Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-26, 15:19   #5011
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
My z jakichś 150 zeszlismy na 130 jeśli dobrze pamiętam. Albo nawet 125?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=3a699716aa851854b23aba0 23079d493c4073377;8674994 9]Ja to jestem słaba w negocjacje i tylko 4 tysiące urwałam, akurat tyle wynosiła prowizja dla agencji nieruchomości. Ogólnie to było 4 tysiące z 160.[/QUOTE]
No ja własnie przymierzam się do zakupu mieszkania i na myśl, że będę musiała się targować to mi słabo
Czuje, że jestem w tym totalną pipą i tak się zastanawiam z jakich kwot wychodzić, czy jak zaproponuje 20-30 tys mniej to mnie psami nie poszczują choć przy cenach w Warszawie to to jest jakieś ledwo 8% ceny
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-26, 16:03   #5012
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
No ja własnie przymierzam się do zakupu mieszkania i na myśl, że będę musiała się targować to mi słabo
Czuje, że jestem w tym totalną pipą i tak się zastanawiam z jakich kwot wychodzić, czy jak zaproponuje 20-30 tys mniej to mnie psami nie poszczują choć przy cenach w Warszawie to to jest jakieś ledwo 8% ceny
Zależy też co masz do zaoferowania.

Ja zeszłam dychę z ceny, ale tylko dlatego, że kupujący zgodzili się poczekać długo na mieszkanie (w międzyczasie kończyłam drugie), no i płacili gotówka, która była od ręki, nie musiałam czekać i mogłam wydawać na drugie jakbym miała czekać dłużej na czyjąś decyzję kredytową, a potem wypłatę środków to byłabym mniej chętna do opuszczenia i np wymagalabym większego wkładu własnego. Inna sprawa, że nie spieszyłam się ze sprzedaża. A chętnych było sporo.

W Warszawie jest taki rynek, że możesz mieć dużą konkurencję, a przez to może być trudniej z negocjacjami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-26, 16:34   #5013
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 800
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Może są tu wizażanki, które kupowały mieszkanie na rynku wtórnym? Jak dużą obniżkę, procentowo lub kwotowo, udało wam się wynegocjować od kwoty podanej w ogłoszeniu?



sytuacja sprzed miesiąca: kupując obecne mieszkanie wynegocjowałam 5 tysięcy, przy sprzedaży poprzedniego nie opuściłam ani złotówki, bo zainteresowanie było tak duże, że mogłam przebierać w kupujących
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-26, 16:36   #5014
swieczka23
Raczkowanie
 
Avatar swieczka23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Folie kazano mi zdjąć po 3 dniach. Może to inna folia i miałam nie zakładać ubrań na tatuaż, bo mogą się przyklejać. Jak ubrania, to pomiędzy skóra a ubraniem miała być folia. Choć wiadomo, im mniej czasu w folii, tym lepiej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
No mi kazał po 24 h zdjąć i smarować maścią, tylko ja cały czas pilnowałm by ta maść była na tym tatuażu i i w domu wiadomo w krótkich spodenkach chodziłam żeby szybciej sie goiło. I żadnej folii pozniej nie zakładałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swieczka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-26, 16:43   #5015
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 48

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-26 16:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.