Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-28, 23:10   #2041
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

W internetowym sklepie Lush świąteczne -50%
https://www.lush.com/pl/pl/c/pl-wyprzedaz
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 22:33   #2042
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Poszukuję lekko lub średniokryjącego podkładu rozświetlającego i jakiegoś nawilzajacego korektora o srednim/mocnym kryciu. Najchętniej te, które wypróbuję stacjonarnie w S i D.

Miałam Born This Way, ale po eliminacji przebarwień do niczego mi takie krycie niepotrzebne. Poza tym to ten wiek, że chcemy rozświetlać i nie pudrować

Dodatkowo przygarnęłabym dobry, ciemnobrązowy eyeliner w mazaku. Też wolę zmacać niż brać online.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 09:46   #2043
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Poszukuję lekko lub średniokryjącego podkładu rozświetlającego i jakiegoś nawilzajacego korektora o srednim/mocnym kryciu. Najchętniej te, które wypróbuję stacjonarnie w S i D.

Miałam Born This Way, ale po eliminacji przebarwień do niczego mi takie krycie niepotrzebne. Poza tym to ten wiek, że chcemy rozświetlać i nie pudrować

Dodatkowo przygarnęłabym dobry, ciemnobrązowy eyeliner w mazaku. Też wolę zmacać niż brać online.
Zerknij na podkład YSL all hours-wygląda bardzo naturalnie i nie trzeba pudrować
Podobno tez Nars Reflekting jest fajny i mam ochote sprobować

Jesli chodzi o korektor to moje ulubione to niezmiennie Nars Radiant Creamy i It Cosmetics bye under eye-minimalna ilosc poprawia wygląd a przez to ze daje malutko nie postarzam skory pod oczami
Mimo pierwszych wątpliwosci siegam tez po Charlotte Tilbury z gąbeczką ale lubie go gdy mam dzien "tusz i korektor i nic wiecej na twarzy" bo wygląda super naturalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 13:39   #2044
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie kupowałam tam już dawno, ale info, że wszystkie opłaty są pobierane, więc to 450 euro to powinna być już finalna kwota.
Zrobiłam to zamówienie i nie było żadnych dopłat, ale wysyłka była z Włoch. Jednego dnia zamówienie, a na drugi dzień paczka już u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 13:55   #2045
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Poszukuję lekko lub średniokryjącego podkładu rozświetlającego i jakiegoś nawilzajacego korektora o srednim/mocnym kryciu. Najchętniej te, które wypróbuję stacjonarnie w S i D.

Miałam Born This Way, ale po eliminacji przebarwień do niczego mi takie krycie niepotrzebne. Poza tym to ten wiek, że chcemy rozświetlać i nie pudrować

Dodatkowo przygarnęłabym dobry, ciemnobrązowy eyeliner w mazaku. Też wolę zmacać niż brać online.
https://www.sephora.pl/p/better-than...er-619065.html zobacz sobie ten mam go i jest bardzo fajny
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 09:13   #2046
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Na sephora są prezenty do zakupów ChT ale mi się nie dodają do koszyka - możecie zerknąć czy Wam działa?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 09:22   #2047
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Poszukuję lekko lub średniokryjącego podkładu rozświetlającego i jakiegoś nawilzajacego korektora o srednim/mocnym kryciu. Najchętniej te, które wypróbuję stacjonarnie w S i D.

