Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-15, 14:41   #1
asia_1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 1
Question

Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?


Witam .
Jestem na tym forum nowa , choæ mam nadzieje, ¿e pozostane na d³u¿ej . Zalozylam w±tek poniewa¿ nie potrafiê sama poradziæ sobie z tym co dzieje siê w moim ¿yciu . Jestem od trzech lat po rozwodzie z mê¿em . Mam dwunastoletni± córkê , sama jewstem o krok przed czterdziestka , ustabilizowane ¿ycie zamieni³o siê po zdradzie mê¿a w jaki¶ koszmar . Zawsze byli¶my fajna rodzinka , a jednak poszed³ w bok . Mia³am depresje , nie nawidzilam go . Probowalam u³o¿yæ sobie ¿ycie z kim innym , pomimo tego , ¿e Wojtek d³ugo walczy³ , próbowa³ naprawiæ swój b³±d, zapewnia³ ze kocha ...Jednak nie znalaz³am nikogo do sta³ego zwi±zku , mo¿e po prostu jestem za stara . On tez jest sam , przyje¿d¿a do nas dosyæ czêsto zabiera córkê do kina itp...Dwa tygodnie temu , wieczorem lekko siê zasiedzial , zebra³o nam siê na wspomnienia , córka zasnê³a , a my ....wyladowalismy w ³ó¿ku . Nie wiem jak to siê sta³o , ale ...by³o cudownie jak kiedy¶ , zupe³nie zapomnialam o zdradzie , chcia³am by ta noc nigdy siê nie koñczy³a , ale przecie¿ nie jeste¶my juz ma³¿eñstwem . Doszlam do wniosku ¿e nadal kocham ... Ale czy to ma sens ? Dwa razy nie wchodzi siê do tej samej rzeki . Maz narobi³ sobie nadziei , czêsto dzwoni , zbluzylismy siê do siebie ,,,,Co zrobiæ , mialyscie w ¿yciu podobne zdarzenia ?
asia_1975 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-15, 16:36   #2
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Nie mogê Ci napisaæ "daj mu szansê" ani "to bez sensu", bo nie wiem, co czujesz. Czy raczej oboje czujecie.

Cokolwiek postanowisz- przemy¶l to dobrze, ze wzglêdu na córkê. Mia³am jeszcze w liceum kole¿ankê, jej rodzice byli wtedy po rozwodzie. To, co siê tam wyprawia³o, to by³ cyrk. Jednego dnia by³o okej, tydzieñ pó¼niej ojciec nie chcia³ nawet jej i brata odwiedziæ, bo pok³óci³ siê z by³± ¿on±, a za dwa tygodnie kole¿anka zwierza³a nam siê, kompletnie sko³owana, ¿e rano zasta³a tatê w kuchni sma¿±cego jajecznicê w bokserkach. I tak w kó³ko. Nie jestem psychologiem, ale chyba nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, by widzieæ, jak ta hu¶tawka rozczarowañ i na nowo rozpalanych nadziei na ni± dzia³a³a.

Nie funduj tego swojemu dziecku, tyle tylko chcê Ci doradziæ.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-15, 16:46   #3
kassica31
Raczkowanie
 
