Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-11, 14:21   #121
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Kojarzycie wywiad Molek z Rozenek? Ten odnosnie wieku?

Magde Molek tez bardzo lubie tak w ogole Natomiast nie moge patrzec na Anne Wendzikowska

Z aktorow hollywoodzkich zdecydowanie lubie:
George Clooney,
Keira Knightley
Natalie Portman
Ryan Reynolds

Nie lubie:
Bradley Cooper
Angelina Jolie
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 14:21   #122
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No bo tak jest. Jest smieszna w swoim ukrywaniu daty urodzenia. I na siłę odmładzaniu się. Dla mnie zaczyna wyglądać trochę jak Doda.

Weźcie spójrzcie na Magdę Mołek- one są w takim samym wieku, Magda ma taki niewymuszony styl, a Rozenek, no cóż, takie trochę z tyłu liceum....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

One są w takim samym wieku, czy Rozenek udaje ,że są w takim samym wieku , a tak naprawdę jest starsza od Mołek ?
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 14:21   #123
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
One są w takim samym wieku, czy Rozenek udaje ,że są w takim samym wieku , a tak naprawdę jest starsza od Mołek ?
W tym wywiadzie, o ktorym pisalam wyzej Rozenek twierdzila, ze jest mlodsza
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 20:38   #124
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
W tym wywiadzie, o ktorym pisalam wyzej Rozenek twierdzila, ze jest mlodsza

Żenująca jest z tym ukrywaniem wieku, przecież jest to stare nagranie z rozmów w toku bodajże, gdzie wypowiadała się chyba o in vitro i wyświetla się tam jej wiek (41 lat). A wg niej w tym roku tyle skończyła :P
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 21:08   #125
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No bo tak jest. Jest smieszna w swoim ukrywaniu daty urodzenia. I na siłę odmładzaniu się. Dla mnie zaczyna wyglądać trochę jak Doda.

Weźcie spójrzcie na Magdę Mołek- one są w takim samym wieku, Magda ma taki niewymuszony styl, a Rozenek, no cóż, takie trochę z tyłu liceum....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam Magde Molek. Kobieta z klasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Żenująca jest z tym ukrywaniem wieku, przecież jest to stare nagranie z rozmów w toku bodajże, gdzie wypowiadała się chyba o in vitro i wyświetla się tam jej wiek (41 lat). A wg niej w tym roku tyle skończyła :P
Było tez cos ze studniowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 21:27   #126
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Ja nie przepadam za Magdą Mołek. Nie żebym ją nie wiadomo jak nie lubiła, ale nie przepadam. Jest jakaś taka wątła i bez energii. Tak samo Agnieszka Cegielska.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Żenująca jest z tym ukrywaniem wieku, przecież jest to stare nagranie z rozmów w toku bodajże, gdzie wypowiadała się chyba o in vitro i wyświetla się tam jej wiek (41 lat). A wg niej w tym roku tyle skończyła :P
Ona wygląda na zrobioną 50-tkę. Nie uwierzę, że ma 41 lat.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 21:32   #127
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Lubię Richarda Gere
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 21:40   #128
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Mi się dobrze nie kojarzy Mołek - trochę bez energii, ęą, no nie wiem
Kinga Rusin nie kojarzy mi sie dobrze, miałam okazję ją spotkać i jest nieprzyjemna, w programach też to widać

Jolanta Kwaśniewska i Szapołowska - łał, kobiety z klasą, przemiłe, prawdziwe damy.



Z Bradleyem Cooperem(?) - nie oglądam prawie nic, jeszcze chwilę temu facet był w każdym filmie. Podobnie jak u nas Szyc, Więckiewicz itd.

