Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-24, 12:42   #811
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, a czy macie jakieś opiniach o doktorach Ziemlewskim i Preibiszu? W poprzedniej części wątku jest tylko kilka wpisów o Ziemlewskim, w necie obydwoje mają dużo dobrych opinii. Przeszukałam ten wątek i nikt tu o nich nie pisał. Ktoś coś wie?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 19:46   #812
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

U mnie już za kilka dni nowe powiększanie - już trzecie.
Tym razem wybiorę się do innej pani doktor oraz na inny rodzaj kwasów - do wyboru mam Restylane lub Stylage Lips. Chyba zdecyduję się na 1mln, bo z tego co wiem nie ma połówek.
Od ostatniego zabiegu minęło już 5 miesięcy, kwas nadal się utrzymuje, ale chciałabym jednak jeszcze bardziej pełniejsze usta (oczywiście bez efektu karpia, tudzież żaby:P ).
W tym momencie kompletnie nie czuję bym coś w ustach miała, są miękkie, fajnie wyglądają pomalowane żywymi kolorami, nic złego się z nimi nie dzieje.

Nie znam nazwisk lekarzy o których piszecie - czy sprawdzałyście opinie na znanylekarz.pl
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 19:58   #813
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
U mnie już za kilka dni nowe powiększanie - już trzecie.
Tym razem wybiorę się do innej pani doktor oraz na inny rodzaj kwasów - do wyboru mam Restylane lub Stylage Lips. Chyba zdecyduję się na 1mln, bo z tego co wiem nie ma połówek.
Od ostatniego zabiegu minęło już 5 miesięcy, kwas nadal się utrzymuje, ale chciałabym jednak jeszcze bardziej pełniejsze usta (oczywiście bez efektu karpia, tudzież żaby:P ).
W tym momencie kompletnie nie czuję bym coś w ustach miała, są miękkie, fajnie wyglądają pomalowane żywymi kolorami, nic złego się z nimi nie dzieje.

Nie znam nazwisk lekarzy o których piszecie - czy sprawdzałyście opinie na znanylekarz.pl
Restylane - na pewno ma połówki żeby u mnie jakiś kwas wytrzymał 5 mscy zazdroszczę
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 08:47   #814
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
U mnie już za kilka dni nowe powiększanie - już trzecie.
Tym razem wybiorę się do innej pani doktor oraz na inny rodzaj kwasów - do wyboru mam Restylane lub Stylage Lips. Chyba zdecyduję się na 1mln, bo z tego co wiem nie ma połówek.
Od ostatniego zabiegu minęło już 5 miesięcy, kwas nadal się utrzymuje, ale chciałabym jednak jeszcze bardziej pełniejsze usta (oczywiście bez efektu karpia, tudzież żaby:P ).
W tym momencie kompletnie nie czuję bym coś w ustach miała, są miękkie, fajnie wyglądają pomalowane żywymi kolorami, nic złego się z nimi nie dzieje.

Nie znam nazwisk lekarzy o których piszecie - czy sprawdzałyście opinie na znanylekarz.pl

0,55 ml ma Juvererm Ultra Smile
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 23:37   #815
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Nie znam nazwisk lekarzy o których piszecie - czy sprawdzałyście opinie na znanylekarz.pl
Dr Preibisz ma bardzo dużo pozytywnych opinii na znanymlekarzu, sporo z nich dotyczy ust. Dr Ziemlewski też ma dobre opinie. Gdzieś czytałam (chyba na forum gazety jakiś dawny wpis) że dr Preibisz jest jednym z najlepszych specjalistów od ust z Wawie, ale ja się kompletnie nie znam, nigdy wcześniej nie zgłębiałam tematu i właśnie teraz szukam lekarzy godnych polecenia, tylko jakoś mało w tym wątku poleceń.
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 10:32   #816
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Dr Preibisz ma bardzo dużo pozytywnych opinii na znanymlekarzu, sporo z nich dotyczy ust. Dr Ziemlewski też ma dobre opinie. Gdzieś czytałam (chyba na forum gazety jakiś dawny wpis) że dr Preibisz jest jednym z najlepszych specjalistów od ust z Wawie, ale ja się kompletnie nie znam, nigdy wcześniej nie zgłębiałam tematu i właśnie teraz szukam lekarzy godnych polecenia, tylko jakoś mało w tym wątku poleceń.
Przecież na portalu "znany lekarz" lekarze płacą żeby miec duzo gwiazdek...
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 18:28   #817
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

No cóż...ja moją nową panią doktor znalazłam właśnie na portalu ZnanyLekarz i muszę przyznać, że ta zmiana wyszła mi tylko na dobre. Przed zabiegiem doktor uważnie oglądała moje usta z każdej możliwej strony, o wszystko wypytywała. Miałam przygotować również zdjęcia ust które mi się podobają, tak żeby miała jakiś obraz tego co chciałabym osiągnąć

No i przede wszystkim okazało się, że miałam poprzednio źle zrobioną wargę górną, która była o wiele za duża w porównaniu do dolnej.

