja mam za dużą koszulę... ale tez z tchibo
Sesderma, ale nie pamiętam dokładnej nazwy, jak coś znajdziecie do wymianki to się wymieńcie, ja ostatnio nie mam czasu na nic... jak nie, to jutro dam znać Cebulce co mam do wymianki.
Myślałam, że rezygnujesz, gdybyście się nie dogadały, dajcie znać.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:57   #4374
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Myślałam, że rezygnujesz, gdybyście się nie dogadały, dajcie znać.
spokojnie, jak coś masz, co podpasuję - to no problem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 09:58   #4375
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Witam w nowym tygodniu

Xandrine za denko

Korinko za chęć morsowania JA zmarzluch jestem nie odwazyłabym się

Dla wszystkich za zakuoy i denka.

Po grudniu nas to czekaja oszczednosci a dwa chce schudnać to tez nie chce teraz kupowac ciuchów

Dzis u nas wymiana bojlera



powodzenia z bojlerem




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
od rana walczę z zawieszającym się kompem do tego mam dziś mega wq... mam nadzieję, że do 16 nikogo nie zamorduję a kilku kandydatów na ofiary mam
bojowo z poniedziałku




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie też od rana wszystko denerwuje, wyszła mi krzywa kreska na oku, podkład wygląda źle, mam podkreślone dziś skórki, szminką wyjechałam poza kontur, włosy wyprostowane się kręcą A dziś spotkanie z prezesem przecież

powodzenia z Prezesem!
powiedz mu że bez 500+ nie będziesz pracować :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:11   #4376
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
od rana walczę z zawieszającym się kompem do tego mam dziś mega wq... mam nadzieję, że do 16 nikogo nie zamorduję a kilku kandydatów na ofiary mam

meliskę sobie zrób


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie też od rana wszystko denerwuje, wyszła mi krzywa kreska na oku, podkład wygląda źle, mam podkreślone dziś skórki, szminką wyjechałam poza kontur, włosy wyprostowane się kręcą A dziś spotkanie z prezesem przecież

powodzenia






Angel odpisałam, jak coś to pytaj, bo to tak na szybko z głowy


Xan za denko mi z Balei pasują tylko mydła w płynie i żele, reszta bardzo przeciętna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:13   #4377
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


powodzenia z bojlerem



bojowo z poniedziałku



powodzenia z Prezesem!
powiedz mu że bez 500+ nie będziesz pracować :d

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:13   #4378
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Korinka ja morsuję....kilkanaście razy dziennie do lodówki żeby coś podjadać inne zimno jest u mnie niedopuszczalne, przy moich 45 kg to wiesz.... nawet kurtka puchowa nie grzeje dobrze, a ja zmarzluch
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:14   #4379
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
meliskę sobie zrób


powodzenia


Angel odpisałam, jak coś to pytaj, bo to tak na szybko z głowy


Xan za denko mi z Balei pasują tylko mydła w płynie i żele, reszta bardzo przeciętna

już piję

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Korinka ja morsuję....kilkanaście razy dziennie do lodówki żeby coś podjadać inne zimno jest u mnie niedopuszczalne, przy moich 45 kg to wiesz.... nawet kurtka puchowa nie grzeje dobrze, a ja zmarzluch

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:17   #4380
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
już piję

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------







__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.