Znajomo¶æ z Arabem. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-20, 13:41   #181
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

No ale co chcecie udowodniæ? To ¿e jaki¶ tam Arab gdzie¶ tam kiedy¶ tam co¶ tam zrobi³ ma siê jak piernik do wiatraka do sytuacji Autorki. To tak jakby¶cie powiedzieli, ¿e matka Carrie by³a chrze¶cijank± i by³a chora psychicznie, wiêc ka¿dy katolik jest taki jak ona. Kole¶ mo¿e byæ psychopat±. Mo¿e te¿ byæ normalnym cz³owiekiem. Nawet je¿eli faktycznie procentowo wiêcej muzu³manów ni¿ katolików jest niebezpieczna (a nie tylko jakie¶ tam rozumienie religii ma na to wp³yw oczywiscie) to co z tego?
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 14:01   #182
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 654
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Produkujemy siê w tym temacie a¿ mi³o, ale tak sobie my¶lê ¿e zosta³ on za³o¿ony prowokacyjnie. Autorka napisa³a jednego posta i sobie posz³a w d³ug±. Akurat pojawi³ siê motyw z Marokañczykiem, tu¿ po niedawnej sprawie z Rimini. Przypadek?
MuchaLibre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 14:04   #183
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 671
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Ja nie przypisuje mu z³ych cech. Mo¿e byæ ¶wietnym go¶ciem. Ja odnios³am siê tylko do waszego "wszyscy s± ró¿ni i nikogo nie mo¿na oceniæ a Polacy tez gwalco"

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Zaklinasz rzeczywisto¶æ. Dzielnica muzu³mañska nie musi byæ zamieszkana w 100 procentach przez muzu³manów tak samo jak dzielnica polska nie jest zamieszkana przez samych Polaków. Ale s± takie dzielnice.
__________________
ridja devojka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 14:09   #184
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie przypisuje mu z³ych cech. Mo¿e byæ ¶wietnym go¶ciem. Ja odnios³am siê tylko do waszego "wszyscy s± ró¿ni i nikogo nie mo¿na oceniæ a Polacy tez gwalco"
Nie twierdzê, ¿e ty przypisujesz, tylko ¿e tutaj znalaz³y siê takie osoby. A to, ¿e wszyscy s± ró¿ni i Polacy te¿ gwa³c±, jest po prostu faktem.
Cytat:
Zaklinasz rzeczywisto¶æ. Dzielnica muzu³mañska nie musi byæ zamieszkana w 100 procentach przez muzu³manów tak samo jak dzielnica polska nie jest zamieszkana przez samych Polaków. Ale s± takie dzielnice.
Znowu zaklinanie? Kto, gdzie i co zaklina? Je¶li to znowu przytyk do mnie, to warto by by³o najpierw zauwa¿yæ, ze odnoszê siê wprost do zacytowanych tre¶ci. backtomybrain nie napisa³ "dzielnica muzu³mañska" czy co¶ w tym stylu, tylko dos³ownie
"dzielnica zamieszka³a przez samych muzu³manów".
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 14:41   #185
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77299466]Nie twierdzê, ¿e ty przypisujesz, tylko ¿e tutaj znalaz³y siê takie osoby. A to, ¿e wszyscy s± ró¿ni i Polacy te¿ gwa³c±, jest po prostu faktem.[/QUOTE]

