Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-17, 16:25   #181
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja wlasnie w ES w ich dekrecie nie potrafie znalezc info ze jest mozliwosc wyjscia na bezludzia.....
To może - co nie jest zabronione jest dozwolone?
Skoro są zakazy wychodzenia w miejsca zaludnione, to raczej tam gdzie ludu nie ma powinno być bezpiecznie?

Wlasnie wróciłam ze spaceru, wiosnę widać, jestem tak dotleniona, że najchętniej poszłabym spać... A wieczorkiem jeszcze powinnam się poruszać. Normalnie miałabym dziś jogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 16:41   #182
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To może - co nie jest zabronione jest dozwolone?
Skoro są zakazy wychodzenia w miejsca zaludnione, to raczej tam gdzie ludu nie ma powinno być bezpiecznie?

Wlasnie wróciłam ze spaceru, wiosnę widać, jestem tak dotleniona, że najchętniej poszłabym spać... A wieczorkiem jeszcze powinnam się poruszać. Normalnie miałabym dziś jogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja chcialabym tak to interpretowac....ale nakaz zostania w domach jest i tylko sa wyliczone punkty kiedy MOZNA wyjsc.
Tutaj sie z wladza nie dyskutuje...cos jak w komunie w PL.

Ja poszlam na takie nieuzytki obok gdzie ludzie z psami wychodza, jest tam zjazd w dol nieczynnej drogi i ostro pod gore, wiec sobie pobiegalismy kilka razy tam i z powrotem. i do domu, nikogo nie spotkalismy wiec zagrozenia nie ma.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 16:54   #183
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
No ja chcialabym tak to interpretowac....ale nakaz zostania w domach jest i tylko sa wyliczone punkty kiedy MOZNA wyjsc.
Tutaj sie z wladza nie dyskutuje...cos jak w komunie w PL.

Ja poszlam na takie nieuzytki obok gdzie ludzie z psami wychodza, jest tam zjazd w dol nieczynnej drogi i ostro pod gore, wiec sobie pobiegalismy kilka razy tam i z powrotem. i do domu, nikogo nie spotkalismy wiec zagrozenia nie ma.
Kurcze, to tam też nieciekawie macie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 17:00   #184
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

D. dostawa od 89 zeta i -20% .

Clarins - 9 miniatur do zamowienia.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-17, 19:38   #185
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Na spacer na odludziu spokojnie mysle, ruch i swieze powietrze dobrze zrobia. Tylko ostrzega sie aby klamek w drzwiach nie dotykac jak nie potrzeba i innych publicznych przyciskow , poreczy itd.aby zminimalizowac ryzyko.

Sama nie rozumiem dlaczego na moim zadupiu nie moge wychodzic tam gdzie nie ma innych ludzi i nie narazam sie na spotkanie z nikim, no ale oni wiedza ze jak dadza mala furtke dla ludzi to ich nie upilnuja w tym kraju.
no dokladnie. Wyszłam, Młody spał ludzi minełam kilku ale z daleka.
Ciezko bedzie jak faktycznie nigdzie nie da sie wyjsc.Chyba ze Tz wezmie zaległy urlop i pojedziemy na wies
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 08:13   #186
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
No ja chcialabym tak to interpretowac....ale nakaz zostania w domach jest i tylko sa wyliczone punkty kiedy MOZNA wyjsc.
Tutaj sie z wladza nie dyskutuje...cos jak w komunie w PL.

Ja poszlam na takie nieuzytki obok gdzie ludzie z psami wychodza, jest tam zjazd w dol nieczynnej drogi i ostro pod gore, wiec sobie pobiegalismy kilka razy tam i z powrotem. i do domu, nikogo nie spotkalismy wiec zagrozenia nie ma.
I bardzo dobrze Na kontynencie tez pilnuja? Z tego co widze to Hiszpania jest na dobrej drodze do powtorki z Wloch
Trudno w to wszystko uwierzyc, ale sytuacja jest bardzo powazna. Obejrzałam wczoraj relacje z włoskiego szpitala i mysle, ze wszystkich powinni zamknąć jak w Chinach.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-18, 09:44   #187
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze Na kontynencie tez pilnuja? Z tego co widze to Hiszpania jest na dobrej drodze do powtorki z Wloch
Trudno w to wszystko uwierzyc, ale sytuacja jest bardzo powazna. Obejrzałam wczoraj relacje z włoskiego szpitala i mysle, ze wszystkich powinni zamknąć jak w Chinach.