Przesyt po prostu.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 00:27   #129
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
O Jezu Rozenkowa to jest porażka.
Cytat:
Mnie sie ona troche kojarzy z kims, kto nie moze sie pogodzic z uplywem czasu.
A ja właśnie uważam że zachowuje się prawidłowo. Nosi kolorowe stylówy takie jakie jej się podobają i dobrze w tym wygląda. Co ma nosić retro torebkę i tweedowe kostiumy jak królowa Elżbieta, no sorry.
Jedyne co mi się nie podoba to to że wrzuca do neta foty w bikini prężąc pupę czy ''bimbały'' (swoją drogą jak dla mnie zrobiła je zdecydowanie za wielkie i wyglądają okropnie), wg mnie to żena, ale to już jej wybór i jej sprawa.
Cytat:
No bo tak jest. Jest smieszna w swoim ukrywaniu daty urodzenia. I na siłę odmładzaniu się.
wg mnie tego nie ukrywa skoro jej wiek podaje wikipiedia.
Poza tym jej sprawa, nie musi o tym mówić. Może nawet przez przekorę, co to kogo niby ma obchodzić.
Cytat:
Magda ma taki niewymuszony styl, a Rozenek, no cóż, takie trochę z tyłu liceum....
wg mnie mają różne upodobania modowe, stylówy Magdy to czasem takie ciotka klotka , rzadko kiedy mi się podoba, Rozenkowa jakieś 20x częsciej.
Cytat:
Żenująca jest z tym ukrywaniem wieku, przecież jest to stare nagranie z rozmów w toku bodajże, gdzie wypowiadała się chyba o in vitro i wyświetla się tam jej wiek (41 lat). A wg niej w tym roku tyle skończyła :P
No proszę cię. To jest akurat żaden dowód, ten program RwT to kojarzę właśnie z takimi podpisami ''barbara, lubi zajadac czekoladki'', w mojej opinii fejk za fejkiem i peruką.
Może tak ją podpisali dla ''wiarygodności''; jakby kobiety po 20tce nie mogły mieć problemów z płodnością i leczyć się, poza tym to stary program i raczej tyle o niepłodności nie mówiło się tyle co teraz (10 lat temu widocznie cięzko ludziom było wpaść na to że 25 latka też może mieć problemy z zajściem w ciąże i zastosować invitro ).
Zresztą tyle jest o tym plotkowania a jakoś żadna ale to żadna koleżanka nie przylazła z chwaleniem się że chodziła z nią do szkoły i foty z imprezy; i dziwnym trafem wszyscy pozwalają aby wg wiki była 41-latką.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-10-12 o 00:29
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 04:08   #130
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87243031]Ona wygląda na zrobioną 50-tkę. Nie uwierzę, że ma 41 lat.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A ja właśnie uważam że zachowuje się prawidłowo. Nosi kolorowe stylówy takie jakie jej się podobają i dobrze w tym wygląda. Co ma nosić retro torebkę i tweedowe kostiumy jak królowa Elżbieta, no sorry.
Jedyne co mi się nie podoba to to że wrzuca do neta foty w bikini prężąc pupę czy ''bimbały'' (swoją drogą jak dla mnie zrobiła je zdecydowanie za wielkie i wyglądają okropnie), wg mnie to żena, ale to już jej wybór i jej sprawa.
wg mnie tego nie ukrywa skoro jej wiek podaje wikipiedia.
Poza tym jej sprawa, nie musi o tym mówić. Może nawet przez przekorę, co to kogo niby ma obchodzić.
