Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 19:33   #61
bene257
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

hej dziewczyny! czy coś jest wam wiadomo na temat Bankietowej oraz Pod dębami? W Bankietowej denerwuje mnie że wszystko jest "to się dogadamy", pod dębami konkretniej ale nie wiem czy nie będzie za małe menu - 160zł w tym jeśli chodzi o mięso 4 kawałki - nie wiem czy to nie za mało? nie planuje dużego wesela ok 50-60 osób ale chciała bym żeby jedzenia nie było za mało macie jakieś opinie o tych lokalach?
bene257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:13   #62
Bambi24
Raczkowanie
 
Avatar Bambi24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 32
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Pozdrawiam Panny Młode z mojego miasta! Ja jestem jeszcze przed, ale w fazie rozeznania. Co sądzicie o przyjęciu weselnym w Borowiance?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

do Bene257: mój znajomy też był w Bankietowej i też mu powiedzieli, że "dogadają się", ja raczej obawiałabym się takiego podejścia, bo może się okazać, że inaczej to dogadanie będzie wyglądało dla Was a inaczej dla właścicieli lokalu.
Bambi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:27   #63
bene257
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

a może znacie jakieś sale w Ostrowie które by miały hotele? zależy mi by były w mieście żeby już tych ludzi nie dowozić.. myślałam też o Komedzie tudzież Villi - ale tam nie ma ogrodu i to nie ten klimat
bene257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 22:34   #64
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez bene257 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! czy coś jest wam wiadomo na temat Bankietowej oraz Pod dębami? W Bankietowej denerwuje mnie że wszystko jest "to się dogadamy", pod dębami konkretniej ale nie wiem czy nie będzie za małe menu - 160zł w tym jeśli chodzi o mięso 4 kawałki - nie wiem czy to nie za mało? nie planuje dużego wesela ok 50-60 osób ale chciała bym żeby jedzenia nie było za mało macie jakieś opinie o tych lokalach?
Bankietową polecam
miałam tam roczek córki
jedzenie pyszne,
trochę było niejasności - kelnerzy spartolili sprawę - ale ostatecznie zeszli z ceny
Pod Dębami - kiedyś Samanta - tragedia!!!!!!!!!
za obiadem czekaliśmy 3godziny!!
klienci baaardzo byli rozgoryczeni i z krzykiem wychodzili
nie wiem jak jest teraz, bo jest nowy właściciel

ja miałam wesele z Stylowej, 4 latat temu - akurat po remoncie
jak dla mnie rewelacja
kelnerzy super, jedzenie pyszne i dużo, różne różniste
właściciele fajni i ceny bardzo dobre
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:18   #65
martalis22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Też się chętnie podzielę moimi doświadczeniami. Napisałam do kilku restauracji w sprawie wesela i odzew był różny. Najwięcej informacji uzyskałam ze Stylowej i Bankietowej. Zresztą bardzo miła obsługa, odpowiadali na najbardziej szczegółowe pytania. Najmniej dowiedziałam się z Komedy, z Folwarku brak odpowiedzi. Perła nawet maila nie ma
martalis22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:02   #66
beataeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez bene257 Pokaż wiadomość
a może znacie jakieś sale w Ostrowie które by miały hotele? zależy mi by były w mieście żeby już tych ludzi nie dowozić.. myślałam też o Komedzie tudzież Villi - ale tam nie ma ogrodu i to nie ten klimat
Z tego co mi wiadomo to Bankietowa ma też hotel. Ale nie wiem, czy polecałabym Ci ten lokal. Mój szwagier miał tam wesele i uczucia pozostały mieszane: jedzenie znakomite, sale też ok, jest ogród, ale kelnerzy beznadziejni; wesele było w dwóch salach, co mi się to bardzo nie podoba poza tym ludzie rozchodzili się na dworze, co sprawiło, że wesele było mało zgrane; jeszcze kwestia finansowa była też niejasna (chyba za napoje brali duże pieniądze); wódkę można było mieć swoją, ale nie roznosili jej kelnerzy, tylko samemu musieli to rozwiązać.
Ja miałam wesele w Villa Royal i byłam niesamowicie zadowolona, ale to było już ponad 4 lata temu, więc nie wiem jak jest obecnie. Minusem była niemiła pani kierownik.
beataeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:20   #67
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Poszukuję dobrej wizażystki/makijażystki do makijażu ślubnego. Możecie coś polecić?
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 12:57   #68
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez martalis22 Pokaż wiadomość
Też się chętnie podzielę moimi doświadczeniami. Napisałam do kilku restauracji w sprawie wesela i odzew był różny. Najwięcej informacji uzyskałam ze Stylowej i Bankietowej. Zresztą bardzo miła obsługa, odpowiadali na najbardziej szczegółowe pytania. Najmniej dowiedziałam się z Komedy, z Folwarku brak odpowiedzi. Perła nawet maila nie ma
no to obie są super
niedaleko bankietowej mieszkam nawet, 300 metrów
w bankietowej masz jedzenie można powiedzieć bardziej wyszukane, jakieś dodatki z melonem, granatem itp
a w stylowej - tradycyjne