Na kontynencie chyba gorzej bo maja wiecej armii, oficerow, wiecej patroli guardia civil ktore podlegaja pod wojsko. Ja uwazam ze spoleczenstwa nalezy edukowac a nie straszyc armia I karac nieadekwatnie do zarobkow.... Jest bardzo zle. O tym sie nie pisze ale firmy dostaly w piatek pisma ze moge bez nakladow finansowych I problemow zwalniac natychmiastowo pracownikow. Wiec w sobote badz w poniedzialek sporo ludzi zostalo bez pracy nagle. Cyz beda placic rachunki, hipoteki... Pewnie nie bedzie ich na to stac. To jest efekt domina. bo 70 czy 60% z bezrobocia przy niskich pensjach na to nie wystarczy. Nie ma ogloszonego zadnego wsparcia dla biznesu. Zadnych wakacji przy splatach hipoteki dla ludzi, Zadnych ulg podatkowych. Czyliturystyka lezy, nie ma klientow a Ja place podatki za gotowosc turystyczna za kazdy dzien..

Wczoraj dostalam grafike

Jak skonczysz kwarantanne to bedziesz
A-10kg grubsza
B-w ciazy
C-alkoholikiem
D-rozwiedziona
E-wszystkie powyzsze odpowiedz sa poprawne


Wiec Ja skoncze A+C+D I w dodatku bankrut.....

edit- pismo od ksiegowego, rzad laskawie ODRACZA podatki za pierwszy semestr o 3 miesiace bez oplat, kolejne 3 miesiace bedzie mozna odroczyc ale bedzie sie placic odsetki.....

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-03-18 o 11:10
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 14:25   #188
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Chyba zabilam watek moim postem ostatnim.....

Co u Was slychac bo Ja sie strasznie nudze... Dobrze e zapasy mma na rok. Chyba podswiadomie czlowiek sie boi zawsze ze mu zabraknie zawsze czegos.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 14:26   #189
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Chyba zabilam watek moim postem ostatnim.....

Co u Was slychac bo Ja sie strasznie nudze... Dobrze e zapasy mma na rok. Chyba podswiadomie czlowiek sie boi zawsze ze mu zabraknie zawsze czegos.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:11   #190
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba zabilam watek moim postem ostatnim.....

Co u Was slychac bo Ja sie strasznie nudze... Dobrze e zapasy mma na rok. Chyba podswiadomie czlowiek sie boi zawsze ze mu zabraknie zawsze czegos.

helo!
jak się tam trzymacie na wyspie? czytam że w Hiszpani coraz gorsza sytuacja :/ mam nadzieję że wszystk wróci do normy szybko
ja pracuję z domu i fajna sprawa, ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa
ja zapasy też mam ale mam schizę bo wszędzie mówią że będzie gorzej i mam dylemat - czy to już moment w którym mam wyjadać moje zapasy czy raczej tego nie robić bo będzie gorzej, wtedy nie będzie jak i gdzie kupić jedzenia a ja już wszystko wyjem no i problem mam heh
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 17:20   #191
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
helo!
jak się tam trzymacie na wyspie? czytam że w Hiszpani coraz gorsza sytuacja :/ mam nadzieję że wszystk wróci do normy szybko
ja pracuję z domu i fajna sprawa, ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa
ja zapasy też mam ale mam schizę bo wszędzie mówią że będzie gorzej i mam dylemat - czy to już moment w którym mam wyjadać moje zapasy czy raczej tego nie robić bo będzie gorzej, wtedy nie będzie jak i gdzie kupić jedzenia a ja już wszystko wyjem no i problem mam heh
Zapasy wyjedz ze starsza data ale uzupelniaj na biezaco. Sloiki trzymaj tez !!!!

