Clare Blanc - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-27, 15:06   #61
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Choć to nie dla mnie, to i tak od siebie dziękuję za fotkę Chyba będę musiała zamówić Warm 640, bo 540 jest na oko odpowiednikiem Sezame, który jest teraz dla mnie ciut za jasny.
hmm nie istnieje WARM 640 Chyba miałaś na myśli WARM 560 czyli ostatni z "warmów' jakby najciemniejszy Ewentualnie możesz próbować celować dodatkowo w goldeny, ale myślę, że warm będzie dla ciebie

zawsze możesz zamówić warm'a a w notce do sprzedawcy dopisać, że jeżeli nie jest to problemem to prosiłabyś nawet o małą strunową torebeczkę z innym odcieniem i tu podać jego nazwę. czasami działa. oczywiście lepiej jest jak się zamawia za większą kwotę, no ale nie zawsze człowieka stać żeby zamówić np 5 próbek a usilnie szuka się podkładu idealnego
nie zawsze działa, ale taka prośba nie boli a można zyskać próbkę, która może się okazać, że akurat będzie TYM kolorem. A nie te próbki za które się zapłaciło
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 15:20   #62
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
hmm nie istnieje WARM 640 Chyba miałaś na myśli WARM 560 czyli ostatni z "warmów' jakby najciemniejszy Ewentualnie możesz próbować celować dodatkowo w goldeny, ale myślę, że warm będzie dla ciebie

zawsze możesz zamówić warm'a a w notce do sprzedawcy dopisać, że jeżeli nie jest to problemem to prosiłabyś nawet o małą strunową torebeczkę z innym odcieniem i tu podać jego nazwę. czasami działa. oczywiście lepiej jest jak się zamawia za większą kwotę, no ale nie zawsze człowieka stać żeby zamówić np 5 próbek a usilnie szuka się podkładu idealnego
nie zawsze działa, ale taka prośba nie boli a można zyskać próbkę, która może się okazać, że akurat będzie TYM kolorem. A nie te próbki za które się zapłaciło
Jasne, że chodziło mi o 560 Gotuję, pracuję i czytam Wizaż na raz
Niby mam już swój nr 1 wśród podkładów (Neauty) ale on też ma wady i tak straaaaasznie chciałabym przetestować Clare, a te próbki są tak straaaaasznie drogie jak na moje obecne możliwości finansowe Tak że zapewne dodam taką notę do zamówienia
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 15:25   #63
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

o a nawet jest jeszcze warm 570

na facebooku clare blanc są swatche prawie wszystkich podkładów, w tym wątku się pojawiły chyba już nawet, ale wrzucam tu swatche warm i golden, będziesz miała do porównania jeszcze

ps. ta próbka z clare blanc starczyła mi na prawie 9 użyć (gdzie każde użycie to 1 raz na całą twarz i kolejny raz w strefę T), uważam to za świetną wydajność, ale prawda jest taka, że mnie dużo nie trzeba. Myślę, że spokojnie na 5 razy przy "normalnym" używaniu starczy 0.5 g z clare

nie wiem czy będą jakieś zniżki "na wakacje" niestety. a przydałoby się!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10498491_365776550288933_4374909930309996117_o.jpg (79,4 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11133754_365762903623631_2942976295079751415_n.jpg (106,8 KB, 102 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 16:19   #64
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

a do zielonych oczu polecilabyś groove czy raczej truffle? mauve rzeczywiście jest niesamowity, nie znam żadnego innego, ktory robilby coś takiego z moim spojrzeniem...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

demure tez wygląda nieźle
sama nie wiem ja mam oczy niebieskie (choć czasem bardziej zielone, bywają też szare) i wszystkie z tych wymienionych mi pasują, maluję w zależności od nastroju nawet nie wiem, który najładniejszy

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ps. ta próbka z clare blanc starczyła mi na prawie 9 użyć (gdzie każde użycie to 1 raz na całą twarz i kolejny raz w strefę T), uważam to za świetną wydajność, ale prawda jest taka, że mnie dużo nie trzeba. Myślę, że spokojnie na 5 razy przy "normalnym" używaniu starczy 0.5 g z clare

nie wiem czy będą jakieś zniżki "na wakacje" niestety. a przydałoby się!
To fakt - minerałki te są meeega wydajne! Mi próbki wystarczyły na kilka użyć. A te śliczne słoiczki mam do torebki czy na odsypki w sam raz na weekendowe wyjazdy Pełne opakowanie pudru (beż 350) od listopada, używam dzień w dzień i nie ma jeszcze zużytej połowy więc cenowo wychodzi bardzo korzystnie teraz na lato kupiłam sobie warm 550 w kompakcie bo wygodniejsze w użytkowaniu