wg mnie mają różne upodobania modowe, stylówy Magdy to czasem takie ciotka klotka , rzadko kiedy mi się podoba, Rozenkowa jakieś 20x częsciej.
No proszę cię. To jest akurat żaden dowód, ten program RwT to kojarzę właśnie z takimi podpisami ''barbara, lubi zajadac czekoladki'', w mojej opinii fejk za fejkiem i peruką.
Może tak ją podpisali dla ''wiarygodności''; jakby kobiety po 20tce nie mogły mieć problemów z płodnością i leczyć się, poza tym to stary program i raczej tyle o niepłodności nie mówiło się tyle co teraz (10 lat temu widocznie cięzko ludziom było wpaść na to że 25 latka też może mieć problemy z zajściem w ciąże i zastosować invitro ).
Zresztą tyle jest o tym plotkowania a jakoś żadna ale to żadna koleżanka nie przylazła z chwaleniem się że chodziła z nią do szkoły i foty z imprezy; i dziwnym trafem wszyscy pozwalają aby wg wiki była 41-latką.
Nie mam absolutnie nic do kolorowych ubran, zachowawcze czernie i szarosci to nie moja bajka, ale wlasnie te przesadna golizne mialam na mysli. Medycyna estetyczna jest dla ludzi, powstala po to, zeby z jej dobrodziejstw korzystac, ale wrzucanie fot w bieliznie na insta jest dla mnie niesmaczne, niezaleznie od wieku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 07:40   #131
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Ja przyznaję otwarcie, że nie oglądam nic w tv (więc nie wiem, jak jest naprawdę), ale mnie się para Rozenkowa-Majdan wydaje sympatyczna. Wprawdzie nie są to ludzie, z którymi bym się skumplowała, ale wydają się tacy zabawni dość.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 09:03   #132
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A ja właśnie uważam że zachowuje się prawidłowo. Nosi kolorowe stylówy takie jakie jej się podobają i dobrze w tym wygląda. Co ma nosić retro torebkę i tweedowe kostiumy jak królowa Elżbieta, no sorry.
Jedyne co mi się nie podoba to to że wrzuca do neta foty w bikini prężąc pupę czy ''bimbały'' (swoją drogą jak dla mnie zrobiła je zdecydowanie za wielkie i wyglądają okropnie), wg mnie to żena, ale to już jej wybór i jej sprawa.
wg mnie tego nie ukrywa skoro jej wiek podaje wikipiedia.
Poza tym jej sprawa, nie musi o tym mówić. Może nawet przez przekorę, co to kogo niby ma obchodzić.
wg mnie mają różne upodobania modowe, stylówy Magdy to czasem takie ciotka klotka , rzadko kiedy mi się podoba, Rozenkowa jakieś 20x częsciej.
No proszę cię. To jest akurat żaden dowód, ten program RwT to kojarzę właśnie z takimi podpisami ''barbara, lubi zajadac czekoladki'', w mojej opinii fejk za fejkiem i peruką.
Może tak ją podpisali dla ''wiarygodności''; jakby kobiety po 20tce nie mogły mieć problemów z płodnością i leczyć się, poza tym to stary program i raczej tyle o niepłodności nie mówiło się tyle co teraz (10 lat temu widocznie cięzko ludziom było wpaść na to że 25 latka też może mieć problemy z zajściem w ciąże i zastosować invitro ).
Zresztą tyle jest o tym plotkowania a jakoś żadna ale to żadna koleżanka nie przylazła z chwaleniem się że chodziła z nią do szkoły i foty z imprezy; i dziwnym trafem wszyscy pozwalają aby wg wiki była 41-latką.


