Zaginęła Iwona! Trójmiasto. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 16:41   #2611
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

ten co mówił o zakopanej w piasku to radiosteta amator po 80tce..
zaś Jackowski trzyma się wersji by szukać jakieś budynki
mi te ogródki działkowe też po głowie chodzą,że powinni przeszukać zwłaszcza te opuszczone.
Przecież tu chodzi o czyjeś życie ,zdrowie i psychikę (już pewnie nie wytrzymuje..ta trauma, ehh :S) toteż...

swoją drogą ide dzis na impreze do Sopotu (No ceniony klub, zaden tam dream czy tropikalna) ale i tak mam schizy, mimo ze chyba taksówką wrócę bo tereny wzgórza to masakra,a już od kolejki skm, hałdy piachu bo remontują
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:41   #2612
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

poda ktoś adres tych działek? chce zobaczyc na google maps żeby mieć obraz tych terenów

a to nie przypadkiem to te działki co była impreza Przed tym co poszli na dyskotekę ? z drugiej strony podobno działke gdzie była impreza sprawdzali ?
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:44   #2613
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ta, działke kolegi sprawdzili. Ale reszty chyba nie. Przeciez na to trzeba miec chyba zgodę prokuratora czy sądu (nie znam się, ale chyba nie moze sobie policja wejsc na czyjąś dzialkę.

W każdym razie, jesli miałaby byc to działka to pewnie opuszczona, bo latem ludzie tam chodzą codziennie a przynajmniej w weekendy.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:46   #2614
ilooonkkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

tak ale tylko dzialke tegokolegi..powinni te zinne t eopuszczone i tam pokazac te zdjecia Iwony i tego faceta pytac..weszyc z psami.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Ta, działke kolegi sprawdzili. Ale reszty chyba nie. Przeciez na to trzeba miec chyba zgodę prokuratora czy sądu (nie znam się, ale chyba nie moze sobie policja wejsc na czyjąś dzialkę.

W każdym razie, jesli miałaby byc to działka to pewnie opuszczona, bo latem ludzie tam chodzą codziennie a przynajmniej w weekendy.
no ale jak to jakis dzialkowicz ja tam przetrzymuje.kto wie czy ten facet z filmu wlasnei nei ma na dzialce domku .;/

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

to moze prokurator powinien wydac taki nakaz przeszukanai dzialek.
ilooonkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:47   #2615
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

kolonia uroda, wpiszcie w google, o tych mówię. nie wiem jak z sopotem, czy są tam opuszczone budynki
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:56   #2616
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
Ale to jak... Impreza zaczęła sie na ogródkach działkowych i co? tam się skonczyła.....? Wiecie, co mam na myśli.
Działka kolegi jest w Sopocie przy Reja i ją już przeszukali. Skoro doszła do jelitkowa to policja raczej nie ma podstaw, aby przeszukiwać inne sopockie działki.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 16:59   #2617
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Na TVP 3 program o Iwonie - Karnowski i z-ca komendanta wojewodzkiej policji w Gdansku.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 16:59   #2618
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

wydaje mi sie ze Iwona mogla byc z kims umowiona na tych dzialkach jak szla w tamta strone i nadodatek byla tam impreza a jak wpadla w niepwolane rece ehh az mnie ciarki przechodza caly czas mam nadzieje ze sie znajdzie..
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:07   #2619
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Czy ktos moze mi przeslac na @ projekt plakatu Iwony? (nie faceta, ale Iwony) Albo powiedziec skąd mam go wziąć?
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:19   #2620
marcin_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

jedyny jaki znalazlem to ten:

http://c0834752.cdn.cloudfiles.racks...f618ac5371.jpg
marcin_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:22   #2621
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ale bez przesady, gdzie jest jantarowa, a gdzie kolonia uroda, kilka km dalej.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez marcin_84 Pokaż wiadomość


Dzięki!!
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 17:23   #2622
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

piechotą nie jest tak daleko. może 15 min piechotą. na mapie, owszem, tak wygląda
była mowa o domkach, nie mieszkaniach w bloku- jest ich pełno, w dodatku parę opuszczonych..

caały czass wszystko to to przypuszczenia
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:25
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:26   #2623
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

W piątek 30 lipca do akcji wkroczył prokurator. Podstawa - bezprawne pozbawienie wolności osoby na okres powyżej 7 dni. Teraz świadkowie muszą mówić prawdę - za fałszywe zeznania grozi im odpowiedzialność karna.