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić tu swatche Fraser Beach i Papettie Sweetie?
proszę, przed chwilą cyknięte: Papettie Sweetie i Fraser Beach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3278.jpg (95,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3281.jpg (82,0 KB, 59 załadowań)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 22:07   #65
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

ooo Fraser Beach to chyba ładny bronzer! I chyba bez pomarańczowych tonów. oj chyba się muszę skusić na niego, chociaż w próbce...

bo z mineralnymi bronzerami mam tak, że nie trafiłam na ideał. I tak nie konturuję twarzy, bo nie potrzebuję, ale lubię po nałożeniu podkładu "ocieplić" kontur twarzy - żeby nie być płaska

używam ziemi egipskiej z bikoru lub bronzera z mary kay.
ew próbki ROCKA LOCKA z Clare Blanc i jako jedyny ze znanych mi minerałów dał radę w miarę

inne niestety na mojej twarzy były zbyt pomarańczowe....
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 09:30   #66
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Fraser jest bardzo ładny! Nie ma drobinek, jest całkowicie matowy i ma raczej zimny odcień na czym mi bardzo zależało, nie zostawia smug więc taki laik makijażowy jak ja daje sobie radę i odkąd go mam, nie wyobrażam sobie makijażu bez bronzera!
Ten Papettie jest na mojej cerze jak rozświetlacz w pięknym złocistym odcieniu. Na lato idealny! Mam kilka tych rozświetlaczy CB i każdy wielbię z osobna. Są cudne - bardzo drobno zmielone i robią taki photoshopowy efekt "glow" ale trzeba je wypróbować by wiedzieć o czym mówię. Mam rozświetlacze NARS, Guerlain, Mary Lou Manizer a i tak najczęściej sięgam bo Clare Blanc, powoli zastanawiam się nad odsprzedaniem tych innych

Mnie kusi ten Lanikai Paradise - opis "Średnio-ciemny, delikatnie połyskujący bronzer o zimnym zabarwieniu. Stworzony z myślą o karnacjach chłodnych w odcieniach od średniego do ciemnego."
brzmi dla mnie idealnie

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2015-06-30 o 09:32 Powód: literówka
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 10:00   #67
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

ja zawsze myślałam, że jestem z tych "chłodnych typów" ale kiedyś się zorientowałam, że mam pół na pół

trochę lepiej, bo więcej rzeczy pasuje

i też mam mary-lou - chyba jej nie zużyję przez resztę życia
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 21:52   #68
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Mnie brązery nie kręcą. Za to róże.. Mam 2 ulubione ze 100% pure.
Bitedelite jak byś porównała kompakt cb z sypkim podkładem regulującym?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:35   #69
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mnie brązery nie kręcą. Za to róże.. Mam 2 ulubione ze 100% pure.
Bitedelite jak byś porównała kompakt cb z sypkim podkładem regulującym?
Ja mam naturalnie wyraźne rumieńce więc muszę uważać z kolorami by nie wyglądać jak prosiaczek

Już gdzieś porównywałam te produkty ale widzę, że jednak nie było to w tym wątku.. Różnice są subtelne - krycie lepsze w kompakcie, użytkowanie też na plus bo nie brudzę wszystkiego dookoła jak przy sypkim, noszę go w torebce (choć rzadko potrzebne są poprawki bo te podkłady nie ścierają się tak jak zwykły fluid).
Podkład sypki posiada filtr SPF15 (i tak uzywam filtrów 50SPF w kremie pod, więc dla mnie nei ma to znaczenia ale uważam, że to istotna cecha) dużym plusem sypkiego jest to, że mozna go mieszać z innymi minerałkami - ja np. bardzo lubię efekt jaki daje wymieszanie tego podkładu z korektorem\rozświetlaczem Flash Eye - odrobinka rozświetlacza wysypana na wieczko i wymieszana z porcją pudru - to mój patent na zdrowy "glow", bardzo naturalny efekt bez żadnych świecących drobinek nie tylko na żywo ale i na zdjęciach twarz wychodzi pięknie. Bez tego rozświetlacza cera też wygląda pięknie! Gdybym miała zdecydować czy kupić kompakt czy sypki, kupiłabym sypki bo jest bardziej wydajny i daje więcej możliwości, kompakt sprawdzi się jako uzupełnienie (do poprawek, do torebki).
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:25   #70
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Po co ja tu weszłam. Już chce probki goldenow i warm, a róż Japanese Cherry to coś przepieknego. Idę stąd zanim się złamię.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 12:34   #71
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

