Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 13:55   #4981
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jak to zablokować?

No, jeszcze godzina
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 14:01   #4982
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Jak to zablokować?

No, jeszcze godzina
W pewnych firmach jest tak, że jak odpadniesz podczas procesu rekrutacyjnego to możesz ponownie starać się u nich o pracę po upływie 6 miesięcy od tego zdarzenia.

Mnie się strasznie chce dziś spać.
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 14:02   #4983
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Booooze dzisiaj u mnie taki spokój, że normalnie mi się oczy zamykają, a jeszcze jestem dzisiaj sama w pokoju.. Ratunku
Albo zasnę albo umrę z nudów

Polny mak, aplikuj, wszystkie wiemy jak się mogą kończyć rozpoczęte procesy ;-)
U mnie też jest mega spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 14:06   #4984
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
W pewnych firmach jest tak, że jak odpadniesz podczas procesu rekrutacyjnego to możesz ponownie starać się u nich o pracę po upływie 6 miesięcy od tego zdarzenia.
Aha, pierwszy raz się spotykam z czymś takim. To głupie w sumie.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 15:11   #4985
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja też po raz pierwszy o czymś takim słyszę
Bardzo dziwne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 15:29   #4986
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
U mnie też jest mega spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Aha, pierwszy raz się spotykam z czymś takim. To głupie w sumie.
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja też po raz pierwszy o czymś takim słyszę
Bardzo dziwne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spotkałam się z czymś takim dwa razy. Raz jak sama odpadłam, dwa jak odpadła moja koleżanka. Nie będę podawać nazw firm, bo świat jest mały. z tym, że to było przejście kilku etapów, i odpadnięcie po nich, nie po samym wysłaniu cv.

Edytowane przez polny_mak
Czas edycji: 2019-06-17 o 15:32
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 16:25   #4987
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

To i tak dziwne.

Matko bosko, przetrwałam Normalnie mi się oczy zamykały, jak oparłam głowę o rękę... ale lepiej tak niż przysypiać w domu, na bezrobociu
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 20:29   #4988
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86911950]Jeszcze nie, ale będę się powoli zbierać, tym bardziej że ostatnio mam duzo mniej pracy niż w zeszłym miesiącu.[/QUOTE]

To fajnie, że to już wkrótce Nie korcilo cię żeby zostać na dłużej? Też macie tam taką Saharę ostatnio?
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 08:23   #4989
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja znowu z pytaniem, chyba taki tydzień

Mianowice u mnie posucha straszna w ogłoszeniach i rozmowach więc zdecydowałam się wysłać aplikację do jednego urzędu. Mam już wszystko przygotowane - tak jakby.

Problem w tym, że mam udokumentować wykształcenie średnie, a nie mam ze sobą dyplomu/świadectwa ze szkoły średniej /wymóg podstawowy to wykształcenie średnie/ tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich, czy ktoś wie, czy to wystarczy, czy jednak mnie mogą odrzucić z powodu braków formalnych

edit. Wydaje mi się, że powinno wystarczyć - jedno wynika z drugiego i chyba zaryzykuję i wyślę.

Ale jak ktoś coś wie, to niech pisze

Edytowane przez polny_mak
Czas edycji: 2019-06-18 o 08:37
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 09:08   #4990
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja nie wiem, ale się wypowiem bo się nudzę

Świadectwo ukończenia szkoły średniej to też matura, nie masz dokumentu maturalnego?
Na logikę studia powinny wystarczyć ale to urząd, to nie jest instytucja logiczna
A wysłać że studiami i tak chyba możesz, może da radę a jak nie to może Cię poproszą o uzupełnienie w najgorszym razie
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 10:18   #4991
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
Ja znowu z pytaniem, chyba taki tydzień

Mianowice u mnie posucha straszna w ogłoszeniach i rozmowach więc zdecydowałam się wysłać aplikację do jednego urzędu. Mam już wszystko przygotowane - tak jakby.