U nas jest bardzo zle....TZn na wyspach niewiele zakazen ale srodki jakie zostaly podjete jeszcze bardziej powoduja panike.
Wczoraj hotele dostaly nakaz aby goscie opuscili do jutra wszystkie pokoje, apartamentowce rowniez, wszelkie turystyczne kwatery, wille tez. Dzis dostalismy info ze jest zakaz potwierdzania JAKICHKOLWIEK rezerwacji. nawet na grudzien.....
Dziesiatki, setki tysiecy ludzi traci prace w sektorze.
Chaos....Co robic?

dobrze ze kosmetykow mam spore zapasy, przydaja sie jak znalazl.

I jeszcze dobra wiadomosc bo znalazlam torbe z kremami, probkami, perfumami , czyli nie zginela bo ja prawie sie pogodzilam ze strata!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-20, 18:05   #192
irenkaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

No i dooobra
irenkaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:16   #193
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba zabilam watek moim postem ostatnim.....

Co u Was slychac bo Ja sie strasznie nudze... Dobrze e zapasy mma na rok. Chyba podswiadomie czlowiek sie boi zawsze ze mu zabraknie zawsze czegos.
eee nie raczej sie martwiłam czy wszyscy zdrowi

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
helo!
jak się tam trzymacie na wyspie? czytam że w Hiszpani coraz gorsza sytuacja :/ mam nadzieję że wszystk wróci do normy szybko
ja pracuję z domu i fajna sprawa, ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa
ja zapasy też mam ale mam schizę bo wszędzie mówią że będzie gorzej i mam dylemat - czy to już moment w którym mam wyjadać moje zapasy czy raczej tego nie robić bo będzie gorzej, wtedy nie będzie jak i gdzie kupić jedzenia a ja już wszystko wyjem no i problem mam heh

ja dzis zrobiłam zapasy Tż twierdzi ze i tak sie zje
nawet drozdze instant udało mi sie kupic a to tutaj towar luksusowy wreczJakby były jeszcze peweksy to by drozdze tam za dewizy sprzedawali
Od niedzieli pieke sama pieczywo - trzymajcie kciuki zeby sie udało bo jak nie to chyba drozdze na czarnym rynku bede musiałą sprzedac
Jak pomysle ze w razie w wiekszosc rzeczy trzeba bedzie zawiezc do tesciowej to chyba na dwa samochody pojedziemy

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zapasy wyjedz ze starsza data ale uzupelniaj na biezaco. Sloiki trzymaj tez !!!!

U nas jest bardzo zle....TZn na wyspach niewiele zakazen ale srodki jakie zostaly podjete jeszcze bardziej powoduja panike.
Wczoraj hotele dostaly nakaz aby goscie opuscili do jutra wszystkie pokoje, apartamentowce rowniez, wszelkie turystyczne kwatery, wille tez. Dzis dostalismy info ze jest zakaz potwierdzania JAKICHKOLWIEK rezerwacji. nawet na grudzien.....
Dziesiatki, setki tysiecy ludzi traci prace w sektorze.
Chaos....Co robic?

dobrze ze kosmetykow mam spore zapasy, przydaja sie jak znalazl.

I jeszcze dobra wiadomosc bo znalazlam torbe z kremami, probkami, perfumami , czyli nie zginela bo ja prawie sie pogodzilam ze strata!!!
super ze torba sie znalazła
Za sytuacje kciuki- to jakas masakra.
A z praca po pandemii to bedzie jak w latach 90


A takz innej beczki, apokalipsa, apokalipsa ale kusi mnie zamowienie torebki z ccc i sinsay - a jak pomysle o wydatkach w tym mc - OCi ac na dwa auta,zapasy na apokalipse itpwymiana ubranek Młodegokumulacja
Na szczescie wszyscy zdrowi i to jest wazne