Podobało mi się również to, że sam zabieg został rozbity na 2 części- w przeciagu tygodnia została wyznaczona wizyta kontrolna( w poprzednim gabinecie nie miałam!) i dostrzyknięcie kwasu. Fajne było również to, że pani doktor popracowała też nad okolicami ust- rynienkami i kącikami. Jestem zachwycona efektem!

Tym razem użyłam Stylage Lips 1 mln ( poprzednio Neauvia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180504_191610.jpg (56,7 KB, 276 załadowań)
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 18:38   #818
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Z przodu ładnie wyglądają, a jak z profilu? Bardzo odstają?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 11:21   #819
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Na razie niestety trochę wystają, mam lekką opuchliznę ( ale nie taką jak po kwasie Neauvia Intense) i małe siniaczki. Dodam zdjęcia gdy wszystko się już ułoży i zaleczy.

Jestem jednak zaskoczona tym, że usta w ogóle nie bolą, za pierwszym i drugim razem dochodziłam ponad tydzień do siebie i w tym czasie wolałam by nikt mnie nie widział
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:39   #820
Gosiaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

i jak efekty? zadowolona?
__________________
reklama
Gosiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:54   #821
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej! Jestem już zagojona Siniaczki już zeszły, opuchlizna również. Teraz czekam tylko aż kwas się zupełnie uleży, co jak wiadomo może potrwać i do miesiąca czasu.
Jestem bardzo zadowolona - modelowanie ust, zaraz obok "baby botoxu" i makijażu permanentnego brwi to moja najlepsza decyzja urodowa ever!
Nie boję się już nosić mocnych kolorów na ustach, fajnie wyglądają na nich wszystkie czerwienie i fuksje, czyli odcienie których do tej pory raczej nie wybierałam.
Jestem również zadowolona z wyboru nowej lekarki w Krakowie- szczególnie podobał mi się przeprowadzony przez nią długi wywiad przed zabiegiem, szczegółowo omówione przeciwwskazania, efekty niepożądane oraz kontrola kilka dni po (czego za pierwszym i za drugim razem nie miałam).
Jeżeli będę chciała podtrzymać efekt, który teraz mam, powinnam nie wcześniej niż na pół roku zgłosić się na następny zabieg, chociaż to wszystko zależy od mojego metabolizmu.
Jak mówi moja pani doktor, grunt to nie przesadzić, rozłożyć zabiegi w czasie i patrzeć całościowo na twarz, a nie wybiórczo.
Na dwóch pierwszych zdjęciach usta tydzień po zabiegu (trzecim)

Na ostatnim jest kolaż, na którym:
Pierwszy rząd od góry (1 i 2 zdjęcie) moja "wyjściówka"
Pierwsze po lewej w środkowym rzędzie, usta po 1 zabiegu (1 mln Neauvia Intense)
Drugie od prawej w środkowym rzędzie , usta po 2 zabiegu ( 0,8 mln Neauvia Intense)
Pierwsze od lewej w dolnym rzędzie, usta po 2 zabiegu pomalowane czerwoną szminką
Drugie od prawej w dolnym rzędzie, zaraz po 3 zabiegu ( 1mln Stylage Lips)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32095416_10211953896379047_4131865620876623872_n.jpg (80,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32186444_10211953904019238_2710662518883221504_n.jpg (80,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32149173_10211954151025413_1238160696873582592_n.jpg (100,8 KB, 291 załadowań)
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 22:20   #822
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Hej! Jestem już zagojona Siniaczki już zeszły, opuchlizna również. Teraz czekam tylko aż kwas się zupełnie uleży, co jak wiadomo może potrwać i do miesiąca czasu.
Jestem bardzo zadowolona - modelowanie ust, zaraz obok "baby botoxu" i makijażu permanentnego brwi to moja najlepsza decyzja urodowa ever!
Nie boję się już nosić mocnych kolorów na ustach, fajnie wyglądają na nich wszystkie czerwienie i fuksje, czyli odcienie których do tej pory raczej nie wybierałam.
Jestem również zadowolona z wyboru nowej lekarki w Krakowie- szczególnie podobał mi się przeprowadzony przez nią długi wywiad przed zabiegiem, szczegółowo omówione przeciwwskazania, efekty niepożądane oraz kontrola kilka dni po (czego za pierwszym i za drugim razem nie miałam).
Jeżeli będę chciała podtrzymać efekt, który teraz mam, powinnam nie wcześniej niż na pół roku zgłosić się na następny zabieg, chociaż to wszystko zależy od mojego metabolizmu.
Jak mówi moja pani doktor, grunt to nie przesadzić, rozłożyć zabiegi w czasie i patrzeć całościowo na twarz, a nie wybiórczo.
Na dwóch pierwszych zdjęciach usta tydzień po zabiegu (trzecim)

