Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-10, 13:18   #31
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Akada, bo nie może zasnąć, płacze chociaż zmęczony, trze oczy, nawet mu się już te oczy zamykają, z on otwiera na siłę, taki niespokojny jest..

Feli, gratulacje za budowanie świadomości w starszym pokoleniu, szacun!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co moja też tak ma, jak nie zaśnie na cycku to dramat i wtedy tylko wózek i spacer, ale na pewno warto ograniczać zabawki i najwyżej zmieniać

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dzięki!
Cierpliwie mówiłam i odpowiadałam wszystkim i chyba nareszcie mi się udało. Widzą że wyłączne kp dobrze działa na mojego malucha. Ostatnio tylko delikatnie podpytywali, czy od 4 albo 5 miesiąca będę mu już rozszerzać dietę. Odpowiedziałam tylko, że teraz są zalecenia by karmić piersią do 6 miesiąca i już nikt nie podważa moich metod i nie próbuje mnie na siłę przekonywać.
Brawo Ty
Moja mama wszystko rozumie, ale ... jak można kp do 2/3 lat ... ja nie wiem czy bym dała radę tak długo, ale jak komuś tak dobrze to super, mi nie przeszkadza ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 14:04   #32
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Wiesz co moja też tak ma, jak nie zaśnie na cycku to dramat i wtedy tylko wózek i spacer, ale na pewno warto ograniczać zabawki i najwyżej zmieniać
Właśnie zaprzestaliśmy włączania karuzelki, teraz wnikliwiej przyglądam się zabawkom. Dziś np. poodcinałam zabawki od spiralki, bo cała jest trochę przytłaczająca, dzwoni jak stado owiec i ciężko się nią bawić jak nie jest zawieszona. A tak pojedyncze kostki synek chętnie łapie w rączki .


Dziś u nas pierwszy śnieg
Podziwiamy z Antkiem przez okno



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 14:48   #33
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Akada mamy takiego samego króliczka tylko całego niebieskiego

Roselyn kciuki za leczenie, żeby wszystkie dolegliwości juz mogły ustapic skoro wiadomo co jest przyczyną.

Sunshine biedna Ty. Musisz wykombinować sobie świąteczne menu, które będziesz mogła spokojnie zjeść. Trzymam kciuki za dobre wyniki

Catherrine moja córka tez na bank jest przestymulowana, ale można podziękować starszej siostrze, ktora ją zabawia wszystkim co się da... Ale udało mi się wywalczyć, żeby chociaż na drzemki była ciszej i uważała na niespodziewane dźwięki, typu ups spadła mi kredka, łyżka itp

U nas pierwsza noc bez ortezy, ale bez większej zmiany. Spala od 21.30 do prawie 1.00, a potem mniej więcej co 1.5 godz cyc, spala juz ze mną od pierwszej pobudki, bo inaczej to bym tez dzis była zombie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 15:44   #34
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Roselyn kciuki za leczenie.
Sunshine kciuki za wykombinowanie świątecznego jadła.
Dreaming, super, że pożegnaliście ortezę.
Catherrine, u nas maluch bawi się grzechotkami, gryzakami, namiętnie gryzie żyrafę Sophie i banana- szczoteczkę treningową, do tego uwielbia wcześniej wspomnianą kulę-gąsiennicę. Mamy dużo zawieszek, maskotki z pozytywką. Lubi ciągnąć misie z karuzelki i wspomnianą spiralę tarmosić, uwielbia szumisia tego co dostał w prezencie od mojego pracodawcy (ma w łóżeczku zamocowanego na szczeblu). Na zabawki interaktywne ma jeszcze czas, aczkolwiek starszak intensywnie pracuje żeby młodszy polubił się z Bebokiem (robot Bebo z FP) i arką dumela nie jestem w stanie ich odseparować, więc go to z pewnością przebodźcowuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 16:02   #35
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Zrobiłam listę w pierwszym poście, ale coś mało nas.