Avatar kassica31
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

My¶lê, ¿e powinna¶ dobrze wszystko przemy¶leæ i porozmawiaæ z by³ym mê¿em. Z tego co piszesz wynika, ¿e oboje co¶ do siebie czujecie. Twój by³y chyba zrozumia³ swój b³±d i dosta³ porz±dn± nauczkê. Ca³y czas jednak walczy, a to chyba znak, ¿e jeste¶ dla niego wa¿na. Tylko od Ciebie zale¿y czy dasz mu szansê, czy jeste¶ w stanie wybaczyæ mu zdradê i zapomnieæ, bo je¶li nie to nie wracaj do niego, bo zatrujesz ¿ycie sobie, jemu i waszemu dziecku. Wspó³czujê Ci sytuacji w jakiej siê znalaz³a¶, podjêcie decyzji z pewno¶ci± jest bardzo trudne. Przemy¶l wszystko 100 razy zanim podejmiesz ostateczn± decyzjê. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
kassica31 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-15, 19:09   #4
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: £ó¿eczko - moje ulbione miejsce
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Wspó³czujê Ci, ale wiem co czujesz. Ja te¿ prze¿y³am taki powrót, z tym, ¿e powodem rozwodu nie by³a zdrada, ale zwyk³a niezgodno¶æ planów na przysz³o¶æ i ¿ycie. W sumie nawet nie wiem jak to siê sta³o, ale wrócili¶my do siebie po 16-tu latach. Ach, te sentymenty, potrafi± nie¼le nam±ciæ w g³owie, ale w moim przypadku, to by³a jednak pomy³ka. To ja wziê³am rozwód i potem znowu to ja odesz³am. My¶lê, ¿e w jaki¶ sposób skrzywdzi³am mojego by³ego, ale wci±¿ uwa¿am, ¿e nie ma sensu byæ ze sob± na si³ê i g³ównie ze wzglêdu na sentymenty. Prawda jest taka, ¿e to co by³o ju¿ nie wróci i my te¿ ju¿ nie jeste¶my tacy sami. W Twoim przypadku wszystko zale¿y od tego czy potrafisz byæ z tym samym facetem wiedz±c, ¿e Ciê zdtadzi³ i tak naprawdê oszuka³. Jak dla mnie zdrada to najpodlejsza rzecz, jak± mo¿na zrobiæ parnerowi w zwi±zku i bez wzglêdu na to jak mocno kogo¶ bym kocha³a, nie by³abym w stanie byæ z nim ju¿ razem. Nawet gdyby ¿a³owa³, cierpia³ i b³aga³ o przebaczenie, to nie i koniec. Bo wiem, ¿e nasze wspólne ¿ycie zamieni³oby siê w piek³o i nigdy ju¿ nie mia³abym do niego zaufania. Ale to jest moje zdanie, a Ty zrobisz jak Ci serce podpowie. ¯yczê Ci dobrego wyboru, g³ónie dla Ciebie, facet sobie zawsze jako¶ poradzi. Ale przede wszystkim nie podejmuj decyzji pod wp³ywem tego, ¿e jeste¶ za stara i ju¿ byæ mo¿e nikogo nie znajdziesz. To kompletna bzdura i je¿eli siê tylko trochê postarasz, to zawsze masz szansê na udany zwi±zek i ¿ycie, tylko nie zatrzaskuj sobie sama drzwi na ¶wiat i ludzi przed nosem!

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-08-15 o 19:19
green way jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-16, 09:53   #5
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

"Dwa razy nie wchodzi siê do tej samej rzeki" - to oznacza, ¿e...rzeka siê zmieni³a, bo wci±¿ p³ynie, a nie, ¿e drugi raz nie robi siê tego samego. Twój by³y ju¿ nie jest taki sam, ty te¿ nie, có¿ z³ego w seksie?
A mo¿e teraz potrafiliby¶cie byæ razem, bo...wszystko p³ynie i nie wchodzi siê dwa razy do tej samej rzeki.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-16, 10:48   #6
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 12 386
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

W spêdzonej wspólnie nocy nie ma nic z³ego, jednak skoro pytasz tutaj, co masz zrobiæ, to znaczy, ¿e nie jeste¶ pewna..
A powinna¶ byæ, bo my Twojego mê¿a nie znamy. Mo¿e sie okazaæ, ¿e wszystko sie u³o¿y i bêdziecie razem szczê¶liwi, a mo¿e byæ tak, ¿e m±¿ znowu Cie zdradzi. Musisz dobrze to przemy¶leæ, byæ mo¿e porozmawiaæ z nim, przegadac te sprawê. Powodzenia!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
„Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ”





solll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-16, 11:20   #7
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: £ó¿eczko - moje ulbione miejsce
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