Gwa³c± i to okrutnie, wystarczy poczytaæ w wiadomo¶ciach jak tatu¶ gwa³ci³ córkê i zêby st³umiæ jej krzyki wk³ada³ g³owê do bêbna pralki. Albo go¶ciu zgwa³ci³ ma³oletnia, zosta³ wypuszczony przez prokuraturê na wolno¶æ po czym zgwa³ci³ 14 latkê. Dopiero wtedy go zamknêli.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 15:52   #186
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Poka¿ wiadomo¶æ
Co do kobiety w islamie, wbrew pozorom religia ta nie jest z góry "antykobieca" i mówiê to teraz jako czo³owy forumowy "islamofob", który nie raz krêci³ bekê z feministek i ich pro-islamskich sympatii. Sprawa jest trochê bardziej skomplikowana. W koñcu nawet pierwsza ¿ona Mahometa by³a wziêt± businesswomen, zatrudni³a go jako pracownika, a nawet mu siê o¶wiadczy³a . Nawet w takim kraju jak wahabicka Arabia Saudyjska, s³yn±ca z najbardziej fundamentalistycznego islamu, praktycznie jedynym kraju gdzie wprowadzono szariat na pe³nej K, funkcjonuje tam wiele organizacji pomagaj±cych kobietom bêd±cych ofiarami przemocy w rodziny, finansowanych przez samego króla. Kary za gwa³t itp. s± nawet wy¿sze (siêgaj±ce do egzekucji przez ukamienowanie) ni¿ w zachodnim ¶wiecie.
Och z pewno¶ci±. Kilka islamskich "pomys³ów":
- kobieta dziedziczy po³owê tego, co mê¿czyzna
- zeznanie w s±dzie przez kobietê jest mniej warte
- dzieci ze wszystkich zwi±zków zostaj± z ojcem
- mê¿czyzna mo¿e mieæ do 4 ¿on i jeszcze wiêcej kontraktowych kochanek
- kobieta mo¿e byæ wydana za m±¿ ju¿ w wieku 12 lat, bo jaka¶ ¿ona Mahometa Aisha zosta³a wydana w tym wieku, wiêc jest to z za³o¿enia ok
Nie ka¿dy popiera powy¿sze, ba, nawet sporo muz³umanów tego nie popiera, ale pañstwa okre¶laj±ce siê jako islamskie przyjmuj± te zasady i takie s± fakty. Nie zmieni tych faktów to, ¿e powstaj± jakie¶ organizacje, ¿e czê¶æ z tych kobiet faktycznie cieszy siê du¿± swobod±, prowadzi w³asne firmy, a nawet s± wybierane do parlamentu (przyk³ad Iranu). To te prawa dalej istniej± i s± znoszone do¶æ wolno. A co do tego, jak to siê kobietom "podoba", to chyba wyssane z palca bo nie wiem po czym wnioskujesz, ¿e im siê podoba. Czê¶æ jest mocno religijna maj±c wpojone to od dziecka i akceptuje ca³o¶æ zasad, ale wiêkszo¶æ nie akceptuje ca³o¶ci lub czê¶ci tego krzywdz±cego prawa. Chocia¿by niedawno w Iranie by³y demonstracje przeciwko konieczno¶ci zakrywania w³osów w przestrzeni publicznej. A Iran to pañstwo, w którym na wiele siê pozwala, wyobra¼my sobie ¿e kobiety w Arabii Saudyjskiej takiej opcji pewnie nawet nie maj±.

Islam jest antykobiecy, chrze¶cijañstwo równie¿ i takie s± fakty. Ale islam jest bardziej antykobiecy.
januszpolak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 16:28   #187
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 089
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Poka¿ wiadomo¶æ
l
Ale co kobieta pochodz±ca z Somalii mo¿e wiedzieæ o islamie, lewica zawsze wie lepiej, co nie?
Wiesz, nie wykluczam, ¿e w Chinach jest kto¶, kto lepiej zna siê na chrze¶cijañstwie ode mnie. Pochodzenie z kraju katolickiego nie czyni mnie ekspertem w temacie.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka¿ wiadomo¶æ
Ilu znacie m³odych przystojnych Chinczykow którzy bior± ¶lub z Europejkami (mniej atrakcyjnymi i du¿o starszymi od siebie) ¿eby potem spêdzaæ 90% czasu wolnego osobno a po kilku latach siê rozwie¶æ?
Lol. Znam wiele zwi±zków polsko-chiñskich i polsko-japoñskich i ¿aden tak nie wygl±da.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jeszcze zapytam czy choæ jednej z was niegdy przez internet nie nagabywal zupe³nie obcy Arab? Na Facebooku lub innym portalu spo³eczno¶ciowym? Nie wyznawal mi³o¶ci itp?
Jeden Arab zaprosi³ mnie do znajomych. I tyle. 62 europejczyków wyznawa³o mi mi³o¶æ i podrywa³o przez portale spo³eczno¶ciowe z TY£KA. Nigdy ich nie pozna³am, zagadali online.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 18:51   #188
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Dyskusja z wami naprawde nie ma sensu. Zrobilybyscie wszystko, zeby nie zburzyc poprawnosci politycznej, ktora tak skrupulatnie budujecie. Kazdy wie, ze muzulmanie zaczepiaja na portalach spolecznosciowych, miedzy innymi na interpals. Pytanie o to nie ma na celu waszej odpowiedzi pod tytulem "mnie nie zaczepiali". Zreszta przeciez wiadomo, ze tak odpowiecie. Kazdy wie, ze dzielnice przepelnione muzulmanami sa barsziej niebezpieczne niz inne dzielnice. Kazdy wie, ze w krajach multikulturowych Europy zwieksza sie liczba gwaltow, rabunkow i kradziezy i ze wiekszosc (albo spora czesc) z nich dokonywana jest przez muzulmanow. Kazdy wie, jak przecietny muzulmanin traktuje kobiety i ile Europejek konczy oblanych kwasem (swoja droga, tekst uzytkowniczki - zony Araba - w tym watku: "oblewanie kwasem to element kultury" pozostawie bez komentarza). Czego nie wiecie to ilu analfabetow znajduje sie w Europie i to wlasnie muzulmanow.
To, ze w Kolonii dziewczyny na sylwestrze byly traktowane jak mieso i oblapywane (bo szanujaca sie kobieta siedzi w domu albo zakrywa sie, a taka w spodniczce to...) i ze to nie byl pojedynczy incydent, puszczacie mimo uszu.