Na ostatnim jest kolaż, na którym:
Pierwszy rząd od góry (1 i 2 zdjęcie) moja "wyjściówka"
Pierwsze po lewej w środkowym rzędzie, usta po 1 zabiegu (1 mln Neauvia Intense)
Drugie od prawej w środkowym rzędzie , usta po 2 zabiegu ( 0,8 mln Neauvia Intense)
Pierwsze od lewej w dolnym rzędzie, usta po 2 zabiegu pomalowane czerwoną szminką
Drugie od prawej w dolnym rzędzie, zaraz po 3 zabiegu ( 1mln Stylage Lips)
piękne a co to za czerwona szminka na przedostatnim zdj.?
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:14   #823
Via19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 89
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cześć mam zawał i pytanie właśnie wróciłam z powiększenia 1ml, są ogromne! Wyglądam jak kaczor, czy to trochę zejdzie...? To normalne prawda? XD
Via19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 23:11   #824
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Niestety nie pamiętam dokładnie. Zdaje się, że któraś z Golden Rose.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cześć Oczywiście, że normalne. Najgorsza opuchlizna jest na 2-3 dzień ( jeszcze zatęsknisz za tym efektem hihi), potem wszystko się stabilizuje. Także spokojnie

Jakim preparatem robiłaś?



Dziewczyny, idę na całość! Zaszalałam i na lipiec umówiłam się na makijaż permanentny ust 3d w studio, w którym poprzednio robiłam brwi ( kreski cieniowane mam wykonane u innej linergistki).

To taka "wisienka na torcie" dla mnie��Cieszę się jak głupia!

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2018-05-15 o 20:25
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 08:52   #825
Via19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 89
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Hej. Nie pamiętam nazwy niestety mogę sprawdzić jak będę wieczorem w domu.



Jest git. Wczoraj rano już było duuuzo lepiej, dziś jest służbie dziękuję za wyjaśnienie bo mocno się martwiłam

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

*ślicznie
Via19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 16:06   #826
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy powiększanie mocno boli? Jestem taką panikarą, kogo polecacie ze Szczecina?
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 22:50   #827
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, dzisiaj jestem czwarty dzień po delikatnym powiększaniu ust. Głównie chodziło o wyrównanie asymetrii, z jeden strony dolna warga była węższa. Teraz jednak cały czas ta strona wygląda na bardziej pelną, ma inny kontur. Czy to jeszcze może się zmienić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9A84D602-9302-4E0E-A485-CB490F526C7E.jpg (36,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 3119FC82-7326-4493-9C91-9E59324D2E90.jpeg (97,8 KB, 179 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 22:48   #828
livv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2



---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez chloelove Pokaż wiadomość
Hej!

Przeglądałam Wasz wątek zanim zdecydowałam się na zabieg, więc dodaję info co zrobiłam i gdzie, bo wiem że dla osób szukających informacji będzie to pomocne.

Zdecydowałam się na 1 ml Restylane Kysse (ostatecznie wstrzyknięto odrobinę więcej bo po wykończeniu strzykawki zauważyłam asymetrię i trzeba było poprawić).

Zdjęcie przed i 1,5 doby po zabiegu. Usta jeszcze opuchnięte, ale dużo mniej niż na początku. Zaczynają mi się podobać.

W 4 godziny po zabiegu moje usta urosły do ogromnych rozmiarów a ja zaczęłam panikować Mimo, że pani doktor mówiła, że tak będzie.

Nie mam żadnych krwiaków/siniaków mimo że mam do tego duże skłonności. Górna warga już mięciutka, na dolnej jeszcze czuję sztywność ale nie ma grudek.

