Lip lift, po jakim czasie widać efekty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-22, 20:11   #1
Apach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 17

Lip lift, po jakim czasie widać efekty


Hej,
piszę to całkowicie załamana.
Od zawsze usta, a raczej ich brak były moim sporym kompleksem. Górnej wargi w ogóle nie mam.
Chciałam się ostrzyknąć, lecz lekarz mi powiedziała, że w moim przypadku najlepszy będzie zabieg chirurgiczny, ponieważ należy usunąć nadmiar białej skóry z okolicy moich ust. Ponieważ stwierdziłam, że chcę się pozbyć tego kompleksu, umówiłam się na wizytę do poleconej pani chirurg plastycznej (bardzo dobre opinie, na razie nie chcę podawać nazwiska).
Zabieg wykonany został wczoraj, miałam mieć podniesione usta o ok 5 mm, nie mam zbyt dużej twarzy, plus chodziło mi o efekt naturalny, wiec jak sama sprawdzałam różnicę, wydawała się ok.
Jestem pierwszą dobę po zabiegu i NIE MA W OGÓLE EFEKTU, lekarka mówiła, że mam obrzęk i wszystko ''pójdzie do góry'', jednak nie mam już opuchlizny, a nie ma naprawdę różnicy.
W linkach przesyłam zdjęcia tuż przez zabiegiem i z dzisiaj, żeby nie wyszło że mam paranoję (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...b0&oe=5C368B80 i https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...6a&oe=5BFB9C3E ) .
Moje pytanie tylko do dziewczyn po podobnym zabiegu, ponieważ zależy mi na konkretnych odpowiedziach: po jakim czasie widziałyście efekty? Czytałam, że można je zauważyć po 2 tygodniach, ale czytałam również, że po zabiegu usta są opuchnięte i wydają się większe. Czy to jest możliwe, żeby tuż po zabiegu naprawdę nie było ŻADNEJ różnicy?
Idę na wizytę kontrolną i zmianę opatrunku i na pewno zwrócę na to uwagę, że nie widać różnicy, jednak proszę bardzo o dzielenie się doświadczeniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (6,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (4,8 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez Apach
Czas edycji: 2018-08-22 o 21:15 Powód: chcialam dodac zdjecia
Apach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 11:25   #2
Sonia_222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Lip lift, po jakim czasie widać efekty

Ja miałam robiony taki zabieg i efekt od razu po był najbardziej widoczny właśnie ze względu na opuchliznę. Po pewnym czasie od zabiegu, gdy opuchlizna zeszła, to i efekt nie był bardzo widoczny. Ja osobiście u siebie widzę różnicę i generalnie nie żałuję, że zdecydowałam się na ten zabieg, ale nikt z mojego otoczenia nie zauważył, żeby cokolwiek się zmieniło. Gratis mam tylko bliznę pod nosem, która niestety sama nie zniknie i trzeba jeszcze zafundować sobie laserowe usuwanie.

U Ciebie, jak na dzień po zabiegu, rzeczywiście nie widać dużej różnicy, ale może to wynika po prostu z braku opuchlizny. Wydaje mi się, że widać, że fragment skóry nad ustami został skrócony i to jest chyba główny cel tego zabiegu, a czerwień wargowa może się jeszcze się poszerzy.
Sonia_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 12:28   #3
Hexe1916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lip lift, po jakim czasie widać efekty

Hej Apach!

Jestem w trakcie szukania kliniki która zrobi mi zabieg lip lift.. trafiłam na Twój wpis. Mam podobny problem do Twojego tez takie wąskie usta:/ powiesz jak teraz wyglądasz? Czy efekt zmienił się na taki jaki oczekiwałas ? U jakiego doktora się operowalas? Ja czytałam ze dr osuch z Warszawy jest Ok.
Hexe1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:42   #4
Klaudynka9333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lip lift, po jakim czasie widać efekty

Współczuje Ci. Masz calkowity brak efektu. Ja robiłam lip lift i efekt jest bardzo...mały. Napewno powtórzę za jakiś czas. Jak teraz wyglądasz.
Klaudynka9333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:38   #5
rajaspanielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lip lift, po jakim czasie widać efekty

czy ktoś jeszcze wypowie się na temat lip lift? jesteście po zabiegu? i jak wrażenia? szukam dobrego specjalisty
rajaspanielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 15:54   #6
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lip lift, po jakim czasie widać efekty

A ja widze efekt. Na drugim zdjeciu odleglosc miedzy ustami a nosem jest zdecydowanie mniejsza. Duzo lepiej to wyglada.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 16:54:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.