Ja mam wrażenie, że na Wikipedii ta data urodzenia jest nieprawdziwa. Zresztą na wiki każdy z dostępem do internetu może zmienić artykuł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:00   #133
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość




Nie mam absolutnie nic do kolorowych ubran, zachowawcze czernie i szarosci to nie moja bajka, ale wlasnie te przesadna golizne mialam na mysli. Medycyna estetyczna jest dla ludzi, powstala po to, zeby z jej dobrodziejstw korzystac, ale wrzucanie fot w bieliznie na insta jest dla mnie niesmaczne, niezaleznie od wieku.
Dla mnie to się bardziej na wątek zdziwieniowy nadaje, ale : dziwi mnie to, że Rozenkowa pokazując mniejsza, lub większą goliznę w jakiś sposób szkodzi swoim dzieciom. Na , zasadzie, że każdy może na tym jej instagramie zobaczyć to zdjęcie, a potem w szkole jej dzieci rówieśnicy będą się z nich śmiali i puszczali głupie teksty w stylu ' ale twoja stara ma niezle cycki'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:41   #134
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Lubię Richarda Gere
Siwe włosy pasują mu jak żadnemu innemu aktorowi
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:54   #135
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie to się bardziej na wątek zdziwieniowy nadaje, ale : dziwi mnie to, że Rozenkowa pokazując mniejsza, lub większą goliznę w jakiś sposób szkodzi swoim dzieciom. Na , zasadzie, że każdy może na tym jej instagramie zobaczyć to zdjęcie, a potem w szkole jej dzieci rówieśnicy będą się z nich śmiali i puszczali głupie teksty w stylu ' ale twoja stara ma niezle cycki'.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestem zdania ,że dorośli nie powinni żyć pod dyktando komentarzy cudzych niewychowanych nastolatków. Jednak epatowanie ciałem Gosi trochę kłóci się z wizerunkiem damy ,która uczy klasy inne osoby w programie Tvn.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 13:07   #136
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Jestem zdania ,że dorośli nie powinni żyć pod dyktando komentarzy cudzych niewychowanych nastolatków. Jednak epatowanie ciałem Gosi trochę kłóci się z wizerunkiem damy ,która uczy klasy inne osoby w programie Tvn.
Nie jesteś w stanie wychować dziecka w 100%tak, by nie padł z jego ust żaden głupi komentarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 13:14   #137
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Jednak epatowanie ciałem Gosi trochę kłóci się z wizerunkiem damy ,która uczy klasy inne osoby w programie Tvn.
Ale ona w tym programie tylko odgrywa rolę damy, trochę jak w filmie. Wiadomo, że taka nie jest. Tak samo jak w Perfekcyjnej pani domu.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:15   #138
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Nie mam absolutnie nic do kolorowych ubran, zachowawcze czernie i szarosci to nie moja bajka, ale wlasnie te przesadna golizne mialam na mysli. Medycyna estetyczna jest dla ludzi, powstala po to, zeby z jej dobrodziejstw korzystac, ale wrzucanie fot w bieliznie na insta jest dla mnie niesmaczne, niezaleznie od wieku.
tylko mimo wszystko goliznę i te wszystkie słit focie z wakacji wrzuca na insta czy gdzieś a media plotkarskie powielają. same jej robią rozgłos. na eventy owszem chodzi w różnych sukienkach z dekoltem czy mini ale nie widziałam żeby z tyłkiem na wierzchu.
Cytat:
Ja mam wrażenie, że na Wikipedii ta data urodzenia jest nieprawdziwa. Zresztą na wiki każdy z dostępem do internetu może zmienić artykuł
właśnie nie każdy (próbowałaś? ) bo też robią to wikipedyści i wiki aż takim śmietnikiem nie jest. jakoś inne daty są z sensem a akurat rozenkowej przez 10 lat nikt nie był w stanie zweryfikować jak to taki narodowy temat. Poza tym ona nie ukrywa wieku tak a propos tylko twierdzi że 4 nie 5.
Mnie tam Rozenkowa ani ziębi ani grzeje ale sadzę że ludzie bardzo chcą widzieć w niej zrobioną 50tkę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:34   #139
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Bo ona ma 50 lat
W 2010 roku wystąpiła w TVN style i byla tam podpisana jako 41 latka.

Nie rozumiem tego ukrywania wieku: przecież lepiej mieć 50 lat i wyglądać młodziej, niz udawać 41 latkę i robić ze swojego wieku wielką zagadkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 16:39   #140
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Ja słyszałam,że była z ex mężem w jakimś Zaciszu Gwiazd i tam mówili,że są rówieśnikami. A Rozenkowi bliżej chyba do 50 niż 40
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:50   #141
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

[QUOTE=khloe;87244456]Bo ona ma 50 lat
W 2010 roku wystąpiła w TVN style i byla tam podpisana jako 41 latka.