Trzymajcie sie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 08:42   #194
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej, hej dziewczyny .
U mnie póki co też ok, martwię się o rodziców, a tak to trzymam się dobrze. U mnie akurat mój znajomy jest basista w jednym zespole i lider tego zespołu ma koronę no i kolegę od razu do izolatki dali bo wykazywał objawy, zrobili testy i wyszedł negatywny ale lekarze mu coś tłumaczyli, że to są testy które wykrywają przeciwciała które walczą czy które wytwarza ten wirus czy jakoś tak, a on ich nie miał i że jego organizm ich nie wytwarza tylko sam sobie radzi. Czyli ma i nie ma i uj wie o co chodzi ale wypuścili go do domu i ma 14 dni kwarantanny, to tak w skrócie bo ja się na terminologii medycznej nie znam . Nie wiem kiedy to cholerstwo zniknie ale bieda już jest straszna, a niestety zapowiada się, że będzie gorzej .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 09:53   #195
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Never zdrowia dla wszystkich.Kolega pewnie niestety chory jak ma objawy a testy serologiczne pokazały że jeszcze nie wytworzył przeciwcial. W tym momencie wirusa wykazały by testy genetyczne a serologiczne dopiero później. Cos jeszcze pamiętam że studiów coś mi Też dopowie < brzydal> ja to się boje żeby jego nie wzięli w kamasze...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:05   #196
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

U mnie też na razie spoko, o siebie się nie martwię (chociaż z domu wychodzę tylko na odludny spacer nad jezioro), bardziej o rodziców, chociaż oni są bardzo rozsądni. Zapasy jedzenia mam może nie duże, ale na moje potrzeby jedzeniowe - na jakieś 3-4 tygodnie. Obawiam się tylko, że ludzie poluzują i nie wytrzymają tego siedzenia w domu. Albo pojadą do domu na święta, posiedzą przy stole w 20 osób i się zacznie... No i uważam, że w internecie powinno się zamawiać tylko najważniejsze rzeczy, żeby kurierzy też nie musieli biegać po ludziach z "mało ważnymi" paczkami.

Rozrywkę też mam - praca zdalna, książki, ebooki, audiobooki, w sumie tv rzadko. No i skóra odpoczywa, bo się nie maluję (i nie siedzę w klimatyzacji), więcej się pielęgnuję.

Przy okazji - kiedyś pytałam, ale nikt nie odpowiedział - macie jakiś sprawdzony sposób na zaczerwienienia potrądzikowe? Mam na policzkach czerwone plamy, chętnie się tego pozbędę tylko nie wiem jak
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:08   #197
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Nie wiem dziewczyny, pracuje w szpitalu, mamy system 1 tydzień pracy/1 tydzień wolnego, zamieniamy nie zespołowo, ale sytuacja jest zła, głównie mowie o służbie zdrowia ogólnie. Nie ma masek! oddziały dostają bardzo okrojone przydziały. Niby przy wejściu stoi ratownik i ma Mierzyc temperaturę ale w nocy żadne z wejść nie jest w ogóle zabezpieczone. Do czego to dochodzi żeby robić zrzutkę na zdrowie! w tym tyg musze sic do poradni bo mam masę ciężarnych ... musze chociaż je zobaczyć, tamtym tyg odwołałam ale teraz juz musze isc.
Jesteśmy w totalnej dupie.
Kupiłam sobie maseczki i w razie wyjść do sklepu bede stosować
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:15   #198
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny, pracuje w szpitalu, mamy system 1 tydzień pracy/1 tydzień wolnego, zamieniamy nie zespołowo, ale sytuacja jest zła, głównie mowie o służbie zdrowia ogólnie. Nie ma masek! oddziały dostają bardzo okrojone przydziały. Niby przy wejściu stoi ratownik i ma Mierzyc temperaturę ale w nocy żadne z wejść nie jest w ogóle zabezpieczone. Do czego to dochodzi żeby robić zrzutkę na zdrowie! w tym tyg musze sic do poradni bo mam masę ciężarnych ... musze chociaż je zobaczyć, tamtym tyg odwołałam ale teraz juz musze isc.
Jesteśmy w totalnej dupie.
Kupiłam sobie maseczki i w razie wyjść do sklepu bede stosować
Dramat Kasa to jedno drugie, ze masek nie ma gdzie kupic. A w tv mowia, ze sluzba zdrowia ma sobie sciagac z rezerw materialowych, bo wszystko jest
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:27   #199
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dramat Kasa to jedno drugie, ze masek nie ma gdzie kupic. A w tv mowia, ze sluzba zdrowia ma sobie sciagac z rezerw materialowych, bo wszystko jest
nie ma masek.Sa szyte ( podobno).Gdyby nie to ze zapobiegawczo oddzialowa na porodówce zrobiła zapasy to by było krucho.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 10:30   #200
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