Myslicie, ze to ja jestem ignorantka, rasistka, ktora boi sie tego, co obce, a prawda jest taka, ze to wy jestescie ignorantami - bo nie macie podstawowej wiedzy dotyczacej kultury, o ktorej dyskutujecie (i nie chodzi mi tutaj o cytowanie Koranu) i przez to nie rozumiecie tego szoku kulturowego i braku dostosowania sie oraz tego, do czego to prowadzi.
Nie chodzi o ocenianie kazdego z osobna a o wyciagniecie pewnej sredniej - co ciekawe, Europejki bedace w SZCZESLIWYM zwiazku z muzulmanami zawsze odznaczaja sie samokrytyka, bo ich wybranek nie boi sie skrytykowac swojej kultury, religii, kraju w ktorym sie wychowal. Z kolei kobiety wychwalajace islam pod niebiosa i krzyczace, ze Polacy "sa duzo gorsi", zazwyczaj juz krzycza to majac zalozona chustke i nie jedzac wieprzowiny, podczas gdy ich wybranek jakos nie nosi slowianskich kamizelek i nie slucha po pracy Donatana.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Lol. Znam wiele zwi±zków polsko-chiñskich i polsko-japoñskich i ¿aden tak nie wygl±da.[COLOR="Silver"]
Lol to akurat z ciebie. Przeciez wlasnie o to chodzi, ze te zwiazki tak nie wygladaja z innymi obywatelami niz muzulmanami. Wlasnie w tym rzecz.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 18:59   #189
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Autorko, powiem Ci tylko tyle: nie s³uchaj innych. S³uchaj siebie bo to w koñcu Ty znasz swojego faceta. Ja jako ¿ona Araba oraz osoba, która kultur± arabsk± interesuje siê ok. 6 lat mogê Ci powiedzieæ, ¿e jestem szczê¶liwa. Nie chodzi oczywi¶cie o to, ¿e mój m±¿ jest Arabem i dlatego jest taki super. Jest przede wszystkim kochaj±cym mê¿em i ojcem, g³ow± naszej rodziny, który na pierwszym miejscu stawia córkê i ¿onê.
Wszêdzie znajdzie siê zaka³a wiêc to, ¿e on jest Marokañczykiem nie ¶wiadczy o tym, ¿e jest z³y. Uwa¿aj tylko i miej oczy szeroko otwarte.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:05   #190
201801161104
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez arabprincess Poka¿ wiadomo¶æ
Autorko, powiem Ci tylko tyle: nie s³uchaj innych. S³uchaj siebie bo to w koñcu Ty znasz swojego faceta.

Za³ó¿my mo¿e, ¿e to nie jest jej facet, tylko awatar u¿ywany przez miêdzynarodow± szajkê oszustów matrymonialnych.



Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
201801161104 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:07   #191
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez turtlethere Poka¿ wiadomo¶æ
Za³ó¿my mo¿e, ¿e to nie jest jej facet, tylko awatar u¿ywany przez miêdzynarodow± szajkê oszustów matrymonialnych.



Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Nie twierdzê, ¿e nie ale w koñcu ka¿dy zdrowy rozs±dek ma i o swoje bezpieczeñstwo powinien dbaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 19:28   #192
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 671
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ

Lol. Znam wiele zwi±zków polsko-chiñskich i polsko-japoñskich i ¿aden tak nie wygl±da.

Jeden Arab zaprosi³ mnie do znajomych. I tyle. 62 europejczyków wyznawa³o mi mi³o¶æ i podrywa³o przez portale spo³eczno¶ciowe z TY£KA. Nigdy ich nie pozna³am, zagadali online.
No w³a¶nie! Nie znasz bo takich prawie nie ma. Az nie wierze ze tego nie skumalas.

A ja kiedy¶ u¿ywa³am interpalsa i mimo ¿e nie uczy³am siê angielskiego to przynajmniej raz w tygodniu zaczepial mnie jakis Arab lub Czarnoskóry z mi³osnymi wyznaniami pisanym ³aman± angielszczyzna.
Dobrze ze policzy³as ze by³o ich 62
__________________
ridja devojka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:30   #193
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 654
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

januszpolak - ale jednocze¶nie tylko mê¿czyzna ma obowi±zek utrzymaæ rodzinê, a ¿onê jeszcze jaki¶ czas po rozwodzie. Tylko mê¿czyzn wysy³a siê przymusowo na wojny. Islam to taki staromodny patriarchat jasno wyznaczaj±cy role p³ciowe, mê¿czyznê do utrzymywania rodziny i jako "wojownika" a kobietê do opieki nad dzieæmi i domem. Cztery ¿ony to mo¿e mieæ jaki¶ bogaty szejk arabski, zwykli faceci to tam musz± nie¼le zasuwaæ ¿eby utrzymaæ jedn± ¿onê i pi±tkê dzieci

To ¿e wiêkszo¶æ kobiet w Arabii Saudyjskiej popiera aktualny stan rzeczy (mahram - mêska w³adza opiekuñcza) wnioskujê po badaniach ankietowych w³a¶nie z tego kraju:
http://www.jpost.com/Opinion/Op-Ed-C...ianship-333762

Dla nich to co¶ normalnego, czê¶æ ich kultury. Iran to zupe³nie inna para kaloszy, tam zwyczaje islamskie wielu ludzi wkurzaj±, bo jeszcze w latach 70-tych ten kraj wygl±da³ tak:
http://www.wykop.pl/ramka/2517669/zd...ska-rewolucja/

Co do przemocy w islamie. Nie tyczy siê to tylko kobiet. Np. mali ch³opcy s± porywani jako seksualni niewolnicy w Pakistanie i Afganistanie. W Afryce czêsto mali ch³opcy s± porywani jako "mali ¿o³nierze".

Co mnie zainspirowa³o ¿eby trochê "pogrzebaæ" i nie patrzeæ na ten temat tak zero-jedynkowo to sprawa Boko Haram. Otó¿ s± to islamscy terrory¶ci z Nigerii, o których by³o g³o¶no kiedy porwali ma³e dziewczynki z chrze¶cijañskiej szko³y. Na pomoc ruszy³o siê z pó³ ¶wiata, ³±cznie z Obam± i jego ¿on± i ONZ-em. Tyle ¿e oni wcze¶niej dokonali ca³± masê ataków, gdzie ofiarami byli prawie wy³±cznie mê¿czy¼ni i ch³opcy, wtedy w mediach by³o o tym cicho. W czasie poprzednich ataków na szko³y dziewczynki wypuszczali na wolno¶æ, a ch³opców brutalnie zamordowali poprzez spalenie ¿ywcem. Uderzyæ w dziewczynki postanowili dopiero wtedy, gdy zdali sobie sprawê, ¿e dopiero to zwróci uwagê ¶wiata zachodniego. By³o o tym na filmie "The Red Pill" w rozmowie z Karen Straughan:



W kwestii szariatu jest on prowadzany w zasadzie tylko w ograniczony zakresie w krajach arabskich/afrykañskich. W zasadzie tylko w Arabii Saudyjskie obowi±zuje z ca³ym impetem. I tam równie¿ zachodz± stopniowe zmiany wprowadzane przez obecnego króla Salmana. Np. od tego roku kobiety mog± ju¿ podejmowaæ decyzje co do edukacji i opieki zdrowotnej bez zgody mêskiego opiekuna. Monarcha wprowadza zmiany stopniowo zwyczajnie dlatego, ¿e gdyby robi³ to w sposób nag³y, to skoñczy³o by siê jak w Iranie w 1979 r. gdzie pro-zachodnie reformy Reza Pahlaviego zaskutkowa³y reakcj± w postaci rewolucji Chomeiniego i doj¶ciem do w³adzy fundamentalistów.

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2017-09-20 o 19:36
MuchaLibre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:36   #194
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Tu nie chodzi o "poprawno¶æ polityczn±", tu chodzi o bycie ograniczonym osobnikiem który ocenia miliardy ludzi na podstawie zachowañ najgorszych elementów ¶rodowiska. S± muzu³manie gwa³ciciele, terrory¶ci, mordercy. O nich najwiêcej siê s³yszy, bo tak dzia³aj± media. Ale nie usprawiedliwiajmy tym skrótów my¶lowych.

I nikt nie twierdzi, ¿e "Polacy s± gorsi", tylko udowadniaj± dziewczyny, ¿e w Polsce te¿ nie jest ró¿owo, mimo ¿e to niby kraj katolicki. W innych krajach mówi siê ¿e Polacy i ogólnie faceci z Europy Wschodniej to pijusy i z³odzieje - czy to prawda? Upijacie siê w bia³y dzieñ? Kradniecie? Bijecie ¿ony? Jeste¶cie katolickimi fanatykami? Nie. No w³a¶nie. Stereotypy s± durne.

W moim mie¶cie akurat wiêkszo¶æ muzu³manów, z którymi mia³am styczno¶æ, pracuje jako taksówkarze lub sklepikarze. Nigdy -
NIGDY - nie mia³am z nimi problemu. A okolice muzu³mañskie tutaj wcale nie maj± najwy¿szej przestêpczo¶ci - jak kto¶ chce zweryfikowaæ,

¯al mi tych ludzi bo s± nara¿eni na agresjê ze strony spanikowanych ignorantów którzy my¶l± ¿e ka¿dy muzu³manin to od razu ISIS. Ostatnio jecha³am z taksówkarzem o imieniu Jihad i narzeka³, ¿e rodzice zrobili mu numer, bo teraz wszyscy siê go boj± i on zwykle przestawia siê jako "Jay", ¿eby go kto¶ nie wzi±³ za terrorystê.
I jeszcze jedno w temacie wychodzenia pó¼no w krajach arabskich - by³y¶cie w Meksyku? Na Jamajce, Karaibach? Posz³yby¶cie same wieczorem na miasto w krótkiej sukience? Nie. A muzu³manów tam ma³o. I co?
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:41   #195
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

ruda_beksa, a czy nie jest tak, ze do Stanow wcale nie jest tak latwo sie dostac jak do Europy i trzeba spelnic pewne warunki?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:45   #196
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1 654
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7730889 1]ruda_beksa, a czy nie jest tak, ze do Stanow wcale nie jest tak latwo sie dostac jak do Europy i trzeba spelnic pewne warunki?[/QUOTE]

Tak samo nie jest ³atwo dostaæ siê do Szwajcarii i Australii i w tych krajach pomimo, ¿e te¿ ¿yje tam sporo imigrantów nie ma zamachów ani innych cudów. Tu jest pies pogrzebany, potrzebna jest restrykcyjna polityka migracyjna ani multi-kulti na kiju.
MuchaLibre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 19:53   #197
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7730889 1]ruda_beksa, a czy nie jest tak, ze do Stanow wcale nie jest tak latwo sie dostac jak do Europy i trzeba spelnic pewne warunki?[/QUOTE]

Tak, jest trudniej, zw³aszcza od czasu 9/11.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 21:05   #198
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 089
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie! Nie znasz bo takich prawie nie ma. Az nie wierze ze tego nie skumalas.