gwiazdeczka
ja polecam studio kosmetyczne Effect, na Reymonta 14, makijaże są idealne, po prostu przepiękne
tak samo z paznokciami, rewelka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 19:00   #69
hankasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka1616 Pokaż wiadomość
Poszukuję dobrej wizażystki/makijażystki do makijażu ślubnego. Możecie coś polecić?
A ja polecam http://makeup-dominika.pl/ naprawdę świetny makijaż i z czystym sercem polecam, paznokcie również super i muszę jeszcze dodać że na zdjęciach makijaż wygląda rewelacja jak i przez całe wesele trzyma się świetnie. Warto umówić się na makijaż bo zawsze dobrany kolorystycznie do całości no i do panny młodej.
__________________
29.09.2012
hankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 13:53   #70
martyna47
Przyczajenie
 
Avatar martyna47
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Raszków
Wiadomości: 7
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Rodion w Biskupicach ( o ile się nie mylę)
Byłam na 20leciu slubu i było bardzo fajnie, a jedzenie przepyszne!

Pozdrawiam Ostrowianki
__________________
Znajdziecie mnie na :
Vanite92.blogspot.com
martina92.photoblog.pl



*~*

Jesteśmy razem 33 miesiące
7.09.2013 Nasz dzień <3

http://www.suwaczek.pl/cache/b340d159a1.png?html
martyna47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 20:17   #71
Kinfra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Dziewczyny a była któraś na weselu w
Ociążu - restauracja parkowa
lub
Odolanowie - restauracja kardamon
waham się między tymi dwiema restauracjami i chciałabym poznać Wasze opinie. Ślub za dwa lata więc jeszcze mogę grymasić troszeczkę
Kinfra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 16:57   #72
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Widziałam zdjęcia z wesela w kardamonie i była pod wrażeniem, naprawdę fajna, stylowa restauracja. Jeśli chodzi o parkową, byłam tam na weselu kilka lat temu i średnio mi się podobało.
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 14:11   #73
vicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 118
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Kardamon prezentuje się bardzo dobrze, na przyszły rok terminy do końca października są już pozajmowane.

Wie ktoś może coś na temat ośrodka Cegiełki? http://http://www.cegielki.net/ofert...wesela&lang=pl zastanawiam się ale chciałbym jeszcze dowiedzieć się jak to wszystko wygląda w praktyce (jedzenie,obsługa)
vicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 20:38   #74
kingaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez vicaa Pokaż wiadomość
Kardamon prezentuje się bardzo dobrze, na przyszły rok terminy do końca października są już pozajmowane.