w punkt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2020-03-21 o 11.28.39.jpg (78,0 KB, 90 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:35   #201
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zapasy wyjedz ze starsza data ale uzupelniaj na biezaco. Sloiki trzymaj tez !!!!

U nas jest bardzo zle....TZn na wyspach niewiele zakazen ale srodki jakie zostaly podjete jeszcze bardziej powoduja panike.
Wczoraj hotele dostaly nakaz aby goscie opuscili do jutra wszystkie pokoje, apartamentowce rowniez, wszelkie turystyczne kwatery, wille tez. Dzis dostalismy info ze jest zakaz potwierdzania JAKICHKOLWIEK rezerwacji. nawet na grudzien.....
Dziesiatki, setki tysiecy ludzi traci prace w sektorze.
Chaos....Co robic?

dobrze ze kosmetykow mam spore zapasy, przydaja sie jak znalazl.

I jeszcze dobra wiadomosc bo znalazlam torbe z kremami, probkami, perfumami , czyli nie zginela bo ja prawie sie pogodzilam ze strata!!!

za znalezioną torbę mam nadzieję że branża turystyczna to przetrwa a sytuacja unormuje się za niedługo na tyle że odwołają Wam ten zakaz ehhh :/ mój tż też się zastanawia co będzie, bo przewidują że będą zamykać zakłady i wysyłać ludzi na bezpłatne urlopy, u mnie na razie ok ale kto wie co to będzie dalej



Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
eee nie raczej sie martwiłam czy wszyscy zdrowi




ja dzis zrobiłam zapasy Tż twierdzi ze i tak sie zje
nawet drozdze instant udało mi sie kupic a to tutaj towar luksusowy wreczJakby były jeszcze peweksy to by drozdze tam za dewizy sprzedawali
Od niedzieli pieke sama pieczywo - trzymajcie kciuki zeby sie udało bo jak nie to chyba drozdze na czarnym rynku bede musiałą sprzedac
Jak pomysle ze w razie w wiekszosc rzeczy trzeba bedzie zawiezc do tesciowej to chyba na dwa samochody pojedziemy


A takz innej beczki, apokalipsa, apokalipsa ale kusi mnie zamowienie torebki z ccc i sinsay - a jak pomysle o wydatkach w tym mc - OCi ac na dwa auta,zapasy na apokalipse itpwymiana ubranek Młodegokumulacja
Na szczescie wszyscy zdrowi i to jest wazne

Trzymajcie sie

za chleb no i żeby tż nie zabrali nigdzie

a co do kupowania to mnie Orsay atakuje ciągle zniżkami w aplikacji i kusi mnie nooo ale się waham




Never zdrowia dla kolegi no i dla wszystkich


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie też na razie spoko, o siebie się nie martwię (chociaż z domu wychodzę tylko na odludny spacer nad jezioro), bardziej o rodziców, chociaż oni są bardzo rozsądni. Zapasy jedzenia mam może nie duże, ale na moje potrzeby jedzeniowe - na jakieś 3-4 tygodnie. Obawiam się tylko, że ludzie poluzują i nie wytrzymają tego siedzenia w domu. Albo pojadą do domu na święta, posiedzą przy stole w 20 osób i się zacznie... No i uważam, że w internecie powinno się zamawiać tylko najważniejsze rzeczy, żeby kurierzy też nie musieli biegać po ludziach z "mało ważnymi" paczkami.

