City Matt czy Shiny Touch?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 14:24   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

City Matt czy Shiny Touch??


Włąśnie noszę się z zamiarem kupienia nowego podkładu ponieważ zakupiony ostatnio Stay Matte Rimmela nie jest moim zdaniem zbyty dobry :/ Wyczytałam za to na KWC rewelacyjne opinie o dwóch podkładach Dr. Ireny Eris, mataująco-wygładzającego City Matt i rozświetlającego Shiny Touch. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T, potrzebuję czegoś co dobrze zmatuje to co trzeba jednak na wiosne mam ochotę na coś co doda buzi trochę promienności i blasku więc waham się z wyborem. Który z tych podkładów kochane Wizażanki poleciły byście mi?
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:23   #2
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

Ja mam Shiny Touch ale sama nie wiem co o nim sądzić, mam odcień naturalny 04- najjaśniejszy i dobrze się dopasował do mojej cery więc z tym nie ma problemu, rożświetla też bardzo dobrze tzn daje naturalny delikatny efekt ale tak jak już zauważyłam w moim wątku ,wydaje mi się że jest on bardzo nietrwały po prostu jakby znikał po 3-4 godzinach powiedziałabym nawet ,że się "waży", wię nie ma nawet mowy o poprawkach bo jak nałożyć nową warstwę na zważony podkład ? Wydaje mi się też ,że wogóle nie pielęgnuje cery a wręcz odwrotnie jakby mi sie trochę pogorszyła - zatyka pory Od biedy może być ale drugi raz już go nie kupię jak mi się skończy to dam szansę Rimmelowi Recover.
Pozdrawiam.
P.S. Jeżeli jednak chcesz je kupić to może ze względu na stosunkowo niską cenę najlepiej kupić oba podkłady Shiny touch i City Matt i używać ich na przemian
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:36   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

ja używam City Matt i moge go polecić, bardzo dobry podkładzić zwłaszcza dla cer lubiących się zaświecić, dla blasku możesz użyć jakiegoś pudru rozświetlającego
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:36   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

Nie mialam ich ,ale testowalam na dloni w sobote
City Matt jest bardziej kryjacy, matowy, bedzie lepiej kryl, Shiny Touch jest polprzejrzysty z drobinkami.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:59   #5
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

Ja używam City M. i zauważyłam że wysuszył mi skórę na czole, tak że po nałożeniu widać bylo odstające skórki...dopiero jak zaczęłam używac kremu półtłustego podkład ów znów wyglądał idealnie. Jaśli więc masz tłustą strefę T; kup City Matt, dodatkowe nabłyszczenie skóry Shiny T. moze nie być zachwycające
Tak więc podsumowanie : City Matt dla ludzi z dobrze nawilżoną skórą lub przetłuszczajacą się
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:19   #6
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

Ja mam shiny touch i jestem z niego zadowolona .Polecala bym go bardziej na lato kiedy jest slonko-wtedy te drobinki ladnie rozswietlaja skore. Wczesniej tez zastanawialam sie pomiedzy city matt i shiny touch, ale zdecydowalam sie na rozswietlenie. Podklad moim zdaniem jest pol kryjacy, taki lekki-idealny na lato. Mam cere mieszana ze sklonnosciami do przesuszania sie. Ja robie tak ze na wieczor smaruje buzke kremem nivea a rano nakladam podklad.Wtedy Nie mam zadnych przesuszen, podklad ladnie stapia sie z cera. Fakt ze w ciagu dnia trzeba poprawiac bo troche sie sciera, ale wystarczy przylozyc bibulke i nalozyc kolejna cienka warstwe i bedzie ok. Po skonczeniu shiny touch szykuje sie na Rimmela recover.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:45   #7
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

hey!Ja rowniez zastanawiam sie ktory z tych dwoch fluidow kupic.ogolnie chcialabym aby kryl pewnie niedoskonalosci mojej skory(od czasu do czasu wyskoczy mi jakas mala chrosteczka ale moja zmora sa piegi i kilka czerwonych plamek).ogolnie moj kolor skory nie jest rowny.ale tak sobie mysle ze moze ten shiny touch jakos ladnie podkreslal by moje piegi?ja co prawda nie przepadam za nimi ale sadze ze i tak nie da sie ich ukryc wiec moze z taka rozswietlona cera wygladalyby troche ladniej?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 15:59   #8
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: City Matt czy Shiny Touch??

Miałam oba podkłady. Shine Touch jest raczej dla bezproblemowych cer, ot taki sobie podkladzik z drobinkami. Ma piankową - bardzo lekką konsystencję, nie kryje, nie czuć go na buzi. Nie podkreśla przesuszonych miejsc. City Matt jest troszkę cięższy, gęstszy. Ładnie kryje, również cienie pod oczami. Mam dość wysuszoną lekami buzię ale na kremie ( ja mam akurat Calma - Ziai ) wygląda bardzo dobrze. Nie daje płaskiego matu, bardziej satynowy. Dla cer z niewielkimi przebarwieniami, czy niedoskonałościami będzie dobry. U mnie narazie spisuje się idealnie, choć używam go jedynie na wieczory bo w dzień się filtruje Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.