A ja kiedy¶ u¿ywa³am interpalsa i mimo ¿e nie uczy³am siê angielskiego to przynajmniej raz w tygodniu zaczepial mnie jakis Arab lub Czarnoskóry z mi³osnymi wyznaniami pisanym ³aman± angielszczyzna.
Dobrze ze policzy³as ze by³o ich 62
Ok, nie doczyta³am. Wtopa.

62 pamiêtam z imienia albo ksywki, to policzy³am.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 21:20   #199
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

A nawet gdyby dobija³y siê do ciebie tabuny Arabów, to o niczym nie ¶wiadczy. Czasami na Insta doczepi siê typ z zagrywk± "Come 2 dubai my prinsezzzz"... i co z tego?
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 21:43   #200
201710061000
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Trzymaj siê z daleka od muzu³manów. Moze nie powinnismy wrzucac wszystkich do jednego wora ale lepiej nie ryzykowac. To inna kultura inna religia.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201710061000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 21:48   #201
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez lenkaaaa 3 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymaj siê z daleka od muzu³manów. Moze nie powinnismy wrzucac wszystkich do jednego wora ale lepiej nie ryzykowac. To inna kultura inna religia.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie nudny by³by ¶wiat, na którym ludzie trzymaliby siê z daleka od innych religii i kultur.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 21:54   #202
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie nudny by³by ¶wiat, na którym ludzie trzymaliby siê z daleka od innych religii i kultur.
Na zachodzie Europy my¶l± tak samo jak ty. I maj± bombow± zabawe
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-20, 22:00   #203
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Na zachodzie Europy my¶l± tak samo jak ty. I maj± bombow± zabawe
Tak, super jest robiæ sobie jaja ze ¶mierci niewinnych osób, pewnie. £atwiejsze jest to na pewno ni¿ wychylenie ty³ka poza w³asny za¶cianek i przyjrzenie jak naprawdê wygl±daj± udane spo³eczeñstwa wielokulturowe i jak wiele daje poznawanie innych kultur i tradycji.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-21, 00:14   #204
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 671
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, super jest robiæ sobie jaja ze ¶mierci niewinnych osób, pewnie. £atwiejsze jest to na pewno ni¿ wychylenie ty³ka poza w³asny za¶cianek i przyjrzenie jak naprawdê wygl±daj± udane spo³eczeñstwa wielokulturowe i jak wiele daje poznawanie innych kultur i tradycji.
Które na przyk³ad? Nie mówiê ¿e ich nie ma. Mo¿e warto siê zastanowiæ dlaczego s± udane.
__________________
ridja devojka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-21, 02:47   #205
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 6 085
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Poka¿ wiadomo¶æ
Które na przyk³ad? Nie mówiê ¿e ich nie ma. Mo¿e warto siê zastanowiæ dlaczego s± udane.
Singapur, panstwo mocnego prawa
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-21, 08:36   #206
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7730708 6]Dyskusja z wami naprawde nie ma sensu. Zrobilybyscie wszystko, zeby nie zburzyc poprawnosci politycznej, ktora tak skrupulatnie budujecie. Kazdy wie, ze muzulmanie zaczepiaja na portalach spolecznosciowych, miedzy innymi na interpals. Pytanie o to nie ma na celu waszej odpowiedzi pod tytulem "mnie nie zaczepiali". Zreszta przeciez wiadomo, ze tak odpowiecie. Kazdy wie, ze dzielnice przepelnione muzulmanami sa barsziej niebezpieczne niz inne dzielnice. Kazdy wie, ze w krajach multikulturowych Europy zwieksza sie liczba gwaltow, rabunkow i kradziezy i ze wiekszosc (albo spora czesc) z nich dokonywana jest przez muzulmanow. Kazdy wie, jak przecietny muzulmanin traktuje kobiety i ile Europejek konczy oblanych kwasem (swoja droga, tekst uzytkowniczki - zony Araba - w tym watku: "oblewanie kwasem to element kultury" pozostawie bez komentarza). Czego nie wiecie to ilu analfabetow znajduje sie w Europie i to wlasnie muzulmanow.
To, ze w Kolonii dziewczyny na sylwestrze byly traktowane jak mieso i oblapywane (bo szanujaca sie kobieta siedzi w domu albo zakrywa sie, a taka w spodniczce to...) i ze to nie byl pojedynczy incydent, puszczacie mimo uszu.

