Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-04, 20:47   #3211
Wykrzyknik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 35
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Z tego co wiem A raczej podsluchalam to Doktorek jedzie na jakieś seminarium. Więc piątek może być ciężki bo wcale nie jest powiedziane że przyjmie wszystkie..
Wykrzyknik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-04, 21:17   #3212
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Haha A ja zrozumiałam że jedzie na jakieś wesele ale mogłam się przesłyszeć bo ja Go czasem w tej maseczce nie słyszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 07:03   #3213
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ma ktoś może kontakt do pań/pani trzymającej kolejkę w Tarnowie? Błagam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 07:56   #3214
kasiaaa992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, jak teraz wyglądają kolejki ?

Muszę się dostać w poniedziałek do doktorka ( tak po jego nieobecności w sobotę i niedzielę).O której warto już być by być w tej zacnej "15" . ? Pytam, bo to moje pierwsze podejście do monitoringów.
kasiaaa992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 09:32   #3215
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez kasiaaa992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak teraz wyglądają kolejki ?

Muszę się dostać w poniedziałek do doktorka ( tak po jego nieobecności w sobotę i niedzielę).O której warto już być by być w tej zacnej "15" . ? Pytam, bo to moje pierwsze podejście do monitoringów.
Wg mnie wcześniej, skoro nie ma Jureczka w weekend to będzie boom w poniedziałek.
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 13:33   #3216
kasiaaa992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Martakal20 Pokaż wiadomość
Wg mnie wcześniej, skoro nie ma Jureczka w weekend to będzie boom w poniedziałek.

czyli bliżej 8 rano czy 12 , bo nigdy nie byłam.
kasiaaa992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 14:00   #3217
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez kasiaaa992 Pokaż wiadomość
czyli bliżej 8 rano czy 12 , bo nigdy nie byłam.
Ja myślę, że jak chcesz się dostać tak napewno i masz tylko możliwość to bliżej 8, 9 to jest ciężko wyczuć, bo za każdym razem jest inaczej ale jeśli Ci bardzo zależy na poniedziałku to ja bym poszła z rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 14:26   #3218
marcela939
Przyczajenie
 
Avatar marcela939
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 23
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

A numerki od nowa obowiązują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcela939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 14:37   #3219
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez marcela939 Pokaż wiadomość
A numerki od nowa obowiązują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ostatnim czasie jak byłam to nie było numerków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 14:41   #3220
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja raz jak byłam to dr kazał odliczyć 15 osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 14:44   #3221
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Madziulka jeśli to było w ostatnią sobotę to się spieszył i dlatego przyjął tylko 15tkę
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 15:47   #3222
Wykrzyknik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 35
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi gdyby zależało że muszę być w poniedziałek poszlabym 8-9 z ładowarką do telefonu
Wykrzyknik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 16:18   #3223
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzwonili do mnie z Dębicy ale nie odebrałam bo byłam w pracy i teraz nie mogę się dodzwonić a mam być w niedziele, nie wiecie czy tam coś się zmieniło?

Swoja drogą orientujecie się jak to jest, skoro laparo mam w pon rano a chcą mnie wypuścić we wtorek dopiero, czy jest szansa żeby wypisali w pon na wieczór, ponieważ nie mam jak stamtad wrócić we wt:/ ?
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 16:28   #3224
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Martakal20 Pokaż wiadomość
Dzwonili do mnie z Dębicy ale nie odebrałam bo byłam w pracy i teraz nie mogę się dodzwonić a mam być w niedziele, nie wiecie czy tam coś się zmieniło?

Swoja drogą orientujecie się jak to jest, skoro laparo mam w pon rano a chcą mnie wypuścić we wtorek dopiero, czy jest szansa żeby wypisali w pon na wieczór, ponieważ nie mam jak stamtad wrócić we wt:/ ?
Ja wyszłam w ten sam dzień popołudniu ale na własne żądanie. Normalnie musiałabym zostać do kolejnego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 16:32   #3225
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Madziulka jeśli to było w ostatnią sobotę to się spieszył i dlatego przyjął tylko 15tkę
To było chyba 2 tygodnie temu w sobotę, ale faktycznie nie spodziewał się że tak dużo osób będzie, a o 20 musiał wyjechać do Krakowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 17:20   #3226
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ninooo Pokaż wiadomość
Ja wyszłam w ten sam dzień popołudniu ale na własne żądanie. Normalnie musiałabym zostać do kolejnego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje za info w taki razie zapytam jak będę na miejscu Chyba raczej nie powinno nic się wydarzyć ;-) Jak czułaś się na wieczór po zabiegu?
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 20:35   #3227
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Martakal20 Pokaż wiadomość
Dziękuje za info w taki razie zapytam jak będę na miejscu Chyba raczej nie powinno nic się wydarzyć ;-) Jak czułaś się na wieczór po zabiegu?
Zabieg miałam z samego rana, a wyszłam coś koło 16, 17. Nie czułam się jakoś super, byłam obolała (chyba bardziej nawet obojczyki i klatka piersiowa niż te małe nacięcia) ale stwierdziłam, że wolę leżeć w domu niż w szpitalu. Gdyby coś się działo zawsze można wrócić albo udać się do pobliskiego szpitala, nie mogą przecież odmówić pomocy... U mnie wszystko było dobrze tylko byłam obolała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 22:05   #3228
hanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Martakal20 Pokaż wiadomość
Dzwonili do mnie z Dębicy ale nie odebrałam bo byłam w pracy i teraz nie mogę się dodzwonić a mam być w niedziele, nie wiecie czy tam coś się zmieniło?

