masaż prostaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-26, 14:26   #1
majunia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3

masaż prostaty


Nie widziałam tu takiego tematu, a jak był to przepraszam za powielanie

Zastanawiam się, co myślicie o masażu prostaty? Panie robicie go swoim mężczyznom? Panowie, lubicie takie masaże? Robicie go sobie sami? Co sądzicie o wykorzystywaniu do tego masażerów prostaty?

Ostatnio trafiłam na kilka artykułów na ten temat i postanowiłam nieco zgłębić ten temat Będę wdzięczna, jak podzielicie się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami
majunia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 19:17   #2
DaroUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: masaż prostaty

To moze ja odpowiem jako ta strona odbierajaca, otoz jestem mezczyzna, nie interesuja mnie inni mezczyzni i nigdy nie interesowali, nie jestem kryptogejem ani osoba o upodobaniach biseksualnych.

Tymi krotkimi slowami wstepu, ze swoja zona jestesmy juz razem 11 lat malzenstwem, 15 lat razem i mamy 2 coreczki. Jakis rok temu przeczytalem na temat masazu prostaty i tak zaczalem sie sam bawic i sprawdzac czy cos faktycznie w tym jest, zaczelo sie od palca podczas pryszica i jakos tak skonczylo sie na korzystaniu z zabawek zony.

Od niedawna (jakies 4 miesiace moze) w wyniku dosyc mocno zakrapianej imprezy jednym razem skonczylismy oboje na fakcie, ze ona chciala by sie pobawic moja pupcia, na co sie zgodzilem. Musze przyznac ze do tej pory moja przygoda byla dosyc sporadyczna i dawala byle jakie doznania (raz przyjemne, raz obojetne), ale jest to cos zupelnie innego kiedy to ktos przejmuje dowodzenie.

Musze na wstepnie powiedziec, ze zeby calowsc byla jak kolwiek przyjemne dla obu stron musi istniec baardzo duze zaufanie wzgledem obojga partnerow, i rozluznienie ze strony mezczyzny. To troche jak z seskem dopochwowym, gdzie raczej malo kiedy wyobrazamy sobie ze facet wskakuje od razu do akcji nie czekajac na gotowosc kobiety, wiec i ona niech nie oczekuje ze jak nagle zacznie uciskac tu czy tam, albo nagle ni z tego czy owego wcisnie palec (albo co innego) gdzie trzeba i mezczyzna bedzie wil sie z rozkoszy. Gra wstepna to jest niezbedne minimum, niezaleznie od tego czy zamiezasz masowac prostate z zewnatrz czy "od srodka". Mozecie albo zaczac pieszczoty i dobrze rozgrzac sie oboje oralnie, albo przerwac zabawe w przedbiegach zeby moc jemu przez jakas chwile masowac prostate. Pamietaj ze masaz prostaty mozna zrobic na co najmniej 2 sposoby z zewnatrz i wewnatrz (poprzez odbyt). juz samo dotykanie odcinka skury pomiedzy jego czlonkiem a odbytem bedzie sprawialo mu intesywne doznania, a pieszczenie tych miesc w trakcie orala to dobry poczatek. Zapewnisz mu tym o wiele intensywniejszy orgazm, gdzyz prostata masowana na kilka chwil(minut) przed wytryskiem bardzo mocno reaguje w trakcie niego samego(to ona i jeszcze jeden miesien ktory idzie wzdloz miednicy daja mu wlasnie te intensywne doznania).

Pamietaj ze niezaleznie od tego jak bedzie masowana prostata musi ona byc dobrze ukrwiona i przez to bedzie o wiele wrazliwsza, a wiec rozluznienie, pozytywna energia i wlasciwe napiecie seksualne(gra wstepna).