- Za bezprawne pozbawienie wolności, a zakładamy, że tak jest w przypadku Iwony, grozi do 10 lat pozbawienia wolności - mówi prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Istnieje uzasadnione podejrzenie, że wobec Iwony dopuszczono się przestępstwa. Decyzją prokuratora sprawa zostaje powierzona Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:27   #2624
mac_gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

[QUOTE=Mia_bianca;21037239]Ale bez przesady, gdzie jest jantarowa, a gdzie kolonia uroda, kilka km dalej.

Też mi się wydaje to mało prawdopodobne. Jeżeli bierzemy pod uwagę opcję, że ktoś ją gdzieś więzi, to ja skłaniam się w dalszym ciągu do przeszukania opuszczonego ośrodka wypoczynkowego w brzeźnie. Dużo bliżej niż ogórdki działkowe.
mac_gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:29   #2625
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
piechotą nie jest tak daleko. może 15 min piechotą. na mapie, owszem, tak wygląda
była mowa o domkach, nie mieszkaniach w bloku- jest ich pełno, w dodatku parę opuszczonych..

caały czass wszystko to to przypuszczenia


To prawda, źle na mapę spojrzałam. Ale to i tak w takim razie ktoś musiał ją tam zawieźć autem, po co miałaby z buta iść tam, skoro pod nosem mijala dom.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:29   #2626
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez mosisia Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze Iwona mogla byc z kims umowiona na tych dzialkach jak szla w tamta strone i nadodatek byla tam impreza a jak wpadla w niepwolane rece ehh az mnie ciarki przechodza caly czas mam nadzieje ze sie znajdzie..
ona szła do domu. Z najnowszego monitoringu przy Bacówce widać jak idzie prosto w kierunku domu, to już w sumie niedaleko, ale daleko jak na taką pore i samotną drogę. Najgorsze jest to, że za tą cała Bacówką z tego co pamiętam są już puchy. Las i wydmy. Kawałeczek trzeba jeszcze przejść, żeby dojść do mola w Brzeźnie. Tam też są kamery- na nich nic nie zarejestrowano?
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:30   #2627
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Mia_bianca Pokaż wiadomość
To prawda, źle na mapę spojrzałam. Ale to i tak w takim razie ktoś musiał ją tam zawieźć autem, po co miałaby z buta iść tam, skoro pod nosem mijala dom.
być może dochodzący biorą pod uwagę taką opcję, skoro nawet psy nie potrafiły złapać tropu
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:31   #2628
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

oby ten koszmar sie skonczyl i Iwona znalazla sie cala i zdrowa....
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:31   #2629
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Dobre podsumowanie całych 2 tygodni z GW:




Od zaginięcia Iwony ujawniono już dwa zapisy z monitoringu, śledztwo wszczęła prokuratura. Ale po dziewczynie nadal nie ma ani śladu



Poszukiwana Iwona Wieczorek


Fot. Dominik Werner / Agencja Gazeta Iwona Wieczorek na zdjęciu swojej kasy maturalnej w Collegium Gedanense


fot. materiały operacyjne Policji Jelitkowo, 18 lipca godz. 4.12. Iwona Wieczorek przy wejściu na plażę nr 62

więcej zdjęć



Iwona zaginęła nad ranem 17 lipca, po tym jak pokłóciła się z przyjaciółmi w sopockiej dyskotece i postanowiła pieszo wrócić do domu na osiedlu Jelitkowski Dwór.

16 lipca wieczorem po Iwonę i jej koleżankę na osiedle Jelitkowski Dwór przyjechało trzech kolegów. Byli umówieni już wcześniej, w planach mieli wspólną imprezę. Wstąpili do sklepu i pojechali do ogródków działkowych przy ul. Reja w Sopocie. Siedzieli przed domkiem, pili alkohol. Iwona wypiła ok. ćwierć litra wódki. Po północy cała grupa zamówiła taksówkę na al. Niepodległości, na wysokości skrzyżowania z ul. Reja. Pojechali na ul. Bema. Weszli do dyskoteki Dream Club w Krzywym Domku. Nie pili, ale w czasie zabawy atmosfera między nimi się popsuła. Dziewczyny pokłóciły się. Najprawdopodobniej powodem była zazdrość Iwony o jednego z chłopaków. Po godz. 3 Iwona wyszła z dyskoteki.

