Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-14, 13:49   #31
Tejasabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Reniu, filmik fajny i konkretny. Wężyka nie mam, ale igłę owszem, więc mogę wypróbować ten sposób bez dodatkowych zakupów. Wydaje się, że tak jest szybciej i łatwiej niż napsikiwać palcem.
Fenris, sposób z wężykiem też chętnie wypróbuję, jak zdobędę wężyk.

Super, że poruszyłaś temat, bo rzeczywiście przepsikiwanie to męczące zajęcie. Dzięki.
Tejasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 15:24   #32
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Dokładnie jak na filmiku, ale wężyk chyba lepszy, bo nie uszkodzisz atomka, a o to bym się obawiała przy wbijaniu igły.

Ja kupiłam ten wężyk na All, 1,98zł za metr. U Ciastecza jest w zestawie ze strzykawką, ale on ma 5mm średnicy zewnętrznej, a ja kupiłam 4mm. Ale pewnie obydwa dobre, skoro tak sprzedaje

Tejasabi - jak będziesz brała udział w jakichś moich zakupach to trochę tego węża Ci odetnę na testy Jak nie zapomnę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 21:10   #33
Tejasabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dokładnie jak na filmiku, ale wężyk chyba lepszy, bo nie uszkodzisz atomka, a o to bym się obawiała przy wbijaniu igły.

Ja kupiłam ten wężyk na All, 1,98zł za metr. U Ciastecza jest w zestawie ze strzykawką, ale on ma 5mm średnicy zewnętrznej, a ja kupiłam 4mm. Ale pewnie obydwa dobre, skoro tak sprzedaje

Tejasabi - jak będziesz brała udział w jakichś moich zakupach to trochę tego węża Ci odetnę na testy Jak nie zapomnę
O... świetny pomysł! Ja Ci przypomnę.
Tejasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 21:54   #34
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Tejasabi Pokaż wiadomość
O... świetny pomysł! Ja Ci przypomnę.
Super
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:57   #35
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Robiłam wczoraj odlewki ze strzykawką" na wężyk " po prostu bajka. 10 minut i odlewki zrobione .Miałam ten wężyk od ciastecz 5 mm i był ok
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 16:01   #36
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Robiłam wczoraj odlewki ze strzykawką" na wężyk " po prostu bajka. 10 minut i odlewki zrobione .Miałam ten wężyk od ciastecz 5 mm i był ok
Świetna wiadomość!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 17:11   #37
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Robiłam wczoraj odlewki ze strzykawką" na wężyk " po prostu bajka. 10 minut i odlewki zrobione .Miałam ten wężyk od ciastecz 5 mm i był ok
Strzykawka 20ml? I palec nie boli w końcu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-25, 19:09   #38
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Strzykawka 20ml? I palec nie boli w końcu
Dokładnie tak
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 14:14   #39
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Planuje ktoś może rozbiórkę Hypnotic Poison. Strasznie mi się zachciało :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 22:46   #40
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Planuje ktoś może rozbiórkę Hypnotic Poison. Strasznie mi się zachciało :P
Były rozbierane tydzień temu

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-08-10 o 22:54
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-09, 04:45   #41
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Wrażenia zapachowe porozbiórkowe :)

Bardzo mnie cieszy, szczegolnie jesienia, mozliwosc brania udzialu w rozbiorkach zapachow, ktore lubie, ale flakonu nie kupilabym. Mam tylko 1 mala sugestie zanim to sie zdarzy (bo napisalam tak jakby juz sie zdarzylo, ale na wizazu jeszcze sie z tym nie spotkalam) - jezeli deklarowane sa konkretne atomizery, przykladowo 5ml globe na 5ml zapachu to warto sie tego zawsze trzymac, a jesli z jakiegos powodu takich atomkow zabraknie, uprzedzic rozbiorkobiorce, ze otrzyma 5ml zapachu w 10ml globe, ktorego nie zamawial.