M±¿ narobi³ sobie nadziei? A co z Twoimi nadziejami i wiar± w Wasz zwi±zek, które runê³y gruzem pod tym, co zrobi³ Twój m±¿? Piszesz, ¿e by³o sielankowo, ale chyba nie do koñca, skoro Ciê zdradzi³. Mówi siê, ¿e jak kto¶ zrobi³ to raz, to mo¿e zdradziæ znowu. Mnie zawsze zastanawia w takich przypadkach podej¶cie kobiet, które wol± udawaæ, ¿e nic siê nie sta³o i ¿yæ dalej z takim cz³owiekiem, ni¿ zdobyæ siê na odwagê i budowaæ swoje ¿ycie na nowo, z kim¶ uczciwym i szanuj±cym ich uczucia, kto zas³uguje na mi³o¶æ i zaufanie. Niestety kobiety lubi± po¶wiêcaæ siebie i swoje potrzeby dla dobra innych. Najpierw ch³opak, potem m±¿, dzieci... Wszyscy od nas czego¶ oczekuj±, maj± na nas swoje sposoby, a my dajemy siê podej¶æ i nabraæ na te sztuczki, bo przecie¿ jeste¶my tylko kobietami, no i kochamy, szkoda tylko, ¿e za bardzo i nie do koñca siebie. Powiem Ci tylko tyle, ¿e w takiej sytuacji , w jakiej teraz siê znalaz³a¶ wcale nie trudno bêdzie Wam zej¶æ siê ponownie, bo przecie¿ by³y siê napali³, Ty jeste¶ wyposzczona, a dziecko te¿ siê na pewno ucieszy, ¿e wróci stary ³ad, tylko co w tym wszystkim z Tob±? Bo jak ju¿ opadn± pierwsze emocje i pojawi siê znowu szara rzeczywisto¶æ i codzienna rutyna to mog± pojawiæ siê stare problemy, i co wtedy? Pamiêtaj, ¿e Twój m±¿ zawiód³ w³a¶nie wtedy, kiedy by³o Wam najlepiej i wszystko wydawa³o siê idealne. Wiêc mo¿e tak to w³a¶nie dzia³a, ¿e on do ¿ycia potrzebuje adrenaliny i dodatkowych wra¿eñ, a codzienne, zwyk³e ¿ycie to dla niego nuda? Dlatego z mojej strony odradzam po¶piech i skakanie do tej samej rzeki na g³ówkê, bez przemy¶lenia tego wszystkiego. I bezwglêdnie przed podjêciem decyzji zalecam terapiê rodzinn±, to na pewno pomog³oby Ci zrozumieæ siebie, t± ca³± sytuacjê i poznaæ lepiej Twojego by³ego mê¿a, którego chyba jednak nie do koñca znasz i rozumiesz. No i terapia mog³aby pomóc Twojemu by³emu dojrzeæ do roli mê¿a i ojca, oczywi¶cie je¿eli on tego naprawdê chce i jest gotów podj±æ wyzwanie. Ja bym jednak by³a bardzo ostro¿na w podejmowaniu takiej wa¿nej decyzji. Powodzenia