Robiłam zabieg w klinice La Este w Gdańsku. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumacząca i nie śpiesząca się z zabiegiem

Załącznik 7480636

Załącznik 7480641

Dajcie znać, co myślicie. To mój piewszy raz. Jutro idę do pracy i panikuję że wszyscy zauważą różnicę
Mnie podobają się usta nr1-bez powiększenia.
Dziwi mńe,że najcześciej powiekszają sobie usta panie,ktore mają i tak ładne. Ja mam straszną górną wargę-taka cienka,bezkształtna linia. Marzy mi suę ładny kształt ,ale za bardzo się boję...

Edytowane przez livv
Czas edycji: 2018-06-10 o 22:49
livv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:22   #829
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Czy powiększanie mocno boli? Jestem taką panikarą, kogo polecacie ze Szczecina?

Trochę boli nie ma co się oszukiwać ale nie tragicznie jak jest zrobione znieczulenie dentystyczne oprócz znieczulającej maści. Naprawdę o wiele mniej boli Sprawdzone na sobie. Miałam robione usta u kilku lekarzy, różnymi kwasami. Zachwycona byłam tylko u jednego doktora. Zrobił mi znieczulenie dentystyczne (o wiele mniej bolało). Kwas sobie wybrałam Juvederm i sie okazało, że to swietny kwas, długo sie utrzymuje w ustach. Doktor mówił, że jest bardzo plastyczny. Przed wypełnianiem porozmawiał ze mną, zapytał jakie mam oczekiwania, jak chciałabym aby usta wyglądały. Mi w sumie nie chodziło o jakies mega powiekszenie zebym miała kaczy dziób (jak DaisyDuck) hahaha a zeby były ładnie wymodelowane no i wiadomo, ze powiekszone ale tak w miare naturalnie. Jak pytasz o polecenie kogoś ze Szczecina to ja mogę polecić doktora <ciach>. Bardzo konkretny, uprzejmy, wie co robi

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-12 o 00:35
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 22:35   #830
cashmere dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam, ja powiększałam półtora roku temu 1 ml i się zastanawiam czy jeszcze raz sobie powiększyć. Który preparat polecacie stylage m czy juvederm, bo nie wiem na który sie zdecydować.


Pierwsze zdjęcie dzień po powiększaniu
Drugie pomalowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje1.jpg (71,3 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje3.jpg (75,2 KB, 155 załadowań)

Edytowane przez cashmere dreams
Czas edycji: 2018-06-22 o 22:39
cashmere dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 16:02   #831
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez cashmere dreams Pokaż wiadomość
Witam, ja powiększałam półtora roku temu 1 ml i się zastanawiam czy jeszcze raz sobie powiększyć. Który preparat polecacie stylage m czy juvederm, bo nie wiem na który sie zdecydować.


Pierwsze zdjęcie dzień po powiększaniu
Drugie pomalowane

Ja zdecydowanie wole Juvederm.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 18:56   #832
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dziewczyny, jestem już po makijażu permanentny ust! Nie powiem żeby należał on do najprzyjemniejszych zabiegów jakie miałam. Co prawda linergistka uprzedziła mnie że na ustach powiększanych bardziej odczuwa się bol podczas zabiegu. Kolor również wychodzi jaśniejszy niż zazwyczaj i dlatego potrzebna jest korekta do 2 miesięcy po pierwszym zabiegu.

Bardzo mi się podoba ten kolor, który mam teraz i nie chcialabym by bardziej zbladł.

Naprawdę polaczenie kwasu plus MP było trafioną decyzją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180623_194754.jpg (42,4 KB, 199 załadowań)
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 09:09   #833
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez cashmere dreams Pokaż wiadomość
Witam, ja powiększałam półtora roku temu 1 ml i się zastanawiam czy jeszcze raz sobie powiększyć. Który preparat polecacie stylage m czy juvederm, bo nie wiem na który sie zdecydować.


Pierwsze zdjęcie dzień po powiększaniu
Drugie pomalowane
Najlepszy preparat to Restylane, ale to moje skromne zdanie

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem już po makijażu permanentny ust! Nie powiem żeby należał on do najprzyjemniejszych zabiegów jakie miałam. Co prawda linergistka uprzedziła mnie że na ustach powiększanych bardziej odczuwa się bol podczas zabiegu. Kolor również wychodzi jaśniejszy niż zazwyczaj i dlatego potrzebna jest korekta do 2 miesięcy po pierwszym zabiegu.

Bardzo mi się podoba ten kolor, który mam teraz i nie chcialabym by bardziej zbladł.