Edytowane przez 77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Czas edycji: 2021-09-09 o 18:54
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-09, 23:16   #42
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88892892]Bardzo mnie cieszy, szczegolnie jesienia, mozliwosc brania udzialu w rozbiorkach zapachow, ktore lubie, ale flakonu nie kupilabym. Mam tylko 1 mala sugestie zanim to sie zdarzy (bo napisalam tak jakby juz sie zdarzylo, ale na wizazu jeszcze sie z tym nie spotkalam) - jezeli deklarowane sa konkretne atomizery, przykladowo 5ml globe na 5ml zapachu to warto sie tego zawsze trzymac, a jesli z jakiegos powodu takich atomkow zabraknie, uprzedzic rozbiorkobiorce, ze otrzyma 5ml zapachu w 10ml globe, ktorego nie zamawial. [/QUOTE]
Przeniosłam post tutaj, bo odnosi się do organizatorów rozbiórek, a nie do wrażeń zapachowych I tutaj organizatorzy go przeczytają.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 15:41   #43
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Fenris, dzieki nie bardzo wiedzialam, czy moge sie tu nadpisac skoro nic nie organizuje
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 16:30   #44
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Nie za bardzo wiem gdzie to napisać ale chyba tu będzie odpowiednie miejsce bo w wątku z problemami z organizatorami/uczestnikami to tylko problemy dotyczące rozbiórek zgłaszamy a mój rozbiórki nie dotyczy.
Chciałam wszystkich przestrzec przed Kucykiem Ponny. Wiem, że w rozbiórkach się wywiązuje, szybciej czy później rozbiórki ogarnia i nikt nie zgłaszał publicznie problemów ale mnie spotkało coś czego nie rozumiem kompletnie.
Ponny często służyła pomocą w zakupach z UK, często różne wody, testery załatwiała taniej niż u nas, często rzeczy u nas już niedostępne, na PW i na grupach na fb. Sama dzięki niej mam kilka fajnych zapachów, tańszych niż u nas a często w Polsce nie do kupienia. Kilka razy pogadałyśmy na messengerze, o perfumach, o d...ie Maryni też, miło i sympatycznie
Na początku czerwca wpłaciłam jej 704 zł za flakon Guerlain Angelique Noire, mówiła, że trochę trzeba będzie poczekać bo pewnie w lipcu będzie, nawet może pod koniec. OK, mnie się bardzo nie spieszyło. No i od połowy wakacji były bajeczki, cały czas dziwne zbiegi okoliczności i ściemy. No ale nie miałam ani kasy ani wody więc czekałam cierpliwie. Po drodze oczywiście same niefortunne wydarzenia, śmierdziało ściemą na kilometr. W ostatecznej wersji paczka z UK miała przyjść w połowie sierpnia (w sumie to mogę się mylić trochę bo tych ostatecznych dat było trochę), no i tak zleciało do początku października.
W międzyczasie wizażanka, którą bardzo dobrze znam, gadam nią często i się widuję wystawiła swoje Aneglique Noire na OLX, woda z ubytkiem, kupiła od niej tę butelkę Ponny
Paczka z UK przyleciała, dowiedziałam się nawet nie od niej tylko od innej osoby, która czekała na wodę idącą tą samą paczką. Tuż przed wyjazdem z Polski (4 mce od mojej wpłaty) Ponny wysłała mi paczkę z wodą, otwieram a tam ta woda, którą Ponny kupiła na OLX od mojej znajomej, z ubytkiem ...
I dalej jak szła w zaparte. Wysłałam jej zdjęcie z pytaniem co to za woda, odpowiedziała, że moja. Ja, że przecież to nie jest nowa woda bo ma całkiem widoczny ubytek, napisała, że takie dostała od kolegi, który sprzedawał i przed wysyłką nie sprawdziła poziomu płynu.
Po tym jak napisałam do niej, że wiem od kogo kupiła i kiedy i czy ma mi coś do powiedzenia już się nie odezwała.
W sumie mam flakon, z ubytkiem ale mam. Ale sprawa wygląda tak, że 4 mce trzymała moje pieniądze, kłamała jak najęta, wiedząc, że tej wody nie będzie nie oddała mi pieniędzy tylko zakładała rozbiórkę za rozbiórką, kasa się lała strumieniami ale mi moich pieniędzy nie oddała. Nie ogarniam tej akcji, nie wiem czy to od początku było zaplanowane, takiego rodzaju pożyczka 7 stów i potem zwlekanie z oddaniem, czy może w międzyczasie się okazało, że wody jednak nie będzie a kasę już wydała.... w takim przypadku powinna mi napisać, że niestety wody już nie będzie i powinna mi oddać kasę bo chyba jednak miała jak miała na pierdylion kolejnych flakonów. A tak kupiła za 150 zł drożej wodę na OLX z ubytkiem i mi ją wysłała jaką nową, która właśnie przyszła paczką z UK
Jakbyście miałby zapłacić większą kwotę za jakiś flakon od niej to zastanówcie się proszę kilka razy
A może ktoś miał podobną historię?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 19:50   #45
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek



Wszystkie flakony od Kucyka mialam bez ubytkow (Spiritueuse Double Vanile, Tonka Imperiale oraz Cuir Belunga). Trzeba bylo dlugo czekac, ale poza tym problemow nie bylo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2021-10-13 o 19:59
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 20:26   #46
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Asiuuuuula - przykra sytuacja... Wklej może tutaj zdjęcie tej używanej flaszki.

