Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-20, 18:18   #4201
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Chętnie się zamienię mój mi się wypina od godziny. Co pogłaszcze żeby się schował to jest jeszcze gorzej. Myślałam że jak sprzątałam to go ululam ale niestety mi nie wyszło. A zdarzyłam 10 min temu usiąść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, przypomniało mi się, jak na sam koniec ciąży panienka wbijała mi stopę w wątrobę -- albo miejsce, gdzie miałam taki organ przed ciążą -- i musiałam łapać ją za stopę przez brzuch i wciskać odnóże w drugą stronę. Teraz dziwnie się ją łapie za stopy.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 18:27   #4202
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Najlepszego

Ja jeszcze w szpitalu paranoicznie sprawdzałam czy oddycha. Pielęgniarki go tak kutały w rożek i jeszcze owijały pieluszką wokół szyjki, a mnie się pot po tyłku lał.

Mojego też wybudza odruch moro. W domu mu ubieramy krótkie body, na to pajac a do snu go wczoraj owijałam w spowijak z motherhood a na to jeszcze pieluszkę. Dzisiaj przesłał cały dzień przykryty pieluszką i bawełnianym kocykiem, więc to chyba lepsza strategia.

Bobasy chyba też płaczą jak im za zimno/ciepło?

Nie mam pojęcia czy dobrze robię. Dopiero dzisiaj kupiliśmy termometr pokojowy, ale... bez baterii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja patrzyłam na nóżki i faktycznie pierwszy tydzień marzły bardzo. Więc spała opatulona. Teraz już ogarnia termoregulację bo aż wyszły 3 potówki więc już mniej przykrywamy. A w dzień śpi tylko w pajacu ale u nas jest gorąco bo ja w połogu wróciłam do starych przyzwyczajeń i od nowa hajcuję na maxa.

Och jak się cieszę, wzięłam Paracetamol i jak radziłyście, prysznic, masaż i okłady. Ściągałam laktatorem i przystawiałam małą i udało się pokonać zastój. A mały ssak zrobił drugą TURBO kupę dzisiaj i bliżej jej do musztardowej niż zielonej.

Osobiście stwierdzam, że mam już odpieluchowe zapalenie mózgu i dobrze, że relacjonuje to tylko tu i teściowej bo znajomi stracili by do mnie resztki szacunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 18:36   #4203
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja patrzyłam na nóżki i faktycznie pierwszy tydzień marzły bardzo. Więc spała opatulona. Teraz już ogarnia termoregulację bo aż wyszły 3 potówki więc już mniej przykrywamy. A w dzień śpi tylko w pajacu ale u nas jest gorąco bo ja w połogu wróciłam do starych przyzwyczajeń i od nowa hajcuję na maxa.

Och jak się cieszę, wzięłam Paracetamol i jak radziłyście, prysznic, masaż i okłady. Ściągałam laktatorem i przystawiałam małą i udało się pokonać zastój. A mały ssak zrobił drugą TURBO kupę dzisiaj i bliżej jej do musztardowej niż zielonej.

Osobiście stwierdzam, że mam już odpieluchowe zapalenie mózgu i dobrze, że relacjonuje to tylko tu i teściowej bo znajomi stracili by do mnie resztki szacunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też już rączki i nóżki dogrzane i wyszły pierwsze potówki, więc trochę lżej się okrywamy

U nas temat kupa jest na porządku dziennym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 18:45   #4204
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola możesz mi zmienic wiek na oczko wyzej proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Hehe, przypomniało mi się, jak na sam koniec ciąży panienka wbijała mi stopę w wątrobę -- albo miejsce, gdzie miałam taki organ przed ciążą -- i musiałam łapać ją za stopę przez brzuch i wciskać odnóże w drugą stronę. Teraz dziwnie się ją łapie za stopy.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
No mnie dziś tak strasznie "maltretuje". I trochę się przeraziłam że złapałam jakiegoś wirusa bo koleżanka na b.... mnie odwiedziła dziś, ale TŻ stwierdził że to przed porodem oczyszczanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 18:51   #4205
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Jasne

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

No mnie dziś tak strasznie "maltretuje". I trochę się przeraziłam że złapałam jakiegoś wirusa bo koleżanka na b.... mnie odwiedziła dziś, ale TŻ stwierdził że to przed porodem oczyszczanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo moze sie cos zaczyna pomalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:02   #4206
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Noo moze sie cos zaczyna pomalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczymy po wczorajszym zjeździe emocjonalnym dziś już jest spoko ogarnęłam całe mieszkanie i teraz w sumie niech się dzieje co chce ale może jeszcze nie jutro bo od wczoraj mam taką ochotę na pomidorową że muszę ją sobie jutro ugotować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:14   #4207
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie mam, ale ja to już nawet nie pamietam co w domu mam bo tyle kosze w szpitalu
Ale myślałam żeby jakieś sensorki zamówić i używać już do masażu i kontrastowe zabawki
Podobają mi się bardzo tez grzechotko ręcznie dziergane ale drogie są dosyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------