Problem w tym, że mam udokumentować wykształcenie średnie, a nie mam ze sobą dyplomu/świadectwa ze szkoły średniej /wymóg podstawowy to wykształcenie średnie/ tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich, czy ktoś wie, czy to wystarczy, czy jednak mnie mogą odrzucić z powodu braków formalnych

edit. Wydaje mi się, że powinno wystarczyć - jedno wynika z drugiego i chyba zaryzykuję i wyślę.

Ale jak ktoś coś wie, to niech pisze
Jeśli to urząd i wymagają konkretnie TAKICH papierów, to musisz dostarczyć wszystko na TIP TOP. Bo inaczej odrzucą twoją kandydaturę z dopiskiem o braku "świstka".


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 10:25   #4992
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
To fajnie, że to już wkrótce Nie korcilo cię żeby zostać na dłużej? Też macie tam taką Saharę ostatnio?
A co ma mnie korcić? Ładny kraj, chcę zobaczyć jeszcze parę rzeczy, ale już bym chciała wrócić.
Pogoda jest tu bardzo zmienna, raz ciepło, raz wietrznie i deszczowo. To norma tutaj.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 10:25   #4993
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, ale się wypowiem bo się nudzę

Świadectwo ukończenia szkoły średniej to też matura, nie masz dokumentu maturalnego?
Na logikę studia powinny wystarczyć ale to urząd, to nie jest instytucja logiczna
A wysłać że studiami i tak chyba możesz, może da radę a jak nie to może Cię poproszą o uzupełnienie w najgorszym razie
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jeśli to urząd i wymagają konkretnie TAKICH papierów, to musisz dostarczyć wszystko na TIP TOP. Bo inaczej odrzucą twoją kandydaturę z dopiskiem o braku "świstka".


Wysłane z iPhone'a
I tak nie mam wyboru, nie wyczaruję świadectwa ukończenia szkoły średniej, złożę to co mam, ale pewnie mnie odrzucą. Mimo wszystko spróbuję. Dzięki za odp.
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 17:58   #4994
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jeśli to urząd i wymagają konkretnie TAKICH papierów, to musisz dostarczyć wszystko na TIP TOP. Bo inaczej odrzucą twoją kandydaturę z dopiskiem o braku "świstka".


Wysłane z iPhone'a
Jeśli ktoś ma już wyższe to powyższe to bzdura. Nie wprowadzaj w błąd, bo zgodnie z przepisami aby zdobyć magistra, musisz mieć maturę. I właśnie brak myślenia i czytania pomaga urzędom odsiać ludzi. To niv spełniasz na wyrost, więc bez problemu można złożyć dyplom i czekać.
Sama jestem ciekawa. A mam doświadczenie z 'pracą dla kraju'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 18:21   #4995
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma już wyższe to powyższe to bzdura. Nie wprowadzaj w błąd, bo zgodnie z przepisami aby zdobyć magistra, musisz mieć maturę. I właśnie brak myślenia i czytania pomaga urzędom odsiać ludzi. To niv spełniasz na wyrost, więc bez problemu można złożyć dyplom i czekać.
Sama jestem ciekawa. A mam doświadczenie z 'pracą dla kraju'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest logiczne, z tym, że w ogłoszeniu jest to ujęte dość niejasno:

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE
CV i list motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia


Nigdy jeszcze nie przedstawiałam świadectwa ukoczenia szkoły średniej, a brałam udział w różnych konkursach, z tym ogłoszeniem mam jednak problem., bo myślę podobnie jak Ty, ale nie wykluczam, że Olushka może mieć jednak rację, bo z ogłoszenia wynika, że chcą i to i to. Wszystko zależy od interpretacji, a urzędy są jakie są.
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 19:14   #4996
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma już wyższe to powyższe to bzdura. Nie wprowadzaj w błąd, bo zgodnie z przepisami aby zdobyć magistra, musisz mieć maturę. I właśnie brak myślenia i czytania pomaga urzędom odsiać ludzi. To niv spełniasz na wyrost, więc bez problemu można złożyć dyplom i czekać.
Sama jestem ciekawa. A mam doświadczenie z 'pracą dla kraju'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, to nie żadna bzdura i nie wprowadzam jej w błąd. Skoro wymagają takich dokumentów, to je chcą i koniec kropka. Sami sobie odsiewają robiąc stanowisko pod wybraną osobę Ale to już nieco inny temat. Nie będę się z tobą licytować ile masz doświadczenia w temacie, a ile ja. Nie wyssałam tego info z palca.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 23:02   #4997
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jakiś czas się nie udzielałem, myślę że w tym ogłoszeniu trzeba przedstawić kopie dokumentów potwierdzających niezbędne wykształcenie, czyli średnie oraz jeśli ktoś ma wyższe to kopię dyplomu ukończenia uczelni wyższej. Domniemywać można, że jak ktoś ma dyplom uczelni wyższej to naturalnie, że posiada wykształcenie średnie, ale to są urzędy. Do tej pory startowałem w 4 konkursach, raz mi dokumenty odrzucili z powodu braku zaświadczenia posiadania pełnych 2 lat doświadczenia pracy w urzędzie. Zgodnie z świadectwem pracy brakło mi 2 dni, mimo że w cv napisałem pełne dwa lata, oczywiście zgodnie z prawdą, Nie dołączyłem zaświadczenia. Dlatego w tym przypadku dałbym kopie świadectwa maturalnego i dyplomu ukończenia studiów.
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 14:31   #4998
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Udokumentowane 2 lata to 2 lata a nie 2 bez 2 dni. Dlaczego porównujesz sprawy nieporównywalne?
Ten przypadek to więcej niż wymagane więc nie ma o czym mówić.
Na świadectwie lub zaświadczeniu tego nie miałeś odpowiedniego stażu, a było niezbędne w ogłoszeniu, to mieli obowiązek cię odrzucić. Tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

I jeszcze, nie byłoby sprawy gdyby miała świadectwo. Ale nie ma i stąd dyskusja.
Jakby z tego powodu ją odrzucili, to byłaby to zresztą ciekawa sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:17   #4999
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez servatka Pokaż wiadomość
Nie bój się rozmawiać o zarobkach. To logiczne, że do pracy przychodzimy po to, żeby zarabiać. Tym bardziej jeśli okazało się, że masz szerszy zakres obowiązków niż to bylo uzgadniane na początku, to masz konkretne argumenty. Warto poruszyć temat, na pewno dojdziecie do jakiegoś porozumienia.

A skoro już się tu ponownie wypowiadam - pisałam w marcu, że odeszłam z pracy, i teraz Wam powiem, że w ciągu miesiąca udalo mi się otrzymać dwie nowe propozycje pracy, na jedna z nich przystalam od kwietnia. To tak w ramach dobrych wiesci, że udaje się. Chociaż ja z Wawy jestem, to może co innego...
A jeszcze skoro juz jestesmy przy zarobkach, to tez na zachete Wam dodam, ze podeszlam do tego tematu odwaznie - i to mimo że dwie osoby mi odradzaly, ale krzyknelam na rozmowie ładną kwote, powyzej rynkowych stawek na takim stanowisku (ale ktora jednak sobie dobrze przemyslalam i uznalam, ze odpowiada moim kwalifikacjom i doswiadczeniu)... i w zasadzie udalo mi sie ja dostac. Bylam bardzo szczesliwa. Ale ogolnie to mysle, ze mialam duzo szczescia.
Teraz to juz troche wrocilam na ziemie. Pracuje w korpo. Sztywno tu, cieżko mi sie odnaleźć... No ale chociaż nie jestem tak zawalona robotą jak w poprzedniej firmie i zarobki mam lepsze.
Przepraszam za niewielka ilosc polskich znakow, laptop mi szwankuje.
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Aha, czyli chcesz prosić o więcej niż obiecane 500. Ale i tak uważam, że jak w grzeczny sposób o to zapytasz i dobrze uargumentujesz to nie będzie nic złego. Znaczy tyle, że znasz swoją wartość

Super, że tak fajnie trafiłaś
Dzięki dziewczyny
Kwestia jest też taka, że jak gdyby nie należę do żadnego zespołu projektowego i omijają mnie premie związane z wejściem projektu na kolejny etap (spore dość). I chciałabym właśnie też ten temat poruszyć, ustalić może cele roczne za które byłabym premiowana?