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-08-16 o 11:24
green way jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 14:32   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Ja na twoim miejscu spróbowa³abym. Skoro ¿adne z was nie u³o¿y³o sobie ¿ycia z kim¶ innym, a m±¿ zdaje siê szybko po¿a³owa³ skoku w bok... Mo¿e warto daæ mu szansê.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-22, 20:53   #9
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 287
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Rodzice mojej przyjació³ki dwa razy siê pobierali i dwa razy rozwodzili.... Do koñca pozostali przyjació³mi (jej ojciec ju¿ niestety zmar³). Ws³uchaj siê w siebie, co Ci podpowiada serce? "Nie wchodzi siê dwa razy do tej samem rzeki" to tylko slogan. Mo¿e ta przerwa by³a Ci potrzebna, aby zamkn±æ za sob± problem zdrady i oczy¶ciæ siê, byæ gotow± zacz±æ od nowa bez obci±¿eñ?
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 16:58   #10
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: £ó¿eczko - moje ulbione miejsce
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Cytat:
Napisane przez frida99 Poka¿ wiadomo¶æ
Rodzice mojej przyjació³ki dwa razy siê pobierali i dwa razy rozwodzili.... Do koñca pozostali przyjació³mi (jej ojciec ju¿ niestety zmar³). Ws³uchaj siê w siebie, co Ci podpowiada serce? "Nie wchodzi siê dwa razy do tej samem rzeki" to tylko slogan. Mo¿e ta przerwa by³a Ci potrzebna, aby zamkn±æ za sob± problem zdrady i oczy¶ciæ siê, byæ gotow± zacz±æ od nowa bez obci±¿eñ?
O jakim oczyszczeniu mo¿na tu mówiæ? Ja go nie dostrzegam w ogóle, za to wygodê by³ego Pana Mê¿a i nadmierny sentymentalizm nie podszyty niestety ¿adn± solidn± dawk± zdrowego rozs±dku autorki postu rzucaj± mi siê w oczy i to bardzo. Aha, i kompletna niedojrza³o¶æ ich obu w kwestii odpowiedzialno¶ci za emocjonalne i spo³eczne przygotowanie do ¿ycia ich dziecka, które w radosnej i wielkiej "mi³o¶ci" sp³odzili. Ale ¿ycie moja droga to nie tylko spontaniczny seks, który mo¿e siê nam przytrafiæ w chwili s³abo¶ci, ale przede wszystkim odpowiedzialno¶æ za szczê¶liwe i spokojne ¿ycie swoje i swoich najbli¿szych. To tak¿e pewno¶æ, ¿e to co dwoje ludzi stworzy³o i nosi miano "zwi±zku" nie runie z dnia na dzieñ z powodu naszej niestabilno¶ci emocjonalnej, czy spontanicznego porywu namiêtno¶ci. U Was wszystko jest na opak, pokrêcone, niedograne i nie do koñca dojrza³e. A powiada siê, ¿e ca³y o¶rodek decyzyjny powinien mie¶ciæ siê w mózgu, a doradczy w sercu. Ale có¿, je¿eli Twoim ¿yciem rz±dzi organ po³o¿ony du¿o ni¿ej, to tak to potem wygl±da, ¿e nie maj±c w³asnego, stanowczego zdania kierujesz siê opiniami przypadkowych osób na forum
green way jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 16:38   #11
Adonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Czy to ma sens, zale¿y tylko od relacji waszych i dziecka, bo ono i jego dobro jest najwa¿niejsze. Je¶li s± korzystne, to powinni¶cie jak najbardziej spróbowaæ jeszcze raz.
Moja kuzynka wziê³a rozwód, po roku siê ponownie pobrali i ¿yj± szczê¶liwie ich dzieci te¿ s± szczê¶liwe.
Adonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 19:10   #12
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

sama musisz odpowiedzieæ sobie na pytanie, czy jeste¶ w stanie wybaczyæ zdradê i ponownie zaufaæ komu¶, kto, moim zdaniem, potraktowa³ Ciê w najpodlejszy z mo¿liwych sposobów. mog³abym cierpieæ, mog³abym têskniæ i nadal kochaæ tê osobê, ale nie wróci³abym, bo wiem, ¿e stale wêszy³abym podstêp i nawet je¶li by³aby czy¶ciutka jak ³za, nie czu³abym siê spokojna i pewna tego zwi±zku. mam pewne do¶wiadczenie i wiem, ¿e babiarz w wiêkszo¶ci przypadków pozostanie babiarzem, bo to poniek±d styl ¿ycia.
__________________
Dopóki mogê i¶æ o w³asnych si³ach,
pójdê tam, gdzie
zechcê.