Miałam Born This Way, ale po eliminacji przebarwień do niczego mi takie krycie niepotrzebne. Poza tym to ten wiek, że chcemy rozświetlać i nie pudrować

Dodatkowo przygarnęłabym dobry, ciemnobrązowy eyeliner w mazaku. Też wolę zmacać niż brać online.
Jak nieco budżetowo to polecę Sephorowy Better Skin- ja mam podkład, a korektor ponoć zbiera super opinie w necie. Ja z podkładu początkowo nie byłam bardzo zadowolona, bo wydawało mi się, że ma za małe krycie, ale w ciągu dnia jakoś tak fajnie wygląda i nie znika.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zrobiłam to zamówienie i nie było żadnych dopłat, ale wysyłka była z Włoch. Jednego dnia zamówienie, a na drugi dzień paczka już u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo to super, i tempo ekstra.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 10:03   #2048
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pojawilo sie wiecej zdjec i swatche tej nowej Love Face Palette Nataszy.
Wyglada slodko to opakowanie, ale szkoda, ze blysk tylko jeden.
No i rozswietlacz dosyc zolty, chociaz wmiare jasny. Kolor rozu tez fajny.
A i teraz dali opcje wyjmowanych cieni wreszcie.
Hmm jest całkiem całkiem... chociaż z tej poprzedniej palety ten kremowy róż mi stwardniał i ciężko go wydobyć... pomyślę nad tą nową ale z drugiej strony... czy ktoś kiedyś zużył taka paletę?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89450014]Też ją miałam, ale rozwaliłam ją i wyjęłam tylko ten różowy róż i przełożyłam go do magnetycznej paletki z innymi ulubionymi różami Nie było trudno rozerwać to opakowanie, bo to wszystko z kartonu jest zrobione. Straszna tandeta Ale róż fajny; wypiekany, nasycony ma kolor, lekko połyskujący, udany Sama wiesz, bo masz

Od męża dostałam Aquę Allegorię Mandarine Basilic Guerlaina. Nie jest to mój ulubiony zapach, ale obleci

Skoro to prezenty, to nie Twoja wina przecież

Ja się cały czas tylko gapię na paletkę cieni z Floraris Otwieram, podziwiam, zamykam i odkładam do szuflady, nie mam sumienia kalać tej piękności...[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

kurczę jakoś mi szkoda rozwalać tego opakowania mimo, że szkaradne jest

piękny prezent od męża mój już dawno temu porzucił kupowanie prezentów po tym jak ja w niego rzuciłam jednym z nietrafionych

floralis też mnie ciągnie - piekne cudeńka, ale oni testują na zwierzętach?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 12:32   #2049
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hmm jest całkiem całkiem... chociaż z tej poprzedniej palety ten kremowy róż mi stwardniał i ciężko go wydobyć... pomyślę nad tą nową ale z drugiej strony... czy ktoś kiedyś zużył taka paletę?


Też mam poprzednią wersję tej paletki (tą jaśniejszą wersję) i też stwardniał w niej róż. Nie płakałam po nim, bo mi się kolor nie podobał. Rozświetlacza zresztą też nie.
Ale cienie bardzo fajne.
Ta nowość na szczęście zupełnie mi się nie podoba, nie moje kolory.

Też chciałabym wiedzieć czy ktoś kiedykolwiek (z mejkapomaniaczek) żużył jakąkolwiek paletkę do ostatniego okruszka

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
kurczę jakoś mi szkoda rozwalać tego opakowania mimo, że szkaradne jest


Szkaradne i ile miejsca zajmuje ! Jako, że moja toaletka już pęka w szwach, to rozerwałam to to na strzępy. Mega satysfakcjonujące, polecam

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
piękny prezent od męża mój już dawno temu porzucił kupowanie prezentów po tym jak ja w niego rzuciłam jednym z nietrafionych

O kurde

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
floralis też mnie ciągnie - piekne cudeńka, ale oni testują na zwierzętach?
No właśnie dziewczyny mnie tu uświadomiły, że jak to robione w Chinach, to raczej testowane na zwierzakach...

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Na sephora są prezenty do zakupów ChT ale mi się nie dodają do koszyka - możecie zerknąć czy Wam działa?
Nic nie wiedzę na ten temat, żadnych gratisów.