Eh, zawsze jestem taka niepewna jeśli chodzi o takie rozmowy
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 12:01   #5000
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Kwestia jest też taka, że jak gdyby nie należę do żadnego zespołu projektowego i omijają mnie premie związane z wejściem projektu na kolejny etap (spore dość). I chciałabym właśnie też ten temat poruszyć, ustalić może cele roczne za które byłabym premiowana?

Eh, zawsze jestem taka niepewna jeśli chodzi o takie rozmowy
Moim zdaniem jak najbardziej możesz taki temat poruszyć mojego męża omijają comiesięczne premie za wyniki itd. i z tego względu on ma premie półroczne - ustala razem z szefem swoje cele, gdy je zrealizuje to dostaje odpowiednią sumę piniasow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:12   #5001
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Nie przypominam sobie abym dostarczała kopię świadectwa szkolnego.

Partner został zatrudniony w hurtowni spożywczej. Jest zadowolony mimo dźwigania, ma różnice temperatur bo ma też nabiał, mrożonki. Pracuje do 15 od pon do pt. Podobno oferują 3000 brutto, współpracownik mu chyba mówił 2400 może zarobić. umowy nie dostał jeszcze Wypełnialiśmy tez kwestionariusz zleceniorcy nie wiem czy tymczasowo będzie zleceniowka

Mamy problem tylko ze zwrotem za badania wstępne. Partner miał przynieść fv. Najpierw wziął paragon, omyłkowo a jak wrócił po fv to nie chcieli na firmę wypisać bo pobrał juz paragon i tylko dali mu imienną,

Pojechałam jeszcze raz do placówki medycznej, księgowa (jskas z firmy zewnętrznej) ma to przeanalizować


Byłam w stowarzyszeniu, rozmawiałam z kierowniczką/koordynatorka, powiedziała że powie szefowej żeby mnie juz wzięła od poniedziałku, wdrożyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 18:50   #5002
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jak tam dziewczyny po długim weekendzie? Wypoczęte i gotowe do działania? Ja się ostatnio zajęłam aktywnością na FB, założyłam sobie stronę i grupę tematyczną i powiem wam, że naprawdę zajmuje mi to czas. Równocześnie cały czas szukam pracy ale ta zajawka, rozkręcanie hobbistyczne strony (która mam nadzieję z czasem umożliwi mi i zarobek) jest wciągające i polecam wszystkim osobom, które nie wiedzą co ze sobą zrobić w domu Gdybym miała jeszcze jakieś moce przerobowe to kolejną rzeczą, w którą bym weszła byłby blog. Naprawdę was zachecam do takiej aktywności Przy okazji uczę się obsługi social mediów, na czym też mogłabym z czasem zarabiać prowadząc komuś np fanpage na FB czy insta
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:07   #5003
younglove
Przyczajenie
 
Avatar younglove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Hej dziewczyny!

Pisze tutaj bo musze sie wygadac a akurat znalazlam Wasz watek! Niecale dwa lata temu skonczylam studia. Do tej pory pracowalam juz...uwaga ...w trzech miejscach 😀 prace zmieniam glownie ze wzgledu na to, ze sama do konca nie wiem co chce robic i dlatego tez ze trafiam na okropne osoby do wspolpracy. Ja jestem osoba wysoko wrazliwa, nie umiem sie czasem obronic i praca z takimi osobami mnie przerasta. Staram sie nauczyc asertywnosci ale to proces. Obecnie od lipca bede miec jakas dorywcza prace, a dalej to nie mam pojecia. Wy dlugo szukalyscie swojego miejsca? Ja czasami przez to wszystko mam okropny nastroj i nie mam sily juz myslec co z tym wszytskkm robic.
younglove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:47   #5004
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja około pół roku po studiach zaczęłam pracę w zawodzie, z ktorej zrezygnowałam po prawie 3 latach i poszłam w coś innego. W sumie miałam dwa podejścia do innych zawodów (miesiąc i ponad rok), a obecnie wróciłam do zawodu raczej nie będę już zmieniać, bo to bardzo lubię. Ale ja wychodzę z założenia, że zawsze warto tak długo szukać, aż się znajdzie swoje miejsce, więc zmieniaj do woli i nie zrażaj się niczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:55   #5005
younglove
Przyczajenie
 