Rozrywkę też mam - praca zdalna, książki, ebooki, audiobooki, w sumie tv rzadko. No i skóra odpoczywa, bo się nie maluję (i nie siedzę w klimatyzacji), więcej się pielęgnuję.

Przy okazji - kiedyś pytałam, ale nikt nie odpowiedział - macie jakiś sprawdzony sposób na zaczerwienienia potrądzikowe? Mam na policzkach czerwone plamy, chętnie się tego pozbędę tylko nie wiem jak

też mam te same obawy na razie to jakoś to idzie, ludzie w miarę w domu siedzą ale bliżej świąt może być różnie bo jak to tak cioci Marysi i babci Gieni nie odwiedzić? w Wielkanoc??? no chyba ze do tego czasu sytuacja na tyle się pogorszy (odpukać w niemalowane!) że będzie jakiś odgórny rządowy zakaz wychodzenia z domu i wojsko na ulicy.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Ranka trzymajcie się! robicie tytaniczną pracę teraz, cała służba zdrowia i wkurza mnie strasznie że po pierwsze nie macie odpowiednich zabezpieczeń i środków a z drugiej strony wkurza mnie niefrasobliwość niektórych osób które nic sobie nie robią z próśb siedzenia w domu i latają jak kot z pęcherzem po mieście, od sklepu do sklepu, nawet Ci co powracali zza granicy "Bo przecież nic im nie jest" , albo się nie przyznają że coś im się dzieje po powrocie z miejsca gdzie się mogli zarazić i potem przez takich lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitalnego nie ma czasu żeby oko na 10 minut zmrużyć większośc ludzi zachowuje się rozsądnie, uważa na siebie i innych ale no zdarzają się rodzynki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:06   #202
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Oliwia z pączkami masz trochę racji ale ja nie zamawiam kurierem tylko paczkomaty jak coś to kurier też nie ma styczności z klientem.

Anyż dziękuję tak wszystkich teraz kodami rabatowymi szczują



Ranka - ogromne brawa. Lekarz to zawsze był trudny zawód a teraz to ekstremalnie jesteście narażeni. No i brawa za to że przyjmiesz pacjentki z poradni- szanuje to. Na moim zadupiu wszystkie trzy gabinety medycyny rodzinnej się zamknęły chociaż najbliższy przypadek jest 100 km od nas.jak młody z Tz dostaną ospę to o nie wiem kto receptę na leki przeciwwirusowe wypisze a o powikłaniach to nawet nie chce myśleć
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:14   #203
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

tez zamknęłam poradnie na tydzień ale juz idę w pon.
Licze bardzo na swoj układ odpornościowy...
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:59   #204
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zapasy wyjedz ze starsza data ale uzupelniaj na biezaco. Sloiki trzymaj tez !!!!

U nas jest bardzo zle....TZn na wyspach niewiele zakazen ale srodki jakie zostaly podjete jeszcze bardziej powoduja panike.
Wczoraj hotele dostaly nakaz aby goscie opuscili do jutra wszystkie pokoje, apartamentowce rowniez, wszelkie turystyczne kwatery, wille tez. Dzis dostalismy info ze jest zakaz potwierdzania JAKICHKOLWIEK rezerwacji. nawet na grudzien.....
Dziesiatki, setki tysiecy ludzi traci prace w sektorze.
Chaos....Co robic?

dobrze ze kosmetykow mam spore zapasy, przydaja sie jak znalazl.