Myslicie, ze to ja jestem ignorantka, rasistka, ktora boi sie tego, co obce, a prawda jest taka, ze to wy jestescie ignorantami - bo nie macie podstawowej wiedzy dotyczacej kultury, o ktorej dyskutujecie (i nie chodzi mi tutaj o cytowanie Koranu) i przez to nie rozumiecie tego szoku kulturowego i braku dostosowania sie oraz tego, do czego to prowadzi.
Nie chodzi o ocenianie kazdego z osobna a o wyciagniecie pewnej sredniej - co ciekawe, Europejki bedace w SZCZESLIWYM zwiazku z muzulmanami zawsze odznaczaja sie samokrytyka, bo ich wybranek nie boi sie skrytykowac swojej kultury, religii, kraju w ktorym sie wychowal. Z kolei kobiety wychwalajace islam pod niebiosa i krzyczace, ze Polacy "sa duzo gorsi", zazwyczaj juz krzycza to majac zalozona chustke i nie jedzac wieprzowiny, podczas gdy ich wybranek jakos nie nosi slowianskich kamizelek i nie slucha po pracy Donatana.[/QUOTE]Najlepsze jest to, ¿e nie zrozumia³a¶ ani s³owa z tego, co piszê. Wyczyta³a¶ nie wiadomo sk±d obronê islamu i innych kultur oraz poprawno¶æ polityczn±, ale nie ogarnê³a¶, ¿e to, czego naprawdê broniê, to poprawna argumentacja, krytyczne podej¶cie do faktów i zrozumienie, ¿e czyje¶ osobiste do¶wiadczenia s± gównodowodem na cokolwiek.
Nawet tutaj wymieniasz, co "ka¿dy wie" albo rzeczy, które bynajmniej nie s± domen± wyznawców islamu. Zaczepianie na portalach uskuteczniaj± te¿ wyznawcy innych religii (zreszt± sk±d znasz wyznanie cz³owieka, który ciê zaczepi³?), niebezpieczne dzielnice s± tak¿e w miastach, gdzie odsetek muzu³manów wcale wysoki nie jest itp. Mo¿e co¶ ci w koñcu za¶wita, ¿e to nie islam jest przyczyn± patologii? Nie sk±d¿e, przecie¿ "ka¿dy wie", tylko nikt nie potrafi powiedzieæ dlaczego poza tym, ¿e w internetach mówio. Skoro nie chodzi o ocenianie ka¿dego z osobna, tylko o wyci±ganie pewnej ¶redniej, to wyci±gnij t± ¶redni± i siê ni± pochwal, skoro ju¿ stawiasz takie tezy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-21, 09:37   #207
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Zaczepianie i poznawanie kobiet nna skype to typowy sposob egipcjan i marokanczykow na wize. W uk pelno o tym njusow.

Najpierw cie zaczepia, bombarduje komplementami. Szybko wyznaje milosc, chce sie zenic.


Po zdobyciu dokumentow jego podejscie nagle sie zmienia i probuje wszystkiego zeby doprowadzic do rozwodu



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-09-13, 00:09   #208
marta2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

witam wszystkich 2 lata pozniej. powiem tak - 2 lata minely, jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, nie wyobrazam sobie zycia bez niego. codzienne rozmowy, wiemy o sobie wszystko, jego sprawy staly sie moimi. niedlugo jade sie z nim spotkac. naprawde nie polecam wierzyc w stereotypy - kazdy czlowiek jest inny. pozdrawiam
marta2017 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-09-13, 05:11   #209
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 1 198
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Bo¿e ..
PoPoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-09-13, 06:13   #210
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 16 089
Dot.: Znajomo¶æ z Arabem.

Cytat:
Napisane przez marta2017 Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkich 2 lata pozniej. powiem tak - 2 lata minely, jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, nie wyobrazam sobie zycia bez niego. codzienne rozmowy, wiemy o sobie wszystko, jego sprawy staly sie moimi. niedlugo jade sie z nim spotkac. naprawde nie polecam wierzyc w stereotypy - kazdy czlowiek jest inny. pozdrawiam
Ciekawe czy wrócisz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-14 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.