Dokładnie o godz. 3.07 mijała kamerę monitoringu przy klubie Sanatorium, która ją zarejestrowała . Kierowała się na promenadę nadmorską.

Kolejny monitoring zarejestrował ją już o godz. 4.12, kiedy Iwona mijała wejście na plażę nr 63 w Jelitkowie. Było już jasno, w alejce było sporo osób. Do domu miał dwa kilometry, ok. 20-30 minut drogi. W tym momencie ślad się urwał.

Po ujawnieniu zapisu monitoringu z Jelitkowa policja zainteresowała się mężczyzną, który podążał za Iwoną. Ma rozpiętą do pasa koszulę, przez ramię przewieszony biały ręcznik. Także jest boso. Trochę się zatacza, można przyjąć, że jest lekko podpity. Kim jest? Wczasowiczem, który wyskoczył na szybką kąpiel z któregoś z pobliskich kempingów czy ośrodków wypoczynkowych? Policja nadal go szuka .

Policja przeczesała też brzeg morza od Brzeźna do Sopotu. W poszukiwaniach wzięło udział 70 policjantów, pięciu płetwonurków i kilkanaście psów. - Zmobilizowaliśmy poważne siły. Idziemy od strony mola w Brzeźnie, bo właśnie w tej okolicy mieszkała dziewczyna - mówił Jan Kościuk, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Płetwonurkowie sprawdzali także dno dwóch jeziorek w tym rejonie. Bez skutku.

Mimo działań policji w akcję poszukiwawczą wyruszyli też osobno rodzina i znajomi Iwony, którzy przeczesywali tereny zielone między Jelitkowem a Brzeźnem. Są tam stawy, gęste zarośla, bunkry. - Jasnowidz wskazywał te okolice, chcemy je dokładnie sprawdzić - tłumaczyli.

Jednocześnia mama Iwony, która dowodziła akcję poszukiwawczą, cały czas podkreśla, że wierzy, że córka żyje: - Trzymam się. Oczywiście, jest mi ciężko, trudno mi się pozbierać psychicznie, ale się nie poddaję. Ciągle mam nadzieję, że Iwona żyje, że policja za chwilę ją znajdzie. To nie tylko nadzieja, ja wiem, że ona żyje... - mówiła.

W piątek 30 lipca do akcji wkroczył prokurator. Podstawa - bezprawne pozbawienie wolności osoby na okres powyżej 7 dni. Teraz świadkowie muszą mówić prawdę - za fałszywe zeznania grozi im odpowiedzialność karna.

- Za bezprawne pozbawienie wolności, a zakładamy, że tak jest w przypadku Iwony, grozi do 10 lat pozbawienia wolności - mówi prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Istnieje uzasadnione podejrzenie, że wobec Iwony dopuszczono się przestępstwa. Decyzją prokuratora sprawa zostaje powierzona Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Edytowane przez Mia_bianca
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:33
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 17:31   #2630
takisobiekolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 117
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
piechotą nie jest tak daleko. może 15 min piechotą. na mapie, owszem, tak wygląda
była mowa o domkach, nie mieszkaniach w bloku- jest ich pełno, w dodatku parę opuszczonych..