Rurka antykolkowa/ kateter

Małemu pomogło błyskawicznie i polozna mówiła ze to zupełnie bezpieczne. Ja się w takowe na pewno zaopatrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ivi zbyt częste stosowanie tej rurki może spowodować, ze dziecku nie dość ze się rozleniwia jelita to nie będzie się umiało normalnie wypróżniać to jest cudowny sprzęt, ale na naprawdę awaryjne sytuacje :/
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 19:16   #4208
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Czyli nie zwariowalam...
Arya domyślam się, jaki to stres musiał być dla Ciebie. My też już założyliśmy małej monitor i raz zawyl, ale było to w momencie jak ją przystawilam do piersi. Pewnie musiał się gdzieś poluzowac na pampersie i dlatego zawyl. Fajnie go mieć, ale na pewno nie zaufam mu do końca i w miarę możliwości będę małej dogladac..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Wszystkiego najlepszego!

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
My mamy taki na łóżeczko no i dwa razy mnie obudził w nocy raz drugiego dnia w domu aż zleciałam z łóżka jak chciałam szybko wstać, dobrze że mi szwy nie poszły a drugi raz wczoraj.
Najgorsze jest to, że mojego męża ten wyjący alarm wcale nie jest w stanie obudzić ja się drę do niego, a on nie wie o co mi chodzi bo nie słyszał.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola możesz mi zmienic wiek na oczko wyzej proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sto lat!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:35   #4209
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mojego młodego tez męczą kołki, wczoraj dałam mu espumisan pierwszy raz bo już nie miałam pomysłów jak mu ulżyć (i moim uszom tez )


Pati, a to kładzenie na brzuszku yo kiedy? Profilaktycznie (przed/po karmieniu) czy jak już go boli?
Edit: nam jeszcze nie odpadł kikut wiec poczekamy na leżenie na brzuszku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jasiek leżał na brzuszku od początku a kikut odpal dopiero wczoraj. Może to być w łóżeczku albo i zwykle kangurowanie na klacie. Ja uwielbiam ta druga wersje

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ale macie przestoje w kupie? U nas 4 dzień bez.. Kurde zadzwoniłam po położną dzisiaj bo mała coraz bardziej marudzi.


A na moją pierś nie działa nic. Gorące okłady, laktator odciągnął z 20 ml. A dzidzia ssała ponad godzinę i zastój jak był tak jest. Dwie twarde gule i tyle..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To nie zadziała doraźnie, ale gdyby takie zastoje się powtarzały to wcinaj lecytyne

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Gosia a czemu jej nie wuprosisz z mieszkania? Kurde masakra... ja w ogole podziwiam was, szczególnie Ciebie Misiaq bo widze,ze Ci radość sprawia pomoc tesciowej . Ja nikomu prócz męża bym dziecka dotknac nie dała a juz nie wspomnę o kąpieli... tym bardziej przez teściową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A ja kocham, kiedy moja teściowa przebiera mi dziecko . I tu nawet nie chodzi o to, ze robi to 5 razy sprawniej ode mnie, ale widzę z jaką miłością to robi do jednego i drugiego z chłopaków a ja tylko stoję obok i dziękuje niebiosom, ze oni mają taką babcię.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:46   #4210
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzieki dziewczyny!
Nie mam dzis totalnie czasu, w nocy nadrobie forum pewnie

Byly u mnie kolezanki na kawie, jak bylo miłoooo..... dostalam pelno kwiatków i czekoladek.... 🥳 telefon sie nie urywa od samego rana

Midusia to masz super, ze taka maja babcie Twoje dzieci moja pewnie i jest dobra babcia , ale teściowa ekhem i przez to nie pałam do niej miłością...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:47   #4211
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Pati Wszystkiego Tego co Sobie Wymarzysz !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 19:50   #4212
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola możesz mi zmienic wiek na oczko wyzej proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati wszystkiego najlepszego!!!!
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:55   #4213
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Wszystkiego najlepszego Pati

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 20:17   #4214
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Sto lat, Pati!

Moja teściowa ogarnęła nas jak się patrzy przez pierwsze półtora tygodnia i bez niej byłoby nam dużo, dużo gorzej zacząć. Ja byłam mega słaba po w zasadzie dwóch operacjach, mój mąż niewyspany i przemęczony, dziecko dopiero uczyło się jeść jak człowiek, chaty nie miał kto ogarniać od 3 tygodni, bo albo akcja z królikiem, albo szpital. Teściowa to jest gość. Zastąpiła nam szkołę rodzenia i jeszcze nakarmiła

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:00   #4215
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Pati, wszystkiego najlepszego!!