Wcześniej chyba więcej nas się udzielało. Czekam na kolejne dziewczyny. Roselyn, Ty nie podałaś, a już pisałaś w tej części.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 16:12   #36
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Sicianek1 z Michałkiem, Fioleciasto z Leo i Asiaczek z Ignasiem powinny jeszcze się na pewno odezwać - czekajmy aż znajdą chwilę A jeszcze oczywiście Doora zapomniałabym o naszej przyszłej wiedence Reszta już chyba dawno zagięła w akcji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dreaming_9004
Czas edycji: 2020-12-10 o 16:15
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 16:39   #37
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Jeszcze Literka nieraz się odzywała. Ale to prawda, po porodach dużo dziewczyn chyba pochlonelo bez reszty macierzyństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-10, 17:08   #38
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Roselyn kciuki za leczenie.
Sunshine kciuki za wykombinowanie świątecznego jadła.
Dreaming, super, że pożegnaliście ortezę.
Catherrine, u nas maluch bawi się grzechotkami, gryzakami, namiętnie gryzie żyrafę Sophie i banana- szczoteczkę treningową, do tego uwielbia wcześniej wspomnianą kulę-gąsiennicę. Mamy dużo zawieszek, maskotki z pozytywką. Lubi ciągnąć misie z karuzelki i wspomnianą spiralę tarmosić, uwielbia szumisia tego co dostał w prezencie od mojego pracodawcy (ma w łóżeczku zamocowanego na szczeblu). Na zabawki interaktywne ma jeszcze czas, aczkolwiek starszak intensywnie pracuje żeby młodszy polubił się z Bebokiem (robot Bebo z FP) i arką dumela nie jestem w stanie ich odseparować, więc go to z pewnością przebodźcowuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany dużo tego ;-) ale Twój starszy młodszy od mojej, Agata raczej nie bardzo wie jak się z nią bawić, te niemowlęce zabawki miała dawno pochowane, ale gada do niej a Oli to uwielbia. Młodsze dzieci nie mają łatwego życia ze starszym rodzeństwem ;-))

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Jeszcze Literka nieraz się odzywała. Ale to prawda, po porodach dużo dziewczyn chyba pochlonelo bez reszty macierzyństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam na mojej poprzedniej grupie więc teraz się bardziej staram nie tracić z Wami kontaktu ;-)

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-12-10 o 17:24
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 17:30   #39
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Oo już nowy wątek... Teraz to już nie pamiętam co której miałam odpisać

U nas: Stefcia ur. 27.07 sn, 3410 g i 55 cm


Eh kiepskie dni i noce u nas ostatnio. W dzień mała nie schodzi z rączek, nie ma żadnych drzemek, w nocy niby konkretnie się nie budzi ale calutką noc wierci i pewnie gdyby nie fakt, że śpi obok mnie i mogę np. złapać ją za rączkę czy podać smoczka (tak, moje dziecko mając 3,5 miesiąca zaczęło ssać smoczek ale wolę to niż kciuk który tak namiętnie ssała) a jakby była w łóżeczku to na pewno by się budziła Czasem w nocy jak się przebudzi a ja nie słyszę to zaczyna ssać sobie rączkę do tego stopnia że już sobie dwa razy malinkę zrobiła A jak chcę dać cycka to nie chce. Dziś mąż poszedł po prawie 3-tygodniowym urlopie do pracy a ja nie potrafię się odnaleźć...



Dreaming super, że orteza odstawiona



Roselyn dobrze, że już wiadomo co Ci dolega i możesz zacząć odpowiednie leczenie




U nas też Stefcia nie jest jeszcze super stabilna, często główka się chwieje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też problem z kciukiem. Zaczęła ssać od jakiegos tygodnia ale robi to tylko w momencie usypiania i dziennych drzemek. W nocy ile razy się budzę spardzic czy ok to kciuka nie ma w buci. Kupilam smoczek ale Mała traktuje go na razie jak gryzak

U nas stabilizacja głowy coraz lepsza ale i tak jeszcze się chwieje. Z tym że my mamy wzmirzi e napięcie i ćwiczymy z fizjo. Wgl chciałam zapisać Mała do fizjo na NFZ to mi podają terminy wszędzie na marzec kwiecień i weź tu się lecz w tym kraju.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Akada, bo nie może zasnąć, płacze chociaż zmęczony, trze oczy, nawet mu się już te oczy zamykają, z on otwiera na siłę, taki niespokojny jest..