Nie rozumiem tego ukrywania wieku: przecież lepiej mieć 50 lat i wyglądać młodziej, niz udawać 41 latkę i robić ze swojego wieku wielką zagadkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE

No i co z tego, ze była tak podpisana? Pewnie ktoś przy produkcji się pomylił, albo nawet jej nie spytali o wiek, tylko napisali jak im pasowało. Takie programy są robione w pośpiechu i jej zawsze pełno tego typu błędów. Wikipedia napewno jest tu bardziej wiarygodnym źródłem.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 18:36   #142
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Nie rozumiem tego ukrywania wieku: przecież lepiej mieć 50 lat i wyglądać młodziej, niz udawać 41 latkę i robić ze swojego wieku wielką zagadkę
meh, ale ona nie ukrywa wieku tylko twierdzi że ma (aktualnie) 41 lat. jeśli ktoś się z tobą nie zgadza to nie znaczy że ukrywa. a że nie pokazuje dowodu to się nie dziwię, bo z jakiej racji.

Cytat:
Bo ona ma 50 lat
ale masz dowody?

Cytat:
W 2010 roku wystąpiła w TVN style i byla tam podpisana jako 41 latka.
widziałąm to nagranie (krązy w sieci) i o nim mówiłam. ty na serio wierzysz w te wszystkie podpisy z tokszołów ''luiza ma brata kamila i lubi dżem z awokado''. to nie znaczy nic, może ją tak wtedy podpisali bo się machnęli albo bardziej im pasowała do profilu programu kobieta starsza o dekadę.
oczywiście może i ma 50 lat ale mnie rozbraja że gada się o tym od lat a dowodów brak. no ciekawe czemu. zresztą , czemu się nie zgłaszasz po mln?

http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,...w-sprawie.html

i ze strony:
To była odpowiedź na komentarz jednej z dziewczyn. Ja się z tymi spekulacjami stykam od dawna, więc to nie jest coś, co robi na mnie jakiekolwiek wrażenie, poza tym przyrzekam, że już mnie zaczyna śmieszyć w tym momencie i na tym etapie. Jest to niezwykle łatwe do sprawdzenia, wystarczy odrobinę sprawdzić. Ja mogę podać wszystkie dane dotyczące moich szkół. Zapraszam tropicieli mitów. Tak naprawdę odpowiedziałam jednej z dziewczyn, która napisała, że coś jest nie tak. Więc mówię: „Słuchaj, daję Ci milion złotych i każdemu, kto udowodni, że jest inaczej”

no to sorry co za problem sprawdzić ją w archiwach szkoły, tylko łatwiej jest powielać w necie że ma więcej. Można też wpisać to na fejsie i pani M niczego nikomu rzekomo nie skasuje.

Cytat:
Ja słyszałam,że była z ex mężem w jakimś Zaciszu Gwiazd i tam mówili,że są rówieśnikami. A Rozenkowi bliżej chyba do 50 niż 40
ale to jest akurat z twojej str jest tylko plotka.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-10-12 o 18:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:00   #143
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
meh, ale ona nie ukrywa wieku tylko twierdzi że ma (aktualnie) 41 lat. jeśli ktoś się z tobą nie zgadza to nie znaczy że ukrywa. a że nie pokazuje dowodu to się nie dziwię, bo z jakiej racji.

ale masz dowody?

widziałąm to nagranie (krązy w sieci) i o nim mówiłam. ty na serio wierzysz w te wszystkie podpisy z tokszołów ''luiza ma brata kamila i lubi dżem z awokado''. to nie znaczy nic, może ją tak wtedy podpisali bo się machnęli albo bardziej im pasowała do profilu programu kobieta starsza o dekadę.
oczywiście może i ma 50 lat ale mnie rozbraja że gada się o tym od lat a dowodów brak. no ciekawe czemu. zresztą , czemu się nie zgłaszasz po mln?

http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,...w-sprawie.html

i ze strony:
To była odpowiedź na komentarz jednej z dziewczyn. Ja się z tymi spekulacjami stykam od dawna, więc to nie jest coś, co robi na mnie jakiekolwiek wrażenie, poza tym przyrzekam, że już mnie zaczyna śmieszyć w tym momencie i na tym etapie. Jest to niezwykle łatwe do sprawdzenia, wystarczy odrobinę sprawdzić. Ja mogę podać wszystkie dane dotyczące moich szkół. Zapraszam tropicieli mitów. Tak naprawdę odpowiedziałam jednej z dziewczyn, która napisała, że coś jest nie tak. Więc mówię: „Słuchaj, daję Ci milion złotych i każdemu, kto udowodni, że jest inaczej”

no to sorry co za problem sprawdzić ją w archiwach szkoły, tylko łatwiej jest powielać w necie że ma więcej. Można też wpisać to na fejsie i pani M niczego nikomu rzekomo nie skasuje.