Swoja drogą orientujecie się jak to jest, skoro laparo mam w pon rano a chcą mnie wypuścić we wtorek dopiero, czy jest szansa żeby wypisali w pon na wieczór, ponieważ nie mam jak stamtad wrócić we wt:/ ?
Mialam laparoskopie na endo. Nie bylabym w stanie wyjsc tego samego dnia. Dzien po tez nie czulam sie komfortowo wychodzac. Najchetniej zostalabym kolejny dzien w szpitalu.
Moim zdaniem lepiej zostac co najmniej tyle ile zalecaja. Jak cos sie bedzie dzialo to masz opieke na miejscu. Nie licz na to ze na sorze w szpitalu ktos Ci szybko pomoze. Moj maz po wypadku czekal 10h na lekarza na sorze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 22:24   #3229
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez hanne Pokaż wiadomość
Mialam laparoskopie na endo. Nie bylabym w stanie wyjsc tego samego dnia. Dzien po tez nie czulam sie komfortowo wychodzac. Najchetniej zostalabym kolejny dzien w szpitalu.
Moim zdaniem lepiej zostac co najmniej tyle ile zalecaja. Jak cos sie bedzie dzialo to masz opieke na miejscu. Nie licz na to ze na sorze w szpitalu ktos Ci szybko pomoze. Moj maz po wypadku czekal 10h na lekarza na sorze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam laparo czysto diagnostyczną i nic nie znaleźli więc nic nie robili podczas zabiegu. Jeśli ktoś ma endo czy cokolwiek znajdą przy okazji laparoskopii to zgadzam się, że można się czuć fatalnie i lepiej zostać na miejscu, żeby nie ryzykować jakiś powikłań. Sorry, bo nie dodałam tego wcześniej. Zresztą to też bardzo indywidualna sprawa jak się kto czuje po zabiegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ninooo
Czas edycji: 2020-08-05 o 22:25
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-06, 00:05   #3230
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cześć wszystkim

Zwracam się do Was z ogromna prośba o radę. Chciałabym się umówić do doktora na wizytę. W Krakowie niestety nie przyjmują nowych pacjentek, w Tarnowie robiłam już dwie próby zapisania się, niestety ani razu się nie dodzwoniłam. Zastanawiam się, nad tym żeby pojechać w dzień rejestracji do Tarnowa, ale o której tam być? Czy są kolejki przed klinika? Mam daleko i nie chciałabym się przejechać na darmo. A może jest jakiś sposób albo miejsce gdzie można się do doktora zapisać? Błagam o pomoc 😘
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 08:34   #3231
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Klaudia0555 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Zwracam się do Was z ogromna prośba o radę. Chciałabym się umówić do doktora na wizytę. W Krakowie niestety nie przyjmują nowych pacjentek, w Tarnowie robiłam już dwie próby zapisania się, niestety ani razu się nie dodzwoniłam. Zastanawiam się, nad tym żeby pojechać w dzień rejestracji do Tarnowa, ale o której tam być? Czy są kolejki przed klinika? Mam daleko i nie chciałabym się przejechać na darmo. A może jest jakiś sposób albo miejsce gdzie można się do doktora zapisać? Błagam o pomoc 😘

Hej. Ostatnio byłam na monitoringu w dniu zapisów w recepcji opowiadali, że ludzie od godz. 5 się już ustawiali osobiście przed wejściem. Z całej Polski, nawet z Ukrainy. Na pewno warto osobiście być bo jest 40 miejsc, a tyle osobiście się nie zjawi. Natomiast telefonicznie było ponad 400 połączeń i dwie osoby nie nadążały odbierać i zapisywać, ale i tak mówili, że lista zapełniła się w ciągu 45 minut.