Feli, gratulacje za budowanie świadomości w starszym pokoleniu, szacun!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak jest. Nie zakładam przestymulowania bo jakoś staram się tego pilnować. Nie mamy żadnych grających czy świecących zabawek. Telewizji przy Małej nie oglądamy, jedynie cichutko radio ale to ono od zawsze było. Obstawiam regers snu, częsty w 4 miesiącu.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zrobiłam listę w pierwszym poście, ale coś mało nas.

Wcześniej chyba więcej nas się udzielało. Czekam na kolejne dziewczyny. Roselyn, Ty nie podałaś, a już pisałaś w tej części.
Jeszcze ja! Córka, 30.07.2020 52 cm, 2850

U nas regres snu 4 miesiąca pełna parą. Mała w dzień śpi po 30 minut i to najczęściej u mnie na rękach, w nocy pobudki co godzine czasami a i z usypianie problem. Płacz i marudzenie przed spaniem obowiązkowe u nas ostatnio dziś tylko dała nam pospać do 9.30, normalnie o 7 już dawno jestem na nogach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 17:42   #40
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
O rany dużo tego ;-) ale Twój starszy młodszy od mojej, Agata raczej nie bardzo wie jak się z nią bawić, te niemowlęce zabawki miała dawno pochowane, ale gada do niej a Oli to uwielbia. Młodsze dzieci nie mają łatwego życia ze starszym rodzeństwem ;-))



Ja tak miałam na mojej poprzedniej grupie więc teraz się bardziej staram nie tracić z Wami kontaktu ;-)
Staram się rozkładać przy nim max 3 zabawki. W łóżeczku też 3- karuzela, spirala i szumiś. Ale fakt, mamy tego dużo, bo nowe ciągle dochodzą od rodziny a po starszym jest ogrom. Właśnie dziś mi przyszedł worek-kosz na zabawki niemowlęce i już cały zapełniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 17:50   #41
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Staram się rozkładać przy nim max 3 zabawki. W łóżeczku też 3- karuzela, spirala i szumiś. Ale fakt, mamy tego dużo, bo nowe ciągle dochodzą od rodziny a po starszym jest ogrom. Właśnie dziś mi przyszedł worek-kosz na zabawki niemowlęce i już cały zapełniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokażesz jaki zamówiłaś? Szukam też czegoś fajnego na nasze zabawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-10, 19:16   #42
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Staram się rozkładać przy nim max 3 zabawki. W łóżeczku też 3- karuzela, spirala i szumiś. Ale fakt, mamy tego dużo, bo nowe ciągle dochodzą od rodziny a po starszym jest ogrom. Właśnie dziś mi przyszedł worek-kosz na zabawki niemowlęce i już cały zapełniłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mało kupuje, większość mamy, miałam problem żeby wymyślić prezent na gwiazdkę
U nas za to problem z TV chociaż mało oglądamy, Oli bardzo zainteresowana ...