Gosiulam, z jakiej na jaka witaminę d3 zmieniłaś? Podejrzewam ze moj tez gorzej się czuje po d3...



Byliśmy dziś u pediatry i mamy wagę urodzeniowa urodzeniowa byla 3330, spadek do 3100, a dziś 3340g. Żółtaczka odpuszcza. Jestem przeszczęśliwa )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:24   #4216
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Pati, wszystkiego najlepszego!!

Gosiulam, z jakiej na jaka witaminę d3 zmieniłaś? Podejrzewam ze moj tez gorzej się czuje po d3...



Byliśmy dziś u pediatry i mamy wagę urodzeniowa urodzeniowa byla 3330, spadek do 3100, a dziś 3340g. Żółtaczka odpuszcza. Jestem przeszczęśliwa )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zmieniliśmy na juvit i jest lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:43   #4217
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Pati, wszystkiego najlepszego!!

Gosiulam, z jakiej na jaka witaminę d3 zmieniłaś? Podejrzewam ze moj tez gorzej się czuje po d3...



Byliśmy dziś u pediatry i mamy wagę urodzeniowa urodzeniowa byla 3330, spadek do 3100, a dziś 3340g. Żółtaczka odpuszcza. Jestem przeszczęśliwa )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Super!



Mi ktoś dziecko podmienił nie chce mi wstać na jedzenie, pojadł 6minut na śpiocha i koniec. Dwa razy próbowałam go obudzić bo już przerwa wyszła ponad 4h a on nic i teraz tylko tyle się udało. Powiedzcie mi, że to ok i nie wymyślam na siłę problemu bo naczytałam się o spadkach cukru u dzieci przy dużych przerwach i już mam taką wizje mm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 23:08   #4218
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Super!



Mi ktoś dziecko podmienił nie chce mi wstać na jedzenie, pojadł 6minut na śpiocha i koniec. Dwa razy próbowałam go obudzić bo już przerwa wyszła ponad 4h a on nic i teraz tylko tyle się udało. Powiedzcie mi, że to ok i nie wymyślam na siłę problemu bo naczytałam się o spadkach cukru u dzieci przy dużych przerwach i już mam taką wizje mm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kobieto, twoje dziecko waży juz ostro powyżej 4kg i to jednorazowy incydent. Jeżeli nic innego niepokojącego nie dostrzegasz to daj mu żyć i czasem pospać

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziękuję. Liczyłam na Ciebie, bo od początku wątku czuję, że mamy bliskie założenia i podobne podejście do wielu spraw.

Szczególnie to podkreślone, trafione w punkt. Przyjdzie mi się z tym rozliczyć, ale dzisiaj już ochłonęłam. A tak naprawdę natłok spraw sprawia, że już o tym nie myślę, nie w kategorii wyrzutów czy poczucia winy. Wiem, że dałam z siebie wszystko i mogłoby być o wiele bardziej traumatycznie, ale byłam zdecydowana poprowadzić sprawę do końca i jak najlepiej na dany moment umiałam. "Człowiek niby wie na co się pisze, ale jednak nie ma pojęcia."

Dziewczyny, czytam Was na bieżąco ale nie mam siły pisać o moich poczynaniach z noworodkiem To jest jazda bez trzymanki. Ale dobra, minęła dopiero nasza pierwsza noc w domu. Wesoło mi czytać, o nerwach i zmartwieniach w taki żartobliwy sposób. Mam nadzieję, że za tydzień / dwa też będę już w tym miejscu.

Póki co, komentarzem niech będzie fakt, że moje dziecko przez całą noc budziło się dzisiaj praktycznie co godzinę.
Voice jeżeli też jesteś takim pechowcem jak ja co nie zapomni a będzie rozpamiętywał to może jak już pierwszy pył po zawierusze w związku z rewolucją rodzinną i pojawieniem się dziedzica opadnie zastanowisz się, czy nie chciałabyś wziąć udziału w Kręgu Opowieści Porodowych? Takie spotkania odbywają się co roku z końcem marca w wielu polskich miastach. Trochę o nich się nasłuchałam a w tym roku mam nadzieję po raz pierwszy w nich uczestniczyć
https://www.facebook.com/KragOpowiesciPorodowych/
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2019-12-20 o 23:09
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 00:12   #4219
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Chyba odchodzi mi ten mityczny czop! Może za miesiąc bym urodziła normalnie
Tymczasem idę jutro do szpitala i jestem obsrana po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-21, 01:44   #4220
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Chyba odchodzi mi ten mityczny czop! Może za miesiąc bym urodziła normalnie
Tymczasem idę jutro do szpitala i jestem obsrana po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Będzie dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 02:25   #4221
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Chyba odchodzi mi ten mityczny czop! Może za miesiąc bym urodziła normalnie
Tymczasem idę jutro do szpitala i jestem obsrana po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Srac to właśnie nie będziesz przez kolejny tydzień. Za to zgaga jak ręką odjął dzień po porodzie. Dajesz, siostro!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 03:31   #4222
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ivi zbyt częste stosowanie tej rurki może spowodować, ze dziecku nie dość ze się rozleniwia jelita to nie będzie się umiało normalnie wypróżniać to jest cudowny sprzęt, ale na naprawdę awaryjne sytuacje :/