Naprawdę polaczenie kwasu plus MP było trafioną decyzją
Cudne, cudne i jeszcze raz cudne. Wypisz - wymaluj moje usta, ale bez MP, może kiedyś rozważę, bo póki co mam takie po obrysowaniu konturówką i pomadką.
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:00   #834
InesJoven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Czy powiększanie mocno boli? Jestem taką panikarą, kogo polecacie ze Szczecina?

Ja mam tak samo...

Zarejestrowałam sie na Wizaż zeby sie rozeznac w temacie ust ale tu jest tyle ciekawych tematow ze chyba mnie pochłonie to forum

Witam wszystkie wizażanki

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wole Juvederm.

Dlaczego wolisz Juvederm? Jestem zielona w temacie. Jakie inne kwasy tez sa dobre?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------






Opowiedz mi prosze na privie o tym doktorze i wyslij mi jak mozesz swoje zrobione usta.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 14:59
InesJoven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 17:36   #835
cashmere dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej, w czwartek jestem umowiona na powiekszanie ust. Pierwsze zdjecie to moje obecne usta, półtora roku temu powiekszałam, ale efekt już zniknął. Drugie zdjecie takie jakbym chciała. Chciałam się zapytać, czy aby osiągnąć taki efekt to muszę w kontur wstrzyknąć kwas? Jakoś podnieść górną warge, wywinąć ? Bo ona tak jakby się chowała. Bedę wdzięczna za wszelkie sugestie

Edytowane przez cashmere dreams
Czas edycji: 2018-07-06 o 17:43
cashmere dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 19:52   #836
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

na tym drugim zdjęciu Pani przydałby się pernamentny ust- po powiekszeniu ust nie widać konturu na górnej wardze.W kontur wstrzyknąć najlepiej
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 12:28   #837
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anettetwor Pokaż wiadomość
Hej! Czy korzystał ktoś z zabiegów kosmetologicznych w gabinecie <ciach>. Chcę się tam wybrać, bo widziałam, że mają fajne oferty i promocje ale boję się, że efekt mnie nie zadowoli. Myślałam o lekkim powiększeniu ust no i makijażu permanentnym brwi. Czekam na Wasze opinie

Co za bezczelna reklama... W tym wątku pytasz dziewczyny czy któras była w tym gabinecie o który pytasz bo DOPIERO chcesz sobie zrobic usta i brwi a tego samego ranka (w odstepie kilkunastu minut) w innych watkach polecasz ten gabinet bo tam bylas i Ci super zrobili usta i brwi i maja super znizki, promocje bla bla bla... Na tym forum najcenniejsze sa opinie to opinie prawdziwych pacjentek/klientek a nie nie włascicieli/pracowników gabinetów i klinik

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-09 o 17:42
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 18:52   #838
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anettetwor Pokaż wiadomość
Hej! Czy korzystał ktoś z zabiegów kosmetologicznych w gabinecie <ciach>. Chcę się tam wybrać, bo widziałam, że mają fajne oferty i promocje ale boję się, że efekt mnie nie zadowoli. Myślałam o lekkim powiększeniu ust no i makijażu permanentnym brwi. Czekam na Wasze opinie

No niezadowoli skoro musisz reklamować i nikt inny (wiarygodny) tam nie był

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Co za bezczelna reklama... W tym wątku pytasz dziewczyny czy któras była w tym gabinecie o który pytasz bo DOPIERO chcesz sobie zrobic usta i brwi a tego samego ranka (w odstepie kilkunastu minut) w innych watkach polecasz ten gabinet bo tam bylas i Ci super zrobili usta i brwi i maja super znizki, promocje bla bla bla... Na tym forum najcenniejsze sa opinie to opinie prawdziwych pacjentek/klientek a nie nie włascicieli/pracowników gabinetów i klinik

Zgłosiłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-09 o 17:42
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 19:18   #839
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Co za bezczelna reklama... W tym wątku pytasz dziewczyny czy któras była w tym gabinecie o który pytasz bo DOPIERO chcesz sobie zrobic usta i brwi a tego samego ranka (w odstepie kilkunastu minut) w innych watkach polecasz ten gabinet bo tam bylas i Ci super zrobili usta i brwi i maja super znizki, promocje bla bla bla... Na tym forum najcenniejsze sa opinie to opinie prawdziwych pacjentek/klientek a nie nie włascicieli/pracowników gabinetów i klinik
brawo
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 15:34   #840
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Witam,
czy ktoś robił zabieg powiększania ust w Aesthetica Warszawa u Marioli Sztogryn? Jakie wrażenia i efekty? Na stronie nie ma informacji jakich kwasów używają.
A może polecicie mi jakąś klinikę gdzie przyjmują w soboty?
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.