ja od siebie polecam jeszcze roz charming. czarujący, jak nazwa wskazuje.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 18:58   #72
guapissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 315
Dot.: Clare Blanc

Nie wiem gdzie to umiescic Dziewczyny mialabym do odsprzedania puder w kolorze warm 520 . Zupelnie sie nie sprawdzil w moim przypadku, a nie lubie jak cos mi sie kurzy na polce Uzyty 5 razy
Za to roz cudo
guapissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:09   #73
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Po co ja tu weszłam. Już chce probki goldenow i warm, a róż Japanese Cherry to coś przepieknego. Idę stąd zanim się złamię.
zgadza się, ten róż jest przepiękny, kolor i trwałość
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:15   #74
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie to umiescic Dziewczyny mialabym do odsprzedania puder w kolorze warm 520 . Zupelnie sie nie sprawdzil w moim przypadku, a nie lubie jak cos mi sie kurzy na polce Uzyty 5 razy
Za to roz cudo
A jaka pojemność i jaka cena???
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:32   #75
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez guapissima Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie to umiescic Dziewczyny mialabym do odsprzedania puder w kolorze warm 520 . Zupelnie sie nie sprawdzil w moim przypadku, a nie lubie jak cos mi sie kurzy na polce Uzyty 5 razy
Za to roz cudo






Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
A jaka pojemność i jaka cena???
Dziewczęta, na Wizażu sprzedaż jest zabroniona. Dopuszczalne są jedynie wymiany
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:18   #76
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, na Wizażu sprzedaż jest zabroniona. Dopuszczalne są jedynie wymiany
Ok rozumiem ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:34   #77
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clare Blanc

A ma ktoś swatche tych odcienie Buff? One bedą tak jak buff z Revlona czy to tylko nazwa taka sama? Na Facebooku nie ma tych swatchy...

A jeszcze - miała któraś z Was Everyday Minerals? Jak one się zachowują w porównaniu np do Annabelle, Amilie, Clair i Clare Blanc?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 19:48   #78
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A ma ktoś swatche tych odcienie Buff? One bedą tak jak buff z Revlona czy to tylko nazwa taka sama? Na Facebooku nie ma tych swatchy...

A jeszcze - miała któraś z Was Everyday Minerals? Jak one się zachowują w porównaniu np do Annabelle, Amilie, Clair i Clare Blanc?
ja niestety nie ma porównania bo przygodę z minerałami zaczęłam stosunkowo niedawno i to od podkładu regulującego clare blanc, który okazał się tak świetny, ze nie mam potrzeby szukania czegoś innego. Nie mam tez oliwkowej cery więc i z tym odcieniem buff nie pomogę
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 20:08   #79
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A ma ktoś swatche tych odcienie Buff? One bedą tak jak buff z Revlona czy to tylko nazwa taka sama? Na Facebooku nie ma tych swatchy...

A jeszcze - miała któraś z Was Everyday Minerals? Jak one się zachowują w porównaniu np do Annabelle, Amilie, Clair i Clare Blanc?