Ja ze sojej strony dodam, ze masaz pomiedzy czlonkiem a odbytem jest dosyc mocno akceptowany przez znaczna wiekrzosc panow niezaleznie od ich uprzedzen i jest to dorby krok wstepu na koeljny poziom, masazu bezposredniego.

musze przyznac, ze ten daje juz nieziemskie doznania z ktorymi normalny orgazm wyindukowany w wyniku zabawy czlonkiem nie ma porownania, nagle dotychczasowe orgazmy jakie przezywal Twoj facet beda na 3 w 10 stopniowej skali a orgazm wyindukowany w wyniku masazu prostaty na 100 w 10 punktowej skali. Malo tego przy dobrym treningu i nastawieniu psychicznym mezczyzny i osoby masujacej bedzie w stanie osiagnac tzw mikro orgazmy jeden po drugim (te juz na starcie o wiele intensywniejsze niz zwykly orgazm) zwykle w moim przypadku trwaja one po 7-15s i powtarzaja sie co te 30-40s, z czego kazdy kolejny wzmaga na intensywnosci i sie wydluzaja, Ty jako obserwatorka z pewnoscia zauwazysz ze je ma gdyz caly bedzie sie spinal (praktycznie wszystkie miesnie swojego ciala) i wydawal przez to niekontrolowane dzwieki (jeki) - jest to do tego stopnia intensywne, ze czlowiek zupenie traci kontakt z rzeczywistoscia. Mini orgazmy prowadza do duzego orgazmu ktory zaczyna sie normalnie jednak nie ustaje nawet po tych 15-25s, jednym slowem trwa i trwa. Uwierz mi Nie wazne jak duzy bedzie twoj mezczyzna bedzie jeczal jak dziewica przy pierwszym stosunku, bedzie zmeczony i caly drzal z wysilku.

Jezeli w czasie takiego masazu zdazy Ci sie dotknac lub tez masowac jego penisa to nie dosc ze bedzie to juz koniec to bedzie to jego naintensywniejszy orgazm z wytryskiem aki moze tylko doswiadczyc meski organizm, gdyz miesnie ktore kurczac sie sprawiaja mu normalnie przyjemnosc podczas wytrysku (te same ktore tez sie kurcza non stop w czasie dlugotrwalego masazu prostaty) bedza tak mocno ukrwione i spiete ze chlop nie bedzie sie mogl odnalezc w tej sytuacji. jedyna wada tego jest taka, ze taki orgazm i tak nie rowna sie temu tzw wielkiemu orgazmowy o ktorym wspomnialem wczesniej, i jak juz dojdzie do wytrysku to juz bedzie jak to mowia "po ptakach" wiecej juz nie bedzie az nie odpocznie.

Powinno w trakcie takiego masazu (wewnetrzny) dochodzic do uwalniania sie tzw pre-ejakulatu, jest to generalnie mowiac sperma, posiada normalna konsystencje lecz prawie w ogole nie posiada nasienia (te dziady zawsze sie gdzies dostana, dlatego mowie, ze prawie). generalnie jest bez zapachu czy smaku, ale jest bardzo gesta i oleista w konsystencji. I uwierz mi leje sie tego duzoooo. dlatego tez wytrysk (jezeli tak zdecydujecie) ktory sie pojawi bedzie baaardzo obfity.

Moze sie zdazyc ze w wyniku tych silnych skurczy(ale wciaz przyjemnych) mozna conieco popuscic, wiec warto zadbac o toalete za wczasu (standardowe oproznianie czyli jedynka i dwojka). Dobrze moim zdaniem tez jak nie bedzie sie to dzialo bezposrednio po obfitej kolacji

Ale takie zabawy to w duzo pozniejszym etapie o ile do tego dojdzie.