ale to jest akurat z twojej str jest tylko plotka.
Nie plotka, tylko czytałam komentarze o jej wieku i tam ludzie argumentowali min. podając występ w Rozmowach w toku czy Zaciszu Gwiazd, z których to występów wynika ,że Rozenek jest starsza niż mówi. Mnie to właśnie przekonuje do jej starszego wieku plus to,że nie wygląda na rówieśniczkę Boczarskiej czy Mołek, ale na kogoś starszego.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:21   #144
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Nie plotka, tylko czytałam komentarze o jej wieku i tam ludzie argumentowali min. podając występ w Rozmowach w toku czy Zaciszu Gwiazd, z których to występów wynika ,że Rozenek jest starsza niż mówi. Mnie to właśnie przekonuje do jej starszego wieku plus to,że nie wygląda na rówieśniczkę Boczarskiej czy Mołek, ale na kogoś starszego.

To nadal nie jest przeca sprawdzona informacja, tylko właśnie "komentarze". Ja też nie przepadam za panią Rozenek i też mi wygląda na starszą niż się podaje, przy czym no jakoś ciężko mi jakoś obalić/potwierdzić jej wiek bazując na komentarzach.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 20:57   #145
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
właśnie nie każdy (próbowałaś? ) bo też robią to wikipedyści i wiki aż takim śmietnikiem nie jest. jakoś inne daty są z sensem a akurat rozenkowej przez 10 lat nikt nie był w stanie zweryfikować jak to taki narodowy temat. Poza tym ona nie ukrywa wieku tak a propos tylko twierdzi że 4 nie 5.
Mnie tam Rozenkowa ani ziębi ani grzeje ale sadzę że ludzie bardzo chcą widzieć w niej zrobioną 50tkę.

Tak. Wielokrotnie tłumaczyłam i edytowałam artykuły na wikipedii.
Edytowałam w takim sensie, że artykuł już był, ale dodawałam część od siebie, coś, co wiedziałam na pewno, miałam źródła i było to istotne dla samego artykułu. Zdarzało mi się też usuwać nieprawdziwe informacje i poprawiać fakty (np. zmieniałam datę czegoś z jednej na drugą), jeśli były podane błędne, a znałam prawdziwe.
Nie wiem, co rozumiesz przez "wikipedystów". Osoby zarejestrowane? No byłam zarejestrowana. Nic trudnego.
Ale uprzedzając z góry - nie zajmowałam się artykułami dotyczącymi celebrytów.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 22:47   #146
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Jak dla mnie wymaga już jakiegoś wysiłku rejestrowanie się na wiki, zresztą baba powiedziała na odczepnego że da milion za jej własny prawdziwy pesel prawdziwszy niż ten który rzekomo podaje i nikt się nie zgłosił, widac wyrosła do tego wśród samych milionerów. Wszyscy wolą tylko pisać w necie ale udowodnić to już cienko.
Cytat:
Nie plotka, tylko czytałam komentarze o jej wieku i tam ludzie argumentowali min. podając występ w Rozmowach w toku czy
No super rozmowy w toku jako źródło wiedzy i paski na ekranie jako argumenty i dowody. Jak dla mnie to możesz sobie wierzyć równie dobrze w historie z ukrytej prawdy czy pamiętników z wakacji.
Mi tam ona wygląda jak wygląda, może mieć 40, może 50 ale nie chce mi się wierzyć że gdyby naprawdę miała 50 to jakaś życzliwa psiapsi z piaskownicy nie huczałaby o tym na fejsie wrzucając foty spod saturatora czy wspólnych mikołajek w przedszkolu.