I jeszcze dobra wiadomosc bo znalazlam torbe z kremami, probkami, perfumami , czyli nie zginela bo ja prawie sie pogodzilam ze strata!!!
Do końca roku? Może to chwilowa decyzja, a za kilka miesiecy wszystko wróci do normy? Ty mieszkasz na Kanarach? Tam wiekszosc zyje z turystyki...
Chociaz nie wiem co będzie normalne po tej epidemii?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:50   #205
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dramat Kasa to jedno drugie, ze masek nie ma gdzie kupic. A w tv mowia, ze sluzba zdrowia ma sobie sciagac z rezerw materialowych, bo wszystko jest
Propaganda.... Byle do wyborow spoleczenstwa myslalo ze rzad kontroluje sytuacja I wsio jest cacy.... To jest nieodpowiedzialnosc spoleczna.

Wszystkim duzo zdrowia I sily w izolacji.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
eee nie raczej sie martwiłam czy wszyscy zdrowi




ja dzis zrobiłam zapasy Tż twierdzi ze i tak sie zje
nawet drozdze instant udało mi sie kupic a to tutaj towar luksusowy wreczJakby były jeszcze peweksy to by drozdze tam za dewizy sprzedawali
Od niedzieli pieke sama pieczywo - trzymajcie kciuki zeby sie udało bo jak nie to chyba drozdze na czarnym rynku bede musiałą sprzedac
Jak pomysle ze w razie w wiekszosc rzeczy trzeba bedzie zawiezc do tesciowej to chyba na dwa samochody pojedziemy



super ze torba sie znalazła
Za sytuacje kciuki- to jakas masakra.
A z praca po pandemii to bedzie jak w latach 90

Trzymajcie sie
Prosty I bardzo dobry chleb z drozdzy instant na mwestia smaku chleb z suszonymi pomidorami. Zawsze wychodzi I pyszny jest.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie ma masek.Sa szyte ( podobno).Gdyby nie to ze zapobiegawczo oddzialowa na porodówce zrobiła zapasy to by było krucho.
Trzymam. Mocno kciuki za wszystkich pracujacych w sluzbach. Szpitale tutaj pewnie podobne problem maja jak w Pl.... Oni sie boja strasznie stad dwa dni temu wyszedl dekret ze wszystkie hotel maja zostac zamkniete. Potem sie zorientowali ze zapomnieli o willach, prywatnych apartmentach it'd. Wydali zarzadzenie ze mamy sie zamykac z godziny na godzine..... Co z klientami ktorzy czekaj a jeszcze na samolot? To ich nie obchodzilo.... Stowarzyszenie nasze wydalo komunikat zeby ludzi zostawic w spokoju do momentu wylotu na dniach a potem z tym problemem beda prawnicy dzialac. Rzad hotelom dal tydzien a prywatny. Tzw. Malym hotelarzom godzine.... I niby Co robic z klientem... Na ulice

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie ma masek.Sa szyte ( podobno).Gdyby nie to ze zapobiegawczo oddzialowa na porodówce zrobiła zapasy to by było krucho.
Trzymam. Mocno kciuki za wszystkich pracujacych w sluzbach. Szpitale tutaj pewnie podobne problem maja jak w Pl.... Oni sie boja strasznie stad dwa dni temu wyszedl dekret ze wszystkie hotel maja zostac zamkniete. Potem sie zorientowali ze zapomnieli o willach, prywatnych apartmentach it'd. Wydali zarzadzenie ze mamy sie zamyka z godziny na godzine..... Co z klientami ktorzy czekaj a jeszcze na samolot? To ich nie obchodzilo.... Stowarzyszenie nasze wydalo komunikat zeby ludzi zostawic w spokoju do momentu wylotu na dniach a potem z tym problemem beda prawnicy dzialac. Rzad hotelom dal tydzien a prywatny. Tzw. Malym hotelarzom godzine.... I niby Co robic z klientem... Na ulice