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Pokażesz jaki zamówiłaś? Szukam też czegoś fajnego na nasze zabawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj byłam w Ikea i kupiłam taki pasujący do salonu ;-) a starsza ma na kółkach przezroczyste
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AC2D64FA-774B-4C63-91F1-C17B718DE5C3.jpg (116,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 484CE916-0511-4539-9D9B-49FBE45AD5F7.jpg (133,4 KB, 41 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 19:36   #43
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj byłam w Ikea i kupiłam taki pasujący do salonu ;-) a starsza ma na kółkach przezroczyste
Podobne mam teraz z tym że dużo za małe a chciałam coś zamykanego. Muszę coś znaleźć fajnego bo mąż uparł sie na zwykły kosz na zabawki z Ikea i nie przekonują go argumenty ze nie pasuje mi do salonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 19:58   #44
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Podobne mam teraz z tym że dużo za małe a chciałam coś zamykanego. Muszę coś znaleźć fajnego bo mąż uparł sie na zwykły kosz na zabawki z Ikea i nie przekonują go argumenty ze nie pasuje mi do salonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Starsza ma zamykane jak znajdziesz ładne to pochwal się
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 20:09   #45
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

W Pepco są takie zwykłe, ale no właśnie. Bardziej pasują do pokoju dziecięcego niż do salonu.
My póki co nie mamy jeszcze żadnego kosza, bo i młody nie ma aż tylu zabawek. Mieszczą się jeszcze w szufladzie pod łóżeczkiem, albo w łóżeczku.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 20:36   #46
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Też szukam czegoś na zabawki, chyba kupię to: https://allegro.pl/oferta/kosz-bambu...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 21:49   #47
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Mam ten z linka, pasuje mi do dwóch pozostałych,.bo mamy z tej serii, niezamykany. Zamykane kupiłam ostatnio pudła plastikowe, link niżej
https://allegro.pl/oferta/pojemnik-w...ource=facebook
https://allegro.pl/oferta/pojemnik-w...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://allegro.pl/oferta/pojemnik-w...ource=facebook

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Coś mi się nie chce wkleić link do pudeł, może teraz się uda
https://allegro.pl/oferta/pojemnik-n...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Dla dziewczynek takie super jeśli kolorystyka pasuje
https://allegro.pl/oferta/pojemnik-w...ory-9520213251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez damgala
Czas edycji: 2020-12-10 o 21:06
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 22:25   #48
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zrobiłam listę w pierwszym poście, ale coś mało nas.

Wcześniej chyba więcej nas się udzielało. Czekam na kolejne dziewczyny. Roselyn, Ty nie podałaś, a już pisałaś w tej części.
Przepraszam najmocniej ! ⚘
Corka, sn, Emilka , 6.08.20, 2900, 52cm 🥰

Ja kosz mam taki. Za ta cena extra i ten wzor wyglada ok w salonie : https://allegro.pl/oferta/pojemnik-k...NGFiZWMwYWY%3D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 22:49   #49
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej. Jestem i ja
Ignacy, ur. 11.08 sn, 3800 g, 55 cm



Znów zapomnialam co komu miałam odpisać .

Jedynie mogę się na szybko odnieść do przestymulowania. Staram się ograniczać grające i świecące zabawki oraz podawać po jednej zabawce. Ale starsze dzieciaki dostarczają mnóstwo bodźców. Ciągle ktoś mówi, jeździ na jeździku, rzuca zabawkami, kłóci się . Staram się jedynie żeby nie było żadnych grających chińskich zabawek bo to nawet mnie denerwuje. A Ignaś jest raczej spokojnym dzieckiem i nie ma problemów ze snem, nie wygląda na razie na przebodźcowanego. Naprawdę mam ogromne szczęście, że on taki jest, bo przy starszakach nie ma możliwości żeby było względnie cicho

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Przepraszam najmocniej ! ⚘
Corka, sn, Emilka , 6.08.20, 2900, 52cm

Ja kosz mam taki. Za ta cena extra i ten wzor wyglada ok w salonie : https://allegro.pl/oferta/pojemnik-k...NGFiZWMwYWY%3D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tego typu kosze na zabawki. Są naprawdę pojemne i dobrze wykonane

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 07:59   #50
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Przepraszam najmocniej ! ⚘
Corka, sn, Emilka , 6.08.20, 2900, 52cm 🥰

