instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 14:40   #61
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

a ja nie chciałam z kobietą jeździć. zawsze lepiej się z facetami dogadywałam Co prawda teorii uczyła nas babeczka, bardzo pozytywna i chyba z nią mogłabym jeździć... Ale jak zobaczyłam pierwszy raz mojego instruktora to podskczyłam z radości: młody facet, tylko 2 lata starszy ode mnie (24 lata)... Teraz zostało mi tylko 4 godziny jazdy i na myśl o tym, że już może nie będę z nim jeździć robi mi się strasznie smutno, bo się tak do siebie zbliżylismy, że czuję jakbym jeździła z kumplem a nie z instruktorem. Bardzo fajny okres mojego życia, właśnie mi się kończy, a nie wiem czy z babeczką potrafiłabym tak fajnie współpracować...
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 13:49   #62
jolllkawie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Dla mnie nie było znaczenia czy instruktorem będzie kobieta czy mężczyzna, ważne by dobrze mnie nauczył jeździć samochodem. Najpierw trafiłam na babkę która nie miała pojęcia o uczeniu cały czas tylko krzyczała i efekt był taki że odłożyłam sprawę prawka na ponad dwa lata po dwóch oblanych egzaminach. Potem zapisałam się na kurs jeszcze raz (za namowa męża) i trafiłam na Pana Marka Gancarza i on spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczył mi jeszcze raz ni efektem tego zdałam egzamin za pierwszym razem i teraz pewnie prowadzę samochód nawet w obcym mieście.
jolllkawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 15:01   #63
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Ja jeździłam z kobietą i NICZEGO mnie nie nauczyła,w dodatku o byle co strzelała focha. Dopiero gdy zaczęłam kupować dodatkowe jazdy u facetów,ogarnęłam to wszystko,co trzeba opanować do egzaminów. Nigdy bym nikomu nie polecała jazdy z kobietą,ale każdy sam decyduje co i kogo wybiera
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 17:35   #64
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: instruktor jazdy - lepszy mezczyzna czy kobieta?

Odkopałam, bo po przeczytaniu całości jestem dość mocno zdziwiona. Prawo jazdy to teraz u mnie temat numer jeden, muszę dołożyć swoje trzy grosze.
Nigdy nie miało dla mnie znaczenia czy będę jeździć z kobietą czy mężczyzną. Nie miałam też żadnych preferencji co do wieku, wzrostu czy nie wiem, koloru włosów. Zależało mi na doświadczonej, sympatycznej osobie z wiedzą i umiejętnością przekazywania jej. Dodatkowo chcę fajnej atmosfery na jeździe, bez krzyków czy złości jak mi coś nie wyjdzie, cierpliwości. To może zapewnić zarówno kobieta jak i facet. To co ma między nogami totalnie mnie nie obchodzi.
Obecnie jeżdżę z mężczyzną i prawdopodobnie zostanę z nim do końca kursu. Wszystko mi tłumaczy i nie złości się za jakieś błędy. Na jazdach jest luźna atmosfera, żartujemy sobie, rozmawiamy. Najbardziej przekonało mnie w nim to, że uczy jeździć ponad 10 lat i jest sympatyczny, a nie to że ma penisa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 17:35:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.