Wie ktoś może coś na temat ośrodka Cegiełki? http://http://www.cegielki.net/ofert...wesela&lang=pl zastanawiam się ale chciałbym jeszcze dowiedzieć się jak to wszystko wygląda w praktyce (jedzenie,obsługa)
Jeśli chodzi o ośrodek Cegiełki koło Kobylej Góry to mogę go polecić. Jedzenie nawet smaczne. Sala ładna. Nie dawno remontowana więc już w ładnym wydaniu. Otoczenie przyjazne dzieciom. Bardzo przyjemna okolica. Mankamentem tego miejsca może być to, że pomimo sali pełnej gości, co prawda już nad ranem, obsługa sprząta sale, zabierając gościom prawie sprzed nosa talerze i jedzenie. Moim zdaniem z tym należy poczekać aż ostatni gość wyjdzie. Trochę to nie grzecznie i nieeleganckie. Pewnie można się jakoś dogadać z właścicielami.
kingaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 20:15   #75
paulinka5891
Raczkowanie
 
Avatar paulinka5891
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wlkp
Wiadomości: 302
GG do paulinka5891
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Kardamon - piękna sala.
W Okolicach Odolanowa - Restauracja Kaczory, w trakcie totalnego remontu. Podobno ma być lepsza od Kardamonu.

Zobaczymy Na moim weselu między innymi...:P
__________________
Catch me If jou can... ...

---------------------------------------------------
21 czerwiec 2014 r., godz: 15:00!!

Nasz dzień!!!
paulinka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:54   #76
ona1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Hej,

wychodzę za mąż w maju tego roku. Przygotowania rozpoczęły się już solidnie. Robimy przyjęcie w Stylowej. Wierzę, że wszystko będzie OK. Zespół mamy z Poznania - ROLAND. Mało mają reklamy w necie, ale podobno są rewelacyjni. Mój TŻ i jego rodzinka robili zdjęcia na niejednym weselu i Roland jest TOP ONE w rankingu. Pozostało mi tylko im zaufać.

Nie mam jednak oprawy muzycznej na ślub. Podoba mi się altówka lub skrzypce, choć też fajnie brzmi trąbka lub saksofon na ave maria, co do instrumentu nie jestem więc jeszcze zdecydowana. Chciałabym jednak, aby ktoś profesjonalnie odśpiewał moją wymarzoną piosenkę w kościele (Hanllelujah Cohena po PL), potrzebowałabym zatem instrument + wokal. Czy możecie coś polecić?
ona1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:19   #77
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Kardamon sala piękna
ale jedzenie niesmaczne i bardzo mało

ostatnimi czasy rządzi Mleczna Perła
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:13   #78
ona1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Mleczna Perła faktycznie ma fajną sale i obłożone terminy. Nie będę oceniać samej restauracji bo nigdy nie miałam okazji się tam stołować/ bawić, jednak Pani manager pozostawia wiele do życzenia. Jej kultura i sposób bycia sprawiły, że jedyne na co miałam ochotę to ucieczka. Nie wiem, może miała kiepski dzień. Jakiekolwiek pytanie z naszego standardowego zestawu pytań ucinane było tekstem: "no przecież Pani mówiłam, że wszystkie informacje są w menu, który dałam!". Sprawiała wrażenie, że rozmowa z nami jest jej bardzo nie na rękę, a na każde pytanie odpowiadała z łaską. Po kilku minutach miałam ochotę jak najszybciej się stamtąd wymiksować, bo nie widziałam sensu kontynuowania takiej rozmowy. W jej interesie powinno być złapać klienta, a nie robić łaskę, że w ogóle z nami rozmawia.


Knajpa jednak musi coś w sobie mieć, bo kalendarz weselny zapełniony.
ona1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 22:01   #79
blondiagnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez paulinka5891 Pokaż wiadomość
Kardamon - piękna sala.
W Okolicach Odolanowa - Restauracja Kaczory, w trakcie totalnego remontu. Podobno ma być lepsza od Kardamonu.