Mnie Kucyk pomagała sprowadzić flaszkę Jo Malone na rozbiórkę i było wszystko ok.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 21:09   #47
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Dzięki dziewczyny. Mnie też wcześniej załatwiała flakony, wiedziałam ile trzeba czekać, były raz szybciej raz trochę póżniej ale kontakt był, zawsze było info a z flakonami zawsze było OK. Tu też wiedziałam, że będzie później ale jak już nie dostawałam info tylko sama musiałam się pytać i ciągle coś się działo z paczką, kurierem itp. to dziwne mi się to wydawało. Przecież mogła napisać, że jednak nie ma tego zapachu, zwrócić pieniądze i po problemie.
Ubytek nie jest duży i nie o niego chodzi ale dla mnie jest niepojęta ta cała akcja z wzięciem ode mnie pieniędzy w czerwcu, ściemnianiu tyle miesięcy żeby na początku października kupić używaną i wysłać mi ją jako tę prawidłową, nową... A jakby znajoma jej nie sprzedawała to by w dniu wyjazdu Polski mi po 4 m-cach powiedziała, że jednak ich nie ma? Podczas gdzie cały czas było, że jest w paczce, paczka z nimi idzie i dojść nie może. No nie kumam nic a nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2660.jpg (90,8 KB, 43 załadowań)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 21:12   #48
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

No rzeczywiście spory ubytek jak na nową flaszkę. Może jeszcze Kucyk się jakoś wytłumaczy, odda część pieniędzy czy coś.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-10-13 o 21:14
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 21:32   #49
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Ja szczerze mówiąć nie bardzo wiem co tu jest do tłumaczenia, bo chronologia i fakty są takie, ze w czerwcu Asiula przesłała Kucykowi 700 pln na nowy flakon perfum, który miał przyjść w lipcu. I na to Asiula była gotowa od początku.

Ale flakon nie przyszedł. Ani w lipcu, ani w sierpniu, ani we wrześniu.

Ciągle były tłumaczenia, ze kurier nawalił, kolega nawalił, paczka wróciła i temu podobne opowieści, jakie ja jeszcze dobrze pamiętam w Targowiska
Kręcenie na maksa i unikanie kontaktu.

Potem bum! flaszka jest (hura! ), ale kupiona na dniach od kogo innego w PL.

Na pytanie dlaczego jest taka flaszka też krętactwa i ściemnianie, ze to od kolegi i ze nie widziała ubytku.
Kiedy okazało się, ze Asiula doskonale wie skąd, zapada cisza.

Coś tu należy tłumaczyć?

Edit: Bo mam wrażenie, ze wychodzi na to, ze problem tkwi w ubytku. Otóż nie, nie chodzi o ubytek.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2021-10-13 o 21:36
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-13, 21:50   #50
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Coś tu należy tłumaczyć?