Avatar younglove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Mam nadzieje ze w koncu uda mi sie znalezc fajna prace. Dosc mam tez tlumaczenia sie przed innymi z tego ze znowu nie mam pracy albo ze zmieniam. Nie chce aby inni mysleli ze cos jest ze mna nie tak... mam strasznie niska samoocene i to tez dziala na moja niekorzysc. Caly czas intensywnie mysle co chcialabym robic ale to chyba nic nie da. Najpierw musze sprobowac zeby wiedziec 😀
younglove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:02   #5006
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez younglove Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze w koncu uda mi sie znalezc fajna prace. Dosc mam tez tlumaczenia sie przed innymi z tego ze znowu nie mam pracy albo ze zmieniam. Nie chce aby inni mysleli ze cos jest ze mna nie tak... mam strasznie niska samoocene i to tez dziala na moja niekorzysc. Caly czas intensywnie mysle co chcialabym robic ale to chyba nic nie da. Najpierw musze sprobowac zeby wiedziec
Ja pracuje 5 lat w zawodzie. Pracowałam w 4 firmach. Szukam kolejnej, bo obecna praca mnie nie zadowala. I mam w nosie to co myślą inni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2019-06-23 o 21:25
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 06:05   #5007
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez younglove Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze w koncu uda mi sie znalezc fajna prace. Dosc mam tez tlumaczenia sie przed innymi z tego ze znowu nie mam pracy albo ze zmieniam. Nie chce aby inni mysleli ze cos jest ze mna nie tak... mam strasznie niska samoocene i to tez dziala na moja niekorzysc. Caly czas intensywnie mysle co chcialabym robic ale to chyba nic nie da. Najpierw musze sprobowac zeby wiedziec
Innych nigdy nie zadowolisz, więc nawet się na nich nie oglądaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 06:41   #5008
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja zaczynalam od stażyi w 2 miejscach miałam przedłużona umowę. Potem znalazłam lajotwą robotę, miesiąc czasu czekałam, ekipa super i pracowałabym tam gdyby płacił każdemu, bo firma była pic na wodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 09:11   #5009
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez younglove Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze w koncu uda mi sie znalezc fajna prace. Dosc mam tez tlumaczenia sie przed innymi z tego ze znowu nie mam pracy albo ze zmieniam. Nie chce aby inni mysleli ze cos jest ze mna nie tak... mam strasznie niska samoocene i to tez dziala na moja niekorzysc. Caly czas intensywnie mysle co chcialabym robic ale to chyba nic nie da. Najpierw musze sprobowac zeby wiedziec 😀
jak znajdziesz normalne miejsce pracy, gdzie współpracownicy są pomocni to nie będziesz miała problemów z pracą. Zmianami się nie przejmuj, ja kiedyś miałam 3 czy 4 prace w jednym roku więc nie jest z tobą tak źle Przeglądaj oferty i aplikuj tam, gdzie z opisu wydaje ci się że to będzie coś ciekawego i nie zrażaj się jakby to trochę trwało
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:11   #5010
younglove
Przyczajenie
 
Avatar younglove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dzieki dziewczyny. Ja juz po prostu zalamke mam, zaczelam sie doszukiwac w sobie czegos. Ze cos nie tak ze mna jest. Chcialabym cos robic fajnego co by mnie rozwijalo z fajnymi ludzmi ale poki co to zle trafiam 😀
younglove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.