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Do końca roku? Może to chwilowa decyzja, a za kilka miesiecy wszystko wróci do normy? Ty mieszkasz na Kanarach? Tam wiekszosc zyje z turystyki...
Chociaz nie wiem co będzie normalne po tej epidemii?
Na kanarach zgadza sie.... Tutaj turystyka tylko dziala. Ludzie sa uzaleznieni finansowo od turystyki jesli nie bezposrednio to posrednio. Poza turystyka sa banany ktorych nie mozna wwozic do EU.... Bez turystyki to najbiedbiejszy region autonomiczny bedzie w calej niebogatej jakby nie bylo Hiszpanii.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:01   #206
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

omg Kanary dopiero odbily po ostatnim kryzysie i teraz znowu sie zaczyna. Bylam pierwszy raz chyba w 2012 i jeszcze bylo widac kryzys. Zamkniete hotele, parki, restauracje. Mam nadzieje, ze ta sytuacja nie potrwa długo. Musimy przytrzymać w izolacji do czasu opracowania lepszych metod walki z tym wirusem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:03   #207
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
omg Kanary dopiero odbily po ostatnim kryzysie i teraz znowu sie zaczyna. Bylam pierwszy raz chyba w 2012 i jeszcze bylo widac kryzys. Zamkniete hotele, parki, restauracje. Mam nadzieje, ze ta sytuacja nie potrwa długo. Musimy przytrzymać w izolacji do czasu opracowania lepszych metod walki z tym wirusem.
podobno najlepszym lekiem jest teraz lek na Ebola ale na razie trwają dalsze badania.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:08   #208
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
podobno najlepszym lekiem jest teraz lek na Ebola ale na razie trwają dalsze badania.
Tak mowia, ze ten remdesivir, malaryczna chlorochina. Chinczycy stosuja tez plazme ozdowiencow. Podstawa do drozna sluzba zdrowia, dostep do srodkow. Bez tego nie da sie leczyc.
Obejrzalam troche o tym co sie dzieje we Wloszech... Nie wiem czemu nie wysla im troche lekarzy i sprzetu? Taka wielka Unia, a kazdy sie zamkna i ma w d
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 23:15   #209
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
omg Kanary dopiero odbily po ostatnim kryzysie i teraz znowu sie zaczyna. Bylam pierwszy raz chyba w 2012 i jeszcze bylo widac kryzys. Zamkniete hotele, parki, restauracje. Mam nadzieje, ze ta sytuacja nie potrwa długo. Musimy przytrzymać w izolacji do czasu opracowania lepszych metod walki z tym wirusem.
Ten kryzys w tamtych latach to w duzej mierze wina bankow....komu i w jakiej wysokosci dawaly kredyty. Do dzis maja na swoich kontach nieruchomosci z tamtego okresu niektore banki.
Ja jestem w strefie ktora az tak nie odczula wczesniejszego kryzysu, najdrozsze dzielnice nie mialy wzrostu ale tez nie mialy spadku. Rachunki spokojnie mozna bylo oplacac. Jedynie odczulam wymiane walut.... moje ceny byly w funtach, tam byl moj glowny klient. wiec jak funt polecial na leb na szyje a ceny byly potwierdzone na rok do przodu w funtach to w ciagu 2 lat roznica w kursie byla tyle co wypasione audi A6 nowe!
Ale ok, dalismy rade. Teraz jest inaczej, wiele osob /biznesow sie juz nie podniesie. Rzad uznaje pomoc tylko najwiekszym graczom/hotelom, sieciom restauracji, barow. Male biznesy ma w d***e. Ludzie nie beda w staie placic hipotek wiec straca biznesy i wlasne domy. W Es nie ma wakacji od kredytu jak w innych krajach UE. Tutejsze kredyty hipoteczne to calkiem inna bajka niz w /EU albo PL. A hotele ktore nie placa podatkow maja wlodarzy w kieszeni....no comments....
Czytam komentarze niektore o wlascicielach i przykro sie robi. Nasi klienci nie stracili euro na rezerwacjach. przeklada sie jak mozna rezerwacje na inne miesiace, ponosimy straty i nie znamy przyszlosci. Pocieszajace jest ze slonce dalej swieci, wiec jest nadzieja.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:03   #210
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Odchodząc od tematu, to u mnie pierwszy raz tej zimy/wiosny spadł śnieg! Psy są przeszczęśliwe DSC_0950.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.