Zobaczymy Na moim weselu między innymi...:P
Hej dziewczyny,
ja chciałam mieć bardzo wesele w Kardamonie w Odolanowie, bo ostatnio mnóstwo znajomych tam organizowało/ lub byli zapraszani na wesela, ale niestety w 2015 zostało tylko kilka terminów zimą... Dlatego zdecydowaliśmy się zaryzykować i zarezerwowaliśmy sale Kaczory pod Odolanowem. Jest właśnie w remoncie i mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze
Mam też prośbę do paulinki5891 - odezwij się do mnie proszę jeśli możesz na maila ariosa89@interia.pl chciałabym podpytać co i jak no i potem jakie wrażenia już po weselu

Dziewczyny a z fotografów+ video oprócz foto Roszak i Ostrowscy polecacie jeszcze kogoś? Nie spodziewałam się, że ceny takich usług są aż tak wysokie!
blondiagnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 10:14   #80
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Foto+video polecam Video master. Miałam ich u siebie na weselu. Zdj z pleneru+video - super, zdj z przyjęcia ok. Cena dość przystępna. Więcej info na priv.
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 08:15   #81
bene257
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego


Polecam pana Marka Tuszyńskiego - robił zdjęcia moim rodzicom (!!) i teraz będzie robił również mi. Ogromne doświadczenie, nie jest staroświecki, zna się na rzeczy. Nie ma swoich zdjęć w Internecie - trzeba się z nim umówić, mam nadzieję że ten nr jest dobry - http://www.pkt.pl/tuszy%C5%84ski-mar...o/1898900/5-1/ jak coś to poszukam wizytówki i sprawdzę. Nie wiem czy robi video bo my nie chcemy, ale wydaje mi się że jak ktoś chce to wszystko. Pozdrawiam!












Dziewczyny a z fotografów+ video oprócz foto Roszak i Ostrowscy polecacie jeszcze kogoś? Nie spodziewałam się, że ceny takich usług są aż tak wysokie!
[/QUOTE]
bene257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 18:58   #82
Martyna2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

też jestem zainteresowana Mleczną Perłą, pisałąm do nich maila i nawet przysłali podstawowe menu- 160 zl od osoby, ciasto, tort we własnym zakresie i za udziec też trzeba dodatkowo zapłacić ale słyszałam same pozytywne komentarze, podobno jedzenie smaczne. może ktoś powiedzieć coś o zespole Andante z Odolanowa lub Vacuum z kalisza albo Accord z Konina?
Martyna2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:27   #83
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

tak jak wyżej "Foto+video polecam Video master. Miałam ich u siebie na weselu. Zdj z pleneru+video - super, zdj z przyjęcia ok. Cena dość przystępna. Więcej info na priv."
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:30   #84
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

a ja polecam foto video fotola z Bud dojeżdżają wszędzie a zdjęcia są piękne no i ceny przystępne a także vidia film Jarek Nowicki filmy robi super https://www.facebook.com/Vidiafilm a fotola niestety facebooka nie ma
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:55   #85
ona1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez Martyna2089 Pokaż wiadomość
też jestem zainteresowana Mleczną Perłą, pisałąm do nich maila i nawet przysłali podstawowe menu- 160 zl od osoby, ciasto, tort we własnym zakresie i za udziec też trzeba dodatkowo zapłacić ale słyszałam same pozytywne komentarze, podobno jedzenie smaczne. może ktoś powiedzieć coś o zespole Andante z Odolanowa lub Vacuum z kalisza albo Accord z Konina?
Z rozmowy pamiętam, że trzeba zapłacić też za ewentualne stoliki, na których będzie stała fontanna lub z których będą korzystać barmani etc. Trzeba mieć własne kieliszki do tłuczenia (!!!) i obowiązkowo trzeba kupić od nich beczkę piwa, którą potem po weselu jak masz ochotę możesz przelać sobie do baniaków plastikowych (!!!)!

Nie ufam knajpom, które generują takie ukryte bezsensowne koszta. Jak dla mnie to jest cios poniżej pasa, żeby przy takiej cenie wesela nie mogli wliczyć tych dwóch kieliszków w koszta.