Ja kosz mam taki. Za ta cena extra i ten wzor wyglada ok w salonie : https://allegro.pl/oferta/pojemnik-k...NGFiZWMwYWY%3D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super wzory chyba właśnie ten zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 11:06   #51
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

u nas chyba regres snu... albo mi dziecko podmienili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:48   #52
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
u nas chyba regres snu... albo mi dziecko podmienili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na pewno ten regres-progres I u nas też, już jestem spokojna Stąd też jedzenie co 2 godziny albo i częściej.. Jak rozumiem, to mi łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2020-12-11 o 12:51
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:53   #53
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas to samo, teraz średnio 3 a nawet 4 pobudki w nocy i w dzień drzemki króciutkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:10   #54
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Michałek, 18.07.2020, cc, 2280, 49 cm.
My wczoraj byliśmy na szczepieniu a dzisiaj na pobieraniu, więc Michaś trochę pokłuty ale już ma spokój z lekarzami mam nadzieję. U nas też problemy ze snem, bo zawsze zasypiał koło 22 już na noc a od kilku dni po 24.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:28   #55
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas też jest masakra ze snem już gdzieś od 2 tygodni
W nocy jest od około 6 do 10 pobudek, niezależnie czy śpi w łóżeczku, czy z nami.
To chyba kolejny skok połączony z tym regresem snu.
I cyc już przestał być lekiem na całe zło, bo jak przystawiam, to się odrywa, pręży, odwraca w drugą stronę i płacze. Do snu trzeba lulać, kołysać. Od 2 dni chociaż śpi ze 2-3 razy w dzień, bo wcześniej i z tym był problem.


Nie wiecie jak długo to może potrwać?

Cytat:
Napisane przez sicianek1 Pokaż wiadomość
Michałek, 18.07.2020, cc, 2280, 49 cm.
My wczoraj byliśmy na szczepieniu a dzisiaj na pobieraniu, więc Michaś trochę pokłuty ale już ma spokój z lekarzami mam nadzieję. U nas też problemy ze snem, bo zawsze zasypiał koło 22 już na noc a od kilku dni po 24.
Coś jest nie tak, że robicie morfologię?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:43   #56
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas problem ze snem praktycznie od urodzenia xD także ja juz przyczyn nawet nie szukam... Teraz jeszcze w dzień wybudza się z płaczem, który ciężko uspokoić. Te noce najgorsze. Przy pierwszej córce było ciężko, ale ta jeszcze bardziej daje nam popalić. Pozostaje się cieszyć, że poza tymi bioderkami, nie choruje i jest zdrowym bobasem. A resztę jakos człowiek przetrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:56   #57
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To na pewno ten regres-progres I u nas też, już jestem spokojna Stąd też jedzenie co 2 godziny albo i częściej.. Jak rozumiem, to mi łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Regres-progres dobre Zrozumieć i pogodzić się od razu lepiej, wiecznie trwać nie będzie ten stan. Od kilku dni obie chodzą później spać, starsza rano nie może wstać do przedszkola bo śpiąca a później niż 08:30 nie może chodzić, dzisiaj tak marudziła, że aż pomyślałam ze zgrozą co to będzie jak będzie szkoła
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 14:13   #58
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hejo! Ja dziś mam też starszaka w domu, oj oj ciężko jest, ale dajemy radę jakoś, chociaż już nie wiem, jak się nazywam a do wieczora daleko
No i tak się zastanawiam, niby tylko katar ma i pokasłuje trochę, ale jeśli mu się polepszy to chyba go już nie puszczę do świąt do przedszkola, bo chcemy pojechać do moich rodziców na święta, całkiem zdrowi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 15:07   #59
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas tez masakra z snem od 2 tyg i w dzien turbo drzemki ...

Ale za to wpadla do mnie na kawe dziewczyna ktora poznalam na porodowce mega fajnir bylo sie zobaczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 15:32   #60
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U mnie ze snem jest dobrze. Tylko wszystko porównuje do starszego i on był trudnym dzieckiem. Masa energii i wcale nie chciał spać w ciągu dnia. Celia jest lepsza choć też nie przepada za drzemkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.