Jakiś czas temu pisałam na fb pod tymi swatchami podkładów kiedy pojawią się BUFF'y ale nie dostałam odpowiedzi.
Wczoraj napisałam w PW na fb do firmy, może odpiszą. Jak odpiszą to na pewno dam znać
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 20:13   #80
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clare Blanc

Cały tydzień czekałam na przesyłkę próbki z Clare i dzisiaj się upomniałam o numer nadania, bo paczki nie ma nadal. Odpisali mi, że w wyniku przeniesienia siedziby poczty nie mieli możliwości wysłania w tym tygodniu paczki i poszła dopiero dzisiaj. W ramach rekompensaty mam 10 % rabatu na zakupy u nich coraz bardziej jestem przekonana do zakupu całego opakowania podkładu Tylko niech najpierw próbkę przetestuję
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 20:36   #81
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Cały tydzień czekałam na przesyłkę próbki z Clare i dzisiaj się upomniałam o numer nadania, bo paczki nie ma nadal. Odpisali mi, że w wyniku przeniesienia siedziby poczty nie mieli możliwości wysłania w tym tygodniu paczki i poszła dopiero dzisiaj. W ramach rekompensaty mam 10 % rabatu na zakupy u nich coraz bardziej jestem przekonana do zakupu całego opakowania podkładu Tylko niech najpierw próbkę przetestuję
A to farciara!!! :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 08:27   #82
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clare Blanc

Dziewczyny, który odcień z Clare Blanc odpowiadałby mniej więcej Golden 03 z Clair Minerals?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

i ogólnie jak z ich jasnością? Bo na swatchach na fb wszystkie wyglądają jakoś jasno...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 09:43   #83
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który odcień z Clare Blanc odpowiadałby mniej więcej Golden 03 z Clair Minerals?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

i ogólnie jak z ich jasnością? Bo na swatchach na fb wszystkie wyglądają jakoś jasno...
Patrzac na swatche to chyba najlepiej odpowiada mu 620 z goldeniw. Ew 550 z warm ale one mi w roz wpadaja, albo moj ekran znieksztalca kolory.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:22   #84
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który odcień z Clare Blanc odpowiadałby mniej więcej Golden 03 z Clair Minerals?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

i ogólnie jak z ich jasnością? Bo na swatchach na fb wszystkie wyglądają jakoś jasno...

golden 03 w clair to wbrew pozorom jeden z jasniejszych odcieni.
clare blanc ma bogata oferte dla bladziochow, to trzeba im przyznac.
kolory są jasne, a ciemne są chyba głownie ostatnie :P

jezeli w clair celowalas w goldeny, radzilabym ci z clare blanc przejrzec goldeny i warmy od polowy w gore...

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Patrzac na swatche to chyba najlepiej odpowiada mu 620 z goldeniw. Ew 550 z warm ale one mi w roz wpadaja, albo moj ekran znieksztalca kolory.
musi mocno znieksztalcac kolory, bo warmy z clare blanc są chlodno żółte i nie maja nic z rozowego. wiem co mowie, mam warm'a 520 i monitor do grafiki
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 13:18   #85
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

musi mocno znieksztalcac kolory, bo warmy z clare blanc są chlodno żółte i nie maja nic z rozowego. wiem co mowie, mam warm'a 520 i monitor do grafiki
No u mnie na tym zdjęciu kolry od 540 wzwyż są u mnie świnkowo-różowe :P https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1435415075

Jednak z doświadczenia wiem, że bardzo ważna jest też baza a więc karnacja osoby testującej - u różnych osób podkład może mieć różny odcień

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-07-20 o 13:19
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 13:28   #86
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
No u mnie na tym zdjęciu kolry od 540 wzwyż są u mnie świnkowo-różowe :P https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1435415075

Jednak z doświadczenia wiem, że bardzo ważna jest też baza a więc karnacja osoby testującej - u różnych osób podkład może mieć różny odcień
u mnie jedynie 570 ma jakby podton brzoskwini, ale nie różu.
w ogole nie mgoe nosic podkladow z rozowym tonem, bo mam naczynka na polikach i nosie no i bardzo szybko sie rumienie (wywala mi zaraz po ostrych potrawach etc...). o ile z naczynkami daje sobie rade i juz czesciej ich nie ma niz sa, tak z rumiencami nie umiem dlatego nosze podklady z lekko zolta tonacja (zbyt zolte sa na mnie kurczakowe:P).
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:56   #87
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

kala__20

oto swatche dla ciebie
po pierwsze w tym wątku znajdziesz na drugiej stronie moje pierwsze swatche porównawcze gdzie pojawia się warm 520 i warm 540 (a wrzucę je i na tej stronie, co mi tam) a po drugie zrobiłam też dzisiaj szybkie swatche (przepraszam za niechlujne nierówne kreski, ale miałam lenia )

zdjęcie z większą ilością porównań:
amilie cashmere jest mniej pomarańczowy w rzeczywistości (o taki jak na zdjęciu z dzisiaj, tym z mniejszą ilością porównań :P)
prócz tego na tym zdjęciu są swatche grubą warstwą, bez rozmazania.


zdjęcie z mniejszą ilością porównań:
swatche roztarte, nie kładzione grubą warstwą.