O widzisz bo w szpitalu myśle, ze dwa razy z dnia na dzień mu tak zrobiły. Ale całe szczęście już jest Ok, kupki robi piękne jak robił kilka dziennie i puszcza baczki, kładę go na brzuszku bo wcześniej się bałam. I mam nadzieje ze wcale nie będę musiała stosować tej rurki, najpierw próbowałabym sposobu seven na ciepły okład.

W szpitalu zauważyłam ze każda Polozna mówi co innego.

Pati spełnienia marzeń !!!
Chyba najcenniejszy prezent troszkę wcześniej dostałaś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 03:44   #4223
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Zmieniliśmy na juvit i jest lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bes recepty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 03:52   #4224
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Seven, Ty wiesz, jak człowieka pocieszyć

To jest w sumie zabawne, bo postanowiłam się jeszcze normalnie przekimać dzisiaj a obudziły mnie skurcze bolesne jak cholera, więc... Czyżby to TE?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 03:59   #4225
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Seven, Ty wiesz, jak człowieka pocieszyć

To jest w sumie zabawne, bo postanowiłam się jeszcze normalnie przekimać dzisiaj a obudziły mnie skurcze bolesne jak cholera, więc... Czyżby to TE?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To co, przechytrzysz indukcję?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 04:02   #4226
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Właśnie chyba pójdę pod prysznic to przemyśleć zanim obudzę chłopa Biedny i tak jak na szpilkach siedzi od paru dni, a jak go pytam, czemu panikuje to mówi, że nie panikuje, tylko JEST CZUJNY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 04:13   #4227
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Bes recepty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juvit jest bez recepty. Devikap jest na receptę.
Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Właśnie chyba pójdę pod prysznic to przemyśleć zanim obudzę chłopa Biedny i tak jak na szpilkach siedzi od paru dni, a jak go pytam, czemu panikuje to mówi, że nie panikuje, tylko JEST CZUJNY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Black to może być to skoro poszedł czop i są skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 04:40   #4228
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tralala. Prysznic nie pomaga. Moje dziecko ma jak zwykle własne wizje. Strach rodzić takiego rebela! Ale trzymajcie za nas kciuki, bo chyba powoli trzeba będzie się zbierać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 05:21   #4229
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Kobieto, twoje dziecko waży juz ostro powyżej 4kg i to jednorazowy incydent. Jeżeli nic innego niepokojącego nie dostrzegasz to daj mu żyć i czasem pospać

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------



Voice jeżeli też jesteś takim pechowcem jak ja co nie zapomni a będzie rozpamiętywał to może jak już pierwszy pył po zawierusze w związku z rewolucją rodzinną i pojawieniem się dziedzica opadnie zastanowisz się, czy nie chciałabyś wziąć udziału w Kręgu Opowieści Porodowych? Takie spotkania odbywają się co roku z końcem marca w wielu polskich miastach. Trochę o nich się nasłuchałam a w tym roku mam nadzieję po raz pierwszy w nich uczestniczyć
https://www.facebook.com/KragOpowiesciPorodowych/


Ja bym pewnie tak zrobiła, ale dochodzi jeszcze mąż co pilnuje żeby jego synek jadł regularnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Chyba odchodzi mi ten mityczny czop! Może za miesiąc bym urodziła normalnie
Tymczasem idę jutro do szpitala i jestem obsrana po pachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Tralala. Prysznic nie pomaga. Moje dziecko ma jak zwykle własne wizje. Strach rodzić takiego rebela! Ale trzymajcie za nas kciuki, bo chyba powoli trzeba będzie się zbierać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Doczekałaś się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 05:30   #4230
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Tralala. Prysznic nie pomaga. Moje dziecko ma jak zwykle własne wizje. Strach rodzić takiego rebela! Ale trzymajcie za nas kciuki, bo chyba powoli trzeba będzie się zbierać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz nareszcie się coś dzieje

Trzymam kciuki jak dasz radę daj znać co i jak

Dzień dobry u mnie już się spanie skończylo jak mąż w domu to nie pospie dłużej za to on nadrabia za naszą dwójkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.