Proszę pomóżcie w doborze kremu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 16:40   #1
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Unhappy

Proszę pomóżcie w doborze kremu


Witam wszystkich mam niemały problem z cerą i straszny kłopot z doborem kremu do twarzy. Niemalże każdy powoduje uczulenie . Jeśli, ktoś mógłby zasugerować konkretny krem na dzień i na noc ( do ok 100zł), ponieważ nie ogarniam tych wszystkich firm i ich specyfików to byłabym bardzo wdzięczna.

Oto pewne ważne informacje odnośnie mojej twarzy: wiek 31, cera bardzo jasna, mocno wrażliwa z dużą skłonnością do alergii, ale właściwie bez zmarszczek (lekkie, mimiczne widoczne przy określonym grymasie ). Nie mogę się malować czyli używać kosmetyków kolorowych, talku czy kremów matujących – jestem uczulona na kobalt. Cera nie jest sucha ale chyba mieszana (strefa T błyszcząca w ciągu dnia, policzki chyba normalna, niekiedy wręcz sucha ). 2 lata temu miałam trądzik różowaty i po tym została mi skłonność do zarumienienia ale sporadycznie. Nie mam popękanych naczynek.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 17:23   #2
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

moim zdaniem powinnas szukac wsrod dermokosmetykow, vichy,lrp,galenic,nuxe... w superpharm masz caly dzial z dermokosetykami
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 17:34   #3
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Mam katalogi z dermokosmetykami ale co innego poczytać co innego zastosować , miałam nadzieję, że może ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia. W KWC opinie często niestety nie są godne zaufania, bo gdy osoba, która w profilu podaje, że jej skóra nie ma żadnych skłonności do alergii czy podrażnień pisze w recenzji, że krem nie powoduje alergii to jest jakieś nieporozumienie.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:07   #4
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Ja mam olbrzymią skłonność do alergii - po różnych kremach jakieś krostki, zaczerwienienia, swędzące lub nie. Ostatnio od siostry dostałam krem Iwostinu - Sensitia krem nawilżający (nowa wersja) o taki --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html.
I po miesiącu mogę stwierdzić, że nie powoduje u mnie alergii (zazwyczaj występowała po 4-6 dniach), w miare dobrze nawilża (chociaż nie fantastycznie), poza tym jest tani i wydajny - mam opakowanie 150 ml i chyba do końca życia mi starczy Miałam jeszcze problem z trądziekiem - krem nie zapycha porów, nie powoduje powstawania zaskórnikówi i to mu na plus
Trochę się po nim świecę, ale to chyba jak po każdym kremie bo mam cerę mieszaną w stronę suchej.
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:14   #5
novemberbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

a może coś z firmy cetaphil mogłoby pomóc? ostatnio jestem jego fanka niedawno moja cera stała się sucha ze skłonnoscią do podrażnien , zaczełam stosować cetaphil da ultra i widzę poprawę. Jednak chyba nie mam aż tak wymagającej cery jak Twoja, ale może warto spróbować Cena nie powinna przekraczać 40 zł.
novemberbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 18:20   #6
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Przychylam się do opinii Piniaty - najbezpieczniej przetestowac dermokosmetyki. Poproś w aptece o próbki opisując rodzaj nadwrażliwości i sprawdź. Każda cera jest inna, więc trudno doradzac konkretny krem. Powodzenia!
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 19:33   #7
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Ja mam olbrzymią skłonność do alergii - po różnych kremach jakieś krostki, zaczerwienienia, swędzące lub nie. Ostatnio od siostry dostałam krem Iwostinu - Sensitia krem nawilżający (nowa wersja) o taki --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html.
I po miesiącu mogę stwierdzić, że nie powoduje u mnie alergii (zazwyczaj występowała po 4-6 dniach), w miare dobrze nawilża (chociaż nie fantastycznie), poza tym jest tani i wydajny - mam opakowanie 150 ml i chyba do końca życia mi starczy Miałam jeszcze problem z trądziekiem - krem nie zapycha porów, nie powoduje powstawania zaskórnikówi i to mu na plus
Trochę się po nim świecę, ale to chyba jak po każdym kremie bo mam cerę mieszaną w stronę suchej.
Dzięki wypróbuję na pewno, też zwykle mam własnie tego typu podrażnienia.