sistermorphine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-28, 17:13   #13
Karoolciaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Cze¶æ moje drogie.
Ja niestety te¿ mam kaca moralnego z tym tematem zwi±zanego. U mnie sytuacja do¶æ podobna z ta ró¿nic± ¿e On kogo¶ ma ja jestem sama i rozstali¶my siê po jego zdradach . Jako¶ tak wysz³o ¿e po 3 latach wyl±dowali¶my w ³ó¿ku z tym ¿e na wstêpie powiedzia³ ¿e to jednorazowe zdarzenie i nie bêdzie powrotów itp. Ja niestety go jeszcze kocham i dlatego uleg³am ale jest mi teraz z tym ¼le . Tylko nie rozumiem bo podczas jak sie kochali¶my pad³o ¿e zdanie ¿e nawet bardzo mu seksu ze mn± brakowa³o. Mimo ¿e go kocham to powrotów te¿ nie chcê tylko zastanawia mnie jego intencja bo z jego opowiadañ przebiera sobie w panienkach. Ju¿ sama nie wiem co mam o tym wszystkim my¶leæ . Mo¿e któras z was napisze mi co¶ co mi pomo¿e bo inaczej jak kto¶ z boku popatrzy na jaki¶ problem.
Pozdrawiam
Karoolciaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 20:36   #14
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: £ó¿eczko - moje ulbione miejsce
Wiadomo¶ci: 1 003
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Cytat:
Napisane przez Karoolciaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ moje drogie.
Ja niestety te¿ mam kaca moralnego z tym tematem zwi±zanego. U mnie sytuacja do¶æ podobna z ta ró¿nic± ¿e On kogo¶ ma ja jestem sama i rozstali¶my siê po jego zdradach . Jako¶ tak wysz³o ¿e po 3 latach wyl±dowali¶my w ³ó¿ku z tym ¿e na wstêpie powiedzia³ ¿e to jednorazowe zdarzenie i nie bêdzie powrotów itp. Ja niestety go jeszcze kocham i dlatego uleg³am ale jest mi teraz z tym ¼le . Tylko nie rozumiem bo podczas jak sie kochali¶my pad³o ¿e zdanie ¿e nawet bardzo mu seksu ze mn± brakowa³o.
A s³ysza³a¶ takie powiedzenie, ¿e: "jêzyk nie ma o¶ci, skrzywi siê i wypro¶ci"? Facet u¿ywa ile wlezie i bajeruje panienki g³odnymi kawa³kami, a one (razem z Tob±) my¶l±, ¿e to jest jakie¶ g³êbsze uczucie. Gówno prawda! To tylko chcica i nie by³aby¶ Ty, to dobra by³aby ka¿da inna, byleby chêtna. Facet podpiera swoje liche mêskie ego takimi numerkami, a Ty mu jeszcze w tym pomagasz, bo upewniasz go tym, ¿e nie potrafisz mu odmówiæ. On jest cienki Bolek, a Ty zupe³nie straci³a¶ rozum oddaj±c siê takiej ³achmycie, która oszukiwa³a Ciê bêd±c z Tob± w zwi±zku. No ale przecie¿ go jeszcze kochasz i zupe³nie nie wiesz jak to siê sta³o, ¿e wyl±dowali¶cie razem w ³ó¿ku po 3 latach... ¯enada i czas siê leczyæ kobieto, bo to mog± byæ pocz±tki Alzheimera...
green way jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-03-08, 00:10   #15
andzelika88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

Mia³am tak± sytuacjê z moim by³ym mê¿em i odpu¶ci³am nie chcia³am jeszcze raz przechodziæ przez zdradê i pó¼niej znowu cierpieæ :/
andzelika88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2023-02-03, 18:44   #16
adamuskrk
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Seks z by³ym mê¿em ? Czy tylko mnie to dopad³o ?

witam, moje osobiste odczucie jest takie, ¿e skoro jest Ci przyjemnie w tej rzece to przychod¼ do niej i k±p siê w niej je¶li sprawia Ci to przyjemno¶æ stara mi³o¶æ nie rdzewieje a takie powiedzenie, ¿e nie wchodzi siê dwa razy do tej samej, rzeki to zabobony jakie¶ licz± siê prawdziwe uczucie i emocje i tym siê kieruj droga kobieto pozdrawiam serdecznie singiel adam ca³y czas szukaj±cy swojej ewy
adamuskrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-02-03 19:44:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.