Właśnie kliknęłam paletkę Soft Glam od Anastasii. Czaiłam się na nią tyle czasu, ale zbyt droga była. Dzisiaj skorzystałam z kodu GOLD na -25% i już bardziej znośna cena.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-12-31 o 12:34
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 13:00   #2050
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89452611][COLOR=Silver]

Też chciałabym wiedzieć czy ktoś kiedykolwiek (z mejkapomaniaczek) żużył jakąkolwiek paletkę do ostatniego okruszka


Nic nie wiedzę na ten temat, żadnych gratisów.

Właśnie kliknęłam paletkę Soft Glam od Anastasii. Czaiłam się na nią tyle czasu, ale zbyt droga była. Dzisiaj skorzystałam z kodu GOLD na -25% i już bardziej znośna cena.[/QUOTE]

Jedyną paleta która zuzyłam w całości (no w 90%) była ChT Exagger eyes, lubiłam ja tak bardzo że teraz poluję na drugą - jest w gratisie na sepho ale nie dodają się te gratisy - zobacz tutaj jest i jak wejdziesz na jakikolwiek przedmiot ChT też się pokazuje info o graitisach
https://www.sephora.pl/beauty-offers.html
druga oferta:
Promocja obowiązuje na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania w prezencie pomadki Walk of No Shame Matte Revolution przy zakupach za min. 469 zł. Przy zakupach za min. 679 zł – pomadki Walk of No Shame Matte Revolution oraz palety cieni Exagger-Eyes Luxury Palette, a przy zakupach za min. 899 zł – pomadki Walk od No Sham Matte Revolution, palety cieni Exagger-Eyes Luxury Palette oraz bazy rozświetlającej Wonderglow. Oferty nie łączą się ze sobą. Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie produktów marki Charlotte Tilbury.

Bardzo lubiłam soft glam - zazdroszczę używania

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2022-12-31 o 14:40
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 15:35   #2051
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jedyną paleta która zuzyłam w całości (no w 90%) była ChT Exagger eyes, lubiłam ja tak bardzo że teraz poluję na drugą - jest w gratisie na sepho ale nie dodają się te gratisy - zobacz tutaj jest i jak wejdziesz na jakikolwiek przedmiot ChT też się pokazuje info o graitisach
https://www.sephora.pl/beauty-offers.html
druga oferta:
Promocja obowiązuje na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania w prezencie pomadki Walk of No Shame Matte Revolution przy zakupach za min. 469 zł. Przy zakupach za min. 679 zł – pomadki Walk of No Shame Matte Revolution oraz palety cieni Exagger-Eyes Luxury Palette, a przy zakupach za min. 899 zł – pomadki Walk od No Sham Matte Revolution, palety cieni Exagger-Eyes Luxury Palette oraz bazy rozświetlającej Wonderglow. Oferty nie łączą się ze sobą. Promocja obowiązuje wyłącznie przy zakupie produktów marki Charlotte Tilbury.

Bardzo lubiłam soft glam - zazdroszczę używania
Ta oferta wisi już jakiś czas, więc może po prostu jest już nieaktualna.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 17:24   #2052
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ta oferta wisi już jakiś czas, więc może po prostu jest już nieaktualna.
była aktualna wczoraj no cóż - tak to jest jak człowiek się czai
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 14:59   #2053
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89452611]Też chciałabym wiedzieć czy ktoś kiedykolwiek (z mejkapomaniaczek) żużył jakąkolwiek paletkę do ostatniego okruszka
.[/QUOTE]

Mnie się jedynie udaje zdenkować poszczególne cienie w paletach i co wtedy robię? Kupuję kolejną dla tych tylko cieni
Np. udało mi się zużyć do cna 3 cienie z wycofanej chyba palety ABH Sultry i póki jeszcze były dostępne kupiłam 2 na zapas, tylko dla tych 3 cieni
Ostatnio wykończyłam też dwa matowe cienie w malutkiej paletce Viseart Lilas (paletka ma 4 cienie - dwa maty i dwa błyszczące). Ponieważ udało mi się tego dokonać w stosunkowo krótkim czasie, to mam już 4 paletki w zapasie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 21:49   #2054
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