Cytat:
Napisane przez novemberbeauty Pokaż wiadomość
a może coś z firmy cetaphil mogłoby pomóc? ostatnio jestem jego fanka niedawno moja cera stała się sucha ze skłonnoscią do podrażnien , zaczełam stosować cetaphil da ultra i widzę poprawę. Jednak chyba nie mam aż tak wymagającej cery jak Twoja, ale może warto spróbować Cena nie powinna przekraczać 40 zł.
Mam z Cetaphilu emulsję do mycia twarzy, rewelacja. Nie wiedziałam, że mają kremy do twarzy muszę koniecznie sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Przychylam się do opinii Piniaty - najbezpieczniej przetestowac dermokosmetyki. Poproś w aptece o próbki opisując rodzaj nadwrażliwości i sprawdź. Każda cera jest inna, więc trudno doradzac konkretny krem. Powodzenia!
Byłam dzisiaj w aptece, dostałam kilka próbek jutro przystępuję do testowania, zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 07:35   #8
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

A może własnoręcznie kręcone kremy?
Trzeba poczytać nieco na ten temat, przygotować się, kosmetyki mają krótką datę przydatności, trzeba je robić często w niewielkich porcjach, ale za to zero chemii, konserwantów itp. I możesz sobie dopasować pod własne potrzeby.
Czytaj składy, unikaj zbędnej chemii - a wbrew pozorom dermokosmetyki zawierają dużo niepotrzebnych, drażniących substancji. Np. w Iwostinie są parabeny i PEG.
Z takich przyjaznych, prościutkich składów polecam Babydream i Hipp z Rossmana - choć oferta Hipp jest u nas dość skąpa.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:28   #9
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Kurczę to chyba wyższa szkoła jazdy, przydało by się pewnie skończyć chemię. Ale jeśli zostanę doprowadzona do ostateczności to pewnie zacznę czytać i spróbuje je zrobić.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:14   #10
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Kurczę to chyba wyższa szkoła jazdy, przydało by się pewnie skończyć chemię. Ale jeśli zostanę doprowadzona do ostateczności to pewnie zacznę czytać i spróbuje je zrobić.
Niekoniecznie, możesz na wizażu poczytać bochemię urody.
Kupujesz gotowy zestaw lub składniki. To nie jest trudne, choć na początku się takie wydaje.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:57   #11
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
moim zdaniem powinnas szukac wsrod dermokosmetykow, vichy,lrp,galenic,nuxe... w superpharm masz caly dzial z dermokosetykami

to nie jest dobry pomysł

napisz jakich kremów używałaś, może wypróbuj jakiś z naturalnych składników np Lavera albo Absolute Organic?

możesz też używać oleju np arganowego, jojoba itd
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 16:08   #12
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Polecam Cetaphil krem skoro emulsja Ci sluzy
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:12   #13
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

tez mam jasną mieszaną i wrażliwą cerę. Moge polecic cos z naturalnnych, ktore sprawdziły sie u mnnie.
Przede wszystkim seria Sylveco, chwalona przez wielu, mozesz poczytac sobie recenzje na wielu bllogach: lekki krem brzozowy lub lekki krem rokitnikowy. Ten drugi jest trochę tłuściejszy. Mi pasują oba, bzozowy jest ideany na lato. Na zime bardziej sprawdzza sie rokitnikowy. Mialam tez nagietkowy ale z tych trzech jest najgorszy, ale nie oznacza, że zły
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...agietkowy.html

Niedlugo będę testowac tą wersję brzozowego.
http://sylveco.pl/sklep/kremy/krem-brzozowy-z-betulina

Dobry jest też Fitomed nawilżający tradycyjny.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html

Kiedys mialam krem Vichy i niekoniecznie co apteczne i drogie oznacza lepsze. Skład kremu się liczy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:28   #14
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Dzisiaj właśnie testowałam, na szczęście próbkę, Vichy Thermale Riche, za ciężki i tłusty, świeciłam się po nim jak latarnia, choć swędzenia nie było , najgorsze jest to, że nie może być za tłusty bo nie mogę świecenia zakryć pudrem Ale coraz bardziej chodzi mi po głowie cetaphil. Choć wszystkie rady cenne i dziękuję za nie w razie konieczności i sama coś upichcę jak nie będzie wyjścia.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 22:09   #15
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam niemały problem z cerą i straszny kłopot z doborem kremu do twarzy. Niemalże każdy powoduje uczulenie . Jeśli, ktoś mógłby zasugerować konkretny krem na dzień i na noc ( do ok 100zł), ponieważ nie ogarniam tych wszystkich firm i ich specyfików to byłabym bardzo wdzięczna.