1. amilie sesame: podtony delikatne brzoskwinio-pomarańczy
2. clare blanc 540 - podobny do amilie sesame ale ma wyraźny żółty podton (u mnie wychodzi kurczak )
3. clare blanc 520 - chłodny podton żółci, delikatny, może wyglądać na zabielony, ale jest po prostu chłodno żółty no i jasny bardzo
4. amilie cashmere - bardzo delikatnie mocniej chłodno-żółty od clare 520
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkladyswatchewszystko.jpg (815,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareamilie.jpg (170,8 KB, 91 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 11:46   #88
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
kala__20

oto swatche dla ciebie
po pierwsze w tym wątku znajdziesz na drugiej stronie moje pierwsze swatche porównawcze gdzie pojawia się warm 520 i warm 540 (a wrzucę je i na tej stronie, co mi tam) a po drugie zrobiłam też dzisiaj szybkie swatche (przepraszam za niechlujne nierówne kreski, ale miałam lenia )

zdjęcie z większą ilością porównań:
amilie cashmere jest mniej pomarańczowy w rzeczywistości (o taki jak na zdjęciu z dzisiaj, tym z mniejszą ilością porównań :P)
prócz tego na tym zdjęciu są swatche grubą warstwą, bez rozmazania.


zdjęcie z mniejszą ilością porównań:
swatche roztarte, nie kładzione grubą warstwą.

1. amilie sesame: podtony delikatne brzoskwinio-pomarańczy
2. clare blanc 540 - podobny do amilie sesame ale ma wyraźny żółty podton (u mnie wychodzi kurczak )
3. clare blanc 520 - chłodny podton żółci, delikatny, może wyglądać na zabielony, ale jest po prostu chłodno żółty no i jasny bardzo
4. amilie cashmere - bardzo delikatnie mocniej chłodno-żółty od clare 520
dzięki! Kurcze widziałam już chyba gdzieś to pierwsze zdjęcie Ale i tak widzę teraz, ze Warm 540 będzie za żółty, bo sesame właśnie też za żółty wychodzi. Więc albo warm 520 albo nic. Chyba że z innej gamy bym próbowała, ale to znowu kasa na próbki...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:16   #89
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
dzięki! Kurcze widziałam już chyba gdzieś to pierwsze zdjęcie Ale i tak widzę teraz, ze Warm 540 będzie za żółty, bo sesame właśnie też za żółty wychodzi. Więc albo warm 520 albo nic. Chyba że z innej gamy bym próbowała, ale to znowu kasa na próbki...
no to pierwsze zdjęcie jest w tym wątku na stronie numer 2
wiedziałam, że gdzieś musi być, bo pamiętałam, że robiłam już jakieś porównanie z tymi podkładami.

pamiętaj, że ja jestem stosunkowo blada, więc może na tobie tak by się nie wybijał ten odcień?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:25   #90
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Clare Blanc

Clare Blanc - odhaczone.
Szkoda, że nadal nie znalazłam ideału. W porównaniu z mat EDM - (przynajmniej narazie) wolniej przetłuszcza mi się po nim skóra, ale za to okropnie podkreśla suche skórki. Generalnie mieszanka EDM mat i jojoba (tak, taka ze mnie desperatka, że już podkłady mieszam) dawała świetne efekty wizualne, ale... za to szybko się przetłuszczałam. Plus był taki, że skóra przetłuszczała się równomiernie = brak efektu ciasta.
Jak widać - wszystko zależy od podkładu, który znajduje się pod podkładem... Chyba przetestuję jeszcze Chrimaluxe, a następnie mieszankę Clare Blanc i EDM Jojoba. Może w końcu...

(nawiasem - polecam celować w jaśniejsze odcienie niż podpowiada wam intuicja (a raczej doświadczenie) - byłam pewna, że 420 będę musiała przyciemniać, a jest w sam raz - nie za ciemny, nie za jasny)
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2015-07-23 o 19:26
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.