Ponadto tak jak wspomniałam wyżej menedżerka nie błyszczała klasą i profesjonalizmem w rozmowie face to face. Mnie osobiście oferta absolutnie nie przekonała.
__________________
Married!
ona1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:58   #86
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez blondiagnes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja chciałam mieć bardzo wesele w Kardamonie w Odolanowie, bo ostatnio mnóstwo znajomych tam organizowało/ lub byli zapraszani na wesela, ale niestety w 2015 zostało tylko kilka terminów zimą... Dlatego zdecydowaliśmy się zaryzykować i zarezerwowaliśmy sale Kaczory pod Odolanowem. Jest właśnie w remoncie i mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze
Mam też prośbę do paulinki5891 - odezwij się do mnie proszę jeśli możesz na maila ariosa89@interia.pl chciałabym podpytać co i jak no i potem jakie wrażenia już po weselu

Dziewczyny a z fotografów+ video oprócz foto Roszak i Ostrowscy polecacie jeszcze kogoś? Nie spodziewałam się, że ceny takich usług są aż tak wysokie!
Absolutnie nie masz się czym stresować, widziałam już wizualizacje zdjęć na Kaczorach i powiem jedno - rewelacja! a co do fotografa z okolic Ostrowa, to zerknij sobie jeszcze na http://harych.pl ;p

agus87 - kilka razy miałam przyjemność uczestniczyć na przyjęciach w Kardamonie i z moich obserwacji wynikało zupełnie coś innego, a mianowicie: dużo i przede wszystkim bardzo smacznie
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:54   #87
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Kolejna PM z okolic się wita

mam wesele jednak w Kaliszu, ale że mieszkam pomiedzy Ostrowem i Kaliszem to wiele spraw załatwiam właśnie w Ostrowie

Czy ktoraś z was ma jakieś doświadczenia z zespołem Sekwens?
Ja polecam kamerzyste z Kalisza - prestige, drogo ale warto moim zdaniem

wesele mamy w aljo... - wszystkie opinie na wagę złota

fryzjerki brak i to mi spędza sen z powiek
do makijażu mogę kogoś polecić gdyby były zainteresowane osoby
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 22:09   #88
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez Martyna2089 Pokaż wiadomość
też jestem zainteresowana Mleczną Perłą, pisałąm do nich maila i nawet przysłali podstawowe menu- 160 zl od osoby, ciasto, tort we własnym zakresie i za udziec też trzeba dodatkowo zapłacić ale słyszałam same pozytywne komentarze, podobno jedzenie smaczne. może ktoś powiedzieć coś o zespole Andante z Odolanowa lub Vacuum z kalisza albo Accord z Konina?
ja miałam VACUUM z Kalisza wlasnie
nie ma lepszego zespolu
niedawno bylam na weselu z ich udziałem
REWELACJA
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:54   #89
Martyna2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Zdecydowałam się ostatecznie na restaurację Adrianna w Radłowie, przemiła właścicielka i bardzo pozytywne opinie (kilku znajomych miało tam wesela), a co do zespołu to wybraliśmy Arkada z Ostrowa Wlkp. polecam w 100%, grają na żywo, kiedy usłyszeliśmy jak grają nie było żadnych wątpliwości teraz zostaje jeszcze kwestia kamerzysty i fotografa, co myślicie o MikaA-Media z Ostrowa?
Martyna2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:42   #90
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: Panny młode z Ostrowa Wielkopolskiego

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość

wesele mamy w aljo... - wszystkie opinie na wagę złota

do makijażu mogę kogoś polecić gdyby były zainteresowane osoby
widziałam filmy i zdjęcia z aljo - bomba po prostu rewelacja prezentuje się niesmowicie i te efekty no cudo, niestety nie wiem nic na temat jedzenia chociaż koleżanka miała tam wesele i nie narzekała była bardzo zadowolona

a co do makijażu to ja chętnie się dowiem kogo polecasz bo ja choć już po ślubie to jednak na niektóre wyjścia przydaje się profesjonalny makijaż a moja kosmetyczka wyjechała
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.