Oto pewne ważne informacje odnośnie mojej twarzy: wiek 31, cera bardzo jasna, mocno wrażliwa z dużą skłonnością do alergii, ale właściwie bez zmarszczek (lekkie, mimiczne widoczne przy określonym grymasie ). Nie mogę się malować czyli używać kosmetyków kolorowych, talku czy kremów matujących – jestem uczulona na kobalt. Cera nie jest sucha ale chyba mieszana (strefa T błyszcząca w ciągu dnia, policzki chyba normalna, niekiedy wręcz sucha ). 2 lata temu miałam trądzik różowaty i po tym została mi skłonność do zarumienienia ale sporadycznie. Nie mam popękanych naczynek.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
Ziaja ulga. Powinna być ok.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 06:57   #16
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Ok dodaję do listy La Roche-Posay dla cery mieszanej i normalnej odpada (też próbka na szczęście) - dziad matuje a to oznacza kłopoty. Teraz testuję Yves Rocher 7.9 i jestem w szoku , póki co nic się nie dzieje a praktycznie go skreśliłam jak tylko zobaczyłam próbkę. Trzymajcie kciuki.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:18   #17
serotonina00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Ja właśnie jestem na etapie zwątpienia w ziaję, znajoma przywiozła mi jakiś czas temu balsam cetaphil, teraz emulsję do ciała, też nie wiedziałam, że mają i krem. Jest delikatny, prawie nie pachnie (w moim odczuciu to zawsze działa na korzyść kosmetyku) także też wypróbuję. A nie myślałaś o tym, żeby zrobić jakieś testy na alergeny?
serotonina00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:25   #18
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Miałam robione u dermatologa i alergologa. Alergolog to osobna sprawa bo to pyłki, u dermatologa wyszedł kobalt i to badziewie jest prawie we wszystkim: kosmetyki (usta najgorzej, mogę stosować tylko wazelinę ziaji BEZ niczego zupełnie- do innych zawsze coś dodadzą- bo od razu wszystkie pory na ustach głupieją i cieknie z nich ropa jak przy opryszczce), lakiery do paznokci, antyperspiranty z talkiem, no i talk, ziemia - ja mam ogród , witaminy z grupy B zwłaszcza B12 i w jeszcze wielu miejscach. Na szczęście nie zabije mnie bo reakcja nie jest gwałtowna (niektórzy alergicy są uczuleni na własny pot ) Chciałam sobie zrobic tatuaż, ten z mojego avatara (to obraz Octavio Ocampo) ale w składzie tuszu do tatuażu też jest
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien

Edytowane przez Gosia X
Czas edycji: 2014-02-06 o 07:34
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:21   #19
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Miałam robione u dermatologa i alergologa. Alergolog to osobna sprawa bo to pyłki, u dermatologa wyszedł kobalt i to badziewie jest prawie we wszystkim: kosmetyki (usta najgorzej, mogę stosować tylko wazelinę ziaji BEZ niczego zupełnie- do innych zawsze coś dodadzą- bo od razu wszystkie pory na ustach głupieją i cieknie z nich ropa jak przy opryszczce), lakiery do paznokci, antyperspiranty z talkiem, no i talk, ziemia - ja mam ogród , witaminy z grupy B zwłaszcza B12 i w jeszcze wielu miejscach. Na szczęście nie zabije mnie bo reakcja nie jest gwałtowna (niektórzy alergicy są uczuleni na własny pot ) Chciałam sobie zrobic tatuaż, ten z mojego avatara (to obraz Octavio Ocampo) ale w składzie tuszu do tatuażu też jest
Współczuję tylu alergii..
Ja miałam robione testy i nic mi nie wyszło, chociaż moja skóra jest przesuszona, ciągle mam jakieś podrażnienia (podpuchnięte oczy, czerwone plamki pod oczami, na zgięciach suche i czerwone plamy, sucha skóra głowy). Dermatolog postawił mi diagnozę: atopowe zapalenie skóry, więc mam doświadczenia z kosmetykami dla wrażliwców.