:Nowy rok stary bałagan na sepho Musiałam zrewidować mój zakup bo się okazało, że nie umiem zmienić dostawy dobrze że chociaż stacjo te rzeczy dostępne były, oprócz szminki Natashy No i rano w apce zupełnie inna promocję i kod mi pokazało nawet mam screena ehm kiedy oni się ogarną
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 06:51   #2055
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się jedynie udaje zdenkować poszczególne cienie w paletach i co wtedy robię? Kupuję kolejną dla tych tylko cieni
Np. udało mi się zużyć do cna 3 cienie z wycofanej chyba palety ABH Sultry i póki jeszcze były dostępne kupiłam 2 na zapas, tylko dla tych 3 cieni
Ostatnio wykończyłam też dwa matowe cienie w malutkiej paletce Viseart Lilas (paletka ma 4 cienie - dwa maty i dwa błyszczące). Ponieważ udało mi się tego dokonać w stosunkowo krótkim czasie, to mam już 4 paletki w zapasie


A które cienue z Sultry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 14:08   #2056
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


A które cienue z Sultry?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Fresh (pierwszy z lewej górny rząd), Twig (drugi z lewej dolny rząd) oraz Slate (drugi od prawej dolny rząd). Wszystkie maty.

To są dla mnie idealne cienie do lekkiego letniego makijażu, do szminki Chanel Infrarose
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 09:15   #2057
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Twig też lubie, tych jasnych nigdy nie używam w zadnej palecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 14:14   #2058
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Twig też lubie, tych jasnych nigdy nie używam w zadnej palecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jasnych używam często na całą powiekę i na to np. błysk na środku powieki lub/i w kąciku. Jasnym czasem też blenduję ciemne cienie ku górze albo rozjaśniam to, co za ciemne mi wyszło
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 15:01   #2059
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A znacie kosmetyki do włosów firmy Beaver? Możecie napisać opinie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-04, 15:14   #2060
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A znacie kosmetyki do włosów firmy Beaver? Możecie napisać opinie?
Stosowałam szampon z olejkiem z drzewa herbacianego i był bardzo spoko. Potem jakiś taki pomarańczowy z antyoksydantami i już mniej przypadł mi do gustu, ale bez tragedii. Mam też olejek naprawczy, który stosuje na końcówki czasem i jest fajny, mega wydajny i ładnie pachnie, ale bez jakiś spektakularnych efektów.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 17:49   #2061
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Stosowałam szampon z olejkiem z drzewa herbacianego i był bardzo spoko. Potem jakiś taki pomarańczowy z antyoksydantami i już mniej przypadł mi do gustu, ale bez tragedii. Mam też olejek naprawczy, który stosuje na końcówki czasem i jest fajny, mega wydajny i ładnie pachnie, ale bez jakiś spektakularnych efektów.
Dziekuję! czyli szału nie ma?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 17:55   #2062
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziekuję! czyli szału nie ma?
Szału nie, jakością porównałabym te kosmetyki hmm... do loreal professionnel? Ale jak cię coś konkretnego interesuje to może warto spróbować, zwłaszcza na promocji.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 20:13   #2063
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Szału nie, jakością porównałabym te kosmetyki hmm... do loreal professionnel? Ale jak cię coś konkretnego interesuje to może warto spróbować, zwłaszcza na promocji.
Nie no mam jedną odżywkę i całkiem ok i myślałam, że może inne ich kosmetyki do włosów są też równie fajne lub lepsze, a tak to mam masę innych
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 07:31   #2064
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jasnych używam często na całą powiekę i na to np. błysk na środku powieki lub/i w kąciku. Jasnym czasem też blenduję ciemne cienie ku górze albo rozjaśniam to, co za ciemne mi wyszło
