Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-26, 12:18   #1831
xNowaliax
Przyczajenie
 
Avatar xNowaliax
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Podobno kofeina, arnika, acerola i witamina c klasycznie rozjaśnia przebarwienia, więc może cienie też bo w lusime mam i mi pomaga.

Edytowane przez xNowaliax
Czas edycji: 2021-03-29 o 16:17
xNowaliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 14:08   #1832
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

a na worki pod oczami????
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 15:51   #1833
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
a na worki pod oczami????
Medycyna estetyczna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 14:35   #1834
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
a na worki pod oczami????
Ja mam problem z workami pod oczami od urodzenia + deliaktne cienie. Wiem, ze nie napisze niczego odkrywczego ale przy walce z workami bardzo wazny jest higieniczny tryb zycia. Przede wszystkim trzeba sie wysypiac, ograniczac kontakt oczu z komputerem i z telefonem, do tego bardzo wazna jest odpowiednia dieta - uboga w sol + picie sporej ilosci wody, aktywnosc fizyczna.

Z kosmetykow to mi pomaga zel arnikowy z Flos Leku - wersja forte jak i ta w zoltym opakowaniu jest fajna. Natomiast bardzo fajnie zarowno na redukcje workow jak i cieni wplynelo serum azjatycki Cukier Under Eye.

Ale tak jak pisalam, gdy nie wysypiam sie albo jem mocno doprawione ptorawy sola to niestety zaden kosmetyk nie pomoze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 13:47   #1835
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam problem z workami pod oczami od urodzenia + deliaktne cienie. Wiem, ze nie napisze niczego odkrywczego ale przy walce z workami bardzo wazny jest higieniczny tryb zycia. Przede wszystkim trzeba sie wysypiac, ograniczac kontakt oczu z komputerem i z telefonem, do tego bardzo wazna jest odpowiednia dieta - uboga w sol + picie sporej ilosci wody, aktywnosc fizyczna.

Z kosmetykow to mi pomaga zel arnikowy z Flos Leku - wersja forte jak i ta w zoltym opakowaniu jest fajna. Natomiast bardzo fajnie zarowno na redukcje workow jak i cieni wplynelo serum azjatycki Cukier Under Eye.

Ale tak jak pisalam, gdy nie wysypiam sie albo jem mocno doprawione ptorawy sola to niestety zaden kosmetyk nie pomoze.
no właśnie ja nie jestem fanką mocno solonych potraw i nawet soli do zimniaków sobie szczędzę za co zawsze mi kraczą nad uchem, że jest niedosolone co do wody to piję sobie te około 2 litry dziennie, ale jednak staram się jakoś tak 2 godzinki przed snem już dać sobie na luz z piciem czegokolwiek, bo zauważyłam, ze wtedy rano czuję się serio napęczniała. mam jeszcze pytanie: jakie składniki są w tym produkcie że ma to pomóc na worki pod oczami? nie mogę znaleźć inci a tak sobie znajdę i poszukam info o składnikach na google scholar czy coś by wszystko zweryfikować
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 14:10   #1836
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
no właśnie ja nie jestem fanką mocno solonych potraw i nawet soli do zimniaków sobie szczędzę za co zawsze mi kraczą nad uchem, że jest niedosolone co do wody to piję sobie te około 2 litry dziennie, ale jednak staram się jakoś tak 2 godzinki przed snem już dać sobie na luz z piciem czegokolwiek, bo zauważyłam, ze wtedy rano czuję się serio napęczniała. mam jeszcze pytanie: jakie składniki są w tym produkcie że ma to pomóc na worki pod oczami? nie mogę znaleźć inci a tak sobie znajdę i poszukam info o składnikach na google scholar czy coś by wszystko zweryfikować
Warto tez zbadac nerki i niedobory potasu. Moze tez ogolnie jesz malo warzyw czy owocow mimo ze np. az tak nie solisz.

Jak wpiszesz te kosmetyki w google to Ci wyskocza skladniki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 12:09   #1837
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Polecam zrobić sobie takie badania.
Sama mam podobny problem i u mnie wyszło, że mam mocz nie taki, bo pojawiło się tam osad itp. Najprawdopodobniej jakieś problemy z pęcherzem. Zaczęłam się leczyć i worki pod oczami mi się zmniejszyły. Poza tym arnika która jest w tym kremie garisell, ale ja osobiście nie jestem fanką Propylene glycol w składzie, ale to już kto co lubi. Sama mogę polecić od siebie arnikę, zieloną herbatę, zieloną kawę, kofeinę, ruszczyk kolczasty, acerolę, skwalan czy niacynamid. Poczytaj sobie nawet o nich na jakiej zasadzie one działają na worki pod oczami, bo sporo badań na ich temat było z tego co wiem i się orientuję.

Edytowane przez lifjaa
Czas edycji: 2022-01-28 o 10:54
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-23, 12:07   #1838
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

U mnie lepiej niż jakiekolwiek kosmetyki pomogło kilka zmian w swoim życiu:

Staram się wysypiać, wcześniej nie zwracałam na to uwagi i spałam 5-6 godzin dziennie. Jest to zdecydowanie za mało. Aktualnie śpię 7-8 godzin dziennie, czuję się lepiej i widze ze zmniejszyły się znacznie opuchnięcia i zmarszczki pod oczami.

Jak również staram się piić codziennie te 2-3 litry wody. ZMniejszenie podaży wody powoduje, ze woda zatrzymuje się w ciele oraz powoduje nieestetyczne worki pod oczami, ma również wpływ na zwiększenie się widoczności cieni.

Z kosmetyków ostatnio przypasował mi krem pod oczy od Resibo xxx W sumie nie miałam do niego wielkich oczekiwań, dostałam go w prezencie. I jestem zaskoczona, bo jest to pierwszy krem pod oczy, który cokolwiek robi. Skóra jest lepiej nawilżona i wyglada zdecydowanie ładniej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-08-19 o 09:14 Powód: link po edycji
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-10, 07:04   #1839
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Jaki aktualnie możecie polecić produkt na cienie pod oczami i lekko opuchniete oczy?
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-11, 13:34   #1840
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Na worki i opuchliznę pomagają masaże rollerem jadeitowym. Okłady z torebki herbaty rumiankowej też się czasem sprawdzają.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 16:26   #1841
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

A coś trwałego i żeby były efekty? Wiadomo najlepszy byłby chirurg
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-16, 15:41   #1842
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Kadaw Pokaż wiadomość
A coś trwałego i żeby były efekty? Wiadomo najlepszy byłby chirurg
laser CO2? jest to dość kosztowne, ale słyszałam, ze jest to coś co działa. sama nie miałam robione, ale pewnie znajdą się tutaj osoby na innych wątkach nawet które powiedzą czy warto tak w sumie. sama dopóki mogę to się smaruje garisell, masuje wałkiem jadeitowym, mam maskę żelową, którą sobie wkładam do lodówki by się schłodziła. inna sprawa, ze też rzuciłam fajki i uważam za potas i sodę.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.