Zdanie z wiki:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%...Rozenek-Majdan
Cytat:
W 1997[4], w wieku dziewiętnastu lat[5], ukończyła szkołę baletową[6], do której uczęszczała dziewięć lat.
czyli musiałaby ukonczyć szkołę baletową w wieku 29 lat. Ciekawa to szkoła w takim razie co wypuszcza 30letnie absolwentki baletu, czyż nie?
Przypisy (odnośnik nr 4):
http://web.archive.org/web/201210270...bsolwenci.html
Rzeczywiście, jest:
Cytat:
ROCZNIK 1996/1997
wychowawca klasy: Włodzimierz Sidor
Angelika Chęć, Tomasz Daňhel, Agata Jankowska, Joanna Kopka, Małgorzata Kostrzewska, Aneta Król, Marek Ludwisiak, Dominik Muśko, Radosław Palutkiewicz, Agnieszka Podlecka, Ilona Rolka
Jakub Sowa, Katarzyna Szczepanik, Ewa Wiśnioch, Krzysztof Zawadzki
nauczyciele tańca klasycznego:
dziewczęta - Maria Bilska
chłopcy – Zbigniew Sobis (dyplom pod kierunkiem Muzaffara Burkhanova)
I co, szkoła by tego nie sprostowała ?
Wiki na temat jej taty:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis...aw_Kostrzewski
Cytat:
Stanisław Kostrzewski (ur. 1949[1]) – polski ekonomista, były wiceprezes
Czyli gdy rodziła mu się córka miał albo 19 (68r) albo 29 (78) lat. No która liczba wydaje się być bardziej prawdopodobna. Brat Rozenkowej podobno 5 lat starszy więc hm...
https://s3.party.pl/newsy/rozenek-ma...-492600-MT.jpg
Facet ma 70 lat. To już wiecie po kim te geny. A nie wróć.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-10-12 o 22:53
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 22:55   #147
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Jeny, co za rozkminy
Ale aż se sprawdziłam.
I dla mnie ona, Szulim i taka np. Horodyńska wyglądają na rówieśniczki
Oczywiście są kobiety z ich roczników, które wyglądają na młodsze, ale one mają po prostu taki typ urody.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 23:02   #148
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

To jest w sumie ciekawe że ludzie wolą pisać w necie w kółko to samo o jej wieku a sama wiki w pierwszych z brzegu przypisach podaje co podaje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 23:12   #149
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

I ja tam nie wiem czy ona nie ma 50 lat tylko coś mi to podejrzane się wydaje :P że wszyscy są dla niej tacy dobrzy i tak radośnie pozwalają jej okłamywać wszystkich wkoło jaka to z niej młódka :P
To nie jest pani lat 96 której dokumenty zaginęły w przeszłości w historycznych zawieruchach. Tak mi się skojarzyło, podobno Pani Hanka Bielicka odmłodziła się o kilka lat i to ponoć całą dychę (gdy wyrabiane miała dokumenty po wojnie - taką anegdotkę gdzieś przeczytałam. Może oczywiście to bzdura ale w takich okolicznościach to jeszcze jakoś brzmi że ktoś podał jakąś datę w 45 r. ).

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-10-12 o 23:14
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 23:21   #150
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Którzy artyści kojarzą wam się dobrze, a którzy źle?

Ktoś po prostu zrobił błąd w podpisie, a ludzie wola czepiać się tego, niż oprzeć się na faktach. Już samo to, ze jej ojciec jest osoba publiczna i wszyscy znają jego wiek, sprawia, ze trudno byłoby jej kłamać. Poza tym wiadomo do jakich szkół ona uczęszczała i w jakim czasie.
Mam wrażenie, ze Rozenek ludzie po prostu zazdroszczą. Jest jedna chyba z najlepiej wykształconych znanych osób w Polsce (doktor prawa), ale o tym już jakoś ludzie tak chętnie nie plotkują. Wie jak się wypromować, zarobić pieniądze, jest bardzo atrakcyjna, jak na matkę dwójki dzieci, ma nienaganna figurę.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-27 13:27:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.