Mi się udało telefonicznie rok temu kiedy też był boom, ale kręciłam w kółko od 7.

Zadzwoń do recepcji najlepiej popołudniu jak będzie większy luz i zapytaj o to. Rozmowni są, więc doradzą.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez marcela939 Pokaż wiadomość
A numerki od nowa obowiązują?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ostatnio nie ma numerków. Myślę, że w piątek i w pon ze względu na tą nieobecność będzie przyjmował cały dzień. Mam nadzieję, że będzie pilnował tempa
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 08:53   #3232
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katia100 Pokaż wiadomość
Doktor napewno zleci Ci badania immunologiczne bo wiec warto iść do dr wcześniej żeby nie tracić czasu. Na badania się trochę czeka a później na wyniki również. Mi po pierwszym nieudanym transferze zarodka przebadanego PGS zlecił badania kir i inne. A ty zarodki miałaś przebadane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mialam. I nie wiem czy chce badać... tyle jest opinii, ze juz sama nie wiem ale chyba się nie zdecyduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 10:13   #3233
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do dziewczyn które jutro wybierają się na monitoring. Doktor przesunął wizyty. Ja miałam mieć o 15.30, a mam o 20.00. Więc nie wiem o której godzinie bedzie monitoring.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 11:30   #3234
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Powiedzcie mi dziewczyny, bo coś czarno widzę ten monitoring, jestem w pracy do 15 więc najwcześniej u dr będę o 16 i boję się że się nie załapię - co się stanie jeśli przy cyklu stymulowanym nie pojawię się na usg i nie zrobię zastrzyku ovitrelle? Zdarzyło się to którejś z Was? Sprawdzam od razu czarny scenariusz..
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 11:35   #3235
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez monika_k13 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny, bo coś czarno widzę ten monitoring, jestem w pracy do 15 więc najwcześniej u dr będę o 16 i boję się że się nie załapię - co się stanie jeśli przy cyklu stymulowanym nie pojawię się na usg i nie zrobię zastrzyku ovitrelle? Zdarzyło się to którejś z Was? Sprawdzam od razu czarny scenariusz..
Moze zadzwon i zapytaj jak jutro bedzie wygladal monitoring. Zastrzyk zawsze możesz zrobić sama tylko dobrze by bylo żeby dr Ci dokładnie określił kiedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 11:42   #3236
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Właśnie dzwoniłam, dr będzie jutro od 12 i monitoring będzie przeplatany z wizytami. Tak wiem że mogę zrobić sama tylko no właśnie, kiedy.. Próbuje się po prostu zabezpieczyć na wypadek gdyby mi się jednak nie udało dostać na monit, co lepiej zrobić, nie podawać ovitrelle w ogóle czy podać mniej więcej w tym samym dniu cyklu co zwykle, bez kontroli usg. Była może któraś z Was w podobnej sytuacji?
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 12:04   #3237
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez monika_k13 Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniłam, dr będzie jutro od 12 i monitoring będzie przeplatany z wizytami. Tak wiem że mogę zrobić sama tylko no właśnie, kiedy.. Próbuje się po prostu zabezpieczyć na wypadek gdyby mi się jednak nie udało dostać na monit, co lepiej zrobić, nie podawać ovitrelle w ogóle czy podać mniej więcej w tym samym dniu cyklu co zwykle, bez kontroli usg. Była może któraś z Was w podobnej sytuacji?
A może pójść jednorazowo na usg do kogoś innego, jak nie uda się dostać do doktora i podać sobie zastrzyk jak pęcherzyk będzie odpowiedniej wielkości? Ja bym się bała nie brać w ogóle zastrzyku, bo mogą się porobić torbiele.
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 16:28   #3238
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja bym chyba wolała zrobić na slepo zastrzyk niż nie zrobić w ogóle, z obawy o torbiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2020-08-06 o 16:29
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 16:39   #3239
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
A może pójść jednorazowo na usg do kogoś innego, jak nie uda się dostać do doktora i podać sobie zastrzyk jak pęcherzyk będzie odpowiedniej wielkości? Ja bym się bała nie brać w ogóle zastrzyku, bo mogą się porobić torbiele.
Ja dojeżdżam z innego miasta i tak robiłam kilka razy że szłam do innego lekarza jak nie mogłam jechać na monitoring do Tarnowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 20:35   #3240
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny chodzące do Tarnowa ile czekałyście przy decyzji o in vitro na rozpoczęcie wszystkiego? Bo wiem, że to w Krakowie wtedy, ale trzeba się znowu zapisywać i czekać czy doktorek to załatwia i od razu można zaczynac całą procedurę ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.