Teraz kilka ale na sam koniec, otoz sytuacja wyglada tutaj podobnie jak u kobiet, ktore teoretycznie moga osiagac wiele roznych orgazmow, lechtaczkowy, dopochwowy, sutkowy, analny i jakie tam jeszcze nie istnieja, problem jest taki ze nie kazda kobieta jest je w stanie osiagnac nawet w czasie calego swojego zycia, niektore np nigdy nie dojda dopochwowo pomimo penetracji i maja jedynie lechtaczkowy(a wiec zabawa w trakcie itp). Podobnie tutaj. Z poczatku mezczyzna moze nic nie czuc... zupelnie. Dziwne takie troche ale prawdziwe. Pierwsze 2 podstawowe objawy jakie wskazuja ze dobrze robicie to z jego strony ze pokazuje sie pre-ejakulat oraz ze ma uczucie ze chce mu sie siku (takie parcie na pechez). z jej strony ze wyraznie prostata jest wieksza niz byla na samym poczatku zabawy - ta potrafi 2 krontnie sie niemal powiekrzyc jak jest ukrwiona. kolejna ciekawostka to moze sie zdazyc, ze z chwila jak zaczniesz masowac prostate czy to od srodka czy z zewnatrz moze mu calkowicie zmieknac penis - nie jest to zly objaw, gdyz to te same naczynia zaopatruja w krew oba narzady a ze skupiasz sie na jednym to z czegos cialo musi zrezygnowac. moze sie zdazyc ze bedzie mial w dalszej czesci masazu taki wzwod jakiego sam nigdy nie widzial (osobiscie polecam nie dotykac - ze wzgledu na tzw natychmiastowy orgazm albo bedzie caly czas miekki.

Pamietaj, ze w kazdej chwili mozesz przerwac i dokonczyc go oralnie, lub zaczac oralnie i na niego usiasc.

Niezaleznie od scenariusza bedzie Cie wrecz prosil o jeszcze.

Powyzsze sa moimi wlasnymi doswiadczeniami z okolo roku zabawy z prostata.

Jako ekstra dodam, ze jako gre wstepna oprocz oralnego seksu zaczelismy od niedawna bawic sie w pegging (czyli kobieta penetruje mezczyzne) i musze przyznac, ze choc doznania nie sa tak intensywne jak przy bezposrednim masazu prostaty to w zaleznosci od pozycji kiedy to ona jest we mnie i nademna, jak jest spocona i jej piersi sie ruszaja to jest niesamowite, zdaza sie w wyniu jej samej tez dochodzi cze strap onem bez zadnej ingerencji z mojej strony, zdaza sie ze ona szczytuje razem ze mna kiedy cialo sie wije z przyjemnosci albo przy wydawaniu jekow. Tak czy siak cos co kazda para powinna przynajmniej raz szczerze sprobowac, ale jak mowilem nie wyobrazam soebie takiej przygody na przygodny seks z nieznajoma dziewczyna/kobieta. tylko z zaufana partnerka.


PS. pamietaj, ze to czym osoba masowana/penetrowana jest decytuje tylko i wylacznie ona sama!



Milej zabawy
DaroUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 06:50   #3
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: masaż prostaty

Też jakiś czas temu odkryliśmy z żoną ta firmę sprawiania przyjemności tzn bardziej ona odkryła w stosunku do mnie. Zaczęliśmy niedawno nasza przygodę z seksem analny i po pewnym czasie żona zaczęła mnie pieścić też w tych okolicach stwierdziła że skoro ona się odważył to ja też powinienem spróbować na początku tylko pasowała to miejsce pomiędzy jadrami i odbytem podczas kiedy zaspokaja ka mnie oralnie było to bardzo przyjemne i poglębialo to moje doznania. Potem zaczęła poczynac sobie coraz śmielej masowała nawilzonym paluszkiem kolistymi ruchami okolice wejścia było to bardzo przyjemne widziała że sprawia mi to duża przyjemność. Więc jej następnym krokiem było wprowadzenia tam palca. Piesciła mnie tam nazewnatrz a tuż przed orgazmem pewnym i zdecydowanym ruchem wprowadza tam palec i uciskala i masowała prostatę. Orgazm był niesamowity nie wiedziałem co się ze mną dzieje trwał bardzo długo i był bardzo wyczerpujący. Ciężko to opisać byłem w szoku i nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Od tamtej pory co jakiś czas funduje mi ta przyjemność. Sam nigdy tego nie próbowałem co do zabawek to też niczego nie uzywslismy. Żona proponuję zakup masażera prostaty wibracjami ale narazie nie doszło to jeszcze do skutku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 07:32   #4
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: masaż prostaty