caały czass wszystko to to przypuszczenia

no tak przypuszczenia ale nie wierze że poszła tam na piechotę........ pokonać trasę sopot- jelitkowo do tego jeszcze na te działki po dyskotece hmmm nie myślę......żeby było tam nie wiadomo co to ja bym na nogach po takiej trasie nie poszedł
takisobiekolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:34   #2631
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez takisobiekolo Pokaż wiadomość
no tak przypuszczenia ale nie wierze że poszła tam na piechotę........ pokonać trasę sopot- jelitkowo do tego jeszcze na te działki po dyskotece hmmm nie myślę......żeby było tam nie wiadomo co to ja bym na nogach po takiej trasie nie poszedł
nie mówię że ona tam poszła sama, też nie sądzę że by to miało sens
__________________






miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:35   #2632
Mia_bianca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 694
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Ale ktoś tu juz pisał wczesniej, ze gdzieś szukali faceta, z psami kilka razy itd. Nic nie znaleźli. Znalazła pani na spacerze z pieskiem chyba, jakieś szczątki, po czasie.
Mia_bianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:38   #2633
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

jak to jest kolejne wejście na plaże po bacówce to wyjście na jagiellońską? a potem na jelitkowski dwór? i dalej to molo w Brzeźnie?
ona jest z Jelitkowskiego dworu? czy mam złe info.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…

Edytowane przez bLonD_bEjBe
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:41
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:43   #2634
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

bLonD_bEjBe tyle jest na ten temat informacji w internecie, że dziwię się, że się pytasz.

Do obozu dziewczyn broniących znajomych Iwony - nie wiecie, co się stało i nie bądźcie takie pewne, że mace rację. Każdy tutaj pisze swoją opinię i dziwię się, że tak ostro reagujecie na oskarżenia znajomych Iwony - jeszcze aidenowi się nie dziwię, bo on ich zna, ale reszta z was? Macie swoje teorie to ok, ale nie zabraniajcie mieć innym ich własnych teorii. A już pisanie, że to NA PEWNO nie znajomi jest naiwne, bo my praktycznie nic nie wiemy...
Kolega Iwony w Interwencji mówił, że Iwona wyzywała koleżankę niewiadomo dlaczego. Hmm coś mi się zdaje, ze on dobrze wie dlaczego a już na pewno Adria wie...

Co do tych działek - może w jakimś domku ją ktoś trzyma. Mam nadzieję, że nie będą czekać kolejnych 2 tygodni aby to sprawdzić

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:45
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:45   #2635
Ruanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Sledzę═ wątek, ale sie nie odzywam, może przegapiłam to, ale czy ten mężczyzna, który przejeżdża z taczką na tym filmiku, gdzie idzie Iwona i za nią ten mężczyzna z ręcznikiem, został przesłuchany?
Może on coś wie?


Mam wielką nadzieję, że Iwona się znajdzie.
__________________
"Kto nie ma odwagi starać się o swoje szczęście, tym samym udowadnia wyraźnie, że tego szczęścia nie jest wart. "
Carlo Goldoni



Ruanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:47   #2636
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Zrobiło mi się niedobrze po przeczytaniu tego, co powiedział p. Jackowski

Oby to nie była prawda

Kurcze, przegapiłam interwencję.
Miałam nadzieję, że powiedzą coś w "Prosto z Polski" - niestety
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:48   #2637
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Nic wielkiego w tej Interwencji nie było, zresztą pewni będzie można na ich stronie za jakiś czas obejrzeć
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:49   #2638
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez Ruanda Pokaż wiadomość
Sledzę═ wątek, ale sie nie odzywam, może przegapiłam to, ale czy ten mężczyzna, który przejeżdża z taczką na tym filmiku, gdzie idzie Iwona i za nią ten mężczyzna z ręcznikiem, został przesłuchany?
Może on coś wie?
Nie, ten mężczyzna z ręcznikiem nie został przesłuchany. Nie zgłosił się na policję, trwają jego poszukiwania (oczywiście nie w charakterze podejrzanego tylko świadka).

Co do mężczyzny z taczką to nie wiem
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:50   #2639
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Chciałam się upewnić od pewniaków.

W takim razie smutno, że tak blisko domu jej coś się stało. Możńa rzec, że z Bacówki na Jelitkowski Dwór to rzut beretem. Ale o tej porze aż strach pomyśleć jak wyobraże sobie jak wygląda ten teren, co mogło się stać.Tam są też rozbudowane place zabaw.Wszędzie czyhało neibezpieczeństwo.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 17:51   #2640
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Zaginęła Iwona! Trójmiasto.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nic wielkiego w tej Interwencji nie było, zresztą pewni będzie można na ich stronie za jakiś czas obejrzeć
Właśnie zamierzam poszperać na stronie Polsatu
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.