Postanowiłam poprobować czegos innego i umalowałam sie inaczej
Zwykle używałam sredniego cienia na cala powieke i ciemniejszym cieniowalam np. Z ABH Modern renaissance Antique bronze na całość i warm taupe do roztarcia -zeby zobrazować "ciemność" makijażu
Jasne wersje to był u mnie make up no make up, ale musze poprobować bo moze było za duzo tego... i wygladałam na przemalowaną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 08:30   #2065
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Postanowiłam poprobować czegos innego i umalowałam sie inaczej
Zwykle używałam sredniego cienia na cala powieke i ciemniejszym cieniowalam np. Z ABH Modern renaissance Antique bronze na całość i warm taupe do roztarcia -zeby zobrazować "ciemność" makijażu
Jasne wersje to był u mnie make up no make up, ale musze poprobować bo moze było za duzo tego... i wygladałam na przemalowaną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do codziennego makijażu używam raczej jasnych cieni, bo mam wrażenie, że pod koniec dnia kiedy cera już nie jest taka świeża jak rano to jaśniejszy makijaż wygląda lepiej, bardziej świeżo.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 13:50   #2066
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Postanowiłam poprobować czegos innego i umalowałam sie inaczej
Zwykle używałam sredniego cienia na cala powieke i ciemniejszym cieniowalam np. Z ABH Modern renaissance Antique bronze na całość i warm taupe do roztarcia -zeby zobrazować "ciemność" makijażu
Jasne wersje to był u mnie make up no make up, ale musze poprobować bo moze było za duzo tego... i wygladałam na przemalowaną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba często wyglądam na przemalowaną, nawet jak używam jasnego cienia na całą powiekę, bo dolna powieka i załamanie zwykle mam dość intensywne.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 16:28   #2067
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja to chyba często wyglądam na przemalowaną, nawet jak używam jasnego cienia na całą powiekę, bo dolna powieka i załamanie zwykle mam dość intensywne.
Pudernica Team
najwazniejsze ze ewoluuje moj make up a nie zatrzymałam sie na mocnym oku i płaskiej matowej twarz, bo tylko podklad i puder nosiłam bez konturu, rózu i niczego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 16:55   #2068
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziekuję za polecajki. Stanęło na Tincie Chanel wersji lekkiej i budżetowym mazaku Sephora Collection. Miałam problem z odcieniami Make Up 4 Ever - albo różowe, albo ciemne. Był tylko wybór 3 podkładów, które stapiały się idealnie. Chyba ta pozostała dwójka to Smashbox i Fenty. Teraz tylko jakiś delikatny korektor.

Co powiecie na takie malowanie brwi? Dolne zdjęcie po mżawce, więc przytarte. Mojej brwi jest tylko ok 1cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3942.jpg (167,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3943.jpg (174,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3947.jpg (82,9 KB, 106 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 12:49   #2069
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Obserwujecie jakieś ciekawe blogi z kolorówką? Szukam inspiracji zakupowych

edit. Pani Robot tez bardzo lubię ten podkład
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 12:59   #2070
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Obserwujecie jakieś ciekawe blogi z kolorówką? Szukam inspiracji zakupowych
Blogów nie obserwuję żadnych, ale zwykle oglądam beauty kanały i filmiki z zapowiedziami nowości pt. will I buy it ?

Np. u Charlotte Holdcroft - tu jej najnowszy filmik z tej serii:

https://www.youtube.com/watch?v=VkZEBVA9TdM

Właśnie u niej mi wpadł w oko zapowiadany na wiosnę róż od Chantecaille

czy u Angeliki Nyqvist (też często wrzuca filmiki z zapowiedziami)

https://www.youtube.com/@AngelicaNyqvist

One korzystają przy kręceniu tych filmików z konta @chicprofileofficial na instagramie >> nie mam tam konta, to szczegółów nie znam.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-01-12 o 13:17
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.