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Żona proponuję zakup masażera prostaty wibracjami ale narazie nie doszło to jeszcze do skutku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przyjmij propozycję. Naprawdę polecam.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 10:58   #5
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: masaż prostaty

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Przyjmij propozycję. Naprawdę polecam.
Tak myślisz że będzie ok trochę się boję tego rozmiaru tych zabawek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 05:53   #6
DaroUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: masaż prostaty

Z mojego doswiadczenia, to jezeli chocisz myslisz o tskim zakupie sam wybierz krztalt i rozmiar. Nie szalej na poczatek ze srednica



E praktyce zdziwisz sie jak szybko czlowiek potrafi sie przyzeyczaic do nowego rozmiaru(czyt. Rozciagnac)...



Ja zaczalem elsperymentowac z zabawkami bo po prostu sam sie bawilem pod prysznicem od czasu do czasu i jednak masazer dedykowany do tego celu zapewni duzo wieksze wrazenia niz sam palec.



Po ewentualnym zakupie sam musisz wyprobiwac kilka razy, najlepirj po cieplej kapieli lib dluzszym prycznicu. Nie zapomnij o lubrykancie... po kilku razach kiedy jiz obeznasz sie jak gleboko i jakie ruchy sie sprawdzaja mozesz poprowadzic partnerke w lozku



Osobiscie nie probowalem i nie bede probowal ale zdziwisz sie jakich rozmiarow obiekty ludzie potrafia sobie wkladac w tylne wejscie. Te okolice na prawxe bardzo potrafia die rozciagac...
DaroUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 06:51   #7
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: masaż prostaty

Cytat:
Napisane przez DaroUK Pokaż wiadomość
Z mojego doswiadczenia, to jezeli chocisz myslisz o tskim zakupie sam wybierz krztalt i rozmiar. Nie szalej na poczatek ze srednica



E praktyce zdziwisz sie jak szybko czlowiek potrafi sie przyzeyczaic do nowego rozmiaru(czyt. Rozciagnac)...



Ja zaczalem elsperymentowac z zabawkami bo po prostu sam sie bawilem pod prysznicem od czasu do czasu i jednak masazer dedykowany do tego celu zapewni duzo wieksze wrazenia niz sam palec.



Po ewentualnym zakupie sam musisz wyprobiwac kilka razy, najlepirj po cieplej kapieli lib dluzszym prycznicu. Nie zapomnij o lubrykancie... po kilku razach kiedy jiz obeznasz sie jak gleboko i jakie ruchy sie sprawdzaja mozesz poprowadzic partnerke w lozku



Osobiscie nie probowalem i nie bede probowal ale zdziwisz sie jakich rozmiarow obiekty ludzie potrafia sobie wkladac w tylne wejscie. Te okolice na prawxe bardzo potrafia die rozciagac...
Jakoś wolę jak moja partnerka się tym zajmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 10:39   #8
makajka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: masaż prostaty

Ja zafundowałam swojemu mężowi masażer prostaty. Na początku miał opory ale teraz regularnie z niego korzysta, podobno nigdy nie czuł takiego podniecenia.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-11 o 11:22 Powód: Reklama
makajka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 14:27   #9
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: masaż prostaty

Cytat:
Napisane przez makajka89 Pokaż wiadomość
Ja zafundowałam swojemu mężowi masażer prostaty. Na początku miał opory ale teraz regularnie z niego korzysta, podobno nigdy nie czuł takiego podniecenia.
I sam go używa bez Twojego udziału?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 15:27:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.