Osobiście polecam Ci zakup wody termalnej uriage. Zaraz po umyciu twarzy idealnie łagodzi zaczerwienienia i wtedy aplikujesz krem. Ja polecam ze swojej strony wspomniany już Cetaphil. Ja mam dermoprotektor, nadaje się też do ciała
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 13:31   #20
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Hurricane_ Pokaż wiadomość
Współczuję tylu alergii..
Ja miałam robione testy i nic mi nie wyszło, chociaż moja skóra jest przesuszona, ciągle mam jakieś podrażnienia (podpuchnięte oczy, czerwone plamki pod oczami, na zgięciach suche i czerwone plamy, sucha skóra głowy). Dermatolog postawił mi diagnozę: atopowe zapalenie skóry, więc mam doświadczenia z kosmetykami dla wrażliwców.

Osobiście polecam Ci zakup wody termalnej uriage. Zaraz po umyciu twarzy idealnie łagodzi zaczerwienienia i wtedy aplikujesz krem. Ja polecam ze swojej strony wspomniany już Cetaphil. Ja mam dermoprotektor, nadaje się też do ciała
Jedno mnie martwi z Cetaphilem, bo troszkę już o nich poczytałam, one są zwykle do skóry przesuszonej a moja taka nie jest Ale może mają w aptece jakąś próbkę, Yves Rocher po dzisiejszym dniu idzie też do kosza. Jak to mówił mój nauczyciel fizyki w liceum - Nie chwal dnia przed zachodem, a kobiety przed śmiercią, wredny był nie?
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien

Edytowane przez Gosia X
Czas edycji: 2014-02-06 o 13:33
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 03:15   #21
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Jedno mnie martwi z Cetaphilem, bo troszkę już o nich poczytałam, one są zwykle do skóry przesuszonej a moja taka nie jest Ale może mają w aptece jakąś próbkę, Yves Rocher po dzisiejszym dniu idzie też do kosza. Jak to mówił mój nauczyciel fizyki w liceum - Nie chwal dnia przed zachodem, a kobiety przed śmiercią, wredny był nie?
Wredny, wredny, ale trochę racji miał.

A pudru bambusowego albo perłowego nie możesz?

kobaltu na milion procent nie ma xD
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 06:48   #22
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Puder bambusowy? Nie słyszałam, powiedz coś więcej.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:35   #23
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Puder bambusowy? Nie słyszałam, powiedz coś więcej.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...usowy-100.html

blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:50   #24
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

No tak, czasem zapominam o dobrodziejstwach tego forum ten nie miał najlepszych recenzji ale Paese z jedwabiem owszem. Hmm może spróbuję, a miała, któraś ten ryżowy bo o nim też się rozpisują?
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 09:14   #25
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
No tak, czasem zapominam o dobrodziejstwach tego forum ten nie miał najlepszych recenzji ale Paese z jedwabiem owszem. Hmm może spróbuję, a miała, któraś ten ryżowy bo o nim też się rozpisują?
Ja mam juz drugie opakowanie tego z Bu i jestem bardzo zadowolona
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:01   #26
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Proszę pomóżcie w doborze kremu

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Jedno mnie martwi z Cetaphilem, bo troszkę już o nich poczytałam, one są zwykle do skóry przesuszonej a moja taka nie jest Ale może mają w aptece jakąś próbkę, Yves Rocher po dzisiejszym dniu idzie też do kosza. Jak to mówił mój nauczyciel fizyki w liceum - Nie chwal dnia przed zachodem, a kobiety przed śmiercią, wredny był nie?
Myślę, że dodatkowe nawilżenie jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiło To bardzo dobry produkt, krzywdy Ci nie powinien zrobić.

Opowiedz coś o tym Yves Rocher, bo mam próbkę z gazety
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 16:01:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.