Edit: Bo mam wrażenie, ze wychodzi na to, ze problem tkwi w ubytku. Otóż nie, nie chodzi o ubytek.
Jeśli chodzi o czas, przeciąganie w nieskończoność i tak dalej to do tego się odniosłam, że przykra sytuacja.
Ciekawa jestem co ma do powiedzenia druga strona na ten temat.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 22:02   #51
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o czas, przeciąganie w nieskończoność i tak dalej to do tego się odniosłam, że przykra sytuacja.
Ciekawa jestem co ma do powiedzenia druga strona na ten temat.
Gdyby zamierzała sie wytłumaczyć, mogła i powinna to zrobić w korespondencji z Asiulą. Nie zrobiła tego.
Może i tu nastąpi magia wątku znana z Targowiska, a moze nie.
A Asiuli raczej już nie chodzi o tłumaczenia (chyba).
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 22:04   #52
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co ma do powiedzenia druga strona na ten temat.
Nie odpisała mi już nic na moją ostatnia wiadomość i myślę, że się do tego nie odniesie. Bo cóż by to by mogło być za wytłumaczenie, żeby przy tym wszystkim wiarygodnie zabrzmiało i było logiczne ?
No i jaki sens, że ja jej zapłaciłam 700 zł a ona je kupiła za 850 zł i mi je wysłała
Nie była to kwestia braku pieniędzy bo rozbiórki szły pełną parą. No kosmos dla mnie.
Ja to się jeszcze myślałam, że może po prostu sobie kupiła, nie ma ich już, są wycofane to się zaopatrzyła i myślałam, że dla mnie ma te nowe.
Ubytek nie jest aż tak istotny bo mi starczy ta ilość tylko naprawdę się po tym wszystkim fatalnie czuję potraktowana, że ktoś mnie potraktował jak frajerkę.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 22:11   #53
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ubytek nie jest aż tak istotny bo mi starczy ta ilość tylko naprawdę się po tym wszystkim fatalnie czuję potraktowana, że ktoś mnie potraktował jak frajerkę.
Rozumiem Też bym tak się czuła.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 22:26   #54
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Gdyby zamierzała sie wytłumaczyć, mogła i powinna to zrobić w korespondencji z Asiulą. Nie zrobiła tego.
Może i tu nastąpi magia wątku znana z Targowiska, a moze nie.
A Asiuli raczej już nie chodzi o tłumaczenia (chyba).
No nie chodzi, już o nic mi nie chodzi sumie, wyżaliłam się, może kogoś ostrzegłam.
Byłam też ciekawa czy kogoś może też spotkało coś podobnego.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Rozumiem Też bym tak się czuła.
Dzięki, wykończył mnie ten temat bardzo ale już zaczyna mnie śmieszyć fakt, że mam flakon znajomej, która dała za niego 1200 zł, sprzedała za 850 zł i trafił do mnie a ja zapłaciłam za niego 700 zł
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 10:16   #55
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Czy ktoś ma kontakt z Kucyk Ponny?
Po informacji tutaj zniknęła z forum, porzuciła swoje rozbiórki i nie odpowiada na PW.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:07   #56
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Dziewczyny i chłopaki! Tak sobie właśnie rozmyślam nad wspólnymi zakupami i zauważyłam, że wrzucane są rozbiórki o różnych porach. Czasami jest to 8 rano, a czasami późno w nocy. Ja wiem, że każdy ma prawo zakładać wątek kiedy chce. Ale czasami na coś polujemy i nie jesteśmy w stanie bo jesteśmy akurat w pracy albo już śpimy. Nie dałoby rady jakoś zmienić regulaminu żeby każdy miał szansę na zakupy?
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:31   #57
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

No nie można narzucać osobom w jakich godzinach mają zakładać wątki, bez przesady Zawsze można odlewki kupić na fb, na olx, na różnych straganach, forach czy w innych miejscach.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:46   #58
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki! Tak sobie właśnie rozmyślam nad wspólnymi zakupami i zauważyłam, że wrzucane są rozbiórki o różnych porach. Czasami jest to 8 rano, a czasami późno w nocy. Ja wiem, że każdy ma prawo zakładać wątek kiedy chce. Ale czasami na coś polujemy i nie jesteśmy w stanie bo jesteśmy akurat w pracy albo już śpimy. Nie dałoby rady jakoś zmienić regulaminu żeby każdy miał szansę na zakupy?
Każdy ma szansę na zakupy, a pomysł jest irracjonalny. Niektórzy ludzie pracują na 2-3 zmiany, a rozbiórki każdy wrzuca kiedy ma czas i ochotę. To, że Tobie pasowałaby inna godzina, nie znaczy, że komuś innemu też by pasowała.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:59   #59
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Każdy ma szansę na zakupy, a pomysł jest irracjonalny. Niektórzy ludzie pracują na 2-3 zmiany, a rozbiórki każdy wrzuca kiedy ma czas i ochotę. To, że Tobie pasowałaby inna godzina, nie znaczy, że komuś innemu też by pasowała.
Nic dodać nic ująć
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 22:04   #60
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Organizatorów rozbiórek

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Każdy ma szansę na zakupy, a pomysł jest irracjonalny. Niektórzy ludzie pracują na 2-3 zmiany, a rozbiórki każdy wrzuca kiedy ma czas i ochotę. To, że Tobie pasowałaby inna godzina, nie znaczy, że komuś innemu też by pasowała.
OK nie było tematu. Tak tylko zapytałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-13 17:22:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.