Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-15, 14:38   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja


Jestem załamana bo nie wiem co robić.
Zgubiłam gdzieś kiedyś kartkę z numerem PKK i nie mogę zapisać się na egzamin on line. Tą kartkę jak zgubiłam to kiedyś, ale nie pamiętam czy gdzieś w domu czy gdzieś po za domem.
Po prostu jej nie mam. Przeszukałam pokój, ale nie znalazłam. Dużo mebli w pokoju nie mam więc miałam do przeszukania tylko biurko i szafę.

Miałam w programie Picassa kiedyś zdj numeru PKK, ale ostatnio miałam robionego formata i wszystkie dane mam na dysku starym (o ile tam są). Przed formatem nawet w chmurze tego nie ukryłam (głupia ja) i wszystkie dane poszły się j...ć

Jak zwykle zamiast ułatwiać sobie życie to ja sobie je utrudniam

A najgorsze jest to, że jak miałam tworzony PKK to robiłam to w mieście rodzinnym w którym kiedyś mieszkałam bo wtedy byłam zameldowana jeszcze tam (miałam na dowodzie stare dane, że tak powiem, a teraz jestem zameldowana tu gdzie obecnie mieszkam). Daleko nie jest tam do mnie (100km), ale nie ma opcji abym tam jutro pojechała.Więc jedyne co mogę zrobić to pojechać do Wydziału Komunikacji w moim obecnym mieście w którym mieszkam i, żeby mi nadali nowy numer PKK tylko czy to jest mozliwe, czy oni wydadzą mi nowy numer PKK zważywszy na to, że profil PKK tworzyłam w innym mieście, w zupełnie innym województwie? (tam dokumenty składałam, pamiętam zanosiłam zdjęcia itd)

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji.
Nie wiem co robić...

Zawsze zapisywałam się on line na egzamin na prawo jazdy. Może kilka razy się zdarzyło, że osobiście byłam się zapisać, ale tak to on line bo wygodniej. No ale teraz miałam robionego formata, wszelkie dane chyba utraciłam (nowy system mam wgrany) (chyba, że są na dysku starym) i nie mam tego zdjęcia z numerem PKK, a zapisując się on line trzeba numer PKK wpisać.

Co zrobić?
Czy byliście w takiej sytuacji?
Czy w moim obecnym miejscu zamieszkania - nazwijmy je ''Y'' wydadzą mi nowy numer PKK?

Chyba, że wydziały komunikacji prześlą sobie jakoś dane - z miasta ''X'' do miasta ''Y'' jeśli istnieje taka możliwość

Jeszcze możliwością jest chyba zapisanie się osobiście na egzamin. Z tego co chyba pamiętam to nie musiałam im podawać numeru PKK tylko oni muszą to mieć w systemie.

Co radzicie zrobić?
Czy jest aż tak źle?

POMOCY
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 23:58   #2
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

no ale jak to sobie wyobrazasz ze dadza ci nowy numer PKK? to zupełnie tak jak bys startowała od zera- czyli musiałabys jeszcze raz isc na kurs itd bo pod starym masz zakodowane wszystko- kurs egzamin wewnętrzny itd
no ale przeciez nie ty jedna zapewne zgubiłas numer:-P
na stronie infocar znalazłam cos takiego
"Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ponowne odwiedzenie wydziału komunikacji, gdzie został wygenerowany numer. Tam za okazaniem dowodu osobistego, pracownik urzędu raz jeszcze wydrukuje kartkę z dotychczasowym numerem – przepisy nie przewidują możliwości zmiany numeru."
skoro nie masz mozliwosci udac sie tam gdzie zakładałas profil to chyba zostaje tylko osobiscie udac sie do osrodka i zaklepac termin (bo o ile pamietam przy ustalaniu terminu brano tylko ode mnie dowod)

no chyba ze blizej masz do szkoły gdzie robiłas kurs-tam przeciez tez maja twoj nr PKK

Edytowane przez marianna144
Czas edycji: 2018-08-15 o 23:59
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 00:02   #3
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

Jak potrzebowałam numeru PKK przy przepisywaniu się z jednego miejsca do drugiego, to po prostu zadzwoniłam do wordu, w którym do tamtej pory zdawałam i bez problemu podyktowali mi przez telefon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 06:23   #4
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

Też gdzieś zgubiłam - w nauce jazdy w której się uczyłam podali mi mój numer. Podobno bardzo częsty problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 20:17   #5
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no ale jak to sobie wyobrazasz ze dadza ci nowy numer PKK? to zupełnie tak jak bys startowała od zera- czyli musiałabys jeszcze raz isc na kurs itd bo pod starym masz zakodowane wszystko- kurs egzamin wewnętrzny itd
no ale przeciez nie ty jedna zapewne zgubiłas numer:-P
na stronie infocar znalazłam cos takiego
"Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ponowne odwiedzenie wydziału komunikacji, gdzie został wygenerowany numer. Tam za okazaniem dowodu osobistego, pracownik urzędu raz jeszcze wydrukuje kartkę z dotychczasowym numerem – przepisy nie przewidują możliwości zmiany numeru."
skoro nie masz mozliwosci udac sie tam gdzie zakładałas profil to chyba zostaje tylko osobiscie udac sie do osrodka i zaklepac termin (bo o ile pamietam przy ustalaniu terminu brano tylko ode mnie dowod)

no chyba ze blizej masz do szkoły gdzie robiłas kurs-tam przeciez tez maja twoj nr PKK
I tak nowy numer PKK msze mieć bo nie będe za każdym razem osobiście stawiać się w WORD abym się zapisała na egzamin. Zapisuję się on-line zawsze bo jest mi wygodniej i nie tracę tyle czasu. Udałam się do Wydziału Komunikacji i powiedziano mi, że numer przyślą tutaj gdzie obecnie mieszkam. Nie wiedziałam, że nie wydają nowego numeru PKK, ale już wiem bo to mi kobieta w UM powiedziała
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 10:17   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

Mi też dyktowali przez telefon.

Najpierw proponuję dodzwonić, wpisać w Google, a dopiero potem tak panikować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 13:20   #7
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Numer PKK - Profil Kandydata na Kierowcę. Patowa sytuacja

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mi też dyktowali przez telefon.

Najpierw proponuję dodzwonić, wpisać w Google, a dopiero potem tak panikować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie panikuje. Miałabym w Google sprawdzić swój nr PKK? Niby jak? Już to załatwiłam jak pisałam wyżej, muszę poczekać na numer PKK z UM. Będzie obsuwa w jazda h i w egzaminach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 14:20:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.